W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-24, 18:25   #1441
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
sorki,¿e siê wtr±cam, ale przeczyta³am Twoje posty i je¶li chcesz d±¿yæ do jasnego blondu to mo¿e Palette A10? zobacz na bloga Bunny na moj± historiê w³osow± droga z ciemnego br±zu do blondu, jest wszystko ³adnie pokazane i w³a¶nie ta farbka ³adnie mi och³odzi³a kolor tutaj masz linka http://blogblondbunny.blogspot.com/2...do-blondu.html

damy radê ja chcê pop³aciæ wszystko teraz,bo czeka nas jaki¶ kredyt na mieszkanie po mojej magisterce i chcê byæ bez d³ugów

No my te¿ my¶limy o kredycie na jaki¶ nasz w³asny k±t ale to dopiero jak te sp³acimy 2 bo 3 kredyty p³aciæ to niewyróbka
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 18:51   #1442
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od jutra zaczynam myæ moim Timoteiem do blondu ¿eby te popielate paskudy troche ociepliæ Pewnie przy okazji odrost mi siê ociepli ale farb± zniweluje, a ju¿ nie moge z tymi srebrnymi pasmami przy twarzy

Ogólnie jak komu¶ w³a¶nie tak mocno ³api± z pocz±tku farby jak mi to polecam, bo pare myæ i kolor siê robi o wiele ³adniejszy, ³adniej b³yszczy, robi± siê refleksy [COLOR="Silver"]
ja równie¿ go lubie , po nim mam takie b³yszcz±ce w³oski
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a teraz zdjêcia po alfapart 9.21 zadowolona jestem z kolorku mimo, ¿e niewiele siê zmieni³
2 pierwsze fotki w pomieszczeniu w sztucznym ¶wietle w nocy w pracy robi³am kolejne teraz w normalnym, zdjêcia bez lampy
Za³±cznik 5079864Za³±cznik 5079865Za³±cznik 5079866Za³±cznik 5079867

Patrzcie na 2gim foto jak mi siê w³osy zmieni³y na plus jak pociê³am ok 3cm-te suche i cienkie koñce

Oczywi¶cie w³osy w ka¿d± stronê bo na³o¿y³am nawil¿aj±c± od¿ywkê z farby garnier musze teraz chyba same proteiny dawaæ, wtedy skrêt jest super i wygl±d te¿, dopóki siê te w³osy nie "najedz±"
³±dnie jest
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
ja siê farbujê chyba w niedziele, sam odrost ale tak mnie korci jaki¶ jasny br±zik, ¿e chyba wypróbujê jeszcze zanim zdecydujê siê na hodowanie mojego ombre

to dzisiejsze moje, dwa pierwsze z lamp±, ostatnie bez.
³adne ,ale jakie¶ jasne mi siê wydaj±
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ

Dziêki Asiua jak na ulotce pisze ¿e trzymaæ 30 min to mogê po³o¿yæ go na 50?nic to w³osom nie zaszkodzi?
jak na³a¿ysz na sam odrost + ten zrudzia³y poprzedni to nic siê nie stanie ja zawsze przetrzymujê farbe na odrostach i nic mi siê niedzieje

powiecie ¿e oszala³am ,ale kupi³am dzi¶ to mas³o isany i mam zamiar wypróbowaæ tego kremowania na w³osach apropo to tak cudnie pachnie ¿e mam ochotê zje¶æ
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 19:26   #1443
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ piêkne
By³am dzi¶ na zakupach, w poszukiwaniu stanika i jak zwykle nic. Jak znajdê ju¿ rozmiar, co w sieciówkach jest niemo¿liwe, mam 70d, to mi z cycków robi kotlety schabowe. A jak jest ju¿ to za dwa miliony. Chiñskie markety odpadaj±, bo tam same pushupy i marnie wykonane do tego, bo chwila moment badziewiej±.
Gdzie kupujecie cyckopaki?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 19:38   #1444
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ piêkne
By³am dzi¶ na zakupach, w poszukiwaniu stanika i jak zwykle nic. Jak znajdê ju¿ rozmiar, co w sieciówkach jest niemo¿liwe, mam 70d, to mi z cycków robi kotlety schabowe. A jak jest ju¿ to za dwa miliony. Chiñskie markety odpadaj±, bo tam same pushupy i marnie wykonane do tego, bo chwila moment badziewiej±.
Gdzie kupujecie cyckopaki?
zale¿y czy trafie na swój rozmiar 75D ,który te¿ niezawsze mo¿na dostaæ ale jak juz znajdê to w hipermarkecie ,w sklepikach z bielizn± lub na targu oczywi¶cie niekupujê takich plaskaczy czy co¶ tandetnego tylko takie ³adne z wype³nionymi miseczkami ,ale bez pushapów
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:02   #1445
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja samowyzwalaczem robiê jak chce ty³ zobaczyæ
ja chyba jednak nie bêdê kombinowaæ tylko poproszê kogo¶ niech mi zrobi raz dwa i po sprawie lenistwo!

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
ja napewno juz 50 cm przekroczylam, tak mi sie bynajmniej wydaje jak ostatnio mierzylam
ja nie mam zielonego pojêcia nie potrafiê siê za to zabraæ a i w sumie z drugiej strony nie ma to chyba dla mnie wiêkszego znaczenia.. czekam na mocny efekt wizualny

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ

prosze jaka zmiana

widzicie jak nasz wiza¿ pomaga wszystkie mamy piêkne w³oski
a wiza¿ pomaga trudno siê nie zgodziæ wszystko widaæ

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wredoty, tesknilyscie?
wpadlam na chwile, nie dam rady was nadrobic, troche fotek przelecialam tylko- sliczne wlosy i super poprawa jestem z was taka dumna
a co u mnie... lepiej sie czuje, tz prawie zdrowy juz. tylko gardlo wciry mi daje jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien- musze pojezdzic z tz i dziadkiem bo bede zalatwiac refundacje na aparat sluchowy...nie wiem czy mi sie to uda, no ale musze sprobowac bo mnie dziadzius prosil bardzo to pomoge ile sie da

buziaki moje kochane! za jakis czas znowu wpadne do was
Cze¶æ Kochana zdrowiej tam i wracaj do Nas szybko! Cieszê siê ¿e jest poprawa

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ale metamorfozy!! Piêkne macie w³osy


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Do mnie dotar³o ju¿ du¿o wcze¶niej wiedzialam ze mam siano dlatego zacze³am t± pielegnacje ale nie spodziewa³am sie ze az tak mi sie to wkreci
No w moim przypadku sprawa wygl±da³a tak ¿e mia³am ¶wiadomo¶æ kiepskiej kondycji swoich w³osów ale tak jak mówiê wydawa³a mi siê kiepska a tymczasem by³a tragiczna a co do pieska Koteczko to po przeczytaniu wszystkich nowych postów radzê Ci daæ sobie spokój dziewczyna sama nie wie czego chce i mam wra¿enie ¿e chyba sama pogubi³a siê przez te swoje problemy. Szkoda ¿eby¶ mia³a sie roczarowaæ kiedy zdecyduje ¿eby¶ jej go wróci³a to mo¿e byæ zdecydowanie za du¿o jak na Ciebie ostatnio i mo¿esz znowu cierpieæ z powodu pieska.

Cytat:
Napisane przez vermicelli Poka¿ wiadomo¶æ
Jak± farb± uzyska³a¶ taki ³±dniutki kolorek?
Alfaparf 11.11

Mnie siê ombre podoba i zdarza siê ¿e wyobra¿am sobie siebie w takich w³osach ale w moim przypadku musia³oby siê to wi±zaæ z przyciemnieniem góry a tego nie chcê te ombre Kariny za to ³apie za serce..

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...62318516_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...82708705_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...22597274_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...66544228_n.jpg
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:05   #1446
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Mysle, ze sie dogadaj z fryzjerka i popros ja, by zrobila Ci tak, jak chcesz. Nawet farbe swoja wez. Tylko zeby na zlosc czegos nie zrobila, bo przeciez 'to twoja odpowiedzialnsc', a ona chce udowodnic, ze 'ma racje'. Sorrki za teorie spiskowe, ale zachowaj ostroznosc i patrz na rece

Zawsze mozesz sama sobie w domu zrobic kapiel rozjasniajaca, jest watek o tym. Nie bedzie to jakies ostre rozjasnienie, ale na pewno ulatwi sprawe i bedzie lagodniejsze dla wlosow.

Nie dawaj sie namowic na 'dekoloryzacje rozjasniajaca' - to sciema. Nie rozumiem takich fryzjerek: niedouczone, zlosliwe, leniwe czy celowo zwiekszaja ilosc zabiegow w ramach jednej wizyty, by sciagnac wiecej kasy.... A kondycja wlosow klientki juz znaczenia dla nich nie ma..
ech, gdybym siê nie ba³a to bym sama zrobi³a t± k±piel (tak mi zreszt± Bunny radzi³a), k³opot w tym ¿e ja nawet farbowaæ nigdy sama nie farbowa³am a z moim astygmatyzmem bez okularów to ja jestem ¶lepa jak kret, jak na razie nie mam nikogo kto by mi pomóg³ w tych zabiegach, a mê¿owi bojê siê zaufaæ
spoko, nie dam siê namówiæ na ¿adn± dekoloryzacjê rozja¶niaj±c±, albo siê zgodzi na to co ja powiem albo bêdê szukaæ jeszcze innej fryzjerki, nie mam innego wyj¶cia, nie chcê zniszczyæ w³osów siln± wod± czy innymi cudami
z tego co widzia³am to one raczej nie by³y z³o¶liwe, po prostu wola³yby i¶æ na ³atwiznê i zafarbowaæ mi ciemnym kolorem i po sprawie, a ja siê niestety upar³am na ja¶niejszy ni¿ mam, szkoda ¿e nie mogê zapu¶ciæ naturalek, wtedy bym sobie jako¶ poradzi³a, nawet i na czuja...

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
to maska nawil¿aj±ca, ma w sk³adzie ekstrakty i olejki po tym poznasz nawil¿aj±c± jak masz keratin, protein, jedwab itp tzn ¿e jest to proteinowa od¿ywka
a dro¿d¿e to nie proteiny?

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-24 o 20:12
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:26   #1447
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

DObra Kochane, bedê zabieraæ siê za farbowanie. kupilam wellaton 9.1 .

Wiem ze ma wych³odniæ mojego kurczaczka, ale raz jeszcze - ostatni podczas farbowania tym kolorem- potrzebuje potwierdzenia ze nie wyjdzie ciemno :P

to proszê mi pisaæ :P ;P

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a teraz zdjêcia po alfapart 9.21 zadowolona jestem z kolorku mimo, ¿e niewiele siê zmieni³
2 pierwsze fotki w pomieszczeniu w sztucznym ¶wietle w nocy w pracy robi³am kolejne teraz w normalnym, zdjêcia bez lampy
Za³±cznik 5079864Za³±cznik 5079865Za³±cznik 5079866Za³±cznik 5079867

Patrzcie na 2gim foto jak mi siê w³osy zmieni³y na plus jak pociê³am ok 3cm-te suche i cienkie koñce

Oczywi¶cie w³osy w ka¿d± stronê bo na³o¿y³am nawil¿aj±c± od¿ywkê z farby garnier musze teraz chyba same proteiny dawaæ, wtedy skrêt jest super i wygl±d te¿, dopóki siê te w³osy nie "najedz±"
a na jakiej wodzie robilas???
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 21:25   #1448
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
DObra Kochane, bedê zabieraæ siê za farbowanie. kupilam wellaton 9.1 .

Wiem ze ma wych³odniæ mojego kurczaczka, ale raz jeszcze - ostatni podczas farbowania tym kolorem- potrzebuje potwierdzenia ze nie wyjdzie ciemno :P

to proszê mi pisaæ :P ;P

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------



a na jakiej wodzie robilas???
A my ci po raz kolejny mówimy ze nawet jak wyjdzie ciemniej, bo moze, to ci sie do jasniejszego wyplucze, a rudosci zgasi. Wiec nie panikuj.

Bylam u tego lekarza dzis i jestem podlamana. Mam juz dosc powoli. Eh odezwê sie jutro bo nie mam juz si³y dzi¶.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
sorki,¿e siê wtr±cam, ale przeczyta³am Twoje posty i je¶li chcesz d±¿yæ do jasnego blondu to mo¿e Palette A10? zobacz na bloga Bunny na moj± historiê w³osow± droga z ciemnego br±zu do blondu, jest wszystko ³adnie pokazane i w³a¶nie ta farbka ³adnie mi och³odzi³a kolor tutaj masz linka http://blogblondbunny.blogspot.com/2...do-blondu.html

damy radê ja chcê pop³aciæ wszystko teraz,bo czeka nas jaki¶ kredyt na mieszkanie po mojej magisterce i chcê byæ bez d³ugów
A10 bedzie dobre nastêpnym razem jak nie bedzie miala odrostu. Bo tak to jej z³apie odrost na jasno a reszta bedzie ciemniejsza. Poza tym nie kladlabym na cale w³osy dopiero co rozjasniaczem wody 12%. Trzeba by rozcienczac ale a10 dobra jest, sama nia robilam d³ugo. Tylko wlasnie odrost by³ jasny a reszta ciemnawa :p
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:31   #1449
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Czekoladaowoo,:roza : za to "a10 bêdzie dobra nastêpnym razem" to normalnie bym Cie wy¶ciska³a



wiem, panikujê -
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:51   #1450
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
ja siê farbujê chyba w niedziele, sam odrost ale tak mnie korci jaki¶ jasny br±zik, ¿e chyba wypróbujê jeszcze zanim zdecydujê siê na hodowanie mojego ombre

to dzisiejsze moje, dwa pierwsze z lamp±, ostatnie bez.
³adne, ale na jasniutkie wygl±daj± na tych zdjêciach

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
no i musia³abym pój¶æ do fryzjera, sama bym siê tego nie podjê³a
ja posz³am do znanego dobrego fryzjera i co ? I praktycznie ombre nie mia³am bo on zrobi³ tak delikatne przej¶cie ¿e ledwo by³o widoczne a teraz to juz w ogole mi siê wszystko zrówna³o.....

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
nom poszukam jak bede mia³a chwile



no tak a fryzjerzy kasuj± za ombre nie¼le
ja da³am 200z³ za "ombre"...




http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,....html#opOpinie wiedzia³am, ¿e z moim miastem jest ¼le, ale ¿eby a¿ tak..... ten artyku³ mnie dobi³ jeszcze bardziej i utwierdzi³ w przekonaniu, ¿e trzeba st±d emigrowaæ....
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-24 o 21:52
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:51   #1451
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Czekoladaowoo,:roza : za to "a10 bêdzie dobra nastêpnym razem" to normalnie bym Cie wy¶ciska³a



wiem, panikujê -
Bedzie dobra jak bêdziesz miala odrost niewidoczny zbytnio. Zobaczymy zreszta jak sie 9.1 wyplucze. Ja po tym nakladalam garniera e0 i na to c10.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 21:55   #1452
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ piêkne
By³am dzi¶ na zakupach, w poszukiwaniu stanika i jak zwykle nic. Jak znajdê ju¿ rozmiar, co w sieciówkach jest niemo¿liwe, mam 70d, to mi z cycków robi kotlety schabowe. A jak jest ju¿ to za dwa miliony. Chiñskie markety odpadaj±, bo tam same pushupy i marnie wykonane do tego, bo chwila moment badziewiej±.
Gdzie kupujecie cyckopaki?
ja kupuje w New Yorkerze czêsto maj± bardzo ciekaw± bieliznê i dosyæ dobrze wykonan±
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:01   #1453
karinaa23
Raczkowanie
 
Avatar karinaa23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witajcie Dziewczynki
Oj jak dawno do Was nie zagl±da³am.... na pewno mnie nie pamiêtacie, bo by³am przelotem...
Mam pro¶bê czy mo¿e która¶ z Was u¿ywa³a farby Mtarix Sync Palete SPM?? ka¿da opinia na wagê z³ota
dziêkujê za uwagê
karinaa23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:05   #1454
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
No my te¿ my¶limy o kredycie na jaki¶ nasz w³asny k±t ale to dopiero jak te sp³acimy 2 bo 3 kredyty p³aciæ to niewyróbka
my tez chcemy kredyt na mieszkanie ale dopiero za 2lata jak tz pozbêdzie siê swojego
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!

ja równie¿ go lubie , po nim mam takie b³yszcz±ce w³oski

³±dnie jest

³adne ,ale jakie¶ jasne mi siê wydaj±

jak na³a¿ysz na sam odrost + ten zrudzia³y poprzedni to nic siê nie stanie ja zawsze przetrzymujê farbe na odrostach i nic mi siê niedzieje

powiecie ¿e oszala³am ,ale kupi³am dzi¶ to mas³o isany i mam zamiar wypróbowaæ tego kremowania na w³osach apropo to tak cudnie pachnie ¿e mam ochotê zje¶æ
dziêki Asiu mi tez podoba sie ten kolorek teraza mas³o mam tylko u¿ywam do cia³a i ¶licznie pachnie
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ piêkne
By³am dzi¶ na zakupach, w poszukiwaniu stanika i jak zwykle nic. Jak znajdê ju¿ rozmiar, co w sieciówkach jest niemo¿liwe, mam 70d, to mi z cycków robi kotlety schabowe. A jak jest ju¿ to za dwa miliony. Chiñskie markety odpadaj±, bo tam same pushupy i marnie wykonane do tego, bo chwila moment badziewiej±.
Gdzie kupujecie cyckopaki?
ja g³ównie na targu ale równie¿ w takich ma³ych sklepikach oraz angielskie czasem zamawiam np m&s ma taka rozmiarówkê, ja te¿ mam 70D
Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
ech, gdybym siê nie ba³a to bym sama zrobi³a t± k±piel (tak mi zreszt± Bunny radzi³a), k³opot w tym ¿e ja nawet farbowaæ nigdy sama nie farbowa³am a z moim astygmatyzmem bez okularów to ja jestem ¶lepa jak kret, jak na razie nie mam nikogo kto by mi pomóg³ w tych zabiegach, a mê¿owi bojê siê zaufaæ
spoko, nie dam siê namówiæ na ¿adn± dekoloryzacjê rozja¶niaj±c±, albo siê zgodzi na to co ja powiem albo bêdê szukaæ jeszcze innej fryzjerki, nie mam innego wyj¶cia, nie chcê zniszczyæ w³osów siln± wod± czy innymi cudami
z tego co widzia³am to one raczej nie by³y z³o¶liwe, po prostu wola³yby i¶æ na ³atwiznê i zafarbowaæ mi ciemnym kolorem i po sprawie, a ja siê niestety upar³am na ja¶niejszy ni¿ mam, szkoda ¿e nie mogê zapu¶ciæ naturalek, wtedy bym sobie jako¶ poradzi³a, nawet i na czuja...


a dro¿d¿e to nie proteiny?
tego to nie wiem, moja wiedzia jest tylko wyczytana
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
DObra Kochane, bedê zabieraæ siê za farbowanie. kupilam wellaton 9.1 .

Wiem ze ma wych³odniæ mojego kurczaczka, ale raz jeszcze - ostatni podczas farbowania tym kolorem- potrzebuje potwierdzenia ze nie wyjdzie ciemno :P

to proszê mi pisaæ :P ;P

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------



a na jakiej wodzie robilas???
wyp³ucze Ci siê po 2myciach do jasniejszego
ja robiê na wodzie 9%
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
A my ci po raz kolejny mówimy ze nawet jak wyjdzie ciemniej, bo moze, to ci sie do jasniejszego wyplucze, a rudosci zgasi. Wiec nie panikuj.

Bylam u tego lekarza dzis i jestem podlamana. Mam juz dosc powoli. Eh odezwê sie jutro bo nie mam juz si³y dzi¶.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

A10 bedzie dobre nastêpnym razem jak nie bedzie miala odrostu. Bo tak to jej z³apie odrost na jasno a reszta bedzie ciemniejsza. Poza tym nie kladlabym na cale w³osy dopiero co rozjasniaczem wody 12%. Trzeba by rozcienczac ale a10 dobra jest, sama nia robilam d³ugo. Tylko wlasnie odrost by³ jasny a reszta ciemnawa :p
czeko trzymaj siê, ¶ciskam
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:12   #1455
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

siedze z odrostem- 50 minut co???? farba troche mnie szczepie ale do wytrzymania.

malax na ca³osc na ile minut??
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:14   #1456
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
siedze z odrostem- 50 minut co???? farba troche mnie szczepie ale do wytrzymania.

malax na ca³osc na ile minut??
To ty tylko odrost robisz? Przecie¿ malaks ci nie wystarczy zeby schlodzic to co masz.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:19   #1457
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

to od razu mam na ca³e na³o¿yc?????cholera. na³ozy³am na odrost najpierw, to mam na cale nalozyc???

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

czekoladowoo pomó¿ .....
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:21   #1458
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
to od razu mam na ca³e na³o¿yc?????cholera. na³ozy³am na odrost najpierw, to mam na cale nalozyc???

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

czekoladowoo pomó¿ .....
na odrost 50min a po tych 50min na ca³o¶æ 10-15min
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:22   #1459
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

czyli nie robiæ makaksu tylko przeci±gn±c farbê bez zwil¿ania w³osów??? zakrêci³am siê teraz ca³kiem..
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 22:28   #1460
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Rêce mi opad³y...

Normalnie mialas na³o¿yæ farbe na odrost i 20 minut przed koñcem na reszte w³osów

Wybaczcie ale znikam, to nie na moje nerwy dzisiaj.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:29   #1461
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli nie robiæ makaksu tylko przeci±gn±c farbê bez zwil¿ania w³osów??? zakrêci³am siê teraz ca³kiem..
no lepiej przeci±gn±c (na suchych o ile sie da?), ale jak juz nie masz co przeci±gn±æ, to chocia¿ zmalaksuj na 10minut
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:29   #1462
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ju¿ rozumiem.... Bo¿e... Czekoladowoo Dziêkujê i sorki za zaæmienie mojego umys³u....

buahahot, troszenke farby mi zostalo wiec zobacze czy da rade. jestem cala w stresie bo pierwszy raz farbuje sie na blond.... nie ogarniam tematu, ale robie jak mi mowicie...

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-24 o 22:35
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:45   #1463
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
³adne, ale na jasniutkie wygl±daj± na tych zdjêciach



ja posz³am do znanego dobrego fryzjera i co ? I praktycznie ombre nie mia³am bo on zrobi³ tak delikatne przej¶cie ¿e ledwo by³o widoczne a teraz to juz w ogole mi siê wszystko zrówna³o.....
mówi³am Ci przecie¿, ¿e na tych fotach innych dziewczyn, które mi pokaza³a¶, nic nie widaæ i po co to takie ombre to ja mam teraz jak mam ja¶niejsz± d³ugo¶æ a tyci ciemniejszy odrost

i tak,tym razem sporo ja¶niej mi wysz³o dlatego ostatni raz zrobiê 8,2 pó¼niej machnê czym¶ ciemniejszym
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:55   #1464
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
mówi³am Ci przecie¿, ¿e na tych fotach innych dziewczyn, które mi pokaza³a¶, nic nie widaæ i po co to takie ombre to ja mam teraz jak mam ja¶niejsz± d³ugo¶æ a tyci ciemniejszy odrost

i tak,tym razem sporo ja¶niej mi wysz³o dlatego ostatni raz zrobiê 8,2 pó¼niej machnê czym¶ ciemniejszym
no musze siê z tob± zgodziæ ¿e mia³a¶ racje ale nie ¿a³uje, ¿e do niego posz³am bo kolor mi ³adny zrobi³ tylko szkoda ¿e za takie pieni±dze..... ;/ S±dze, ¿e sama te¿ bym w sumie taki odcieñ mog³a sobie zrobiæ ale ju¿ tam

jestem mega ciekawa jak by¶ w br±zie wygl±da³a ! na pewno te¿ by ci pasowa³
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:56   #1465
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
ju¿ rozumiem.... Bo¿e... Czekoladowoo Dziêkujê i sorki za zaæmienie mojego umys³u....

buahahot, troszenke farby mi zostalo wiec zobacze czy da rade. jestem cala w stresie bo pierwszy raz farbuje sie na blond.... nie ogarniam tematu, ale robie jak mi mowicie...
jak farbujesz farb± blond to samo jak ciemn±, najpierw odrost potem ca³o¶æ. Dopiero jak masz równy kolor i robisz 2 raz t± sam± farb± to malaks, a potem tylko odrosty.
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:58   #1466
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

aaaaaAAAAAAAAAAAAAA dziewczyny!!!!!!!!!!!!
Znowu promocja na raybany !!! Zamówi³am!! Wiedzia³am, ¿e s± mi pisane !!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 23:53   #1467
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ju¿ jestem po farbowaniu, Wych³odni³o siê trochê, ale nie jest typowo zimno, raczej natura- oceñce same, odrost mi nie rozja¶ni³ siê , nadal jest dooko³a i krzyczy ze jest ciemniejszy.
W³osy tylko wysuszylam, nic z nimi nie robilam.

Czy mo¿liwy jest poblask zieleni? bo w ³azience, gdy patrze z oswietleniem z góry wydaje mi siê ze jest lekko zielono.....

Co s±dzicie????
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1359071059384.jpg (17,8 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1359070980253.jpg (21,4 KB, 68 za³adowañ)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-25 o 00:02
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-25, 04:51   #1468
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja sobie sama robi³am niby ombre rozja¶niaczem (bo rozja¶nia³am tylko do takiego jasnego rudego), i wysz³o super, jak znajdê potem filmik na youtube z instrukta¿em wklejê

Nove

Kitka jasne co¶ te w³osy wysz³y na zdj

Emilia Widaæ ¿e góra siê trochê och³odzi³a A to w koñcu po malaksowaniu ile trzyma³a¶ farbê na w³osach? Ja np. mia³am na ulotce ¿eby trzymaæ 30-40 minut, i jako ¿e mam ciemniejsze koñce zastosowa³am siê do ulotki i dawa³am na odrosty i ja¶niejsze partie w³osa na 20 min, a potem na kolejne 20 min dok³ada³am farbê na koñce. I kolor wyszed³ mi w miarê równy

A ja po farbowaniu I powiem Wam ¿e jest lepiej Nie ma ju¿ w¶ciek³ej marchewy, a na jej miejsce wst±pi³ taki jakby popielaty rudy (o ile w ogóle jest taki kolor? ) i parê ja¶niejszych pasm w kolorze ciemniejszego (chyba) blondu Ogólnie efekt koñcowy fajny, ale niestety dalej jestem ciemnoblondoruda Ale odzyska³am przynajmniej nadziejê na to, ¿e stopniowo pozbêdê siê rudego My¶lê ¿e u mnie to kwestia 2 farbowañ i bêdzie widaæ jaki¶ blondzik T¿ oczywi¶cie marudzi bo mia³am mieæ jasny br±z, a mam ciemnoblondorudo na g³owie A na domiar z³ego wys³a³am go dzi¶ po syossa, i wiecie, jak zobaczy³ nazwy jasny popielaty blond i jasny ch³odny blond to zw±tpi³ w moj± chêæ posiadania jasnych br±zowych w³osów
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-25 o 04:56
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-25, 06:07   #1469
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej
Wczoraj wieczorem wtar³am jantar BEZ MYCIA i obudzilam sie z irokezem:/
Chyba on mo¿e sluzyc jako najlepszy tzw."volumizer" na swieciewlosy nie chc± przylgn±æ do glowy za nic.

Cytat:
Napisane przez karinaa23 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczynki
Oj jak dawno do Was nie zagl±da³am.... na pewno mnie nie pamiêtacie, bo by³am przelotem...
Mam pro¶bê czy mo¿e która¶ z Was u¿ywa³a farby Mtarix Sync Palete SPM?? ka¿da opinia na wagê z³ota
dziêkujê za uwagê
Zadna z nas.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
A ja po farbowaniu I powiem Wam ¿e jest lepiej Nie ma ju¿ w¶ciek³ej marchewy, a na jej miejsce wst±pi³ taki jakby popielaty rudy (o ile w ogóle jest taki kolor? ) i parê ja¶niejszych pasm w kolorze ciemniejszego (chyba) blondu Ogólnie efekt koñcowy fajny, ale niestety dalej jestem ciemnoblondoruda Ale odzyska³am przynajmniej nadziejê na to, ¿e stopniowo pozbêdê siê rudego My¶lê ¿e u mnie to kwestia 2 farbowañ i bêdzie widaæ jaki¶ blondzik T¿ oczywi¶cie marudzi bo mia³am mieæ jasny br±z, a mam ciemnoblondorudo na g³owie A na domiar z³ego wys³a³am go dzi¶ po syossa, i wiecie, jak zobaczy³ nazwy jasny popielaty blond i jasny ch³odny blond to zw±tpi³ w moj± chêæ posiadania jasnych br±zowych w³osów
Popielaty rudy> Jest taki kolor. nie popielaty a opalizujacy rudy np. 7,42.
Ja specjalnie wesz³am zeby zdjecia zobaczyæ
A tak bede dopiero pozniej.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-25, 08:28   #1470
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
No, u mnie tez Mialam chyba wszystkie kolory na wlosach, choc bieli jeszcze nie . Krotkie wlosy zdecydowanie wola wyrazne kolory.

Pisalas wczesniej o zolknieciu wlosow od Radicala. Ja smaruje Jantarem, pieknie pachnie tak btw. I w sumie olewam, czy mi zolkna, czy nie, bo zapuszczam i jestem w trakcie 'ogolnej kuracji'. Farbowanie co miesiac, wiec nie zdazy szkody narobic to ziolko. Jak bede miec wlosy zakrywajace szyje, zrobie sobie 12stke

Wczoraj pacnelam sie tonerem Paintbox i ochlodzilo, az milo

Tez mi sie podobaja wysrzepione do brody, ale ostatnio nie mam szczescia do fryzjerow, wiec wole juz miec slowianski warkocz Przedmiot pozadania kazdej Szwedki o rzadkich wlosach
Mnie szkoda kasy na fryzjera P³acê ok. 100-150 z³ za farbowanie I w sumie dosz³am do wniosku, ¿e za te pieni±dze kupiê sobie sama farby i jakie¶ dobre od¿ywki
Jantar super pachnie Chyba go znowu kupiê, ale ciê¿ko dostaæ tak z marszu I jeszcze jakie¶ tabletki, raz w roku na wiosnê biorê Capivit total, ale mo¿e teraz kupiê co¶ innego- tylko ¿eby by³y ma³e tabletki i nie takie w fiolkach Mo¿e CP? Sama nie wiem....
Myjê teraz szamponem do blondu- stop yellow- pomaga zmywaæ rudy Ju¿ mam sporo ja¶niejszy kolor Nastêpnym razem zrobiê jak±¶ super rozja¶niaj±c± popielat±. Na naturze nie powinno wyj¶æ zielono A z refleksami poczekam do pa¼dziernika, jak ju¿ bêdzie konkretniejsza d³ugo¶æ

Polecam szampon Scandic stop yellow- niby jest do blondu, ale jak myjê nim teraz to gasi rudo¶æ. Zapieniê i chwilê trzymam- trzeba to robiæ w rêkawiczkach gumowych, bo brudzi rêce.
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.