Cera trądzikowa - i sukcesy w walce! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 21:54   #1
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Smile

Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!


Dobry Wieczór Wizażanki

Mam 23 lata i cerę trądzikową, kiedyś mieszaną, teraz - po wielu latach wysuszania jej kosmetykami przeciwtrądzikowymi - suchą. Moją największą zmorą są zaskórniki i przebarwienia, bo na szczęście wypryski udało mi się w większości zwalczyć.




Jak? Zapraszam do zapoznania się z moimi codziennymi rytułałami!

p.s. nie zapomnijcie zagłosować!

PORANEK:



Dzień, od około pół roku, zaczynam od dużego kubka zmieszanej herbatki BRATEK FIX oraz SKRZYP FIX. Efekty są według mnie bardzo widoczne, nareszcie wychodzę na ulicę bez makijażu!
Następnie myję twarz żelem Clean&Clear, który bardzo polubiłam, gdyż jako jedyny dokladnie myje moją buzię i usuwa z niej zanieczyszczenia.


Potem nakładam krem - co drugi mniej więcej dzień nakładam krem bardzo intensywnie natłuszczający KREM OCHRONNY DO TWARZY SORAYA z filtrem 30 (z powodu wysuszającego żelu, jaki stosuję na noc), a co drugi dzień krem przeciwtrądzikowy PERFECTA NO PROBLEM redukujący blizny firmy DAX.
Ten ostatni krem to krem, którego nie zamienię na żaden inny - nawilża i zapobiega powstawaniu wyprysków. Oprócz tego ma piękny zapach i jest wydajny.



POPOLUDNIE:

Kiedy wracam do domu z zajęć myję buzię ŻELEM CLEAN&CLEAR (wyżej wymienionym) i nakładam któryś z kremów wymienionych wyżej - zależy jak wysuszoną mam skórę.
Po obiedzie codziennie piję DROŻDŻE Z MLEKIEM - działają pozytywnie na cerę trądzikową! Zaczęłam je jeść razem z piciem bratka i skrzypu i widzę wyraźnie efekty - wyprysków prawie brak! (już tylko przed miesiączką...)



WIECZÓR:

Wieczorem oczywiście myję buzie żelem Clean&Clear, co drugi dzień połączonym z moim ukochanym PEELINGIEM AVON CLEARSKIN! Używam go już od 2 lat i ciągle nie mogę się nim nacieszyć.
Ma idealną dla mnie wielkość ziaren i piękny zapach - po jego użyciu moja cera czuje się superświeżo!

Kiedyś po myciu używałam toniku, ale niestety większość podrażniała moją cerę, dlatego zrezygnowałam z tego zwyczaju.
Na koniec dnia robię mojej skórze masaż kremem na blizny i przebarwienia firmy OCEANIC (ŻEL SILIKONOWY NA BLIZNY) Używam go od kilku miesięcy regularnie, ale tylko na noc, i widzę już niewielką poprawę. Mam zamiar używać go tak długo, aż nie będę mieć jednolitego koloru cery - czyli przypuszczam że jeszcze kilka lat
Nie ma on przyjemnego zapachu - zapach cebuli - ale najważniejsze, że jest skuteczny.



To koniec moich codziennych praktyk. Teraz jeszcze trochę o tym, co robię raz na tydzień - zazwyczaj w weekend gdy mam czas.

1. Maseczka z drożdży - tak, ta sama mikstura którą jem Pomaga w walce z trądzikiem, dziala oczyszczająco, pomaga w walce z zaskórnikami.



2. Płatki Nivea - wyciągają powierzchniowe zaskórniki - niestety tych głębszych nie, ale lepsze to, niż nic. Pomimo, że sa przeznaczone na nos, uzywam ich także na czoło i brodę - i sprawdzają się




3. NIE CHODZĘ DO KOSMETYCZKI - chodziłam kiedyś i absolutnie nic to nie dawało, poza 2 tygodniowym odświeżeniem. Myślę, że nie ma to żadnego sensu.

Mam nadzieję, że moje sposoby na trądzik Wam pomogą - ja właśnie z forum wizaż.pl znam większość produktów które używam i które mi bardzo pomogły.
W końcu wszystkie dążymy do tego, żeby nasza cera wyglądała tak:





Pozdrawiam i życzę udanych prób!

SlodkoOstra
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)


Edytowane przez SlodkoOstra
Czas edycji: 2009-02-18 o 20:29
SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 07:53   #2
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

bardzo fajny wątek Przyjemnie się czyta
Spróbuję polecanych przez Ciebie ziółek i drożdży, bo kosmetyki jednak dla mnie są za mocne.
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 16:46   #3
123Agsss456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 48
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

bardzo przyjemny wątek Tez pije ziolka, tylko zamiast skrzypu pokrzywe. Dzialaja rzeczywiscie
123Agsss456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 08:32   #4
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Hejj mogę wiedzieć, co dają Ci pite z rana BRATEK FIX oraz SKRZYP FIX? Napisałaś, że dzięki nim możesz wychodzić bez makijażu na ulicę. To znaczy, że dzięki nim nie wyskakują żadne wypryski? Poprawia się koloryt skóry?
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 13:27   #5
auroraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Zazdroszczę pozytywnych efektów używania gruszkowego kremu Perfecta No Problem. Świetnie matował moją cerę, jednak po pewnym czasie zauważyłam, że strasznie zapchał mi pory. Uważajcie na niego :|
auroraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 21:32   #6
lady_sparrow
Raczkowanie
 
Avatar lady_sparrow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 465
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
Hejj mogę wiedzieć, co dają Ci pite z rana BRATEK FIX oraz SKRZYP FIX? Napisałaś, że dzięki nim możesz wychodzić bez makijażu na ulicę. To znaczy, że dzięki nim nie wyskakują żadne wypryski? Poprawia się koloryt skóry?

Dołączam się do pytania.
Co daje Ci picie tych herbatek?;>
lady_sparrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 21:45   #7
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Ja nie założycielka wątku ale odpowiem na wasze pytanie bo też pijam bratka otóż bratek działa przeciwzapalnie i wspomaga odnawianie naskórka. Przez co polecany jest właśnie na problemy skórne typu trądzik Dla mnie to cud lepszy niż tysiąc pięćset kremów różnorakich ale trzeba byc wytrwałym

Moje pytanie do autorki. Jaki jest koszt tego kremu/żelu na blizny?
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 22:26   #8
lwica24
Przyczajenie
 
Avatar lwica24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Ja mampytanko dot. bratka, ile takich herbat trzeba pić dziennie? A są jakieś przeciwskazania?
lwica24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 23:30   #9
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

I gdzie taką herbatkę kupić, w aptece? I jaki jest koszt tego cudu, bo już któryś raz słyszę o bratku i wypadałoby w końcu się skusić Jak to z Herbapolu, to chyba nie jest drogie.

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-02-14 o 23:33
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 23:32   #10
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość

Moje pytanie do autorki. Jaki jest koszt tego kremu/żelu na blizny?
Dołączam się do pytania.
Poza tym, bardzo fajny, przejrzysty wątek

edit:
v-x-n - pozwolę sobie odpowiedzieć najlepszą, moim zdaniem, firmą jest Herbapol, można dostać w aptece, ale polecam w jakimś sklepie spożywczym/supermarkecie. O wiele taniej. Koszt 2,5-3 zł (a w aptece to nawet spotkałam się z ceną 4zł)

Edytowane przez Kissabble
Czas edycji: 2009-02-14 o 23:37
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 08:02   #11
madziolaxd
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 255
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Ej a ten clean&clear to jest rozgrzewający ;> ? lepszy jest niż normalny ? bo mam garnier 3 w 1 i nie jestem zadowolona
__________________
from behind of empty walls ♥
jeszcze 8 !
madziolaxd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 10:04   #12
lady_sparrow
Raczkowanie
 
Avatar lady_sparrow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 465
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Ja nie założycielka wątku ale odpowiem na wasze pytanie bo też pijam bratka otóż bratek działa przeciwzapalnie i wspomaga odnawianie naskórka. Przez co polecany jest właśnie na problemy skórne typu trądzik Dla mnie to cud lepszy niż tysiąc pięćset kremów różnorakich ale trzeba byc wytrwałym

Dzięki za odpowiedź
A czy nie wie ktoś jeszcze przypadkiem ile razy dziennie powinno się pić taką herbatkę i po jakim czasie widać efekty? xD
Ja boję się, że choć będę ją piła to i tak efektów nie będzie- mam strasznie problematyczną cerę i skórę (mam rumiane- za bardzo- policzki i do tego jeszcze rogowacenie okołomieszkowe- nie jest ciekawie;p)...
Pozdrawiam ;*
lady_sparrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:18   #13
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez lady_sparrow Pokaż wiadomość

Dzięki za odpowiedź
A czy nie wie ktoś jeszcze przypadkiem ile razy dziennie powinno się pić taką herbatkę i po jakim czasie widać efekty? xD
Ja boję się, że choć będę ją piła to i tak efektów nie będzie- mam strasznie problematyczną cerę i skórę (mam rumiane- za bardzo- policzki i do tego jeszcze rogowacenie okołomieszkowe- nie jest ciekawie;p)...
Pozdrawiam ;*
Na opakowaniu napisane jest że dwa-trzy razy dziennie. Efekty myśle że to sprawa indywidualna i w dużej mierze zależy od systematyczności
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:17   #14
lady_sparrow
Raczkowanie
 
Avatar lady_sparrow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 465
Wink Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Na opakowaniu napisane jest że dwa-trzy razy dziennie. Efekty myśle że to sprawa indywidualna i w dużej mierze zależy od systematyczności
Dzięki za odpowiedź;*
Jutro idę do sklepu po tą herbatkę! ;p
lady_sparrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:42   #15
lovelytraces
Raczkowanie
 
Avatar lovelytraces
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 206
GG do lovelytraces Wyślij wiadomość przez MSN do lovelytraces
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

świetny wątek A może ktoś wie czy bratek w tabletkach ma takie samo działanie? Bo wiem, że mam c oś takiego w domu
__________________
bo pod powłoką marzeń kryje się obawa o jutro...
lovelytraces jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 17:05   #16
madziolaxd
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 255
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Jest takie coś w tabletkach jak "Ceranova" i wydaje mi się, że zawiera bratek ma dobrze działać na twarz ale nie kupiłam w końcu tego
__________________
from behind of empty walls ♥
jeszcze 8 !
madziolaxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 21:08   #17
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez lady_sparrow Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania.
Co daje Ci picie tych herbatek?;>
Picie herbatek (nie wiem ktora dokladnie tak pięknie działa, ale myślę ze to Bratek, skrzyp jest na skórę, włosy i paznokcie, a Bratek konkretnie na trądzik) sprawia, że wyskakuje mi mniej wyprysków. Niestety nie działają ani na zaskórniki ani na wcześniej powstałe blizny

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Ja nie założycielka wątku ale odpowiem na wasze pytanie bo też pijam bratka otóż bratek działa przeciwzapalnie i wspomaga odnawianie naskórka. Przez co polecany jest właśnie na problemy skórne typu trądzik Dla mnie to cud lepszy niż tysiąc pięćset kremów różnorakich ale trzeba byc wytrwałym

Moje pytanie do autorki. Jaki jest koszt tego kremu/żelu na blizny?
Koszt tego kremu to około 20 zlotych, chociaż niestety u mnie w Sopocie drożej.
np. tu jest http://www.podorlem.net/product/id/1...-na-blizny-30g

Cytat:
Napisane przez lwica24 Pokaż wiadomość
Ja mampytanko dot. bratka, ile takich herbat trzeba pić dziennie? A są jakieś przeciwskazania?
Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
I gdzie taką herbatkę kupić, w aptece? I jaki jest koszt tego cudu, bo już któryś raz słyszę o bratku i wypadałoby w końcu się skusić Jak to z Herbapolu, to chyba nie jest drogie.
Koszt to poniżej 4 zł, zalezy gdzie kupić. Wskazania są 2 dziennie, ja niestety piję zazwyczaj jedną, bo często rano nie mam czasu. Ale staram się pić 2.

Cytat:
Napisane przez madziolaxd Pokaż wiadomość
Ej a ten clean&clear to jest rozgrzewający ;> ? lepszy jest niż normalny ? bo mam garnier 3 w 1 i nie jestem zadowolona
Miałam też Clean&Clear rozgrzewający (nie ma go na KWC) ale jakoś dziwnie się nim myło. Miałam też taki z granulkami, ale granulki wszędzie mi na ciele zostawały, więc porzuciłam. Więc myję twarz tym "zwykłym", bez bajerów Ale nie ma go też na KWC...
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 21:15   #18
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Bardzo przejrzyście napisane

uważaj na miksturę z drożdrzami, można ją pić nie dłużej nić 10 dni. Za to drożdrze w tabletkach można brać dłużej, więc możesz zamienic

te kosmetyki, bardziej wysuszą skórę tłustą, jeśli ktoś by je stosował bez kremów natłuszczających, TY go używasz, ale żeby nikomu nie przyszło do głowy używać podobne żele i kremu przeciwtrądzikowe bez natłuszczania


ale ocenka będzie bardzo pozytywna za herbatki

(możesz mi zdradzić, jak wklajać zdjęcia tak na bierząco w tekście ?)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 21:22   #19
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Bardzo przejrzyście napisane

uważaj na miksturę z drożdrzami, można ją pić nie dłużej nić 10 dni. Za to drożdrze w tabletkach można brać dłużej, więc możesz zamienic

Ojej, no to w takim razie zamienię pewnie, ale skąd masz taką informację?

te kosmetyki, bardziej wysuszą skórę tłustą, jeśli ktoś by je stosował bez kremów natłuszczających, TY go używasz, ale żeby nikomu nie przyszło do głowy używać podobne żele i kremu przeciwtrądzikowe bez natłuszczania

Ja myślę, że nawet gdyby ktoś chciał to się po prostu nie da...Skóra po tym żelu na blizny wygląda rano na bardzo bardzo spragnioną, i po prostu nie można jej odmówić pić!


ale ocenka będzie bardzo pozytywna za herbatki

Dziekuję

(możesz mi zdradzić, jak wklajać zdjęcia tak na bierząco w tekście ?)

Jeśli chcę wstawić zdjęcie np. jakiegoś kosmetyku, to napierw szukam go na google images, znajduję go na jakiejś stronie, klikam na niego prawym przyciskiem myszki i wybieram "pokaż obrazek". Następnie kopiuję adres pokazanego obrazka.
W oknie postu jest ikonka "wstaw obrazek" - klikam to i tam wklejam adres http Powodzenia!

...
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 15:14   #20
auroraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Bardzo przejrzyście napisane

uważaj na miksturę z drożdrzami, można ją pić nie dłużej nić 10 dni.
O, dlaczego nie można pić dłużej niż 10 dni? Pamiętam, że swego czasu pochłaniałam sporą ilość mleka z drożdżami, dzień w dzień, na pewno więcej niż 10 dni.
auroraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:37   #21
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez auroraa Pokaż wiadomość
O, dlaczego nie można pić dłużej niż 10 dni? Pamiętam, że swego czasu pochłaniałam sporą ilość mleka z drożdżami, dzień w dzień, na pewno więcej niż 10 dni.
No więc wlasnie, skad na informacja?
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 21:41   #22
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

A jeszcze jedno pytanie mammm po dłuższym zażywaniu skrzypu nie przytyłaś? Ja łykałam skrzyp (tabletki) w wakacje i przytyłam ok. 4 kg. Myślałam, że to przez to, że sie opycham za dużo (chociaż jadłam jak zwykle:P), ale ciocia powiedziała mi, że to jest normalne przy zażywaniu skrzypu;/
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 22:01   #23
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno pytanie mammm po dłuższym zażywaniu skrzypu nie przytyłaś? Ja łykałam skrzyp (tabletki) w wakacje i przytyłam ok. 4 kg. Myślałam, że to przez to, że sie opycham za dużo (chociaż jadłam jak zwykle:P), ale ciocia powiedziała mi, że to jest normalne przy zażywaniu skrzypu;/
Nie przytylam od picia skrzypowej herbatki Myślę że to dziwne by było, ziółka raczej nie mają takich skutków ubocznych...Tym bardziej ze niektore tabletki odchudzające zawierają skrzyp.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 22:15   #24
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Kurczę, tak samo sobie kombinowałam. Ja brałam mieszankę różnych ziółek na porost i wzmocnienie włosów, więc może to wszystko cuzamen do kupy dało taki efekt? Tak czy owak, jeżeli mówisz, że sama herbatka nie powoduje tycia, chyba się na nią przerzucę
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 23:09   #25
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

A dzis, jak często mi się to zdarza, czytalam o sposobach na trądzik w internecie i oto co postanowiłam!
Jutro idę do apteki kupić OLEJEK PICHTOWY i NAFTĘ KOSMETYCZNĄ - podobno domowa mikstura z tych składników rewelacyjnie działa na wągry! Już się nie mogę doczekac sprobowania...
Kupię też drożdże W TABLETKACH tym razem, oraz TABLETKI CYNKOWE. Myślę, że najważniejsze jest dbanie o cerę od wewnątrz.

Mam nadzieję, że mojej cerze przypadną do gustu moje pomysły!
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 00:04   #26
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

A oto moje dzisiejsze zakupy:


OLEJEK PICHTOWY 20 ML, cena 14 zł


NAFTA KOSMETYCZNA 160 ML, 5 zł



DROŻDŻE W TABLETKACH, 8 zł 200 tabletek (6 tabletek dziennie)


Dokupiłam też ŻEL SILIKONOWY NA BLIZNY OCEANIC (20 zł)oraz HERBATKĘ Z BRATKA (4 zł), bo skończyły mi się zapasy.

I MOJ NAJWAŻNIEJSZY ZAKUP!!!! PODKŁAD KOLASTYNA!!
12,50

To dla mnie duża zmiana, gdyż od 5 lat!! bez przerwy używałam podkładu REVLON COLORSTAY - teraz cera mi się poprawiła na tyle, że uznalam iż nie musze jej więcej katowac tym ciężkim podkładem-chociaż mam do niego ogromny sentyment i bez watpienia zawdzięczam mu piękny wygląd w wielu ważnych dla mnie chwilach, to zdecydowanie mój KWC!


Ale nadszedł czas na zmiany... zobaczymy jak się sprawdzi KOLASTYNA SATIN MAKE-UP - miałam próbki i mi się dosyć spodobał

Do niego mam zamiar kupić korektor zielony, aby ukryć zaczerwienienia. Dobre recencje na KWC ma ten:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17182

Poki co nie mogę go nigdzie znaleźć, ale uparcie szukam

Dziś właśnie zrobiłam sobie "tonik" do przemywania skóry z nafty kosmetycznej i olejku pichtowego w proporcjach: 10 ml olejku oraz 50 ml nafty. Zajeżdża sosną ale mam nadzieję, że zlikwiduje zaskórniki - takie opinie widziałam na forach!
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 06:23   #27
Ewi
Raczkowanie
 
Avatar Ewi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 170
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

z zaintresowaniem i uwagą przeczytałam wątek,są tutaj bardzo cenne uwagi moja (15 lat )córka,ma trądzik i od około 2 lat walczymy z nim,byłyśmy u dermatologa i zapisał Duac w żelu na noc,natomiast do zmywania twarzy ma Iwostin Purtin ,jak myślicie czy mogłaby wypijać herbatkę z bratka i drożdże z mlekiem? czy nie zaszkodzi to na nerki (ma z nimi problemy )?
__________________
...dobrze widzi się tylko sercem.
Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.
Ewi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:05   #28
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Cytat:
Napisane przez Ewi Pokaż wiadomość
z zaintresowaniem i uwagą przeczytałam wątek,są tutaj bardzo cenne uwagi moja (15 lat )córka,ma trądzik i od około 2 lat walczymy z nim,byłyśmy u dermatologa i zapisał Duac w żelu na noc,natomiast do zmywania twarzy ma Iwostin Purtin ,jak myślicie czy mogłaby wypijać herbatkę z bratka i drożdże z mlekiem? czy nie zaszkodzi to na nerki (ma z nimi problemy )?
Może jeśli ma problemy z nerkami lepiej będzie jeśli zacznie zażywać tabletki drożdżowe zamiast świezych drożdży? Ale myślę, że o tym powinien wypowiedzieć się lekarz.
Natomiast co do Bratka, to słyszałam że wręcz pomaga w problemach z nerkami
Proszę pamietać też o nawilżaniu cery w dzień, po silnym leku przeciwtrądzikowym na noc.

Pamiętam swoje własne zmagania z trądzikiem w wieku Pani córki (czyli jakieś 7 lat temu ;-) ) i życzę powodzenia.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:47   #29
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Ja piję herbatkę z bratka rano i wieczorem . Masz rację pomaga.
Muszę kupić sobie ten krem gruszkowy z Dax .

A te drożdże z mlekiem naprawdę pomagają ?? A jaki mają smak ??
Może zacznę je pić .....

P.S Bardzo fajnie prowadzony wątek
megie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 21:16   #30
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Cera trądzikowa - i sukcesy w walce!

Drożdże zaczęłam "zazywać" razem z Bratkami i widze wyraźną poprawę, ale trudno mi przypisywać to jednej, lub drugiej rzeczy.
Smakdrożdży z mlekiem jest charakterystyczny, ale nie jest to niesmaczne, nie podoba mi się że "rozpychają" żołądek - dlatego właśnie od wczoraj się przerzuciłam na tabletki ;-)
A krem gruszkowy polecam! Im więcej osób będzie go kupowac tym dłużej będzie na rynku
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.