Kupuję robota kuchennego - co polecacie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 15:42   #61
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Ja sie przyłączam do miłośniczek termomixa- robi zupę, surówkę, lody, gotuje na parze np. mięsko, ziemniaki, robi soki, także pasteryzowane, kawę mrożoną, capuccino, wyrabia ciasto na pączki, bułki, chleb, ciasta, biszkopty- miesza, kroi, mieli, ubija

mikser, malakser, blender, tarka, ubijaczka, maszynka do mięsa mogą się schować

myje się błyskawicznie, nie zajmuje dużo miejsca. jedyny minus- CENA
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 21:17   #62
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Także jestem szczęśliwą posiadaczką *********a Rewelacyjne urządzonko A cena... można go wziąść na raty. Jest bezawaryjny, służy przez wieeele lat i robi prawie wszystko. Nie pierze tylko i nie odkurza Kawiarka kosztuje 3-4 tysiące a robi TYLKO kawę
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:41   #63
Ewenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: DOLNOŚLĄSKIE
Wiadomości: 61
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Witajcie
Odświeżam wątek. Może któraś z Was ma Zelmera 880.5 - bardzo interesuje mnie jak sie sprawuje sokowirówka.
Miałam przez 15 lat Ronic'a ale niestety padł. Teraz mam dylemat, czy dozbierać do nowego modelu, czy wystarczy mi Zelmer.
Ronic miał świetną sokowirówkę i codziennie używałam tzw.kuli, czyli malaksera. W niej można było posiekać mięso, cebulę i inne warzywa,nawet czosnek, w niej wyrabiałam ciasto na pierogi, siekałam orzechy, czekoladę i nie wiem co jeszcze ... Plastik wytrzymał 15 lat. Powiedzcie jak jest z Zelmerem Fenomen? PLEASE odezwijcie się
Widziałam tego Fenomena na wizji i wydaje mi się, że ta misa do malaksera jest duża i nie będzie dobrze siekała małych porcji. Pomóżcie.
Ewenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:00   #64
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Witam tez się zastanawiam nad kupnem tego zelmera prosze o opinię jak się sprawuje. z góry dziękuję
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 12:43   #65
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Ja sama co prawda nie mam robota, ale kupowaliśmy teściowej w prezencie Zelmera, takiego. Co prawda liczba jego funkcji jest yyy ograniczona ale teściowa jest bardzo zadowolona
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:18   #66
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Przeczytałam pare opinii które mówią ze ten zelmer jest wykonany ze słabego materiału ... a już tak się na niego nastawiłam
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 09:26   #67
lari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Planuję zakup robota kuchennego Zelmer. Interesuje mnie model z misą obrotową. Wśród nich jest też wariant z łopatką samozgarniającą. To taka łopatka która jest przymocowana przy krawędzi misy i zgarnia wyrabiane ciasto ze ścianek jeśli na nich osiądzie (się przyklei). Czy któraś z was ma misę z taką łopatką samozgarniającą? Warto w coś takiego zainwestować? (Ten model z łopatką jest rzecz jasna droższy).
lari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 12:45   #68
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Ja w swoim mikserze miałam jakąś dostawkę, ale użyłam jej może raz. Teraz to nawet nie wiem gdzie ona leży, jak dla mnie to był kolejny element który się brudzi i trzeba umyć, ja używam łopatki do zgarniania masy (robie to 2-3 razy w ciągu miksowania), no i potem tej łopatki używam do zgarnięcia resztek masy.

Czy jest gdzieś w internecie zdjęcie tej maszyny? Bo jestem ciekawa czy to jest to co ja mam.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:58   #69
lari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

To jest model Miksera z serii 481.6 czy tez 481.64. Można go zobaczyć na stronie zelmera http://www.zelmer.pl/gfx/zelmer/ofer...ny/277/222.jpg

Ta samozgarniająca łopatka widoczna jest tuż nad krawędzią misy, w miejscu gdzie misa styka się ze stojakiem.
Asiulka, a czy używałaś tej nadstawki? Mi się wydaje że dzięki niej nie musiałabyś te 2-3 razy w ciągu miksowania zganiać ciasta, bo ona by zrobiła to za ciebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (13,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4397_7.jpg (25,9 KB, 8 załadowań)
lari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 11:25   #70
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Czyli to jest dokładnie to samo co mam. Tak jak pisałam ja nie byłam zadowolona, z tego co pamiętam (a tego robota kupiłam już sporo czasu temu) to w miejscu przystawki poziom ciasta się podwyższał i przy sporej ilości ciasta cały stojak się brudził. Ja zaprzestałam wykorzystywania przystawki bo wygodniej mi było bez niej.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 19:25   #71
lari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Asiulka ogromnie ci dziękuję. Właśnie tego potrzebowałam - opinii kogoś kto używał tej łopatki samozgarniającej. Wychodzi na to, że to jest tylko niepotrzebny bajer, niesprawdzający się praktyce, a za który musimy dopłacić. Zdecyduję się na model bez tej nadstawki. Serdecznie pozdrawiam!
lari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 07:26   #72
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

A napisz jaka jest różnica w cenie. Jak ja kupowałam to robot był tylko z tą przystawką, nawet nie wiedziałam że można kupić bez.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 13:14   #73
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez ankalola Pokaż wiadomość
Ja mam Kasię (duży zestaw) Jestem bardzo zadowolona Zawiera ona noże do siekania np kapustki na surówkę, tarki: do ziemniaków, drobną i grubą, tnącą na plasterki cienkie i grube oraz tnącą ziemniaki na frytki Poza tym w zestawie jest sokowirówka, malakser, mieszadełko do ciasta i ubijacz do piany z białek oraz wyciskacz do cytrusów Mnie cały zestaw kosztował 349zł Polecam
ja mam też ten zestaw i służy mi już chyba z 6 lat, jak najbardziej polecam, jeszcze awarii nie maiłam a sporo z niego korzystam
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 17:25   #74
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Koleżanka niedawno nabyło to cudo i bardzo sobie chwali, ma fajna funkcję krojenia w kostkę: Robot BOSCH MCM 5529
http://www.avans.pl/bosch-robot-bosch-mcm-5529,id-4145

Ja mam nieco skromniejszy zestaw, ale w zupełności mi wystarcza, może dlatego, że mało piekę i nie potrzebuję misy na wyrabianie ciasta; a wyciskarkę do cytrusów mam elektryczną osobną, a no i mikser jest koneiczny, bo tej ich trzepaczki nie używam, raz chciałam ubić pianę i prędzej bym padła z wycieńczenia niż by mi się udało. Zajmuje mało miejsca i naprawde jest mega funcjonalny, a blender bardzo trwały. Robię nic sałatki, surówki, ziemniaki na placki ziemniaczane, kroi w plastry, siekałam w nim czosnek 3 lata, bo jakoś nie potrafiłam kupić wyciskacza do czosnku, koktajle, blenduję zupy na gorąco itp.. Używam 4 lata.
BRAUN MR 570
http://www.electroworld.pl/produkt/braun-mr-570-36154/?gclid=CMimv6X9na4CFQIn3g odi0x-fQ

Tylko nie wiem czy do się do końca kwalifikuje pod robota kuchennego, no to takie bez misy

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ab0_HKBRABRMR51.jpg (52,0 KB, 18 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2012-02-14 o 17:26
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 10:58   #75
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Odświeżę troszkę wątek... zastanawiam się nad zakupem Cooking Chefa - nigdzie na wizażu nie znalazłam żadnej informacji! chyba że już szukać nie umiem
Ma więcej funkcji niż ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ - ma przystawki do mielenia, sokowirówkę, wyciskarkę do soków, praskę do makaronów itd. Cena niestety dość wysoka...koło 4000 zł.
Może któraś z Was ma, albo jakaś znajoma i możecie coś powiedzieć na temat tego urządenia?

Widzę, że są tańsze 'wersje' takiego robota i też zastanawiam się jaka jest różnica w praktyce między takim za 4 tyś. a takim za niedały tysiąc zł?
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 17:10   #76
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Czy nikt nie słyszał o robocie Kenwooda?
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 14:24   #77
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Kenwood marzenie, a co dopiero KitchenAid *_*
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 11:42   #78
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Hmm jakoś nie umiem się odnaleźć na stronie producenta i sama już nie wiem co można zrobić tym Kitchen aid a co innymi przyrządami oferowanymi przez niego...
Jeśli chodzi o Cooking Chefa to przyznam że myślałam że wszystkie elementy są w zestawie standardowym dopiero po wizycie w Saturnie zorientowałam się, że tak nie jest. W autoryzowanych sklepach kosztuje 5000 plus elementy dodatkowe które "musiałabym" mieć trzeba liczyć minimum 7000 zł...trochę dużo jak na robota kuchennego, za meble do kuchni zapłaciłam mniej jednak jak przychodzi mi teraz robić obiad to tylko sobie myślę o ile mniej czasu zajęłoby mi to z chefem
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:13   #79
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Kitchen Aid kosztuje w Polsce 2500zł a już na ebayu ok 300 $ czyli troche ponad 900zł, przebicie jest mega ;/ Ja marzę o tym KitchenAidzie podobno jest przeboski ale ja chce tylko do ciasta więc innych funkcji bym nie potrzebowała :P
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 19:15   #80
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

A ja właśnie marzę o takim robocie co może wszystko jakby jeszcze prał i odkurzał to bym się nie zastanawiała
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:44   #81
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Ja niecałe dwa lata mam ten ->

http://www.ceneo.pl/1599837s


I jestem z niego bardzo zadowolona. Używam go przynajmniej raz dziennie. Najbardziej podoba mi się funkcja wyrabiania ciasta - nigdy nie miałam cierpliwości, a teraz pizza u mnie w domu jest co weekend
Jest w stanie "uciągnąć" do dwóch kilo mąki co jest niezwykle przydatną cechą jak się piecze hurtowo ciasta na święta.

Dobry duży malakser, trzepaczka, niezłym bajerem też są tarcze - frytki, cieniutkie plasterki do sałatek (sama nigdy bym tak nie pokroiła) albo potarcie dużego kawałka sera żółtego.

Dość dobrze się go czyści, łatwo obsługuje.

Jednak przyznaję, trzeba mieć na niego miejsce - warto zwrócić uwagę na szufladę pod mikserem, ale i tak się tak wszystko nie mieści.

Nie używam tylko jednej rzeczy - sokowirówki. Jednak sokowirówkę muszę sobie dokupić osobno. Niezbyt dobrze odciska wióry, dużo zabawy i mycia. Nie wiem jak z maszynką do mięsa jest.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 10:26   #82
bubble
Raczkowanie
 
Avatar bubble
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 158
Talking Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

A ja mam KitchenAida Artisan. Szczerze powiem, że myślałam, że aż tak się nie będzie przydawał. Ale jest rewelacyjny. Ubije, zagniecie, wymiesza... Jest cudowny. Warty każdego grosza. Poza tym, na stronie polskiego dystrybutora jest outlet, w którym można kupić miksery za 1999 zł Ja tak zrobiłam. Jego największym minusem są kosmicznie drogie przystawki. Chciałabym maszynkę do mielenia mięsa, wałkowarkę do makaronu i wykrojniki i sorbetierę, ale to prawie cena następnego miksera A jeśli chodzi o inne roboty, to koleżanka kupiła Philipsa hr7555 i jest z niego bardzo zadowolona. Ma on sokowirówkę, blender, wyrabia ciasto, szatkuje na różne sposoby i kosztuje około 800 zł
bubble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:38   #83
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Zastanawiam sie nad kupnem robota kuchennego.
Wstepnie wybralam Bosch Mum i Kenwood Prospero.
Oba maja duzo funkcji - np maszynka do miesa, malakser, blender itp.
Jak przegladalam opinie to troche lepiej mowi sie o Boschu.

A co wy macie i polecacie?

A tak naprawde to kolorystycznie do kuchni pasowalby mi pomaranczowy Kitchen Aid .
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 14:25   #84
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

A ja się zastanawiam nad Moulinex QA401, ma ktoś , używa? Niech się podzieli wrażeniami.
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 16:23   #85
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

mowiac o kitchen aide macie na mysli to - http://www.darty.com/nav/achat/petit...150_pseer.html

co dokladnie robi ta 'zabawka'?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 15:16   #86
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Pomoc w wyborze robota kuchennego

Zachorowaliśmy z mężem na robota kuchennego. W sumie to mąż wpadł na taki pomysł, że niby to takie fajne itd., mnie się to kojarzy z ogromnym klocem zalegającym na pawlaczu.

W każdym razie, nie mam siły go odwodzić od tego pomysłu, dlatego trzeba mu ulec, krzywdy mi w sumie to nie zrobi

Mąż cośtam pogrzebał i zamówił Kenwood FP925 i... Boże, jaka porażka. Zapłacił 600 zł, i okazało się, że szatkownice nie tną do końca, tylko jak trze się np. marchewkę to maszyna ściera ją do połowy a potem wciąga jej resztkę, łamie i wrzuca do tych poszatkowanych. Misa do wyrabiania ciasta też tragedia, bo ciasto wyszło jakimś cudem dołem, dobrze że nie dostało się do silnika bo by spaliło.

Kenwoodna szczęście kupiony przez internet więc poszedł do zwrotu a ja już nie chcę, żeby mąż coś wybierał więc wolę się spytać was czego używacie, co polecacie? Dla nas jest ważne (od najważniejszego):
- tarcze do cięcia, szatkowania, tarcia
- mieszanie ciężkiego ciasta (chlebek )
- kielich miksujący
- wiem, że w niektórych bywają sokowirówki lub maszynki do mięsa - mogłoby być

Fajnie by było, gdyby miał dużo opcji ale czasami tak jest, że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego, więc wolę, żeby nie miało fajerwerków ale było porządne.

Będę wdzięczna za pomoc
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 22:08   #87
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: Pomoc w wyborze robota kuchennego

Ja mam mały robot zelmer nerro: mi była potrzebna funkcja blendera(zupki przecierowe, które uwielbiamy), kruszenia lodu(drineczki i sorbety), tarcie i plasterkowanie(często robię zapiekanki ziemiaczane), ciasta ciężkie moim zdaniem najlepiej wyrabiać ręcznie. Ten mój przede wszystkim jest ładny i jestem mega zadowolona, wykorzystuję w 100 %. dałam 270 zł i są to pieniądze dobrze wydane. zelmer się spisał. natomiast kombajn z sokowirówą i mieszaniem ciasta to wiem, ze jest dobry i niedrogi MPM Kasia. Mama ma i chwali
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:16   #88
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Pomoc w wyborze robota kuchennego

Zamów sobie prezentację termomixa, zobaczysz czy Ci odpowiada. Moja mama ma go ok.3 lata i jest bardzo zadowolona, do tego stopnia, że powiedziała, iż kupi na chrzciny mojej bratowej i mi. Moja bratowa dostała w kwietniu, teraz kolej na mnie w okolicach października
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:21   #89
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Pomoc w wyborze robota kuchennego

ja mam maly blender bosha, kosztowal kolo 300 zl, przywiozlam go sobie nawet do Paryza teraz i naprawde uzywam. Fajnie sieka, uzywam go jak trzeba cos utrzec (np jablko), robie nim omlety, czasem mieszam ciasto(ale raczej lekkie), zrobi placki ziemniaczane, pokroi cebule i warzywa np do lecza, ogolnie przydatne, a i male. Koktail tez mozna zrobic np z jogurtu i truskawek. Zadna tam maszyna profesjonalna ale lubie to miec.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 22:41   #90
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: Pomoc w wyborze robota kuchennego

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Zamów sobie prezentację termomixa, zobaczysz czy Ci odpowiada. Moja mama ma go ok.3 lata i jest bardzo zadowolona, do tego stopnia, że powiedziała, iż kupi na chrzciny mojej bratowej i mi. Moja bratowa dostała w kwietniu, teraz kolej na mnie w okolicach października
O ja! obejrzałam go sobie! świetny!!! ale ile kasy!!!3100zł na allegro. Kochaną masz tą mamusię
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-30 14:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.