Szwedzki stół dla dzieciaków :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-29, 22:00   #31
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja bym nie ryzykowała - nigdy nie wiadomo, kto ma jakie zasady w domu, jesli dziecku nie pozwalają jeść słodyczy/ma zakaz ze względów zdrowotnych to rodzice będą mieli ryk i problem jak upilnować, to raz. Dwa, dzieciaki nażrą się pod korek a potem będzie wymiotowanie i trzymanie za bolący brzuszek przez mamusię, zamiast zabawy. Trzy, ten 'barek' będzie wyglądał jak śmietnisko po pierwszej godzinie i nie dość, że wiele się zmarnuje, to będzie szpecić.
Wygląda imponująco, ale jak dla mnie za wiele negatywów
Zgadzam się ja nie robię takiego u siebie bo uważam że koszt organizacji przewyższy pożytek jaki z tego będzie. Dodatkowo myślę że wesele jako impreza już jest przeżyciem i atrakcją dla dzieci a tą kasę można zainwestować w jakieś dodatkowe zabawy dla dzieci - np zrobić konkurs dla dzieci gdzie dostaną właśnie takie lizaki, czy baloniki dla nich, kolorowanki coraz bardziej popularne.. na pewno lepiej zajmą dzieci tak że te nawet nie odczują braku słodyczy.. z resztą ciasteczka owoce są na stołach i dla dzieci są chyba lepsze niż cukierki żelki pianki i inne tego typu słodycze dostępne codziennie w sklepie.

No i to prawda że na pewno żadne z rodziców nie chciałoby aby ich dziecko objadało się słodyczami co wiąże się z tym że będą zaabsorbowani dziećmi bardziej. dodatkowo dzieci pozostawione bez nadzoru szybko zmienią wizerunek tego stołu z ładnie ułożonego na misz masz.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 05:50   #32
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 004
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

Treść usunięta
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:51   #33
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

[1=dcdfceaff93e0375d94849d 7bb8d896cf48ca316_61dcc8e 4a1e6f;43487753]Treść usunięta[/QUOTE]
No na urodzinach to jest jakieś ciacho czy tam tort, obiadek, może jakieś chispy i żelki, ale na pewno nie stół zastawiony słodyczami dostępny bez ograniczeń całą noc
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 17:15   #34
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

[1=dcdfceaff93e0375d94849d 7bb8d896cf48ca316_61dcc8e 4a1e6f;43487753]Treść usunięta[/QUOTE]
Nie wiem ja tam dzieci nie mam póki co więc nie wiem jak to będzie kiedyś może i koszt nie jest jakiś super duży ale dla mnie się to mija z celem Jakoś nie kojarzę żadnej sytuacji gdzie jest cały stół zastawiony łakociami i przy okazji większością niezdrowych rzeczy. Na takich urodzinach znajomych też nie zastawia się całego stołu słodkościami a i rodzice siedzą z dziećmi przy nim i mają je większość czasu na oku. A na weselu trudno jest mieć na oku swoje dziecko i się bawić w tym samym czasie. Albo dzieci się bawią gdzieś ale nie mają możliwości niekontrolowanej konsumpcji słodkości.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 20:36   #35
paulina_k
Przyczajenie
 
Avatar paulina_k
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

Zawsze możesz zrobić stół nie z cukierkami a z małymi deserkami na jeden kęs typu mus, pralinki, panna cotta czy makaroniki. Widziałam tego typu candy bar na weselu i sprawdził się idealnie
paulina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 08:40   #36
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

Cytat:
Napisane przez paulina_k Pokaż wiadomość
Zawsze możesz zrobić stół nie z cukierkami a z małymi deserkami na jeden kęs typu mus, pralinki, panna cotta czy makaroniki. Widziałam tego typu candy bar na weselu i sprawdził się idealnie
Bo i o to chodzi autorce wątku. Niejednokrotnie zaznaczyła, że zdjęcie dodane jest tylko wzorem, ale sama nie zrobi stołu z taką ilością słodyczy. O sam pomysł takiego stołu dla dzieci chodzi A nie, że same żelki i cukierki
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 10:24   #37
paulina_k
Przyczajenie
 
Avatar paulina_k
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

Aha. To nie zrozumiałam
paulina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 12:22   #38
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

kilkanaścielat temu jak chodziłam na urodziny do koleżanek to zawsze było słodyczy pod dostatkiem, nikt nas nie pilnował i jakoś nie przypominam sobie wymiotów oraz innych nieprzyjemnych sytuacji

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Bo i o to chodzi autorce wątku. Niejednokrotnie zaznaczyła, że zdjęcie dodane jest tylko wzorem, ale sama nie zrobi stołu z taką ilością słodyczy. O sam pomysł takiego stołu dla dzieci chodzi A nie, że same żelki i cukierki
Dzięki szkoda, że większość z nas czyta tylko pierwszy wpis...))
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 12:49   #39
paulina_k
Przyczajenie
 
Avatar paulina_k
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość

Dzięki szkoda, że większość z nas czyta tylko pierwszy wpis...))
Akurat czytałam wszystkie wpisy. I odniosłam się do kilku wpisów, że średnio mogą wyglądać jakieś żelki, lizaki etc. Sama napisałaś, że myślisz nad żelkami haribo. A moim zdaniem lepsze byłyby innego typu słodycze (np ciasteczka, cukierki czy praliny). Żelki przy niektórych weselnych pogodach mogą okazać się niewypałem

Edytowane przez paulina_k
Czas edycji: 2013-11-05 o 12:52
paulina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 21:53   #40
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

Cytat:
Napisane przez paulina_k Pokaż wiadomość
Akurat czytałam wszystkie wpisy. I odniosłam się do kilku wpisów, że średnio mogą wyglądać jakieś żelki, lizaki etc. Sama napisałaś, że myślisz nad żelkami haribo. A moim zdaniem lepsze byłyby innego typu słodycze (np ciasteczka, cukierki czy praliny). Żelki przy niektórych weselnych pogodach mogą okazać się niewypałem
ja też czytam wszystkie posty. dla mnie robienie takiego stołu mija się z celem i już uważam że no fajnie dzieciaki pewno się ucieszą mając chipsy, żelki, cukierki pod dostatkiem jednak też idę o zakład że mają to często w domu to na weselu mogłoby być coś niecodziennego..
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 10:36   #41
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Szwedzki stół dla dzieciaków :)

Cytat:
Napisane przez paulina_k Pokaż wiadomość
Akurat czytałam wszystkie wpisy. I odniosłam się do kilku wpisów, że średnio mogą wyglądać jakieś żelki, lizaki etc. Sama napisałaś, że myślisz nad żelkami haribo. A moim zdaniem lepsze byłyby innego typu słodycze (np ciasteczka, cukierki czy praliny). Żelki przy niektórych weselnych pogodach mogą okazać się niewypałem
Co miałaś na myśli pisząc, że żelki przy weselnych pogodach mogąsię nie sprawdzić? a Twoim zdaniem praliny podczas upałów się sprawdzą? Jeśli już robię taki stół to z myślą o dzieciach - nie wiem jak inne dzieci ale te z mojej rodziny wolą lizaka czy żelka niż np ciastko.
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.