Pomocy! Pocąca się twarz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-02, 09:48   #1
ola768
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2

Pomocy! Pocąca się twarz.


Witam! Mam pewien problem, którym jest nadmierne pocenie się twarzy. W żadnym innym miejscu na ciele nie mam tego problemu, jedynie twarz okropnie się świeci! Nic nie dają pudry, nawet bez makijażu moja twarz się świeci. Nie jestem na nic chora, wszystkie wyniki (tarczyca itd) są w porządku. Próbowałam już nawet stosować matujących kremów bb dla cery tłustej i mieszanej (moja twarz świeci się, ale miejscami jest też sucha! ), ale było jedynie gorzej, twarz pociła się jeszcze bardziej. Naprawdę nie wiem już co mam zrobić, ten problem mam dopiero od ok. pół roku. Może znacie jakieś produkty (najlepiej naturalne, żeby jeszcze bardziej nie pogorszyły mojej sytuacji) lub domowe sposoby? Cokolwiek! Będę wdzięczna za każdą radę.
ola768 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 14:41   #2
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Pomocy! Pocąca się twarz.

Ale twarz się poci czy skóra produkuje dużo sebum? Bo to jest różnica zasadnicza.
Jak w ogóle wygląda Twoja pielęgnacja?
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 21:26   #3
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Pomocy! Pocąca się twarz.

Ja przyłączam się do pytania autorki,mam dokładnie taki sam problem
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:30   #4
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Pomocy! Pocąca się twarz.

Cytat:
Napisane przez ola768 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pewien problem, którym jest nadmierne pocenie się twarzy. W żadnym innym miejscu na ciele nie mam tego problemu, jedynie twarz okropnie się świeci! Nic nie dają pudry, nawet bez makijażu moja twarz się świeci. Nie jestem na nic chora, wszystkie wyniki (tarczyca itd) są w porządku. Próbowałam już nawet stosować matujących kremów bb dla cery tłustej i mieszanej (moja twarz świeci się, ale miejscami jest też sucha! ), ale było jedynie gorzej, twarz pociła się jeszcze bardziej. Naprawdę nie wiem już co mam zrobić, ten problem mam dopiero od ok. pół roku. Może znacie jakieś produkty (najlepiej naturalne, żeby jeszcze bardziej nie pogorszyły mojej sytuacji) lub domowe sposoby? Cokolwiek! Będę wdzięczna za każdą radę.
Piszesz, że masz twarz "pocącą się" i miejscami suchą, jeśli to więc nadmierne wydzielanie sebum, podejrzewam, że nieprawidłowo pielęgnujesz twarz- za dużo specyfików do skóry mieszanej/ tłustej, za dużo pudrów z talkiem, za mało nawilżania. Mnie np. odstawienie pudrów dużo dało.
Jeśli ma się cerę trądzikową/ mieszaną/tłustą, podstawą pielęgnacji jest złuszczanie i delikatne nawilżanie.
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 13:30:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.