Bardzo grube, gêste, sztywne w³osy. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-15, 14:22   #1
Twirly
Raczkowanie
 
Avatar Twirly
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 217
Red face

Bardzo grube, gêste, sztywne w³osy.


Kiedy by³am ma³a mia³am cienkie do¶æ (chodzi o przekrój w³osa) w³oski, krêc±ce siê s³odko, potem jednak w³osy zmieni³y swoj± strukturê diametralnie, niestety ju¿ siê nie krêci³y tylko ró¿ne dziwne rzeczy robi³y (nie, nie da siê wydobyæ skrêtu chyba ¿e lokówk±), sta³y siê baaardzo gêste i grube. Potem by³y farbowane na ciemno (czarny prawie), mia³am ich mnóstwo na g³owie, do pasa. Piêkne. Niestety jestem blond wiêc musia³am w koñcu wróciæ do swoich w³osów a wiêc je rozja¶ni³am z w³osów (kilka lat farbowanych) ciemnych na jasne. Teraz s± w kolorze ¶redniego/ciemnego blondu i ju¿ nie farbujê, obciête do ramion. Zanim obciê³am by³a przygoda, otóz wkrêci³am sobie suszark± grzywkê no i doszczêtne zniszczenie zasia³a w hmm stylizacji fryzury. Otó¿ musia³am j± zapu¶ciæ i dopiero odci±æ spalone koñce, aktualnie by³am u fryzjera i mam standardow± grzywkê "na skos" (wiadomo jak fryzjerki je zabawnie obcinaj± taka asymetria, nie podoba mi siê wiêc zaczesujê, ale niestety nie jest to mo¿liwe przy moich w³osach). Ale do sedna.
W³osy prostujê - w ogóle ich to nie rusza, s± za grube ¿eby prostowanie by³o w stanie je spustoszyæ, w dalszym ci±gu mam ich mnóstwo, do tego dojdzie grzywka która odro¶nie (w której jest mnóstwo w³osów).
Niestety w³oski s± sztywne, grube na koñcach i przez to wygl±daj± jak jakie¶ sianko mimo ¿e gdy siê ich dotknie s± miêkkie. Koñcówki lubi± siê z³amaæ, s± bardzo grube. I mam pytanie - czy mogê co¶ zrobiæ ¿eby te w³oski wygl±da³y bardziej "naturalnie" ? Bo teraz s± trochê sztywnawe, grube i w ogóle, po myciu to nie ma mowy o uk³adaniu, gdyby wszystkie by³y równej d³ugo¶ci mia³abym mniejszy problem niestety los (a raczej suszarka) chcia³ inaczej.

Jakie¶ propozycje?
Od¿ywkujê i robiê wszystko ¿eby by³y w dobrej kondycji.
Twirly jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:31   #2
niki1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Bardzo grube, gêste, sztywne w³osy.

Mam podobny problem ;/.Strasznie gêste w³osy co powoduje ¿e nie mam objêto¶ci.Mam ich strasznie du¿o i musze je cieniowaæ, to sprawia ¿e jest ich mniej.S± strasznie sztywne i nie daj± sie fajnie krêciæ .Musze ca³± noc mieæ papiloty na g³owie gdzie rano mam ma³e loczki i jak je troche rozczesuje to s± super loki ale po 2h ju¿ proste druty.Mia³am krótkie w³osy ale jako¶ czu³am sie dziwnie.Teraz mam do pasa .Czekam studniówkê potem je skrócê i pocieniuje bardziej.
niki1312 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 15:52   #3
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Bardzo grube, gêste, sztywne w³osy.

Nie ma potrzeby odkopywania starego watku, zapraszam tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=260640
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.