Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-27, 09:11   #4981
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja mam w sobotę spotkanie z ludźmi z liceum, niektórych nie widziałam po 5lat, pewnie się pozmieniali, a ja wyglądam jak wtedy, krosty i strupki na buzi, coś muszę w końcu zrobic ze sobą-ileż można?! Mam dwa rozdrapane miejsca, obok których usadowili sie ich nowi przyjaciele, gdybym nie ruszała byłyby dwie gule, a tak mam dwie gule i dwa strupki i reszte-piknie
Do tego frzyjerka mi grzywke tak obcięła,że ślicznie odkrywa mi bliznę po wypadku na czole-mój kompleks widoczny dla wszystkich, jest suuuuuuper
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 16:11   #4982
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

OD DZIS KONIEC Z WYCISKANIEM!! Na prawym policzku mam taka masakre ze szok... az sie dzis poplakalam tak to wyglada, nigdy nie mialam czegos takiego na twarzy. Dziwne tylko, ze to ten jeden policzek, a reszta jest ok. Tak wiec, jak napisze ze znow cos ruszalam - KRZYCZEC na mnie!
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 16:41   #4983
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Oj na mnie tez wszystko sie odznacza - kazda krostka jest czerwona - gdybym tego nie ukrywala korektorem to az strach wyjsc na ulice! (czasem w domu nie maskuje nic zeby skora odpoczela to mama sie wydziera ze cala w czerwone kropki jestem ze taka zaczerwieniona jestem bo to nie chce sie w ogole goic) a jak w zimie wracalam do domu to wszystkie krostki i plamy po tradziku byly sine a twarz od mrozu czerwona - potwor!
No a jak jestem opalona to jakos to sie zmywa ze soba, nabiera ladniejszego kolorytu no i mozna w lustro patrzec
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 17:08   #4984
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja się nie opalam . A jeśli chodzi o wyciskanie to w czasie, kiedy nie było mnie w tym wątku, czyli jakieś 2 tygodnie, zdążyłam wycisnąć parę krostek i wągrów . Ale na szczęście nie było to groźne
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 20:00   #4985
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Niewyciskającym gratuluje silnej woli, a dla wyciskaczek bacik i prśba o niewyciskanie
Dalej straszę swoimi kropami, tzn. przebarwieniami i niestety jeszcze czeka mnie miesiąc tetralysalu Ale ufam swojej dermie, jest ok. Mam wypróbwać sobie różne filtry i stosować kiedy będę dłużej na słońcu. Już wiem, że w lato będzie lżejsza kuracja a na jesieni będziemy kombinować jak utrzymać obecne efekty To mnie przekonało do niej jeszcze bardziej, podoba mi się jej umiar i optymistyczne podejście do leczenia. Potrafi mnie naprawdę pocieszyć, ale nie obiecując złotych gór Buzia jest lepsza, ale nie rewelacyjna i mimo, że jest co wyciskać nic nie ruszam i myślę, że już tak pozostanie
Pozdrawiam i życze powodzenia
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 06:14   #4986
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko widze, ze lekarka poprawila Ci samopoczucie . trzymam kciuki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 07:32   #4987
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jestem zadowolona pomimo tego antybiotyku A co u Ciebie? Lepiej ze zdrowiem?
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 19:40   #4988
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cześć dziewczyny! Jak ten czas mija! Ja już 5 miesięcy biorę izotek. Od miesiąca mam ciut zwiększoną dawkę. Od czasu do czasu nadal coś wyskoczy, ale ja i tak jestem zadowolona. Np. teraz mam na sobie makijaż (muszę go nadal nakładać bo mam jeszcze trochę czerwonych krop po starych syfkach), patrzę w lustro i nie mogę się sobie napatrzeć. W makijażu nie widać, że moja cera jeszcze niedawno była oszpecona. Szczerze mówiąc, nawet jeśli stan mojej cery pozostałby taki jaki jest teraz, nie narzekałabym. Żadnych zaskórników, żadnych wypukłości na skórze, no i zero świecenia! Z tego ostatniego baaardzo się cieszę, ale boję się, że po odstawieniu leku łojotok wróci. Póki co cieszę się tym, co jest. Tylko czasem dziwnie się czuję myśląc, jak to trądzikowcy muszą wydawać kupę kasy, żeby normalnie (=nieźle) wyglądać, a inni mają buzie bez skazy za kilka zł miesięcznie.
Całusy!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 19:55   #4989
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Gonia>>>gratuluje..! i cieszy mnie, ze jestes teraz posiadaczka usmiechu patrzac na siebie w lustro..
a co do innych?dziwne..niby tradzik jest tak pospolity, a ja na co dzien mijajac tylu ludzi widze wszystkich z pieknymi, gladkimi buziami..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 20:28   #4990
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
Gonia>>>gratuluje..! i cieszy mnie, ze jestes teraz posiadaczka usmiechu patrzac na siebie w lustro..
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
a co do innych?dziwne..niby tradzik jest tak pospolity, a ja na co dzien mijajac tylu ludzi widze wszystkich z pieknymi, gladkimi buziami..
Ja też jak patrzę na innych, to widzę same gładkie buzie! Myślę, że większość ludzi z trądzikiem ma jego łagodną formę: zaskórniki (które łatwo zatuszować podkładem), ewentualnie pojedyncze wypryski, na które działa pierwsza lepsza maseczka z drogerii czy też punktowy żel na wypryski. No a przede wszystkim są to wypryski nie tworzące się głęboko pod skórą, a więc nie zostawiające śladów.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 07:13   #4991
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Goniu1 jak milo slyszec tak dobre wiadomosci .

Czekoladko jakos moze byc z tym moim zdrowiem.

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
a co do innych?dziwne..niby tradzik jest tak pospolity, a ja na co dzien mijajac tylu ludzi widze wszystkich z pieknymi, gladkimi buziami..
ja tez nie widze ludzi z problemami skornymi na buzi . moj estetyk ostatnio na takie moje stwierdzenie powiedzial, ze po prostu ludzie sa niezle zaszpachlowani .

ja wczoraj mialam wizyte u bioenergoterapety i ten pan od razu stwierdzil, ze mam problemy z ukladem nerwowym i hormonalnym . wyszlo mu, ze tak od jakichs 5 lat sie to wszystko dzieje, a wczesniej bylo ok. nic mu wczesniej o sobie nie mowilam. i to by sie zgadzalo. jak widac, ciaza to ta przyczyna, ktora wszystko mi rozwalila . i co z tego, ze hormony mam w normie . to nie jest dla mnie norma .

maziam sie nadal tym retinem A. wyciaga mi zaskorniki na wierzch, ale nie jakos tam tragicznie. widze, ze skora jest bardziej wrazliwa po retinie A. nawet jak skorka sie zerwie przy wycieraniu buzi to czasami zostaje mi czerwony slad .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 09:29   #4992
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

nie..oni maja piken buzie, bez makijazu.. tylko ja kurde jakis ulung..
ale hm.. powiedzcie ze za 2 tygdonie, 3..no ok..miesiac?dwa?trzy?! nie bede miala tyle tego cholerstwa co teraz...
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 13:53   #4993
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cera mi się bardzo poprawiła,odkąd nie uzywam podkładów,ani pudrów
Jestem zachwycona.

A może to krem Care&control Sorai?
Nie wiem,ale jest w porządku.Juz mi łatwiej wychodzić bez podkładu
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 15:11   #4994
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Goniu, jak miło to przeczytać oby tak dalej i jeszcze lepiej

Czekoladko, oby optymizm Cię nie opuszczał dobrze jest znaleźć fjnego lekarza, który przejmuje się naszymi problemami i co najważniejsze jego leczenie skutkuje.

lemonko, naprawdę nie używasz żadnych kremów? Jak sobie dajesz z tym radę? U mnie załamka...Wywaliło mnie kilkoma pryszczami niby nic strasznego, no tak jak nałoże korektor i jestem przy światełku w mojej łazience...bo jak podeszłam do lustra przy oknie to tragedia...wszystko się łuszczy same skórki w dodatku podkład nic nie zakrywa zbija się na syfkach i jest pomarańczowy potwornie...mam już dość zoracu musze iść do dermy może teraz cos innego będzie...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 16:52   #4995
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziękuję, dziewczyny
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 17:49   #4996
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

in the shadows>> kremu uzywalam tylko rano troszeczke jak szlam do szkoly..teraz juz ja zakonczylam i przez najblizszy tydzien sie zaszywam w ksiazkach takze nie b edzie kremu ani ciupinki..
jak to znosze? hm.. czytalam w tym watku o roznych rzeczach dziejacych sie ze skora.. mnie nic nie szczypie, nie piecze..poprostu skora sie luszczy-chociaz od kiedy pojechalam ja ta szczoteczka to juz mniej..i wylazi pelno diabelstwa na brodzie, brodzie i brodzie..jedno znika pozostawiajac czerwone plami i wylaza kolejne i tak z dnia na dzien..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 18:58   #4997
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nareszcie moj policzek zaczal sie goic! Nie macam go,nie sciskam, nie drapie i nie wyciskam - no i odstawilam Differin na rzecz Zinerytu - jednak po moich wielu doswiadczeniach ze specyfikami na tradzik widze, ze zdecydowanie lepiej dzialaja na mnie te w plynie Oby do wakacji wszystko ladnie pozlazilo....

Oczywiscie staram sie tego nie zamalowywac, bo wiadomo - ze bedzie sie gorzej goilo. No ale jak wychodze ze znajomymi gdzies, albo z chlopakiem - to trudno zebym straszyla czerwonymi plamami- myślicie, że 4-5 godzin dziennie co 2-3 dni z fluidem na buzce moze zaszkodzic...?
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 19:03   #4998
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Cera mi się bardzo poprawiła,odkąd nie uzywam podkładów,ani pudrów
Jestem zachwycona.

A może to krem Care&control Sorai?
Nie wiem,ale jest w porządku.Juz mi łatwiej wychodzić bez podkładu
Ja ograniczyłam się do korektora w minimalnych ilościach i puder sypki do zmatowienia i moja buźka mi się odwdzięcza nareszcie. Swojego czasu też używałam tego kremu co Ty Sorayi i bardzo go sobie chwaliłam, teraz jak wrócę do Polski to się pewnie w niego zaopatrzę bo warto.

In the shadows- pamiętam moje momenty z lusterkiem koło okna, kiedy w łazience wydawało mi się, ze wszystko ok, ale potem załamka.Wszystko widać, łuszcząca się skóra w okolicach pryszczy, nienaturalnie wyglądająca twarzPrzeżyłam to i wiem, ze w takich chwilach myśli się tylko o tym, żeby się gdzieś schować, ukryć i nie pokazywać nikomu..Ale wierzę, ze każda z Was będzie mogła się cieszyć gładką buźką
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 10:37   #4999
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja dzisiaj ide bez niczego na buzi. piernicze to. ide z moim synkiem pozalatwiac kilka rzeczy i nie zamierzam stac przed lustrem i sie pograzac.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 10:41   #5000
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Sluchajcie, jak meczylam ta moja mordke, i mam czerwone slady, to jak myslicie - jak to juz sie goi - to jak dlugo moze schodzic...? Miesiac? Dwa?

W ogole zastanawialam sie nad tym czy nie robia mi sie przebarwienia - ale one sa chyba bardziej brazowe niz czerwone...?
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 14:53   #5001
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

wg mnie przebarwienia to wszystkie slady po syfach, ktore nie chca zniknac i utrzymuja sie na buzi przez dlugi czas. i nie jest wazne czy sa brazowe czy czerwone.

co do czasu gojenia sie wycisniec, itd. to u mnie trwa to bardzo dlugo. ja do tej pory mam znaki na nosie po styczniowym masakrowaniu.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 15:20   #5002
edekos
Przyczajenie
 
Avatar edekos
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja biję swoją dziewczynę po łapach jak tylko ręce zmierzają do twarzy Uwierzcie pomaga Powiedziałem jej, że jak nie będzie się drapać to dostanie prezent i już od 3 tyg się nie drapie. Ech wy babki tylko prezenty wam w głowie
edekos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 17:15   #5003
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez edekos Pokaż wiadomość
Ech wy babki tylko prezenty wam w głowie
kazdy sposob dobry .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 21:19   #5004
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kazdy sposob, który daje efekty jest dobrym sposobem
Aniu ja od kilku dni eksperymentuje z filtrami i jak narazie wyjścia bez zmatowienia sobie nie wyobrażam, ale posiadam tylko skrobię, a solo z filtrami które posiadam daje trupią bladość No więc przypomniałam sobie o cynamonie. Użyłam trzy razy i moja skóra mówi dość Strasznie mnie podrażnił Więcej go nie użyje. Tylko, że do ludzi będzie mi cięzko wyjśc z latarnią na twarzy albo właśnie z pudrową bielą :/ No ale ja nie chcę rezygnować z filtrów bo jak narazie jestem bardzo zadowolona. Jednak szukam nadal tego "idealnego" Tylko, że strasznie cięzko dostać próbki tych z największą ilością pozytywnych opinii Ale nie poddaję się jeszcze
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 11:59   #5005
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nie opalam się, bo nie mogę po prostu wytrzymać na słońcu, poza tym nie chcę być czerwona jak burak Myślę o samoopalaczu, ale boję się nałożyć go na twarz, bo po 1 plamy a po 2 może mi powyłazić więcej syfów
Moja twarz nie jest w najlepszej kondycji... Nie mogę nie wyciskać, bo przecież nie będę chodzić z białym syfem.
Zazdroszczę osobom, którym pryszcz może normalnie zejść z buzi. U mnie robi się suche miejsce, skórki i bardzo trudno jest to czymkolwiek zakryć. Wrr Macie na to jakiś sposób?
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 14:59   #5006
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ostatnio mam malo czasu na wizaz, ale nasz watek staram sie czytac na biezaco. na weekend mialam wesele- super sie bawilam! nogi bola mnie do tej pory, tak sie wytanczylam! przed weselem sie oczywscie powyciskalam i dopiero dzis wygladam lepiej tylko jakas gula na policzku pod okiem mi wyrosla przez noc

opowiem wam co mi sie ostanio przydazylo. Jade sobie w tramwaju i widocznie przez nieuwage krzywo sie na jedna dziewczyne popatrzylam (bo innego powodu nie moge znalesc, o co moglo jej chodzic) a miala cere bez skazy. i ona wychodzac z tramwaju podchodzi do mnie i mowi zebym sie w lustro popatrzyla zanim zaczne oceniac ludzi?! zonk! nie wiedzialam o co jej chodzi czy sie rozmazalam czy co (tak rzadko sie maluje ) ale uwierzcie mi nie rozmazalam sie, chciala mi po prostu powiedziec ze mam pryszcze i wygladam okropnie! a to bylo przed weselem wiec bylam swiezo powyciskana nawet nie wiecie jak sie czulam caly dzien ludzie sa okropni!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 18:18   #5007
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ziuta jej trzeba współczuć ponieważ problemy z główką chyba trudniej wyleczyć niż buzię. Biedna dziewczyna musi mieć straszne kompleksy skoro wydaje się jej, że wszyscy się na nią krzywo patrzą i swoje frustracje wyładowuje na innych.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 20:17   #5008
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez Anulka85 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam czasem zamiast się uczyć, to zaczynam się "bawić" przy lusterku, a potem nakładam maści żeby nie było widać czerwonych plam. Mój najlepszy pomysł to pochować wszystkie małe lustereczka i jest OK
Też mam ten nawyk ;/ Właśnie! Małe lusterka to jest moja zmora w pewnym sensie. Siedzę sobie nad lekcjami przy biurku, zaczynam się nudzić, stawiam sobie wtedy na parapecie lusterko i paluchy idą w ruch eh...
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 10:09   #5009
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ziuto. no to wspolczuje Ci tej sytuacji w tramwaju . nic przyjemnego. dobrze, ze na weselichu sie wybawilas .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 16:03   #5010
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

wczoraj znow paluszki poszly w ruch ehhh... guli na poliku nie ruszalam- dzis sie zmniejszyla
zaczelam ostatnio brac wit C i A+E. podobno powinny na twarz pomagac. narazie cudow nie ma ale biore dopiero 2 tygodnie.
gwendolyn masz racje, glowke trudniej wyleczyc
Aaniu a jak twoje zdrowko?
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.