Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 15:22   #3451
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziewczyny, mam podkład w formule Cover de Lux mi w sumie mi odpowiada
zastanawiam się jednak czy nie skorzystać z ostatniej okazji i kupić formułę Natural Finish?
czy któraś miała obie formuły i może mi napisać czym różnią się na buzi obie formuły - bardzo różnią się kryciem/trwałością/wykończeniem?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 18:03   #3452
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam podkład w formule Cover de Lux mi w sumie mi odpowiada
zastanawiam się jednak czy nie skorzystać z ostatniej okazji i kupić formułę Natural Finish?
czy któraś miała obie formuły i może mi napisać czym różnią się na buzi obie formuły - bardzo różnią się kryciem/trwałością/wykończeniem?
Mój odcień to Tinkerbell2. Przed zakupem podkładu testowałam obie formuły i jednak jak dla mnie lepsza jest Cover de luxe z dwóch względów: lepiej kryje i jest bardziej kremowa. Natural Finish jest bardziej miałka, sypka - ciężko to określić ale napewno wiesz o co chodzi
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 23:02   #3453
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam podkład w formule Cover de Lux mi w sumie mi odpowiada
zastanawiam się jednak czy nie skorzystać z ostatniej okazji i kupić formułę Natural Finish?
czy któraś miała obie formuły i może mi napisać czym różnią się na buzi obie formuły - bardzo różnią się kryciem/trwałością/wykończeniem?
Do tego, co napisała Susanna dodam, że tak naprawdę to nie ma dużej różnicy w kryciu. Mam jeszcze resztkę Cover de Luxe i czasem nałożę, żeby zobaczyć różnicę między formułami i utwierdzam się w tym, że krycie Natural Finish jest tylko pozornie średnie - na mojej naczynkowej cerze wystarczy jedna cienka warstwa więcej i krycie mnie zupełnie zadowala.
Dla mnie kremowość CdL tworzyła czasem nieestetyczną ciastowatość na twarzy i podkład lubił się warzyć. Natural Finish za to nie jest matowy, ale taki lekko satynowy - moja cera wolniej się wybłyszcza na tym podkładzie, chociaż CdL daje piękny nie-płaski mat zaraz po nałożeniu, to po południu już jestem świecąca jak latarnia, dziwne to...
Trwałość - jak mi się CdL warzy na nosie, to przy usuwaniu nadmiaru sebum przez przyłożenie bibułki pozbywam się części podkładu, przy NF nie stosuję bibułek Zawsze utrwalam podkład mgiełką z wody termalnej albo hydrolatu, żeby się pozbyć pudrowego efektu - pewnie zwiększa to trwałość przez stopienie ze sobą warstw - polecam
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 07:30   #3454
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mój odcień to Tinkerbell2. Przed zakupem podkładu testowałam obie formuły i jednak jak dla mnie lepsza jest Cover de luxe z dwóch względów: lepiej kryje i jest bardziej kremowa. Natural Finish jest bardziej miałka, sypka - ciężko to określić ale napewno wiesz o co chodzi
Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Do tego, co napisała Susanna dodam, że tak naprawdę to nie ma dużej różnicy w kryciu. Mam jeszcze resztkę Cover de Luxe i czasem nałożę, żeby zobaczyć różnicę między formułami i utwierdzam się w tym, że krycie Natural Finish jest tylko pozornie średnie - na mojej naczynkowej cerze wystarczy jedna cienka warstwa więcej i krycie mnie zupełnie zadowala.
Dla mnie kremowość CdL tworzyła czasem nieestetyczną ciastowatość na twarzy i podkład lubił się warzyć. Natural Finish za to nie jest matowy, ale taki lekko satynowy - moja cera wolniej się wybłyszcza na tym podkładzie, chociaż CdL daje piękny nie-płaski mat zaraz po nałożeniu, to po południu już jestem świecąca jak latarnia, dziwne to...
Trwałość - jak mi się CdL warzy na nosie, to przy usuwaniu nadmiaru sebum przez przyłożenie bibułki pozbywam się części podkładu, przy NF nie stosuję bibułek Zawsze utrwalam podkład mgiełką z wody termalnej albo hydrolatu, żeby się pozbyć pudrowego efektu - pewnie zwiększa to trwałość przez stopienie ze sobą warstw - polecam
czyli wygląda na to, że NF ma konsystencję bardziej jak puder sypki kryjący
podumam jeszcze i chyba się skuszę

dzięki za opinie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 07:44   #3455
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja mam generalnie cerę problematyczną :/ z zaczerwieniami. teraz jakby mniej bo stosuję specjalny krem ale generalnie u mnie jest co zakrywać :/ I mimo wieku wciąż wyskakują mi "niespodzianki". Normalnie nakładam 2 cieniutkie warstwy Cover de luxe i to mi starcza. Na większe wyjścia nakładam 3 i nie robi mi się maska. Nie mam też "ciastowego" efektu ale taki efekt miałam przy użyciu EDM.
Generalnie wiele zależy od cery, jak widać ta sama formuła u każdej osoby zachowuje się zupełnie inaczej.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 13:15   #3456
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pierwszy raz użyłam korektora jasnobeżowego. Jestem bardzo rozczarowana, zero krycia, absolutne zero. Można nałożyć ogromną warstwę, ale nawet przypudrować go nie można, bo korektor znika, ZNIKA! Jestem trochę zła, muszę powiedzieć.

Też dzisiaj dostałam i stwierdzam, że kryje średnio, ale ja skorzystałam ze sposobu o którym mówiła agabil1 w jednym ze swoich filmików. Króraś z wizazanek na swoim blogu opisała sposób na ukręcenie własnego korektora z olejków, maseł i korektora sypkiego/podkładu. Ja po prostu wstawiłam opakowanie z korektorem do metalowego kubeczka z mała ilością wody, do tego kieliszek szerowki (też z małą ilością wody), do niego pudełeczko z korektorem, podgrzałam, jak się zrobił płynny to dosypałam sypkiego korektora i krycie mam że hej ;] tylko pod oczami wchodzi w zmarchy, ale nie widziałam korektora, który by tego nie robił
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 13:18   #3457
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
Też dzisiaj dostałam i stwierdzam, że kryje średnio, ale ja skorzystałam ze sposobu o którym mówiła agabil1 w jednym ze swoich filmików. Króraś z wizazanek na swoim blogu opisała sposób na ukręcenie własnego korektora z olejków, maseł i korektora sypkiego/podkładu. Ja po prostu wstawiłam opakowanie z korektorem do metalowego kubeczka z mała ilością wody, do tego kieliszek szerowki (też z małą ilością wody), do niego pudełeczko z korektorem, podgrzałam, jak się zrobił płynny to dosypałam sypkiego korektora i krycie mam że hej ;] tylko pod oczami wchodzi w zmarchy, ale nie widziałam korektora, który by tego nie robił
Też tak robiłam z tym ciemnobeżowym, ale miałam nadzieję, że może tym razem nic nie będę musiała robić.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 14:20   #3458
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

zgadzam się... nie od tego kupuje się korektory, żeby je poprawiać... ale można go chociaż uratować
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:19   #3459
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
Też dzisiaj dostałam i stwierdzam, że kryje średnio, ale ja skorzystałam ze sposobu o którym mówiła agabil1 w jednym ze swoich filmików. Króraś z wizazanek na swoim blogu opisała sposób na ukręcenie własnego korektora z olejków, maseł i korektora sypkiego/podkładu. Ja po prostu wstawiłam opakowanie z korektorem do metalowego kubeczka z mała ilością wody, do tego kieliszek szerowki (też z małą ilością wody), do niego pudełeczko z korektorem, podgrzałam, jak się zrobił płynny to dosypałam sypkiego korektora i krycie mam że hej ;] tylko pod oczami wchodzi w zmarchy, ale nie widziałam korektora, który by tego nie robił
Mi ciemnobeżowy Pixie tak wchodził w zmarchy, że dodawał mi z lekka 10 lat. A właśnie znalazłam jedyny korektor, który tego nie robi! To Skinfood Salmon Dark Circle Concealer. No, ale nie jest to korektor mineralny czy ekologiczny, więc inna półka.

Wizażystki z Douglasów (osobno, w różnym czasie) próbowały mi wmówić, że nie ma czegoś takiego jak "podkład sypki mineralny" tylko "puder mineralny" i że absolutnie nie kryją...
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 12:04   #3460
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No to sobie chciałam kupic na all CDL i co? sobie pomarze na razie a ten natural pewnie mi nie podejdzie
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:44   #3461
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny, mozecie mi powiedziec czy jest duza roznica kolorystyczna miedzy tym bezowym a jasnobezowym? Mam teraz korektor z Inglota w kremie, ale jest bardzo tlusty i w polaczeniu z moja tlusta skora nic dobrego z tego nie wychodzi i obawiam sie ze ten tez bedzie za ciezki, w koncu pisze ze to kamuflaz. Bede wdzieczna za rade
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 21:40   #3462
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jak dla mnie to on wcale nie jest ani tłusty ani cięzki, ale ja sobie dosypałam do niego sypkiego korektora i jest bardzo git. natomiast zamiast korektorow ja uzywam po prostu podkald pedzelkiem do korektora nakladany - z tych mocniej kryjacych jakos tych "maziastych" korektorow nie daje rady pod mineraly nakladac - wazy mi sie na nich podklad...pod oczami tez prochy, umiejetnie. najlepiej mi idzie akurat nie pixie, ale lumiere - veena velvet
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:56   #3463
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
jak dla mnie to on wcale nie jest ani tłusty ani cięzki, ale ja sobie dosypałam do niego sypkiego korektora i jest bardzo git. natomiast zamiast korektorow ja uzywam po prostu podkald pedzelkiem do korektora nakladany - z tych mocniej kryjacych jakos tych "maziastych" korektorow nie daje rady pod mineraly nakladac - wazy mi sie na nich podklad...pod oczami tez prochy, umiejetnie. najlepiej mi idzie akurat nie pixie, ale lumiere - veena velvet
"maziaste" korektory ja nakładam NA podkład mineralny - niestety w moim przypadku dodatkowa warstwa proszkowego podkładu w miejscach typu pod oczami albo skrzydełka nosa nie wystarcza.
Mam tylko nadzieję, że Pixie kiedyś wprowadzi do oferty korektory proszkowe...
Korektory kremowe (do paletek) z Inglota używam tylko pod oczy, (awaryjnie), bo na wszelkie niespodzianki nie nadają się - są za tłuste i nie "zastygają".
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 08:23   #3464
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
"maziaste" korektory ja nakładam NA podkład mineralny - niestety w moim przypadku dodatkowa warstwa proszkowego podkładu w miejscach typu pod oczami albo skrzydełka nosa nie wystarcza.
Mam tylko nadzieję, że Pixie kiedyś wprowadzi do oferty korektory proszkowe...
Korektory kremowe (do paletek) z Inglota używam tylko pod oczy, (awaryjnie), bo na wszelkie niespodzianki nie nadają się - są za tłuste i nie "zastygają".
oo, i nie widać korektora? mi jakoś to nie wychodzi, zawsze widać u mnie placek... ale może się jeszcze nauczę.

akurat korekto Pixie nie jest taki tłusty, nieźle się trzyma. Myślę, że pod oczami się sprawdzi. ewentualnie możesz go podrasować
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 16:18   #3465
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pierwszy raz użyłam korektora jasnobeżowego. Jestem bardzo rozczarowana, zero krycia, absolutne zero. Można nałożyć ogromną warstwę, ale nawet przypudrować go nie można, bo korektor znika, ZNIKA! Jestem trochę zła, muszę powiedzieć.
Dostałam dzis jasnobezowy korektor. Natomiast moje odczucia dla odmiany sa odwrotne. dla mnie idealny, wtapia sie w skore(bezowy byl jednak za ciemny). uzywam go tylko pod oczy bo na krycie niespodzianek to on sie totalnie nie nadaje...
Ale uwazam rowniez,ze nie jest to korektor do mocnego krycia,lekkie since pod oczami przykryje(takie jak moje). Przy wiekszych problemach nie da rady.
Ciemniejszy bezowy mialam w starej wersji-stare opakowanie i jest ono zdecydowanie wieksze. Na oko korektora jasnobezowego jest mnej
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 17:17   #3466
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
oo, i nie widać korektora? mi jakoś to nie wychodzi, zawsze widać u mnie placek... ale może się jeszcze nauczę.

akurat korekto Pixie nie jest taki tłusty, nieźle się trzyma. Myślę, że pod oczami się sprawdzi. ewentualnie możesz go podrasować
podkład nakładany pędzelkiem do korektora jest zawsze ciemniejszy, dlatego jako korektor najlepiej miec odcien jasniejszy ale podkład jako korektor na niespodzianki u mnie się nie sprawdza tak czy siak, ale kocham korektory EDM
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 16:59   #3467
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
podkład nakładany pędzelkiem do korektora jest zawsze ciemniejszy,
Jakim cudem? Możesz go po prostu więcej nałożyć i masz intensywniejszą barwę i tyle.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 05:23   #3468
Bajuśka
Rozeznanie
 
Avatar Bajuśka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 675
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Może któraś z Was mi podpowie , używam obecnie odcienia buff (150) Revlon Colorstay, w które odcienie Pixie powinnam celować?
__________________
Bajuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:47   #3469
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

To zależy czy masz bardziej ciepłe, czy też oliwkowe tony oraz czy ten Buff jest idealnie dobrany, czy też jest np. za ciemny.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 17:26   #3470
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Bajuśka Pokaż wiadomość
Może któraś z Was mi podpowie , używam obecnie odcienia buff (150) Revlon Colorstay, w które odcienie Pixie powinnam celować?
Breena1, ewentualnie mieszanka Breena1 i Breena2
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 12:57   #3471
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czy któraś z Was pytała może ostatnio kiedy będzie ta nowa formuła? Widzę, że nie ma na Allegro NF, więc może niedługo?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 15:38   #3472
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was pytała może ostatnio kiedy będzie ta nowa formuła? Widzę, że nie ma na Allegro NF, więc może niedługo?
A nie był NF ostatnio czasem w wyprzedazy?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 18:05   #3473
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was pytała może ostatnio kiedy będzie ta nowa formuła? Widzę, że nie ma na Allegro NF, więc może niedługo?
własnie, tez jestem ciekawa
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:11   #3474
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
własnie, tez jestem ciekawa
Napisałam w tej sprawie do Pani Sylwii Odpisała że na próbki nie ma szans ale pełnowymiarowy produkt można u niej zamówić


Pisałam już dawno dawno prywatną wiadomosc do P.Sylwii z prosba o dobór koloru na podstawie zdjęcia w odpowiedzi dostałam

"Myślę, że w Pani przypadku dobrze byłoby spróbować Pari, Aubrey oraz Trixie..." no tak ale bez próbek nic nie przetestuję


Doradzcie proszę który z odcieni najbardziej by mi pasował
Bardzo proszę o dopasowanie Zamówie tak na oko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buzka.jpg (24,8 KB, 94 załadowań)
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:42   #3475
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Napisałam w tej sprawie do Pani Sylwii Odpisała że na próbki nie ma szans ale pełnowymiarowy produkt można u niej zamówić
to znaczy, że w ogóle nie będzie próbek, czy na razie nie będzie? bo jak u licha dobrać podkład nawet, jeśli zna się kolor? a jak formuła nam nie będzie pasować?
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:16   #3476
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
to znaczy, że w ogóle nie będzie próbek, czy na razie nie będzie? bo jak u licha dobrać podkład nawet, jeśli zna się kolor? a jak formuła nam nie będzie pasować?
Nie, nie będzie w najbliższym czasie próbek Pozostaje nam strzelać w doborze koloru albo..jechac do Wrocławia bo tam jest ich sklep nawet chyba tam pojadę w odwiedziny więc nie skorzystam z pomocy Pani Sylwii..
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:02   #3477
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

To nie jest ich sklep tylko drogeria, która współpracowała.
Obecnie nie ma tam kosmetyków Pixie
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:06   #3478
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Strasznie podrożały te próbki żeby 4,20 kosztować ;/// no i refilla też sie nie opłaca kupować jedynie biga... ehh swoja drogą szybko mi sie skończył, a gdzieś czytałam że takie podkłady mineralne końca nie mają
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 16:24   #3479
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hej kochane pixi maniaczki mam nadzieieje ze jakas dobra duszyczka mi moze tutaj pomoze, bo Pani Sylwia mi nie odpisuje, moze ma za duzo pracy
kusi mnie okropnie cover de lux, ale mam problem z kolorem.
teraz uzywam edm fairly light ale jest troche za pomaranczowy.
szukalabym czegos bezowego w podobnej tonacji, na skorze opalonej 1-10 mam ze 4
wiem ze powinnam zamowic probki, ale moja babska natura pcha mnie w wasze rece i tego przeslodkiego pudeleczka z wrozka
zastanawia mnie calista 2, aubrey 2, i tinkerbel 2
wiem ze chyba w edm taki najbardziej rozchwytywany jest light olive, a jaki jest w pixie?
dziekuje za kazda odpowiedz
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:27   #3480
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mój odcień to Tinkerbell2. Przed zakupem podkładu testowałam obie formuły i jednak jak dla mnie lepsza jest Cover de luxe z dwóch względów: lepiej kryje i jest bardziej kremowa. Natural Finish jest bardziej miałka, sypka - ciężko to określić ale napewno wiesz o co chodzi
Droga Susanno powiedz proszę czy odcień Tinkerbell 2 ma tonację bardziej chłodną? wpada w żółć czy jest bardziej beżowy/naturalny? i czy w formule NF będzie prezentował się tak samo jak cover.. Słyszłam że pixie ma jasne odcienie i trudno trafić na jakąś "cegłe" ale zapytać nie szkodzi

edit: kawałek mojej buzi jest 6 postów wyżej ;-) będzie pasować ?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2011-06-03 o 12:29
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.