Z brązu na blond - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 22:48   #961
PrettyLiarr
Raczkowanie
 
Avatar PrettyLiarr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 52
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Po 3 tygodniowej przerwie robiłam znowu rozjaśnianie, tym razem rudego na poziomie 5,5-6 który powstał po poprzednim rozjaśnianiu. Efekt jest taki, że są rozjaśnione może o ton, położyłam też piaskowy blond na poziomie 9 ale rudość nadal jest. Co powinnam zrobić? Położyć jakąś farbę z popielem, ale na którym poziomie? Na moje oko mam teraz poziom 7 na tych rudych partiach, góra blond ma poziom 9. Proszę doradźcie

Edytowane przez PrettyLiarr
Czas edycji: 2013-12-16 o 18:43
PrettyLiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 13:12   #962
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

I zapewne nie chcesz się bawić w dwie farby? Cóż, kładłabym 8.1.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 07:49   #963
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

dziewczyny mam pytanie a jaki 'specyfik' drogeryjny polecacie, ponieważ u mnie nie ma sklepu fryzjerskiego. Otóż wymyśliła, że rozjaśnie te włosy na święta (dotlenią się itp. ) a tuż po nich nałożę farbę na nie - dobrze myślę? I o co chodzi z tym oxydantem, bo skoro to nie woda utleniona z apteki to jak ? Ja naprawdę jestem zieloniutka. Czytałam to co mi radziłyście ale za chol.. nie mogę tego skumać
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 14:06   #964
Hargalaten
Zadomowienie
 
Avatar Hargalaten
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 459
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cześć Mam do Was pytanie, jako osób wprawnych w farbowaniu na blond.
Jestem brunetką, dość ciemną, ale to nie jest typowy ciemny brąz. Rok temu zafarbowałam włosy dwa razy - na kasztan, a potem na ciemny brąz, który finalnie wyszedł prawie czarnym. Dwa razy Syoss. Od tego czasu wyhodowałam odrost do ucha, którego nie widać jakoś na pierwszy rzut oka, ale udało mi się w świetle dziennym uzyskać zdjęcie obrazujące aktualny stan. Kolor wg mnie po prostu się wypłukał na farbowanej części.

Do rzeczy - zamarzył mi się ciemny blond. Zdaję sobie sprawę, że przejście najpewniej się wiąże z rozjaśniaczem, który zatrzyma się na intensywnej rudości. Moje pytanie - czy jest szansa taką rudość tym blondem efektywnie zafarbować? Bo wiem, że pewnie trzeba będzie też zainwestować w jakiś szampon czy płukankę do koloru blond by ewentualne rude refleksy pokryć. Tylko czy porywam się z motyką na słońce?

Dzięki wielkie za rady, za ocenę czy to marzenie w ogóle da się zrealizować - też .

PS: Włosy są niskoporowate, bardziej proste, choć lekko kręcą się na końcach. Są w dobrym stanie, brak rozdwojonych końcówek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131220_144823.jpg (74,6 KB, 36 załadowań)
__________________
-Jesteś idiotą?
-Nie, marzycielem.
Lubimy czytać
Hargalaten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 19:29   #965
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie a jaki 'specyfik' drogeryjny polecacie, ponieważ u mnie nie ma sklepu fryzjerskiego. Otóż wymyśliła, że rozjaśnie te włosy na święta (dotlenią się itp. ) a tuż po nich nałożę farbę na nie - dobrze myślę? I o co chodzi z tym oxydantem, bo skoro to nie woda utleniona z apteki to jak ? Ja naprawdę jestem zieloniutka. Czytałam to co mi radziłyście ale za chol.. nie mogę tego skumać
oxydant (aktywator zarówno farby jak i rozjaśniacza) dostaniesz tylko przez Internet/w sklepie fryzjerskim. w sklepie masz tylko wodę utlenioną, która na włosy się nie nadaje, wysusza przy tym, często mylnie nakładana sama. co chcesz zrobić- kąpiel rozjaśniającą? skocz wtedy do drogerii, kup np. Palette me1, wymieszaj składniki, dodaj ciut szamponu- kilka tonów pojaśnisz (2-4). i wtedy potem farbka.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Hargalaten Pokaż wiadomość
Cześć Mam do Was pytanie, jako osób wprawnych w farbowaniu na blond.
Jestem brunetką, dość ciemną, ale to nie jest typowy ciemny brąz. Rok temu zafarbowałam włosy dwa razy - na kasztan, a potem na ciemny brąz, który finalnie wyszedł prawie czarnym. Dwa razy Syoss. Od tego czasu wyhodowałam odrost do ucha, którego nie widać jakoś na pierwszy rzut oka, ale udało mi się w świetle dziennym uzyskać zdjęcie obrazujące aktualny stan. Kolor wg mnie po prostu się wypłukał na farbowanej części.

Do rzeczy - zamarzył mi się ciemny blond. Zdaję sobie sprawę, że przejście najpewniej się wiąże z rozjaśniaczem, który zatrzyma się na intensywnej rudości. Moje pytanie - czy jest szansa taką rudość tym blondem efektywnie zafarbować? Bo wiem, że pewnie trzeba będzie też zainwestować w jakiś szampon czy płukankę do koloru blond by ewentualne rude refleksy pokryć. Tylko czy porywam się z motyką na słońce?

Dzięki wielkie za rady, za ocenę czy to marzenie w ogóle da się zrealizować - też .

PS: Włosy są niskoporowate, bardziej proste, choć lekko kręcą się na końcach. Są w dobrym stanie, brak rozdwojonych końcówek.
jasne, że się da.
zrób lekką kąpiel rozjaśniającą, zaczynając nakładanie od ciemniejszej części. potem blond farbka z popielem- jedynka po kropce pogasi rudości.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 19:31   #966
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
oxydant (aktywator zarówno farby jak i rozjaśniacza) dostaniesz tylko przez Internet/w sklepie fryzjerskim. w sklepie masz tylko wodę utlenioną, która na włosy się nie nadaje, wysusza przy tym, często mylnie nakładana sama. co chcesz zrobić- kąpiel rozjaśniającą? skocz wtedy do drogerii, kup np. Palette me1, wymieszaj składniki, dodaj ciut szamponu- kilka tonów pojaśnisz (2-4). i wtedy potem farbka.
oo i po ludzku wyjaśnione
a z innych farb coś? Bo jakoś nie jestenm przekonana do Palette

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

aaa i czy mogę zrobić farbkę na następny dzień dopiero ?? Żeby na raz nie przedobrzyć i dac im się dotlenić?
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 20:10   #967
Hargalaten
Zadomowienie
 
Avatar Hargalaten
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 459
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
jasne, że się da.
zrób lekką kąpiel rozjaśniającą, zaczynając nakładanie od ciemniejszej części. potem blond farbka z popielem- jedynka po kropce pogasi rudości.
Dziękuję!
__________________
-Jesteś idiotą?
-Nie, marzycielem.
Lubimy czytać
Hargalaten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 13:59   #968
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hargalaten Pokaż wiadomość
Dziękuję!
nie ma problemu

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
oo i po ludzku wyjaśnione
a z innych farb coś? Bo jakoś nie jestenm przekonana do Palette
aaa i czy mogę zrobić farbkę na następny dzień dopiero ?? Żeby na raz nie przedobrzyć i dac im się dotlenić?
jasne, że możesz. po kąpieli rozjaśniającej farbkę możesz nałożyć nawet trzy tygodnie później jak Ci tak wygodnie.
generalnie przy rozjaśnianiu pracowałam ostatnio na Palette właśnie- me1, 100, a20 i a10, całkiem ładnie lekko pojaśniły (z uwagą na 100 i 10, gdzie jednak efekt był lżejszy) bez większych zniszczeń. możesz też spróbować (bo szukamy rozjaśniających) Garnier 111. skocz do drogerii, zobacz jakie mają farby rozjaśniające od 2 do 4 tonów. wtedy nie będziesz musiała dokupować ani oxydantu, ani nic, tylko mieszać, nakładać i nadzorować stan koloru podczas zabiegu.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 18:18   #969
Hargalaten
Zadomowienie
 
Avatar Hargalaten
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 459
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
nie ma problemu [COLOR="Silver"]
A mam jeszcze takie pytanie: wśród których firm farby szukać?
__________________
-Jesteś idiotą?
-Nie, marzycielem.
Lubimy czytać
Hargalaten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 18:20   #970
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

mówimy o popielu czy o kąpieli rozjaśniającej?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 19:11   #971
Hargalaten
Zadomowienie
 
Avatar Hargalaten
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 459
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
mówimy o popielu czy o kąpieli rozjaśniającej?
Popiel, choć wobec kąpieli rozjaśniającej też wskazówki przyjmę
__________________
-Jesteś idiotą?
-Nie, marzycielem.
Lubimy czytać
Hargalaten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 19:39   #972
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

co do popieli- szukaj farbki z jedynką po kropce, jeśli wyjdą Ci typowe rudości. właściwie nieistotne jakiej- ważne, by było by .1. używałam czasem nawet Joanny gołębi popiel i również dawała radę. jeśli zaś kolor będzie Ci wpadać w złoto, lepsza błędzie farbka opalizująca (po kropce 2). albo mieszanka- przykładowo gołębi popiel ze szlachetną perłą. tanie farby, a doskonale radę sobie z tym zadaniem dają. co do kąpieli, używam rozjaśniaczy zazwyczaj fryzjerskich (Elgon, Vincent Ledier), czasami sklepowych jak nie mam czasu czekać na wysyłkę (Palette me1, 100, e20, e10). jeśli sklepowe- mieszam gotowiec i dodaję ciut lekkiego szamponu. jeśli fryzjerskie- biorę np. 40g rozjaśniacza + 40 g oydantu (6 jeśli chcę bardzo lekko pojaśnić, 9 jeśli ciut mocniej) + 15g szamponu. i zostawiam na 30-55 minut. nie masuję, nie wcieram, bo nie wolno, na odrosty nie nakładam, jeśli znacznie się różnią. potem dokładnie zmyć no i farbka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 20:11   #973
Hargalaten
Zadomowienie
 
Avatar Hargalaten
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 459
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
co do popieli- szukaj farbki z jedynką po kropce, jeśli wyjdą Ci typowe rudości. właściwie nieistotne jakiej- ważne, by było by .1. używałam czasem nawet Joanny gołębi popiel i również dawała radę. jeśli zaś kolor będzie Ci wpadać w złoto, lepsza błędzie farbka opalizująca (po kropce 2). albo mieszanka- przykładowo gołębi popiel ze szlachetną perłą. tanie farby, a doskonale radę sobie z tym zadaniem dają. co do kąpieli, używam rozjaśniaczy zazwyczaj fryzjerskich (Elgon, Vincent Ledier), czasami sklepowych jak nie mam czasu czekać na wysyłkę (Palette me1, 100, e20, e10). jeśli sklepowe- mieszam gotowiec i dodaję ciut lekkiego szamponu. jeśli fryzjerskie- biorę np. 40g rozjaśniacza + 40 g oydantu (6 jeśli chcę bardzo lekko pojaśnić, 9 jeśli ciut mocniej) + 15g szamponu. i zostawiam na 30-55 minut. nie masuję, nie wcieram, bo nie wolno, na odrosty nie nakładam, jeśli znacznie się różnią. potem dokładnie zmyć no i farbka
Pewnie będę miała dostęp do sklepowych rozjaśniaczy, dlatego dzięki wielkie za nazwy . O popieli pamiętam i pewnie na popieli się skończy, bo coś tak czuję że wyjdę ruda. W każdym razie chwała Ci dobra kobieto i wielkie dzięki raz jeszcze
__________________
-Jesteś idiotą?
-Nie, marzycielem.
Lubimy czytać
Hargalaten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 20:45   #974
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

nie ma za co, Kochana, trzymam kciuki, daj znać jak wyszło- i gdybyś miała jakiekolwiek pytania to pisz
PS z w/w rozjaśniaczy dwa pierwsze rozjaśniają najlepiej, dwa drugie bardzo delikatnie, przy czym 20 lekko przesusza
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:38   #975
Hargalaten
Zadomowienie
 
Avatar Hargalaten
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 459
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Dam znać . Z przesuszeniem sobie dam radę bez problemu, jedynie się martwię że ten eksperyment nie wyjdzie jak sobie zamarzyłam. Ale uparta jestem, to próbować będę .
__________________
-Jesteś idiotą?
-Nie, marzycielem.
Lubimy czytać
Hargalaten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 11:40   #976
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

próbuj, nie dość, że frajda w samych próbach, to jeszcze duma jak wyjdzie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 15:35   #977
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Hej. Czytam wątek i jestem kompletnie skołowana. Przymierzam się do przefarbowania włosów na blond. Do tej pory nigdy ich nie farbowałam. Były tylko rozjaśniane rozjaśniaczem Joanny w sprayu Reflex blond. Zostawiłam je w spokoju i tak sobie rosły . Chciałam zeby wyszły cos w stylu ombre. Juz mi sie strasznie znudziły i teraz nie wiem jak sie zabrac za farbowanie. Nie usmiecha mi sie isc do fryzjera do wydam ponad 200 zl przy moich dlugich wlosach ;/ siostra by mi pewnie pomogla pofarbowac. Tylko jak sie za to zabrac. Czy jak kupie zwykla farbe blond i poloze na ten odrost i potem na cale wlosy to wyjdzie mi ladny blond ? Czy moze ten moj odrost rozjasnic znowu Joanna Reflex blond i dopiero polozyc farbe ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (146,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (55,0 KB, 28 załadowań)
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 17:50   #978
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

masz kilka opcji:
- na tę ciemniejszą część zrobić lekką kąpiel rozjaśniającą
- rozjaśniać górę tym spray'em
- nałożyć na włosy dwie farby- na te jasne części swój wybrany blond, na te ciemne farbę rozjaśniającą poziom 12 (Wella Koleston na przykład) na oxydancie 9%
- próbować na całość położyć blond poziom 8, powinien w miarę równo wyjść, ale nie wiem, czy takiego oczekujesz
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 12:04   #979
xy_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Pierwszy raz na forum i pilna prośba o pomoc. Mam a raczej miałam do poniedziałku włosy jasny szatyn. Mały krok dzielił mnie od upragnionego ciemny blond.
Poszłam w pon do fryzjera w celu odświeżenia mojego koloru i wyrównania go.
Wyszłam w kolorze...ciemny braz. Jestem załamana. Mówiłam fryzjerce kilkakrotnie, że pięć lat schodziłam z brązu, na który kiedyś się farbowałam. Mówiłam, że nie chcę ciemnych włosów.
Brak mi słów żeby opisać jak fatalnie czuję się teraz w tych włosach.
Podobno to czym mi robiła to nie farba a szampon ale po dwóch myciach mam wciąż ciemne włosy.
Co robić? Jak wrócić z tego koszmaru do moich włosów? Czym myć, wypłukiwać ten kolor?
Help
xy_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 12:07   #980
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xy_anna Pokaż wiadomość
Pierwszy raz na forum i pilna prośba o pomoc. Mam a raczej miałam do poniedziałku włosy jasny szatyn. Mały krok dzielił mnie od upragnionego ciemny blond.
Poszłam w pon do fryzjera w celu odświeżenia mojego koloru i wyrównania go.
Wyszłam w kolorze...ciemny braz. Jestem załamana. Mówiłam fryzjerce kilkakrotnie, że pięć lat schodziłam z brązu, na który kiedyś się farbowałam. Mówiłam, że nie chcę ciemnych włosów.
Brak mi słów żeby opisać jak fatalnie czuję się teraz w tych włosach.
Podobno to czym mi robiła to nie farba a szampon ale po dwóch myciach mam wciąż ciemne włosy.
Co robić? Jak wrócić z tego koszmaru do moich włosów? Czym myć, wypłukiwać ten kolor?
Help
Możesz szorować przeciwłupieżowym. A ten ciemny brąz ci wyszedł na naturalnych włosach czy farbowanych?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 16:03   #981
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Witajcie ponownie po dłuższym czasie nieobecności na forum pisze żeby opisać stan moich wlosow. A wiec muszę przyznać ze niestety sa dosyć przesuszone :/ tydzień temu je mocno wycieniowalam i zrobiłam grzywke na bok bo niestety włosy z przodu i końce były dosyć baaaaardzo spalone :/ dlatego musiałam to ściąć. Narazie próbuje je odżywic maskami i olejkami. Moimi kolejnymi zakupami do kolekcji masem i olejków jest eliksir z syossa Absolute Oil i olejek z eveline argan+keratin no i walczę z suchoscia. Co do koloru polubiłam juz moj blond a co najważniejszy moj TŻ tez jest nim zachwycony kolor nie jest taki jak chciałam na poczatku ale mi sie podoba denerwuja mnie jedynie gdzieniegdzie te ciemne pasma :/
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 13:15   #982
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Świetnie, że z kolor się Wam podoba . Pisałam kochana Tobie kilka razy, że teraz pora na porządne nawilżenie, tak więc powodzenia z pielęgnacją!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 10:11   #983
xy_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Ciemny brąz wyszedł na moich naturalnych włosach.
xy_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 15:24   #984
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

spróbuj szorować szamponem przeciwłupieżowym, używać kosmetyków do blondu, szamponu z rumiankiem. także maski z miodu, jajka i cytryny, moze przyspieszy proces płukania
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:54   #985
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Witam, chcę z mojego ombre uzyskać blond. Wiem że musze rozjaśnić lub zdekoloryzować. U fryzjera życzą sobie koloalne kwoty, lub też w ogole nie chca sią podjąć. Doradzce jak to zrobic, zeby obylo się bez zniszczeń. W grę wchodzą i profesjnalne produkty i fryzjerskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (11,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1600144_10201666904167578_1818761703_n.jpg (37,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1552752_10201666904607589_1896035530_n.jpg (20,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1474704_10201666905407609_1476630841_n.jpg (13,4 KB, 25 załadowań)
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 13:14   #986
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Zaczęłabym od dekoloryzacji góry+ może lekkiej na dole- potem, zależnie od efektu farbka na całośc, zeby wyrównać.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 19:36   #987
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

ale dekoloryzacja czy rozjasnianie? I jaka farba da mi taki kolor?
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 15:15   #988
anka92
Przyczajenie
 
Avatar anka92
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Hej, obecnie mam kolor włosów taki jak na pierwszym zdj (farbowane jakieś 3 miesiące temu na średni brąz) a chciałabym uzyskać taki jak na zdj 2. Czy mogę to zrobić bez użycia rozjaśniacza??
Chciałam kupić farbę jasny blond, ale boje się że wyjdą rude.
Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00854.jpg (69,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Garnier Color Naturals blond nr 7-500x500.jpg (24,6 KB, 8 załadowań)
__________________
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Edytowane przez anka92
Czas edycji: 2014-01-17 o 15:19
anka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:28   #989
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Kup farbę rozjaśniającą- nawet w sklepach znajdziesz takie od 2-4 tonow.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 17:18   #990
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Witajcie po dłuższym czasie i odżywianiu minimalnym moich wlosow chciałam zapytać co zrobic by uzyskać ładny piaskowy blond? Moje włosy nie sa aż tak strasznie zniszczone. Kolor taki jak na moich poprzednich zdjęciach. Domyślam sie ze farba nie rozjasni juz tyle razy farbowanych wlosow. Co polecacie.
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.