!!! co poradzicie?!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-20, 10:59   #1
Frytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 15

!!! co poradzicie?!!!


moja znajoma chce sie odchudzić ale nic nie skutkuje żądne herbatki itp. Macie coś konkretnego? nie ukrywam że jest przy puszysta ale głownie od pasa w dół poradzcie cos proszę chciałabym zrobić jej niespodzianke i powiedziec ze znalazłam coś dobrego proszę o każdą podpowiedz. Pozdrawiam serdecznie papa
Frytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-20, 11:35   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: !!! co poradzicie?!!!

Ula napisał(a):
> moja znajoma chce sie odchudzić ale nic nie skutkuje żądne herbatki itp.

Na początku radzę odstawić herbatki, tabletki i tego typu specyfiki, bo nie prowadzą one do niczego dobrego. Przeczytaj dietę Smoczka, tam znajdziesz zasady odżywiania i model diety. Dostosuj ją do siebie
Oprócz diety ważne (powiem że najważniejsze są ćwiczenia); zapisz koleżankę na siłownię, aerobik, lub ćwiczcie w domu. Aby spalić tłuszczyk najważniejsze są aeroby; najlepiej na czczo min. 30 minut.
Wiara że się uda, uśmiech na twarzy i niedługo efekty same przyjdą

pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-20, 11:45   #3
Frytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 15
Re: !!! co poradzicie?!!!

dziękuje ci bardzo za podpowiedz ucieszyłaś mnie postaram sie to wszystko zrobić pozdrawiam gorąco pa
Frytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 15:42   #4
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: !!! co poradzicie?!!!

Dziewczynki podłączam się do tego wątku

Otóż moja Przyjaciółka chce schudnąć, a dokładnie wysmuklić swoją sylwetkę. Problem jest dość złożony: w wieku 15 lat dość radykalnie zmieniła swoją dietę, zaczęła intensywnie ćwiczyć i schudła ok 9 kg ( przy ok 168 cm wzrostu) w ciągu może pół roku. Gdy zatrzymał jej się okres, chyba sama zauważyła ze jest źle i dzięki wsparciu najbliższych, kilku poważnych rozmowach i wizytach u psychologa, przestała się tak bardzo odchudzac. Później stosowała dietę Montignaca i wszystko zaczęło sie stabilizować. Przez te 3 lata oraz obecnie chodzi na taniec nowoczesny, ma dobrą kondycję fizyczną, zdrowo się odżywia, a mimo wszystko nie może schudnąć. Ma dość umięsnione ciało. nie ma "fałdów tłuszczu", ale mimo tego nie wygląda szczupło. Kasia już sama nie wie, czy problem tkwi w sposobie odżywiania się, tempie metabolizmu, ćwiczeniach, czy jest to rezultat gwałtownego odchudzania. Jest jej przykro, bo naprawdę bardzo dużo robi, a nie jest w stanie schudnąć.

Proszę więc Was o pomoc, jaką taktykę powinna zastosować, aby wysmuklić swoją sylwetkę

Pozdrawiam!
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 16:06   #5
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: !!! co poradzicie?!!!

Taaa moja przyjaciółka też się chce odchudzać chociaż jest naprawdę ładną szczupłą kobietką, ehh
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 10:47   #6
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: !!! co poradzicie?!!!

Czy mógłby mi ktoś pormóc?? ( dwa posty w górę)

Specjalnie nie zakładałam podobnego wątku, żeby nie "zaśmiecać" tego forum, bo Moderatorki bardzo się starają, żeby właśnie tak nie było.
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 15:15   #7
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: !!! co poradzicie?!!!

Olenko jesli ma umiesnione cialko to moze je jedynie wysmuklic,czyli zaczac chodzic na silownie i rozpoczac tzw.rzeźbe,cwiczenia na wyrzezbienie cialka,wysmuklenie go..Miesnie waza wiecej niz tkanka tluszczowa i zapewne twoja przyjaciolka wazy "duzo" ale to waza miesnie a nie tluszcz,bo przeciez napisalas,ze nia ma zadnych zwijek tluszczuUwazam,ze tu pomoze wlasnie rzezba i moze jakies bieganie?
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 21:11   #8
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: !!! co poradzicie?!!!

Różyczka 89 dziekuję Ci bardzomyslalam jeszcze o pilates albo callanetics'ie, ale to jeszcze ktoś musi potwierdzić, że będzie skuteczne
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.