Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 11:07   #751
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny to znowu ja w sprawie różu Kupiłam wczoraj zwykły róż Vipery za 8 zł i wreszcie mam chyba dobrze dobrany kolor. Tz. dobrze się w nim czuję Taki zwyklak do prób mi posłuży. Co do różu Bourjois to chodzi o ten -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6452 co pisałyście że taki fajny Widziałam go w promocji za 40 zł. Kupię po wypłacie.
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ten, ten
Kupuj, na pewno nie pożałujesz
Faktycznie ma doskonałe recenzje Ja doradzałabym Tobie Susanna abyś wzięła z tymi połyskującymi drobinami jeśli będziesz chciała zakupić inny kolor - one są bardzo delikatne i świetnie rozjaśniają twarz. Cena dość wysoka (przynajmniej teraz kiedy kupuję polskie kosmetyki ) ale będzie Ci służył latami (on się chyba nigdy nie zestarzeje, kilka razy zaliczył u mnie podłogę i się nie pokruszył - ma silną wolę przetrwania w każdych warunkach). No i na pędzlu zaoszczędzisz

A ja za chwilkę jak uporam się ze sprzątaniem usiądę do kompa i udam się na shopping do inermisu. Nie wiem co kupię bo mam listę na dwie strony, a kasy nie za dużo (tak jakby kiedyś było jej za dużo). No cóż pochwalę się swoją rozrzutnością pod koniec dnia
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:59   #752
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Faktycznie ma doskonałe recenzje Ja doradzałabym Tobie Susanna abyś wzięła z tymi połyskującymi drobinami jeśli będziesz chciała zakupić inny kolor - one są bardzo delikatne i świetnie rozjaśniają twarz. Cena dość wysoka (przynajmniej teraz kiedy kupuję polskie kosmetyki ) ale będzie Ci służył latami (on się chyba nigdy nie zestarzeje, kilka razy zaliczył u mnie podłogę i się nie pokruszył - ma silną wolę przetrwania w każdych warunkach). No i na pędzlu zaoszczędzisz

A ja za chwilkę jak uporam się ze sprzątaniem usiądę do kompa i udam się na shopping do inermisu. Nie wiem co kupię bo mam listę na dwie strony, a kasy nie za dużo (tak jakby kiedyś było jej za dużo). No cóż pochwalę się swoją rozrzutnością pod koniec dnia
Daj znać
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 18:59   #753
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
A ja za chwilkę jak uporam się ze sprzątaniem usiądę do kompa i udam się na shopping do inermisu. Nie wiem co kupię bo mam listę na dwie strony, a kasy nie za dużo (tak jakby kiedyś było jej za dużo). No cóż pochwalę się swoją rozrzutnością pod koniec dnia
ja jestem świeżo po shoppingu w Inermisie Tym razem głównie pielęgancja, aczkowiek już sama nie wiem co wzięłam (też wyrzucałam, wrzucałam itp modyfikując strasznie długą listę)
Czekam niecierpliwie strasznie na nową kolekcję Joko!
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 19:12   #754
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
ja jestem świeżo po shoppingu w Inermisie Tym razem głównie pielęgancja, aczkowiek już sama nie wiem co wzięłam (też wyrzucałam, wrzucałam itp modyfikując strasznie długą listę)
Czekam niecierpliwie strasznie na nową kolekcję Joko!
Ja też!!! Zwłaszcza na te musy!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:11   #755
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ten, ten
Kupuj, na pewno nie pożałujesz
Też tak myślę

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Faktycznie ma doskonałe recenzje Ja doradzałabym Tobie Susanna abyś wzięła z tymi połyskującymi drobinami jeśli będziesz chciała zakupić inny kolor - one są bardzo delikatne i świetnie rozjaśniają twarz. Cena dość wysoka (przynajmniej teraz kiedy kupuję polskie kosmetyki ) ale będzie Ci służył latami (on się chyba nigdy nie zestarzeje, kilka razy zaliczył u mnie podłogę i się nie pokruszył - ma silną wolę przetrwania w każdych warunkach). No i na pędzlu zaoszczędzisz
Poszukam tego numeru 95 i obadam naocznie Lubię twardsze pudry, ten z Vipery jest całkiem niezły (choć na kolana nie powala) ale dość miękki. Mi się wydaje, że cienie "z brzuszkiem" też sa trwalsze niż te płaskie tak samo pudry
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 23:10   #756
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Lubię twardsze pudry, ten z Vipery jest całkiem niezły (choć na kolana nie powala) ale dość miękki. Mi się wydaje, że cienie "z brzuszkiem" też sa trwalsze niż te płaskie tak samo pudry
To na początku otwórz, zostaw na 2-3 godziny, potem go zamknij i poczekaj miesiąc Na początku burżujki są strasznie mięciutkie (to znak, że dostalaś świeży, nieotwierany), ale potem twardnieją (też wolę jak są trochę twardsze ).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 17:22   #757
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
ja jestem świeżo po shoppingu w Inermisie Tym razem głównie pielęgancja, aczkowiek już sama nie wiem co wzięłam (też wyrzucałam, wrzucałam itp modyfikując strasznie długą listę)
Czekam niecierpliwie strasznie na nową kolekcję Joko!
No i musiałam się na siłę opanowywać mówiąc sobie "zostaw to, będziesz miała pretekst aby zakupić to następnym razem" Generalnie wzięłam nową kokosową Ziajkę, poszalałam w pielęgnacji do twarzy i ciała z innych fajnych polskich propozycji, zaś z Joko skusiłam się na tą niebieską kredkę do oczu Long lasting, wreszcie jest błyszczyk Chocolate nr 200 tak przez Was zachwalany (mimo że w mojej szufladzie mam ok. 10 błyszczyków to ręka mi nie drgnęła), no i odżywki szybkiego reagowania Zadbane i Gładkie paznokcie. Generalnie następne zakupy to będzie podkład i maskara. Ponieważ nie mogę się doczekać nowości Joko zakupiłam mus brązujący Bell - to tak na przetrwanie, taka wisienka na torcie
A tych odżywek jestem ciekawa, bo mam już naturalny kolor paznokcia - jest bardzo fajna, ładnie po niej paznokcie wyglądają, a przy 2 warstwach wystarcza mi biały ołówek i oszukany frencz mi ślicznie wychodzi Tylko pomimo tego że jest trwała i ściera się leciutko i niezauważalnie, to tak po 3 dniach zaczyna sinieć na paznokciach (to ten ultrafiolet chyba) i moje ręce wyglądają jakby były odmrożone lub trupie. Zasadę musiałam przyjąć że po 3 dniach zmywam i nakładam nową warstwę Gdyby nie ten drobny "kłopot" to mogłąbym nie ruszać pazurków nawet przez tydzień
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 17:38   #758
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
No i musiałam się na siłę opanowywać mówiąc sobie "zostaw to, będziesz miała pretekst aby zakupić to następnym razem" Generalnie wzięłam nową kokosową Ziajkę, poszalałam w pielęgnacji do twarzy i ciała z innych fajnych polskich propozycji, zaś z Joko skusiłam się na tą niebieską kredkę do oczu Long lasting, wreszcie jest błyszczyk Chocolate nr 200 tak przez Was zachwalany (mimo że w mojej szufladzie mam ok. 10 błyszczyków to ręka mi nie drgnęła), no i odżywki szybkiego reagowania Zadbane i Gładkie paznokcie. Generalnie następne zakupy to będzie podkład i maskara. Ponieważ nie mogę się doczekać nowości Joko zakupiłam mus brązujący Bell - to tak na przetrwanie, taka wisienka na torcie
A tych odżywek jestem ciekawa, bo mam już naturalny kolor paznokcia - jest bardzo fajna, ładnie po niej paznokcie wyglądają, a przy 2 warstwach wystarcza mi biały ołówek i oszukany frencz mi ślicznie wychodzi Tylko pomimo tego że jest trwała i ściera się leciutko i niezauważalnie, to tak po 3 dniach zaczyna sinieć na paznokciach (to ten ultrafiolet chyba) i moje ręce wyglądają jakby były odmrożone lub trupie. Zasadę musiałam przyjąć że po 3 dniach zmywam i nakładam nową warstwę Gdyby nie ten drobny "kłopot" to mogłąbym nie ruszać pazurków nawet przez tydzień
No, to będzie testowanko. Ja czekam na niebieską kredeczkę - opis, opis
Rzeczywiście jest już 200. Muszę sobie kupić bo moja się właśnie skończyłam, tak ją umiejętnie wykończyłam, ale z ręką na sercu - najczęściej używany przeze mnie błyszczyk wszechczasów. Co drugi dzień na bank, uwielbiam go!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:10   #759
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Mam odżywkę "zadbane paznokcie", używam od 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolona! Fajnie wybiela paznokcie, trzyma się 3 dni i widać że wyglądają zdrowiej. Są mocniejsze. Tylko martwi mnie jedno: żeby nie było tak jak do tej pory, ze jak używam odżywki dłużej to potem mi się paznokcie rozdwajają
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 12:21   #760
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

zrobiłam zdjęcie reklamy Joko nowych kosmetyków w Glamour
kosmetyki są wizualnie piękne ten puder, cienie też fajne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz.jpg (51,1 KB, 156 załadowań)
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:06   #761
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcie reklamy Joko nowych kosmetyków w Glamour
kosmetyki są wizualnie piękne ten puder, cienie też fajne
Bylo już dwa razy w tym wątku o nich (i zdjęcia)
Pierwszy raz tu - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ka#post6580092
wraz z prospektem, a w poście poniżej - reklama.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 13:30   #762
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A to przepraszam. Obejrzałam kilka stron wcześniejszy i tego akurat nie widziałam więc pozwoliłam sobie załączyć zdjęcie.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:18   #763
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Bylo już dwa razy w tym wątku o nich (i zdjęcia) Pierwszy raz tu - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ka#post6580092
wraz z prospektem, a w poście poniżej - reklama.
Mimo że o tych nowościach było wcześniej to sobie zajrzałam na podany link i bardzo się cieszę, że nie kupiłam podkładu - teraz przynajmniej wiem na co czekam Estetycznie wysmakowana cała seria, mam nadzieję, iż cenowo nie będzie nam pustoszyć kieszeni, bo i błyszczyki i musy do oczu i policzków i generalnie wszystko mi się tak bardzo podoba, że już teraz zdaję sobie sprawę o czekającej mnie wewnętrznej walce i męce wyboru (wrzucę do koszyka wszystko, aby potem rozstrzygać co jest pierwszej a co drugiej potrzeby) Znając siebie wszystko będzie mi niezbędne tu i teraz.
A kiedy możemy spodziewać sie tych cudowności w inermisie?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No, to będzie testowanko. Ja czekam na niebieską kredeczkę - opis, opis
Ukrycior - kredka jest w mym posiadaniu i na mym oku Kolor cudowny, głęboka niebieskość nie wpadająca w granat, przyrównałabym do jeans blue lub opakowań kremów Nivea Nakłada się ładnie, ale jestem w tym bardzo niewprawna i początkująca, poza tym nakładam kreskę na bazę, tak więc póki co mam wrażenie, że trochę tępo. Kreseczkę roztarłam pędzelkiem (też z trudnością), przykryłam diamentowym cieniem Bell (140 - różowawy) - i się strasznie mocno siebie przestraszyłam bo wyglądało to tak sinawo i niebiesko-zielono, generalnie mało zachęcająco Nie miałam czasu aby się zmyć - więc roztarłam więcej cienia na kresce, koło linii rzęs zaaplikowałam na to kredkę w czystej postaci, wytuszowałam rzęsy - i jest elegancko Kolor niebieski lekko rozmyty w połączeniu z czarnym tuszem utworzył piękną oprawę górną oka (lewe i prawe jest niebieskie i ładnie współgra z tą nową jakością). Jutro napiszę Tobie czy były potrzebne poprawki w ciągu dnia i jak długo ołówek się utrzymał na oku.
Generalnie muszę ćwiczyć i ćwiczyć, nie wychodzi mi nakładanie i rozcieranie, bo nie wiem jak do tego się zabrać, jednakże jako inteligencja chodząca poradzę sobie z tą przeszkodą i dojdę do perfekcji, ale coś mi się zdaje że kredeczka w tym odcieniu jest warta grzechu No i dostałam próbkę sypkiego cienia Virtual - taki granacik połyskujący - w weekend zaaplikuję sobie na kredkę dla wzmocnienia efektu i jak mi się spodoba to ... będzie następna niezbędna rzecz do kupienia

I mam jeszcze pytanie dziewczyny - Virtual ma eyeliner m.in. taki turkusowo-szmaragdowy odcień - miałyście go? Jak wygląda na oku, bardzo błyszczy?
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 14:14   #764
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Mimo że o tych nowościach było wcześniej to sobie zajrzałam na podany link i bardzo się cieszę, że nie kupiłam podkładu - teraz przynajmniej wiem na co czekam Estetycznie wysmakowana cała seria, mam nadzieję, iż cenowo nie będzie nam pustoszyć kieszeni, bo i błyszczyki i musy do oczu i policzków i generalnie wszystko mi się tak bardzo podoba, że już teraz zdaję sobie sprawę o czekającej mnie wewnętrznej walce i męce wyboru (wrzucę do koszyka wszystko, aby potem rozstrzygać co jest pierwszej a co drugiej potrzeby) Znając siebie wszystko będzie mi niezbędne tu i teraz.
A kiedy możemy spodziewać sie tych cudowności w inermisie?



Ukrycior - kredka jest w mym posiadaniu i na mym oku Kolor cudowny, głęboka niebieskość nie wpadająca w granat, przyrównałabym do jeans blue lub opakowań kremów Nivea Nakłada się ładnie, ale jestem w tym bardzo niewprawna i początkująca, poza tym nakładam kreskę na bazę, tak więc póki co mam wrażenie, że trochę tępo. Kreseczkę roztarłam pędzelkiem (też z trudnością), przykryłam diamentowym cieniem Bell (140 - różowawy) - i się strasznie mocno siebie przestraszyłam bo wyglądało to tak sinawo i niebiesko-zielono, generalnie mało zachęcająco Nie miałam czasu aby się zmyć - więc roztarłam więcej cienia na kresce, koło linii rzęs zaaplikowałam na to kredkę w czystej postaci, wytuszowałam rzęsy - i jest elegancko Kolor niebieski lekko rozmyty w połączeniu z czarnym tuszem utworzył piękną oprawę górną oka (lewe i prawe jest niebieskie i ładnie współgra z tą nową jakością). Jutro napiszę Tobie czy były potrzebne poprawki w ciągu dnia i jak długo ołówek się utrzymał na oku.
Generalnie muszę ćwiczyć i ćwiczyć, nie wychodzi mi nakładanie i rozcieranie, bo nie wiem jak do tego się zabrać, jednakże jako inteligencja chodząca poradzę sobie z tą przeszkodą i dojdę do perfekcji, ale coś mi się zdaje że kredeczka w tym odcieniu jest warta grzechu No i dostałam próbkę sypkiego cienia Virtual - taki granacik połyskujący - w weekend zaaplikuję sobie na kredkę dla wzmocnienia efektu i jak mi się spodoba to ... będzie następna niezbędna rzecz do kupienia

I mam jeszcze pytanie dziewczyny - Virtual ma eyeliner m.in. taki turkusowo-szmaragdowy odcień - miałyście go? Jak wygląda na oku, bardzo błyszczy?

Maat7, dziękuję Ci bardzo za opinię. Oj, skuszę się na pewno na ten granacik, zwłaszcza, że moją kredkę granatową Eveline znalazłam ostatnio na dnie torebki rozplaszczoną na amen :/, wygląda na to, ze już nie mam granatowej kredeczki.

Eyelinerek turkusowy ja posiadam (a jakżeby inaczej). Identyczny jak na focie w inermisie, także wpadki kolorystycznej nie powinno być. Moim zdaniem ten nie jest wcale błyszczący, tzn. jest to jednyny kolor, który u mnie nie wygląda brokatowo ani ciut ciut. I chwała mu, bo sam w sobie ma wystarczająco zdecydowany kolor. I fajna rzecz na lato, sprawdził mi
się na basenie.

Odpowiedź inermisu w sprawie nowego Joko: bliżej nisprecyzowany termin kwietniowy. No cóż, ja też czekam jak głupia

PS. Fajne te sypane próbki, nie? Ja dostałam opalizującą Viperę. Cieszę się, bo nie chce mi się latać i dłubać po testerach, nie mam czasu, a tak się można w dziennym i sztucznym śwetle w domu wymazać, nie po ręce tylko po twarzy.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 10:10   #765
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat7, dziękuję Ci bardzo za opinię. Oj, skuszę się na pewno na ten granacik, zwłaszcza, że moją kredkę granatową Eveline znalazłam ostatnio na dnie torebki rozplaszczoną na amen :/, wygląda na to, ze już nie mam granatowej kredeczki.

Eyelinerek turkusowy ja posiadam (a jakżeby inaczej). Identyczny jak na focie w inermisie, także wpadki kolorystycznej nie powinno być. Moim zdaniem ten nie jest wcale błyszczący, tzn. jest to jednyny kolor, który u mnie nie wygląda brokatowo ani ciut ciut. I chwała mu, bo sam w sobie ma wystarczająco zdecydowany kolor. I fajna rzecz na lato, sprawdził mi
się na basenie.

Odpowiedź inermisu w sprawie nowego Joko: bliżej nisprecyzowany termin kwietniowy. No cóż, ja też czekam jak głupia

PS. Fajne te sypane próbki, nie? Ja dostałam opalizującą Viperę. Cieszę się, bo nie chce mi się latać i dłubać po testerach, nie mam czasu, a tak się można w dziennym i sztucznym śwetle w domu wymazać, nie po ręce tylko po twarzy.
Dodam tylko, że kredka trzyma się na oku przez cały dzień bez najmniejszego uszczerbku Tylko muszę jeszcze poćwiczyć jej równe nakładanie i rozmazywanie (mam nawet specjalny do tego pędzelek, ale kurczę umiejętności jakoś tak mi brak). Ale nie poddam się tylko do lata opanuję sztukę makijażu, albo sięgnę po eyeliner, z którego nałożeniem mam jeszcze więcej kłopotów
Próbki są fajne i po raz pierwszy dostałam cień i puder! Ten cień Virtual Shine Stars nr 68 jest śliczny, ale jeszcze nie sprawdziłam na oku bo wciąż mnie obowiązki domowe od toaletki odciągają Poza tym uwielbiam dostawać różne kremy w próbkach bo przynajmniej mogę je obwąchać i popatrzeć sobie na konsystencję przed ich ewentualnym zakupem.
A co do nowości Joko to mogą się nie spieszyć i pojawić się tak około maja - do tego czasu znudzę się pudrem Chockolate, który towarzyszy mi dzień w dzień na policzkach. Kocham jego opakowanie, mleczny zapach, śliczny odcień na policzku. A jak zosaną z niego już tylko "krawędzie" to będzie mi służył za cień do policzków - latem jak znalazł. Dawno już nie miałam tak fajnego i wszechstronnego kosmetyku No ale jako kobieta pożądam nowości, a te zapowiedzi Joko są tak kuszące, że muszę na nie kaskę odłożyć bo nie ufam wcale, iż cenowo będą równie korzystne co "starości".
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:01   #766
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny, nowe Virtuale na Inermisie. No i nowe promocje na Joko.

Kurcze, skuszę się na kredeczkę granatową jak nic! Zwłaszcza, że ostatnio granat mnie bardzo kusi w ubraniach, makijażu, dodatkach. Nawet sobie kolczyki granatowe sprawiłam
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:17   #767
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nowe Virtuale na Inermisie. No i nowe promocje na Joko.

Kurcze, skuszę się na kredeczkę granatową jak nic! Zwłaszcza, że ostatnio granat mnie bardzo kusi w ubraniach, makijażu, dodatkach. Nawet sobie kolczyki granatowe sprawiłam
no ładnie mój spis do zakupów osiąga 3 stronę w Wordzie, a przecież czekam na nową kolekcję Joko będzie się działo...
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 15:07   #768
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nowe Virtuale na Inermisie. No i nowe promocje na Joko.
Zajrzałam na stronę Joko i ... nic nie widzę Jakie promocje? Ja już nie mogę się doczekać tej nowej serii - łapię podkład i podkład w piance, do tego puder, kuleczki, błyszczyk ... No generalnie nie przepuszczę żadnemu produktowi, a im dłużej czekam tym większy we mnie niepokój i skłonność do rozrzutności
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 22:02   #769
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Zajrzałam na stronę Joko i ... nic nie widzę Jakie promocje? Ja już nie mogę się doczekać tej nowej serii - łapię podkład i podkład w piance, do tego puder, kuleczki, błyszczyk ... No generalnie nie przepuszczę żadnemu produktowi, a im dłużej czekam tym większy we mnie niepokój i skłonność do rozrzutności
http://inermis.pl/index.php?str=promocje tu są promocje na joko.

Ja też się boję tych nowych serii. Szafka od kosmetyków się ugina, a ja na pewno nie mam jeszcze dość
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 19:07   #770
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Wracam do mojej kredki niebieskiej do oczu Long lasting. Jest naprawdę trwała, ale niestety cały czas "tępa". Generalnie do zaakcentowania cieniutką kreską koło linii rzęs idealna i kolor cudownie niebieski, ale kiedy ją rozcieram to kolor dość nierównomiernie i przez to nieładnie się rozkłada Cóż być może to kwestia jej nie do końca dobrej miękkości, choć dzięki temu może być właśnie taka super trwała (bite 10 godzin bez jakiejkolwiek poprawki bo wszystko jest na miejscu). Przy następnych zakupach wezmę eyeliner Joko ten taki ślicznie szmaragdowy Mam wrażenie, że nim więcej wyczaruję na oku - oczywiście mogę się mylić, powiem więcej na pewno się mylę, ale go wezmę
A czy już wiadomo kiedy pojawią się w intermisie nowości Joko - tylko na nie czekam, jak będą natychmiast zamawiam wszystko jak leci
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 19:14   #771
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Wracam do mojej kredki niebieskiej do oczu Long lasting. Jest naprawdę trwała, ale niestety cały czas "tępa". Generalnie do zaakcentowania cieniutką kreską koło linii rzęs idealna i kolor cudownie niebieski, ale kiedy ją rozcieram to kolor dość nierównomiernie i przez to nieładnie się rozkłada Cóż być może to kwestia jej nie do końca dobrej miękkości, choć dzięki temu może być właśnie taka super trwała (bite 10 godzin bez jakiejkolwiek poprawki bo wszystko jest na miejscu). Przy następnych zakupach wezmę eyeliner Joko ten taki ślicznie szmaragdowy Mam wrażenie, że nim więcej wyczaruję na oku - oczywiście mogę się mylić, powiem więcej na pewno się mylę, ale go wezmę
A czy już wiadomo kiedy pojawią się w intermisie nowości Joko - tylko na nie czekam, jak będą natychmiast zamawiam wszystko jak leci
Ja też czekam Maat7 Tylko nie wiem jak to wszystko moje konto wytrzyma.
Zastanawiam się nad kwestią kredeczki - powiedz nakładasz ją na coś, czy tak na gołą powiekę? Bo ja kredkę zawsze na bazę i nigdy, ani w przypadku czarnej, ani oliwkowej nie miałam wrażenia tępości... Wiem, że są dziewczyny, które kredkę nakładają na cienie, ale mi to nigdy nie wychodziło.

Dziewczyny, w oczekiwaniu na nowości kupiłam sobie cienie Metalic, nawet porobiłam fotki na oku, jak tylko je wrzucę do kompa to postaram się też wrzucić do wątku. Są megarozświetlające.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 09:36   #772
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja też czekam Maat7 Tylko nie wiem jak to wszystko moje konto wytrzyma.
Zastanawiam się nad kwestią kredeczki - powiedz nakładasz ją na coś, czy tak na gołą powiekę? Bo ja kredkę zawsze na bazę i nigdy, ani w przypadku czarnej, ani oliwkowej nie miałam wrażenia tępości... Wiem, że są dziewczyny, które kredkę nakładają na cienie, ale mi to nigdy nie wychodziło.

Dziewczyny, w oczekiwaniu na nowości kupiłam sobie cienie Metalic, nawet porobiłam fotki na oku, jak tylko je wrzucę do kompa to postaram się też wrzucić do wątku. Są megarozświetlające.
Ukrycior - portfel nie wytrzyma, ja tam debetuję konto, ale nie odmówię sobie pudru mozaikowego i tych musów - będą moje i basta
A co do kredki to wpierw nakładam na powiekę bazę pod cienie (Artdeco), potem robię grubszą kreskę (strasznie ciężko się rozprowadza na oku), staram się ją rozmazać z nie do końca satysfakcjonującym mnie skutkiem, na to cień Bell (w połączeniu uzyskuję kolorek niebiesko-zielonkawy), następnie jeszcze raz kredką bardzo blisko linii rzęs i finito.
Tak sobie myślę, że muszę spróbować tą kredkę bez bazy pod cienie, ale wówczas cienie mi spłyną, więc to chyba niezbyt dobry pomysł

Cienie metalowe cóż mam zapas cieni na najbliższe 5 lat (ot taki plan długoterminowy) więc Ukrycior wklejaj, opisuj, zachęcaj - skoro ich nie potrzebuję to się na nie skuszę jak nic Przez Ciebie kupiłam błyszczyk metaliczny i co ... mój ulubiony Przez Ciebie i Was na Jokowym forum dokonałam pierwszych zakupów w inermisie - i co? Nie żałuję, że pękło we mnie postanowienie nie kupowania na zapas, tylko wykańczania zapasów. Jestem KOBIETĄ i muszę mieć choć odrobinę wolności kosmetycznej A dzięki Joko i internetowej drogerii sprzedającej fajne polskie kosmetyki w bardzo przyzwoitych cenach do Douglasa i Sephory zaglądam bardzo sporadycznie i w przeliczeniu na pewno o wiele mniej wydaję na większą ilość rzeczy - no po prostu ten dzisiejszy deszcz i zimno mnie rozwalają wewnętznie i poszukuję inspiracji do zakupów - więc proszę szybciutko o zdjęcia póki jestem w nastroju bezgranicznej chęci konsumpcyjnej
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:06   #773
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Maat7 spróbuj nałożyć kredkę bez bazy i wtedy ją rozetrzeć - u mnie niektóre cienie na bazie nie chcą się równomiernie nałożyć, albo nie mogę nimi cieniować. Możesz też nałożyć bazę trochę powyżej kredki - przy samych rzęsach cienie zazwyczaj nie spływają, tylko wyżej
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:39   #774
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Hej podczytuje sobie troszke wasz watek i strasznie mnie kusicie aby się przejśc do drogerii i kupić jakieś kosmetyki joko tymbardziej że mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą związane generalnie od jakiegoś roku niezmiennie używam preparatu proteinowo-krzemowego do paznokci który jeest po prostu fenomenalny mogę go WAm polecić z czystym sumieniem moje paznokcie są tak mocne i długie że wszyscy nie dowierzają że to moje naturalne naprawde super preparat
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:55   #775
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Maat7 spróbuj nałożyć kredkę bez bazy i wtedy ją rozetrzeć - u mnie niektóre cienie na bazie nie chcą się równomiernie nałożyć, albo nie mogę nimi cieniować. Możesz też nałożyć bazę trochę powyżej kredki - przy samych rzęsach cienie zazwyczaj nie spływają, tylko wyżej
Estella - Ty możesz mieć rację Bazę muszę położyć głównie w ruchomej części powieki bo to tam roluje mi się cień i warstewka tłusczu zbiera go z powieki. Przetestuję jutro, bo dzisiaj pacnęłam się już innymi specyfikami i za chwilkę biegnę w świat. Dam znać czy możesz opatentować swój pomysł, czy też będziemy musiały myśleć dalej
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:20   #776
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - portfel nie wytrzyma, ja tam debetuję konto, ale nie odmówię sobie pudru mozaikowego i tych musów - będą moje i basta
A co do kredki to wpierw nakładam na powiekę bazę pod cienie (Artdeco), potem robię grubszą kreskę (strasznie ciężko się rozprowadza na oku), staram się ją rozmazać z nie do końca satysfakcjonującym mnie skutkiem, na to cień Bell (w połączeniu uzyskuję kolorek niebiesko-zielonkawy), następnie jeszcze raz kredką bardzo blisko linii rzęs i finito.
Tak sobie myślę, że muszę spróbować tą kredkę bez bazy pod cienie, ale wówczas cienie mi spłyną, więc to chyba niezbyt dobry pomysł

Cienie metalowe cóż mam zapas cieni na najbliższe 5 lat (ot taki plan długoterminowy) więc Ukrycior wklejaj, opisuj, zachęcaj - skoro ich nie potrzebuję to się na nie skuszę jak nic Przez Ciebie kupiłam błyszczyk metaliczny i co ... mój ulubiony Przez Ciebie i Was na Jokowym forum dokonałam pierwszych zakupów w inermisie - i co? Nie żałuję, że pękło we mnie postanowienie nie kupowania na zapas, tylko wykańczania zapasów. Jestem KOBIETĄ i muszę mieć choć odrobinę wolności kosmetycznej A dzięki Joko i internetowej drogerii sprzedającej fajne polskie kosmetyki w bardzo przyzwoitych cenach do Douglasa i Sephory zaglądam bardzo sporadycznie i w przeliczeniu na pewno o wiele mniej wydaję na większą ilość rzeczy - no po prostu ten dzisiejszy deszcz i zimno mnie rozwalają wewnętznie i poszukuję inspiracji do zakupów - więc proszę szybciutko o zdjęcia póki jestem w nastroju bezgranicznej chęci konsumpcyjnej


Mnie kuszą sypańce!!! I fluid w musie, choć znalazłam już swój ideał i tak będę testować Wkleję jak tylko mi TŻ pomoże to diabelstwo wrzucić do kompa.
Właśnie mam wrażenie, ze baza artdeco (moja ukochana) wszystko lekko stępia. Więc może to jest myśl!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 09:53   #777
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny - dziś przetestowałam kredkę Joko Long lasting na oko nie tknięte bazą. Cóż - nakłada się ładną i zdecydowaną kreską, mogę sobie rozmazać kolorek i palcem i pędzelkiem. Wszystko super plastycznie. Czyli tępość to tylko i wyłącznie wina bazy. Teraz sobie poobserwuję oko i dam znać czy kredka jest faktycznie long lasting czy też ma jakieś ograniczenia czasowe. Dzięki za rady, bo byłam bliska wydania jej siostrze, a tak to sobie zatrzymam bo kolorek śliczny. Ale Eyeliner Virtual w turkusie i tak sobie kupię
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 10:07   #778
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Hej, a możecie mi coś opowiedzieć o cieniach Metallic? w sklepie się nimi pomazałam, konsystencja bardzo przyjemna, ale czy są trwałe?
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 15:27   #779
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Proszę bardzo, Metalliki na oczach. Trochę mi aparat kolory pożarł, ale raz, ze foty robione telefonem, dwa, że w kiepskim świetle, a trzy, że cienie są bardzo metaliczne i po prostu odbiajają światło taflą. Na pytanie o trwałość odpowiadam, że u mnie wszystko supertrwałe - na bazie Artdeco. Bez bazy nie mam co próbować, bo mam oko głęboko osadzone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00308.JPG (19,7 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00307.JPG (17,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00304.JPG (18,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00302.JPG (22,7 KB, 67 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:44   #780
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Uch! No piękne są! Dziękuję. Chyba sobie kupię...
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.