Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 13:56   #1201
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Cześć. Mam pytanie czy macie moze jakis kod do douglasa? Chcę kupic krem wiem ze jest kod do Sephory ale douglas ma ten krem w zestawie pozdrawiam
rabat 10% kod: 018STPL ważny do 30.04.2016
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:59   #1202
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
rabat 10% kod: 018STPL ważny do 30.04.2016
Dziekuje Ci bardzo
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:22   #1203
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wzięłam za waszą namową próbaska nowego Chanela i jaśniejszy Lancome Teint Ultra Idole, miła pani w S. jeszcze mi dorzuciła jakąś lżejszą wersję nowego (?) Estee Lauder DW. Ktoś coś? Potestować potestuję, ale nic o nim nie wiem.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:14   #1204
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No fakt, na każdym inaczej cos sie prezentuje
Cc jest dla cer dojrzałych Iwonko, to prawda ale bez przesady. No ale moze to kwestia typu cery tez
Corii pewnie to wynika ze wszystkiego po trochu, co nie zmienia faktu, że za młoda jesteś


Cytat:
Napisane przez ^ Red dress ^ Pokaż wiadomość
Mignął mi temat Cc z chanel - Mój ulubieniec nie użyłam nic innego od czasu zakupienia tego chanelka. Bede miała problem na lato - gamą kolorystyczna jest straszna, ale teraz najjaśniejszy jest super
O to miło ciekawe czy u mojej mamy przebije CC EL.


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Wzięłam za waszą namową próbaska nowego Chanela i jaśniejszy Lancome Teint Ultra Idole, miła pani w S. jeszcze mi dorzuciła jakąś lżejszą wersję nowego (?) Estee Lauder DW. Ktoś coś? Potestować potestuję, ale nic o nim nie wiem.
Byłaś w S. w galerii? nie wiem co to za nowość z EL? ja używam EL DW Light może to to? ale to nie nowość
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:08   #1205
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

moze ten ?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...To-Go/P2343003
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:31   #1206
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ^ Red dress ^ Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć Do kiedy jest ważna zniżka z Sephory? Tym razem mnie ominęli

Testowała któraś nowe korektory z MUFE? Ultra HD. Mi bardzo przypadły do gustu ale ze chce kupic dwa - jeden do korekcji cieni a drugi ujednolicający/rozświetlający to nie wiem w jakie pójść kolory. A nienawidzę stacjonarnie testować.

Mignął mi temat Cc z chanel - Mój ulubieniec nie użyłam nic innego od czasu zakupienia tego chanelka. Bede miała problem na lato - gamą kolorystyczna jest straszna, ale teraz najjaśniejszy jest super
Hej, ja w nachodzącym tygodniu będę kupować ten korektor w S, online, muszę jednak się upewnić na 100% co do kolorystyki. Jest 5 korektorów do korekcji cieni z podtonem różowym, czy raczej brzoskwiniowym i 5 z żółtym. Z tego co ustaliłam, to powinno się je dobierać według kolejności, tzn jeśli biorę drugi z kolei jeśli chodzi o korekcję ( R 22), to też biorę drugi z kolei jeśli chodzi o ujednolicenie(Y23). Ja też nie lubię stacjonarnie testować, ale w tym wypadku chyba trzeba ubrać zbroję i po prostu tam póść
Byłam już w S. i niestety nie mieli wszystkich testerów, ale z tego co sprawdziłam to ten korektor nie powienien wysuszać ani brzydko zastygać, bardzo ładnie się rozsmarowuje. Krycie według MUFE jest średnie, ale gdy się nałoży oba kolory to kto wie

PS ja też nie dostałam zniżki do S. stacjonarnej, będę więc kupować przez internet.

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2016-02-21 o 20:32
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:43   #1207
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

ja tez nie dostalam znizki ale czesto tez jest tak ze nagle po paru dniach dostaje ze zostalo mi dwa dni do wykorzystania znizki w Sephorze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 20:56   #1208
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie to. Tylko to ta gotowa próbka w opakowce (1,5ml), kolor 3N1, a na stronie nawet tego nie widzę

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Byłaś w S. w galerii? nie wiem co to za nowość z EL? ja używam EL DW Light może to to? ale to nie nowość
Tak, w GŁ. Przy okazji zapytałam czy wiadomo, kiedy z Too Faced dotrą palety róży, ale niestety pani nie wiedziała, mówią, że tylko Manufakturze mówią o nowościach Z tej firmy przynajmniej.

To to wyżej EL Wear To Go.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 00:14   #1209
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie to. Tylko to ta gotowa próbka w opakowce (1,5ml), kolor 3N1, a na stronie nawet tego nie widzę



Tak, w GŁ. Przy okazji zapytałam czy wiadomo, kiedy z Too Faced dotrą palety róży, ale niestety pani nie wiedziała, mówią, że tylko Manufakturze mówią o nowościach Z tej firmy przynajmniej.

To to wyżej EL Wear To Go.
Rozumiem, ja nie lubię takich formuł może dlatego w ogóle nie pomyślałam.
Z róży to ja MACa i Bobbika
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 00:33   #1210
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;55920916]Milka lata temu juz go polecala. Zawsze chcialam kupic, ale nie ma koloru dla mnie .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
On jest w miarę nowy Premierę miał chyba w ub. roku: https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=mwRi7TW3G
I jest to corrector, więc kolor jest z zasady dla nikogo, bo ma neutralizować . Na to kładzie się concealer w odcieniu dobranym do skóry: https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=FsRd42dzf
Przepraszam za ang. ale w naszym języku brakuje słowa, które odróżniałby korektor neutralizujący od tego kryjącego.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;55923646]A to przepraszam, myslalam, ze mowisz o tym podwojnym. Ten testowalam. Tez za ciemny.[/QUOTE]
Ja polecam ten tradycyjny zestaw Corrector (kolor neutralizujący) + Creamy Concealer (obydwa kremowe). Bardzo dobrze kryją (rzecz jasna przy odpowiednim doborze kolorów) i nie wysuszają skóry pod oczami. Ja Correctora używam dwóch odcieni w zależności od stopnia niewyspania Creamy Concealer zaś - dobrany kolorystycznie do podkładu. Nie ukrywam, że taki duet to dosyć ciężki kaliber, ale przy dużych sińcach sprawdza się ok.

Te nowe wersje, o których pisze Kusum nie kryją tak dobrze. Ale na pewno są przyjemniejsze w użyciu - jeśli ktoś nie ma takich sińców jak ja

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Milko, ktory to pedzelek? Bo z tego co widze Bobbi ma kilka do korektora.
Nazywa się Concealer Blending. Nie ma go na stronie Douglasa To ten KLIK. Ja go kupowałam stacjonarnie w Douglasie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 06:42   #1211
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nie ma jak poranny treat w postaci zakupu pięknego "koronkowego" rozświetlacza Burberry
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...aleta/P2468003
Ten wzór jest tak piękny, że przebija chyba nawet śliczny puder rozświetlający Givenchy...
Mam nadzieję, że okaże się być tak dobry, jak piękny i że wpisze się w mój nurt ogólnego uwielbienia wszystkiego, co mam tej marki
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 07:34   #1212
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja polecam ten tradycyjny zestaw Corrector (kolor neutralizujący) + Creamy Concealer (obydwa kremowe). Bardzo dobrze kryją (rzecz jasna przy odpowiednim doborze kolorów) i nie wysuszają skóry pod oczami. Ja Correctora używam dwóch odcieni w zależności od stopnia niewyspania Creamy Concealer zaś - dobrany kolorystycznie do podkładu. Nie ukrywam, że taki duet to dosyć ciężki kaliber, ale przy dużych sińcach sprawdza się ok.

Te nowe wersje, o których pisze Kusum nie kryją tak dobrze. Ale na pewno są przyjemniejsze w użyciu - jeśli ktoś nie ma takich sińców jak ja


Nazywa się Concealer Blending. Nie ma go na stronie Douglasa To ten KLIK. Ja go kupowałam stacjonarnie w Douglasie.

Milko, kiedyś je testowałam. Niestety te kremowe nie wyglądają u mnie dobrze: bardzo zbierają się w załamaniach, ważą się (nawet na kremie Bobbi), a przypudrowane wyglądają u mnie nie najlepiej - sucho i ciastowato. Powiedziałam pani, że jak Bobbi wypuści taki w płynie to go kupię A to było dobre kilka lat temu.
Za to te nowe Krycie moim zdaniem jest przyzwoite. Zwłaszcza ten corrector robi dobrą robotę. Za ten "zwykły" nie wiem czy jest sens aż tyle płacić?


Jak na razie znalazłam jeden korektor w kremie, który się u mnie sprawdził: Pixie.


Zaintrygowała mnie pani porównaniem korektora Shiseido do Cle de peau. Chyba będę musiała go sprawdzić. https://www.youtube.com/watch?v=6Mrmads1SNE
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:09   #1213
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nowy korektor Marca Jacobsa już w Sephorze online pędzelek do korektora też
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:02   #1214
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie ma jak poranny treat w postaci zakupu pięknego "koronkowego" rozświetlacza Burberry
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...aleta/P2468003
Ten wzór jest tak piękny, że przebija chyba nawet śliczny puder rozświetlający Givenchy...
Mam nadzieję, że okaże się być tak dobry, jak piękny i że wpisze się w mój nurt ogólnego uwielbienia wszystkiego, co mam tej marki
O nie ;(. Musze swatche pooglądać.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:51   #1215
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie ma jak poranny treat w postaci zakupu pięknego "koronkowego" rozświetlacza Burberry
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...aleta/P2468003
Ten wzór jest tak piękny, że przebija chyba nawet śliczny puder rozświetlający Givenchy...
Mam nadzieję, że okaże się być tak dobry, jak piękny i że wpisze się w mój nurt ogólnego uwielbienia wszystkiego, co mam tej marki
Mi się on kojarzy z latami '70, nie koronką i dobrze, bo dzięki temu go nie chcę
Kliknęłam za to rozświetlacz Diora, ten nowy, różowy i zastanawiam się, czy opłacać. Drogi on strasznie Mam dzień wolny od pracy i od razu klikam
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:55   #1216
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kliknęłam za to rozświetlacz Diora, ten nowy, różowy i zastanawiam się, czy opłacać. Drogi on strasznie Mam dzień wolny od pracy i od razu klikam
Nie chce Ci nic sugerować, ale po kupieniu jednego Diorka, dokupiłam szybko drugi i nie załuję - nawet macowe sie przy nich chowaja, obecnie to u mnie namber łan obok sztabki złota szarloty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:11   #1217
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Bardzo podobną sztabkę ma Guerlain. Ciekawe na ile jest podobna do CT?


U mnie Diora nawet testery zaginęły. A śliczne były


Ja mam odrzut od rozświetlaczy Cały ten strobing do mnie nie przemawia. Wygląda to ładnie na nastolatkach o idealnej cerze.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:14   #1218
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Przyjaciółka z Burberry zakupiła sobie bazę rozświetlającą, cienie, pomadkę i bodajże podkład. No i czekałam aż porządnie przetestuje, bo jak wiadomo, design piękny

No ale się okazało, że szału nie ma, inne marki z podobnej (czy nawet ciut niższej) półki cenowej - dużo lepsze. Także ten, może kiedyś skuszę się na polecany tu róż, ale resztę odpuszczam
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:19   #1219
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Przyjaciółka z Burberry zakupiła sobie bazę rozświetlającą, cienie, pomadkę i bodajże podkład. No i czekałam aż porządnie przetestuje, bo jak wiadomo, design piękny

No ale się okazało, że szału nie ma, inne marki z podobnej (czy nawet ciut niższej) półki cenowej - dużo lepsze. Także ten, może kiedyś skuszę się na polecany tu róż, ale resztę odpuszczam
Nie wszystko złoto co se świeci

Akurat róze Burberry polecam, odkąd kupiłam Earthy nie istnieje dla mnie inny brązowy róz

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Bardzo podobną sztabkę ma Guerlain. Ciekawe na ile jest podobna do CT?
Mówisz o tej waskiej zoltej Enjoy? To cien do powiek, nie rozswietlacz I nijak sie ma do sztabki CT
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 13:20   #1220
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wszystko złoto co se świeci

Akurat róze Burberry polecam, odkąd kupiłam Earthy nie istnieje dla mnie inny brązowy róz

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------



Mówisz o tej waskiej zoltej Enjoy? To cien do powiek, nie rozswietlacz I nijak sie ma do sztabki CT
a ten Diora różowy rozświetlacz jest do dostania?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:21   #1221
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Hej, ja w nachodzącym tygodniu będę kupować ten korektor w S, online, muszę jednak się upewnić na 100% co do kolorystyki. Jest 5 korektorów do korekcji cieni z podtonem różowym, czy raczej brzoskwiniowym i 5 z żółtym. Z tego co ustaliłam, to powinno się je dobierać według kolejności, tzn jeśli biorę drugi z kolei jeśli chodzi o korekcję ( R 22), to też biorę drugi z kolei jeśli chodzi o ujednolicenie(Y23). Ja też nie lubię stacjonarnie testować, ale w tym wypadku chyba trzeba ubrać zbroję i po prostu tam póść
Byłam już w S. i niestety nie mieli wszystkich testerów, ale z tego co sprawdziłam to ten korektor nie powienien wysuszać ani brzydko zastygać, bardzo ładnie się rozsmarowuje. Krycie według MUFE jest średnie, ale gdy się nałoży oba kolory to kto wie

PS ja też nie dostałam zniżki do S. stacjonarnej, będę więc kupować przez internet.


Hej Zmusiłam się jednak na spacer do stacjonarki - ale tak jak pisałas, stacjonarna S nie ma wszystkich kolorów i nie bedzie miała. Pani nawet nie wiedziała ze jest podział na R i Y i dlaczego

U mnie akurat ładną parę stworzył Y23 i R30 (mam spore sińce ). Przynajmniej na tyle ile nałożyłam sobie pod oczami w S. Chciałam bardzo sprawdzić R32, bo choć wygląda na swatchach na bardzo ciemnego, to jestem bardzo ciekawa czy własnie taka brzoskiwinia nie poradziłaby sobie najlepiej z sińcami. Ale tego koloru nie mają w stacjonarnej.I to właściwie jest jedyny powód że jeszcze się wstrzymuje z zakupem. Bo wyglądało bardzo dobrze, ale jestem ciekawa czy mogłoby bardziej

Na jedną stronę nałożyłam R+Y na drugą samo Y i jednak różnica była na plus stosowania obu. Najfajniejsze jest to że jest bardzo lekki, a krycie jest dla mnie na duzy plus. Zdecydowanie wygląda bardzo naturalnie i teraz jak wracam do swojego korektora Urban Decay, to czuje różnicę i wiem że można lepiej przy tym samym poziomie krycia.

Daj znac jak sie zdecydujesz i na jakie kolorki
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:28   #1222
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
a ten Diora różowy rozświetlacz jest do dostania?
Jak gdzies im jeszcze zostały...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:30   #1223
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak gdzies im jeszcze zostały...
one były online?

testowałam podkład Chanel ani złotówki nie wart ten podkład tragedia
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:31   #1224
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
one były online?

testowałam podkład Chanel ani złotówki nie wart ten podkład tragedia
Ponoc były, ale szybko wybyły

To mnie nie dziwi, bo wiedząc zes fanka EL DW to raczej wiedzialam, ze chanel nie Twója bajka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:35   #1225
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi się on kojarzy z latami '70, nie koronką i dobrze, bo dzięki temu go nie chcę
Kliknęłam za to rozświetlacz Diora, ten nowy, różowy i zastanawiam się, czy opłacać. Drogi on strasznie Mam dzień wolny od pracy i od razu klikam
Ja go kliknęłam i opłaciłam nawet . Co więcej - nie oddałam .
Muszę jednak szczerze przyznać, że w moim przypadku jest to zakup całkiem bez sensu, ponieważ ten Dior jest bardzo podobny do Cruel Gardenii z Guerlain (która mimo używania od bardzo dawna ledwo listki ma starte), o czym zresztą od początku wiedziałam .
Jak nie masz za wiele rozświetlaczy albo czegoś w różowawym odcieniu, to moim zdaniem warto, bo niczego Diorowi zarzucić nie można, ale z drugiej strony on nie jest jakiś specjalnie unikatowy i wyrywającyzkapci
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:39   #1226
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ponoc były, ale szybko wybyły

To mnie nie dziwi, bo wiedząc zes fanka EL DW to raczej wiedzialam, ze chanel nie Twója bajka
no jakbym wodę nałożyła na twarz
miałam się pozbywać kolorówki,a znowu wpadam w ciąg
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 14:23   #1227
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi się on kojarzy z latami '70, nie koronką i dobrze, bo dzięki temu go nie chcę
Haha, ciekawe skojarzenie Mi się on niesamowicie podoba, a i opinie zbiera świetne, więc się zdecydowałam

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Przyjaciółka z Burberry zakupiła sobie bazę rozświetlającą, cienie, pomadkę i bodajże podkład. No i czekałam aż porządnie przetestuje, bo jak wiadomo, design piękny

No ale się okazało, że szału nie ma, inne marki z podobnej (czy nawet ciut niższej) półki cenowej - dużo lepsze. Także ten, może kiedyś skuszę się na polecany tu róż, ale resztę odpuszczam
Wiesz, to wszystko kwestia bardzo indywidualna. Akurat mam wszystkie wymienione przez Ciebie produkty i tylko szminki nie powaliły mnie na kolana (są ok, ale bez szału). Natomiast baza, podkład Fresh Glow i cienie to jedne z moich ulubionych produktów EVER, jestem nimi totalnie zachwycona (a testowałam sporo kosmetyków) więc kogo spytasz, to inna opinia Najlepiej samemu przetestować i wyrobić sobie zdanie.
Mnie się ich design podoba bardzo, ale to akurat nie kwestia kluczowa w decyzji o zakupie, wiadomo. Już tu kiedyś zresztą pisałam, że odpowiada mi ich naturalność - są tam neutralne, piękne kolory, wszystko jest subtelne, delikatne. Świecidełek i jaskrawych kolorów tam nie znajdziesz i to mi osobiście bardzo odpowiada. Do tego nigdy nie zawiodłam się na jakości ich kosmetyków. Wszystko to razem do kupy powoduje, że póki co ślubuję im wierność i nie ma przebacz
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 14:36   #1228
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wiesz, to wszystko kwestia bardzo indywidualna. Akurat mam wszystkie wymienione przez Ciebie produkty i tylko szminki nie powaliły mnie na kolana (są ok, ale bez szału). Natomiast baza, podkład Fresh Glow i cienie to jedne z moich ulubionych produktów EVER, jestem nimi totalnie zachwycona (a testowałam sporo kosmetyków) więc kogo spytasz, to inna opinia Najlepiej samemu przetestować i wyrobić sobie zdanie.
Mnie się ich design podoba bardzo, ale to akurat nie kwestia kluczowa w decyzji o zakupie, wiadomo. Już tu kiedyś zresztą pisałam, że odpowiada mi ich naturalność - są tam neutralne, piękne kolory, wszystko jest subtelne, delikatne. Świecidełek i jaskrawych kolorów tam nie znajdziesz i to mi osobiście bardzo odpowiada. Do tego nigdy nie zawiodłam się na jakości ich kosmetyków. Wszystko to razem do kupy powoduje, że póki co ślubuję im wierność i nie ma przebacz
Cienie akurat testowałam, to sama wiem, że wg mnie zupełnie nie jest to warte ceny. Podkłady - to wiadomo, najindywidualniejsza kwestia ze wszystkich.

Corii - jaki nr Chanelka masz? Bo ja potestuję dopiero środa/czwartek, ale dostałam 020, a że mnie wcześniej to nie interesowało, to nie czytałam dokładnie co o nim pisałaś Oczywiście poza zachwytami
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 14:46   #1229
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Corii - jaki nr Chanelka masz? Bo ja potestuję dopiero środa/czwartek, ale dostałam 020, a że mnie wcześniej to nie interesowało, to nie czytałam dokładnie co o nim pisałaś Oczywiście poza zachwytami
10. Jak testowąłam na sobie 20 to ... jakbym iała jakis zupelnie inny na ryjku, tragicznie wygladała 20-ka. Jak niedobrany kolor moze skrochmalic sprawe to az niebotyczne momentami

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja go kliknęłam i opłaciłam nawet . Co więcej - nie oddałam .
Muszę jednak szczerze przyznać, że w moim przypadku jest to zakup całkiem bez sensu, ponieważ ten Dior jest bardzo podobny do Cruel Gardenii z Guerlain (która mimo używania od bardzo dawna ledwo listki ma starte), o czym zresztą od początku wiedziałam .
Jak nie masz za wiele rozświetlaczy albo czegoś w różowawym odcieniu, to moim zdaniem warto, bo niczego Diorowi zarzucić nie można, ale z drugiej strony on nie jest jakiś specjalnie unikatowy i wyrywającyzkapci
Gardenii Guerlain nie miałam ani nie macałam.
Ale dla mnie diory to cudeńka. Daja taka tafle, jak zawsze chciałam no i nie dubluje sie zaden z nicyzm, co mam w szufladzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 14:47   #1230
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Cienie akurat testowałam, to sama wiem, że wg mnie zupełnie nie jest to warte ceny. Podkłady - to wiadomo, najindywidualniejsza kwestia ze wszystkich.
Te pojedyncze Eye Colour Silk, które są niedostępne w Polsce? Bo o tych głównie mówię i dla mnie jak najbardziej warte są swojej ceny Te w kremie i sticku (te najnowsze) też zresztą bardzo lubię. Ale to oczywiście moje osobiste zdanie i upodobania. A Ty przynajmniej zaoszczędzisz
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.