Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 15:42   #3721
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laity ---moze zapoczatkujemy mode na kominiarki ? Co do atre, myśle, ze faktycznie moze powodowac poczatkowy wysyp ,ale z czasem na pewno sie to uspokoi i bedzie tylko lepiej (oby!!) Osobiscie jestem calkowitą desperatką i w chwilach grozy uzywam atre bez opamietania. Przyznam sie, ze kiedys uzylam atre a na to lysanelu, przez caly tydzien łuszczylam sie niemilosiernie ale pozniej przez 5 dni nic nowego mi sie nie zrobilo (!) Ale teraz znowu to samo...:/
Pikpok321-- cieszę sie ze juz widac efekty i 3mam kciuki za dalsza poprawe
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:49   #3722
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Widze, ze jedna po drugiej polega ....

Co do wybielania polecam drogeryjna Perl Drops. Bardzo fajna.... Mocniejsza niż te wszystkie blendamedy white itp. Raz ja zdradziłam na rzecz Elgydium, która wyżarła mi dziąsła...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:58   #3723
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja się trzymam, ale po ostatnich 3 razach mam straszne przebarwienia, a do kwasów już wracać nie chcę :\ echh co za życie, liczę na to, że opalę się za jakiś czas i będą mniej widoczne
Jedynym plusem dzisiejszego smętnego dnia jest zakończona matura. (O ile zdałam pisemne)
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 16:18   #3724
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Wczoraj nawet bardzo poważnie rozważałam ciachnięcie sobie grzywki na całe czoło, bo tak je sobie zmasakrowałam... I można powiedzieć, że nadal rozważam
Taaa...po masakrze sladu za tydzien czy dwa nie bedzie, a grzywke bedziesz pozniej z pol roku do roku zapuszczac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 16:22   #3725
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja mam grzywkę i to jest mój jedyny ratunek jak moje czoło jest zmasakrowane
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 16:29   #3726
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ok, ale robienie sobie grzywki tylko z powodu masakry?

w koncu slady po masakrze naprawde da sie zlikwidowac szybciej niz pozbyc si grzywki pozniej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 16:37   #3727
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie no oczywiście masz rację moja grzywka nie powstała z powodu chęci ukrycia masakry i zgodzę się również z tym, że nie należy jej robić z tej przyczyny, bo tak jak piszesz obrażenia po masakrze znikną szybciej niż grzywka odrośnie
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 16:47   #3728
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wiem, wiem... Ale dochodzi do tego wszystkiego chęć jakiejś zmiany i takie mnie myśli nachodzą Ale ja tak sobie tylko piszę... Nic nie ciachnę bo dopiero co odhodowałam grzywkę po tym jak ścięłam ją w wielkich emocjach (złość na faceta). Tak później żałowałam, że szok
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 17:06   #3729
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja moją grzywkę też zrobiłam pod wpływem chęci jakiejś zmiany i nie załuję, wyglądam z nią chyba lepiej, nawet pomimo tego, że wszystkie fryzjerki mówiły, że nie bedzie mi ładnie bo mam niskie czoło

Doszłam do wniosku, że bez oficjalnej deklaracji, że już nie dotykam twarzy się nie obejdzie, bo nie moge sie opanować z żaden sposób i jak nie przestane cisnąć, to doprowadzę twarz do takiego stanu jaki był poprzednio
A zatem oficjalnie się zobowiązuję, że od tej chwili nie cisnę
Czyli dzień 1
(tym razem dotrwam do nastu )
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 17:21   #3730
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez pikpok321 Pokaż wiadomość
Doszłam do wniosku, że bez oficjalnej deklaracji, że już nie dotykam twarzy się nie obejdzie, bo nie moge sie opanować z żaden sposób i jak nie przestane cisnąć, to doprowadzę twarz do takiego stanu jaki był poprzednio
A zatem oficjalnie się zobowiązuję, że od tej chwili nie cisnę
Czyli dzień 1
(tym razem dotrwam do nastu )
Pikpok, ja chyba się do Ciebie dopiszę. Ale u mnie zobowiązanie tyczy się nieruszania buzi, żeby doprowadzić ją do stanu używalności (cisnąć coś zapewne pocisnę)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:23   #3731
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
=

Iwostin - Purritin - krem na noc używałyście może tego kremu ?? Bo zrezygnowałam z wody termalnej i myśle o tym kremie
ja używam tegoż kremu parę tygodni. muszę powiedzieć że jest wydajny, mi po nim ładnie wygładziła się cera, jest wreszcie nawilżona. aż miło się nim wieczorem smaruje, tak fajnie łagodzi... mnie przypadł do gustu i planuję go jeszcze raz kupić. na pewno nie jest on jakiś supersilny, ale ogranicza te mniejsze niespodzianki, aż nie chce się cisnąć
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 18:34   #3732
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Delilah, dla mnie Atre jest poprostu cudem i gdybym mogła to bym wysmarowała nim sobie całą buzię. Na razie nakładam go tylko miejscowo i jak jest nieciekawa pogoda, żeby nie narobić sobie przebarwień.
A skoro na dodatek może pojawić się wysyp, to muszę go ograniczyć.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:58   #3733
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Pikpok, ja chyba się do Ciebie dopiszę. Ale u mnie zobowiązanie tyczy się nieruszania buzi, żeby doprowadzić ją do stanu używalności (cisnąć coś zapewne pocisnę)
A może umówmy się tak, że postarajmy się nie cisnąc np. przez tydzień, czyli np. do przyszłego poniedziałku tylko tak nic a nic, żadnego skubania, drapania nic a jak rączka tak sama bezwiednie by nam poleciała to od razu się opamiętujemy żeby było sprawiedliwie i zobaczymy jak po tym czasie będą wyglądały nasze buźki, co Ty na to?

A jeszcze a propos iwostinu, to tak zgodzę się jest bardzo wydajny i dobrze nawilża, ale dla mnie zdecydowanie był za słaby i przy mniejszych problemach twarzy może być dobry i się sprawdzić, ale ja potrzebowałam coś silniejszego, dlatego nie za dobrze go nie wspominam.
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 20:43   #3734
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja dzis tez "poleglam" i doszukalam sie oczywiscie jakis wagrow do wycisniecia, choc obiektywnie to nie mialam co ruszac nawet za bardzo

humor jeszcze gorszy - porazka
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:01   #3735
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez pikpok321 Pokaż wiadomość
A może umówmy się tak, że postarajmy się nie cisnąc np. przez tydzień, czyli np. do przyszłego poniedziałku tylko tak nic a nic, żadnego skubania, drapania nic a jak rączka tak sama bezwiednie by nam poleciała to od razu się opamiętujemy żeby było sprawiedliwie i zobaczymy jak po tym czasie będą wyglądały nasze buźki, co Ty na to?
Pikpok, z wielką chęcią bym się tak umówiła, ale uczciwie przyznaję, że nie dam rady bo u mnie robią się takie małe gotowce, które muszę usunąć

quleczka Do rana opuchlizna zejdzie. Teraz posmaruj się czymś łagodzącym, a rano buźka nie będzie taka straszna

Ciekawe jak tam Tancerce kolokwium poszło...?

Ja się jakoś dziwnie czuję... Znowu naszedł mnie dół. A wszystkiemu winny facet Przez niego moja samoocena sięgnęła zera, czuję się brzydka i przede wszystkim głupia. Tyle mi zostało po wspaniale zapowiadającej się znajomości
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:01   #3736
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

;( zawaliłam kolokwium... masakra... poległam na polu walki... najgorsze jest to że nie mam pomysłu jak to naprawic bo na poprawę wcale wiecej umiec nie bede...

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Widze, ze jedna po drugiej polega ....

Co do wybielania polecam drogeryjna Perl Drops. Bardzo fajna.... Mocniejsza niż te wszystkie blendamedy white itp. Raz ja zdradziłam na rzecz Elgydium, która wyżarła mi dziąsła...
całkiem przypadkiem kupiłam właśnie tą poszłam do rossmana się pocieszyc i kupiłam sobie tą oto pastę.. jak nie zadziala to przynajmniej bede miec satysfakcję że coś dla siebie robię ale wierze że od samego częstszego i dłuższego szorowania juz mi się polepszy hehehe

jej ide się zaraz wykąpać i spać bo nie mam zupełnie nastroju..
w ogóle bliskiego kumpla dziewczyna rzuciła i tak jakoś i mi się smutno przez to zrobiło, bo dobry chłopak.. dobrze że ja mam swojego skarba i mam do kogo pójść się przytulić i w 5 minut zaleczyc smutki... ale to dopiero w środę.. do tego czasu wy moje drogie musicie się mną zająć
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:04   #3737
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

opuchlizny to nie ma, nie zrobilam masakry... tylko pare jakis glupich grudek i wagrow powyciskalam

zla jestem na siebie i tyle
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:17   #3738
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziewczyny musimy się jakoś pocieszyć bo inaczej zaraz będzie tu taka depresja że szok!!!
proponuję od siebie pogrzeszyc trochę dzisiaj zeby sobie zrobic dobrze- ja juz zjadłam całą paczkę ciastek z czekoladą to mój grzeszek poprawiający humor a wy co dzis przyjemniastego dla siebie zrobicie??
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:25   #3739
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

quleczka, no to dobrze. Skoro nie ma masakry to nie ma tragedii

tancerka, ja już dziś chyba nic dobrego dla siebie nie zrobię... Pójdę z pieskiem na spacer, potem się umyć i spać. Jedyna rada na to żeby się nie denerwować.
A jeżeli jutro będę w miarę znośnie wyglądać, to wybiorę się na jakieś zakupy na poprawę humoru. No ale to wszystko będzie zależeć od stanu buzi
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 21:33   #3740
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja wlasnie koncze puszke Redsa

a poza tym sporo niedietetycznego jedzonka wczesniej :p

no i grzeszkiem bylo nie robienie calego dnia tego co powinnam....
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:44   #3741
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laity - szkoda, bo razem to zawsze raźniej no nic, nie mam innego wyjścia jak tylko sama zrealizować moje postanowienie ale potem się tylko pochwale jaką mam piękną buźkę (marzenie...)
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:46   #3742
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laity, Pikpok dołączam do Was, ok? Chociaż pewnie i tak pierwsza polegne, ale chce spróbować.
Stworzyła mi sie niestety jedna ogromna gula po wczorajszym. I złapałam sie na tym, ze nawet poza domem gdy zobacze jakieś lustro szukam czego by tu nie wydusić ....
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:53   #3743
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

QsQs, jak najbardziej możesz dołączyć, ale tylko do Pikpok'a (nie wiem czy dobrze odmieniłam ), bo ja się za takie postanowienia nie biorę bo z moją cerą to nie ma sensu.

Tancerko, jeszcze zapomniałam wcześniej napisać - nóż widelec napisałaś to kolokwium na 3, a jak nie to może poproś kogoś z grupy, kto to rozumie...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 22:09   #3744
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ehhh z tego co wiem to mało ludzi to rozumie ale trzeba będzie się zorientowac po wynikach.. tylko kto w sesji będzie miał jeszcze czas nauczać jakąś tancerkę kurcze z innych przedmiotów to sama mogłabym nauczac innych ale w tym jednym jestem po prostu taka lewa, że to ludzkie pojęcie przechodzi!

oj ja tez się nie przyłącze niestety do tego postanowienia.. i tak się dobrze trzymam bo cały zeszły tydzień nie wyciskałam ( z wyjątkiem jednej sztuki koło nosa no ale jedna to prawie co nic) i w sobote minie 2 tygodnie od mojej poprzedniej masakry i cos czuje że będę musiała troszkę oczyścić cerę bo jak mówiłam raz na 2 tygodnie to jest u mnie wręcz wskazane delikatnie pozbyć się wągrów z nosa, brody i okolic koło nosa a pod oczami- na pewno wiecie gdzie tam mi się najbardziej cera brudzi a jak to sama ładnie zlikwiduje to juz następnego dnia buzia jak nowa za to się potępiać nie będę ale jak wycisnę budującego się pryszcza to już grzech!

miałam dzis nie jesc kolacji ale z racji tego że grzeszymy masowo by poprawic sobie humor to wpałaszowałam troszkę smakołyków i zaraz zmykam spać bo nie mam siły..
najchętniej poszłabym do pracy! nie musiałabym się uczyć przedmiotów oderwanych od rzeczywistosci, zarabiałabym na siebie i swoje przyjemnosci... ale narazie to tylko marzenie.. beznadziejnie nudny ten mój kierunek, tym bardziej że chciałabym byc księgową no a to w ogóle nie jest tematem moich zajęć na uczelni i tylko się nudzę bo nigdy tego nie wykorzystam.. w ogóle ciężko znaleźć firmę w której znajomość np historii mysli ekonomicznej i innych bzdur bylaby podstawą działania... sama lepiej bym ułożyła program studiów...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 22:36   #3745
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ehh, no tak to właśnie z tymi studiami jest. U nas powtarzają, że studia nie są przygotowaniem do zawodu - one nas uczą jak się uczyć. I chyba coś w tym jest

A ja póki co czuję ja mnie nosi przez tą buzię. Poszłam się umyć i już łapy powędrowały do ciśnięcia Mam nadzieję, że nic tam nie narobiłam bo już wystarczająco zdołowałam się widząc, ile będę miała przebarwień po ostatnich masakrach. I jeszcze na dodatek coś się dzieje w miejscu, które wczoraj ruszyłam na środku czoła Ja chyba oszaleję...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 23:13   #3746
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tak mi wpadlo dzis w oczy cos w temacie wybielania zebow

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253857
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 23:21   #3747
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ehh, no tak to właśnie z tymi studiami jest. U nas powtarzają, że studia nie są przygotowaniem do zawodu - one nas uczą jak się uczyć. I chyba coś w tym jest

Uczą jak sie uczyć? Nie bardzo... Studia to klepanie na pamięć kolejnych stron, nic więcej. Studiowanie (szczególnie okolice sesji) to nic wiecej jak trening pamieci, szybkiego czytania...To umiałam już w podstawówce.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 23:32   #3748
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U nas mieli inna teorie, ze studia nie sa po to by sie uczyc jak sie uczyc...ale by sie ogolnie rozwijac i poszerzac horyzonty

Bo prawda jest taka,ze praktycznej wiedzy to sie uczysz i tak pozniej w pracy dopiero na konkretnym przykladzie tego jak to sie robi w danej firmie
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:52   #3749
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
tak mi wpadlo dzis w oczy cos w temacie wybielania zebow

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253857

widzoałam właśnie tą białą perłę ale boję się nadwrażliwości o jakiej na innym wątku dziewczyny pisały żeby uważać.. pomyje skrupulatnie ząbki wybielającą pastą do zębów a o poważniejszym wybielaniu pomyślę już przed ślubem żeby pasować do tżta bo jemu stomatolog nie wierzy że niczym nie wybiela zębów bo ma takie białe.. on to w ogóle.. zęby ma piękniejsze, cerę idealną, żadnej flaczastej pupy czy brzucha... heh do czego to doszło!


a co do studiów to sami nauczyciele twierdzą że na studiach to powinny być 3 przedmioty z tych co mamy bo reszta to do niczego się nie przyda.. a my mamy po kilkanaście na semestr! ehhh

dziś się obudziłam i znów jakaś smutna.. zastanawiam się co mogłoby poprawić mi humor.. może wieczorem się spotkam z koleżanką ale ta też zaganiana więc nie wiem czy znajdzie czas.. niech już będzie środa!!!

jedynym pocieszeniem jest to że mam dziś znów łądną buzię o poranku! chyba lubię ten krem hydraphase legere.. ale pewnie jest strasznie drogi w porównaniu do humektanu.. ale śmiem twierdzic że jest równy humektanowi.. albo nawet ciut lepszy???
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 09:32   #3750
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Bo prawda jest taka,ze praktycznej wiedzy to sie uczysz i tak pozniej w pracy dopiero na konkretnym przykladzie tego jak to sie robi w danej firmie
Dokładnie, chociażby z racji tego, że każda firma ma swój system.

U mnie z buzią średnio znowu. Wszystko to co cisnęłam ostatnio ładnie się goi, zaczerwienienia schodzą. Ale co z tego - ten delikwent ze środka czoła wygląda fatalnie - cały czerwony i na bank będzie się paprał... I na dodatek zrobiło mi się coś bolącego za uchem. Nie ma to jak piękny początek dnia

A jak tam u Was od rana dziewczynki? Ciekawa jestem w ogóle gdzie zniknęła Lolcia...?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.