Baby za kierownicą ;D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-15, 14:01   #31
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez pixie7
O-to-to, na Legnickiej często małolaty z pobliskich blokowisk urządzają sobie tor przeszkód , choć dalsza trasa na Leśnicę też bywa nerwowa... Mskładaczek, czyżbyśmy mieszkały w tych samych rejonach?
mieszkam na krzykach.
ale "twoje" okolice sa mi motoryzacyjnie bliskie na popowicach, zlotnikach i w lesnicy mam familje we wszystkie te trzy miejsca prowadzi wyscigowo- rajdowa legnicka
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 14:15   #32
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Baby za kierownicą ;D

[QUOTE=Shemreolin]
A jeśli chodzi o warszawskich keirowców. Ja mieszkam w Warszawie i zauważyłam, że bardzo czesto samochody z innych miast stwarzają na drodze niebezpieczne sytuacje, albo robia głupie rzeczy

a ja z juz bym pare razy przygrzmocila a raczej we mnie by przygrzmocili Warszawiacy. Nie wiem co ludziom "odwala " w innych miastach, zachwouja sie jakby pierwszy raz samochodem jechali i przepisy byly im obce.

raz rozpedzony tir wyjechal mi na droge z podporzadkowanej, mimo iz ja mialam zielone i bylam na glownej. gdybym nie zauwazyla rozpedzonego wariata i nie zjechala na torowisko, to by mnie juz pewnie nie bylo.

na skrzyzowaniu na grunwaldzkim, notorycznie 'obce rejestracje' nie trzymaja sie swojego pasa i zajezdzaja mi droge.

takze oczy trzeba miec naokolo gowy
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 15:21   #33
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Mam prawo jazdy już 10 lat Zdałam za pierwszym razem, a za kółko pchałam się mając 14 !! Tato pozwalal mi na bocznych drogach prowadzić . Nigdy nie miałam wypadku ( tfu tfu odpukać ) iledziesiąt tysięcy kilometrów zrobiłam ??? Nie mam pojęcia. Codziennie robię około 100km (oprócz niedziel - bycze się wtedy )
Obecnie jeżdżę mazdą 626 z manualną skrzynią ale ostatnio przesiadłam sie na autko mojego faceta mitsubishi sigma w automacie! Dziewczyny automat to jest dopiero komfort jazdy!!! Wprost idealny a już dla początkujących to napewno
Mój kolega kiedyś powiedział, żeby dobrze jeździc trzeba poczuć auto, zestroić się z nim w jedną całość. No i to prawda ! Bo każdym autkiem jeździ się zupełnie inaczej - jeżeli masz dryg do jazdy to i traktorem pojedziesz

Motoryzacja to moje drugie hobby (zaraz po wizażu ) więc mogłabym gadać i gadać... no ale !

Szerokich , niedziurawych dróg Ci życzę

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 17:20   #34
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Powiem krótko - ja uważam że jednak troszke gorzej od facetów jeżdża... wiem po sobie... i dlatego mam automatyczną skrzynie biegów a nie manualną...
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 17:32   #35
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez Daggmarka
Powiem krótko - ja uważam że jednak troszke gorzej od facetów jeżdża... wiem po sobie... i dlatego mam automatyczną skrzynie biegów a nie manualną...
No wlasnie sama napisalas, ze wiesz "po sobie"....
Czemu wiec generalizujesz?


Ja znam kobiety, ktore jezdza rewelacyjnie, znam tez facetow, ktorzy jezdza fatalnie ( i tu juz nawet o brawure nie chodzi).
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 17:54   #36
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Ja mam od roku. Dobrze czuje sie za kierownica, choc nie jezdze zbyt czesto.
Za to zauwazam wszystkie bledy popelniane przez innych kierowcow, z ktorymi jade
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:27   #37
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Baby za kierownicą ;D

A ja jeżdżę na automacie czasami to nie świadczy o mojej gorszej jeździe
wręcz o możliwości delektowania się jazda
A co do jazdy jako pasażer to kiedyś łapałam za kierownicę gdy mój kierowca jechał nie tak jak ja bym tego chciała - teraz juz tego nie robię. Ale za to odruchowo naciskam pedał hamulca czasami , jadąc jako pasażer z boku , ZAWSZE patrzę w lusterka pomimo , że kierowca tez to robi - to chyba jakieś zboczenie?

Albo dziedziczne - mój tato i brat są instruktorami nauki jazdy i tez mają takie odruchy

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 19:06   #38
louvr
Raczkowanie
 
Avatar louvr
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 115
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Uwielbiam jeździć samochodem- prawo jazdy mam od 4 lat i muszę przyznać, że strasznie dużo jeżdzę a że w moim samochodzie silnik ma 211 KM to chyba nie muszę dodawać,że nie tylko dużo ale i szybko - uwielbiam to!!!
louvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 19:14   #39
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez mskladaczek
No wlasnie sama napisalas, ze wiesz "po sobie"....
Czemu wiec generalizujesz?


Ja znam kobiety, ktore jezdza rewelacyjnie, znam tez facetow, ktorzy jezdza fatalnie ( i tu juz nawet o brawure nie chodzi).
A ja wiem jakie są statystyki i wiem także jak mojemu facetowi jakaś 'małpa' wjechała... - jakieś ale???????
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 19:38   #40
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez Daggmarka
A ja wiem jakie są statystyki i wiem także jak mojemu facetowi jakaś 'małpa' wjechała... - jakieś ale???????
slucham???
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 19:45   #41
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Egzamin zdalam szczesliwie za drugim razem. Pierwszy 'zawalilam' nie ze swojej winy, bo wymuszono na mnie pierwszenstwo na rondzie i to tak bezczelnie, ze wymuszajacy samochod przemknal obok mnie, nie zauwazyl nastepnego i wbil sie w samochod mnie poprzedzajacy. Jednakze egzaminator oskarzyl mnie o brak nalezytej ostroznosci na drodze, no i tym sposobem miesiac pozniej podeszlam do egzaminu po raz drugi. Generalnie nie wspominam go przyjemnie o tyle, ze pan egzaminator na glos filozofowal jaka to tragedia, ze kobiety ucza sie jezdzic, bo sa zlymi kierowcami i w czynie mi to udowadnial, ciagnac mnie na najbardziej 'zlosliwe' skrzyzowania i totalnie nieznane mi waskie uliczki krakowskich osiedli. Szczesliwie, zdalam.
Od tej chwili minely juz prawie 2 lata, przez ten czas tak zakochalam sie w prowadzeniu, ze nawet do sklepu wolalam sie przejechac niz isc Wczesniej jazdy byly meczarnia, teraz stanowia najwieksza przyjemnosc. Niestety w Stanach nie akceptowane jest moje polskie prawo jazdy i musze na nowo zdawac panstwowy egzamin, ale zwazywszy na tutejsza jakosc drog i moja praktyke, juz sie tak nie denerwuje.
Doswiadczenia z polskich drog? Bardzo wiele osob wsiadajac do samochodu kieruje sie przeswiadczeniem 'cala droga moja'. I bezustannie spotykalam delikwentow, czesciej delikwentki, ktore wyjezdzajac z parkingu na droge dojazdowa nawet nie zerkaly dookola czy cos nie jedzie, bo ONE jada
Druga rzecz - upierdliwi, uporczywi staruszkowie. Zaraz po otrzymaniu prawka jeszcze balam sie jezdzic sama (bo dotychczas zawsze byl ze mna instruktor) i najpewniej czulam sie jezdzac 50-60 km/h. Zwazywszy, ze to po miescie, uwazam, ze nie tak calkiem powoli (tym bardziej, ze bezustannie prawym pasem, a co najwazniejsze ze przepisowo :P I bezustannie tacy zniecierpliwieniu staruszkowie na mnie trabili, otwierali okienka i sie wydzierali, a jeden nawet pokazal niecenzuralny gest. Czego nie rozumiem, bo przepisy nie po to sa, aby je lamac, a na dodatek chyba latwo wylapac mlodego kierowce i zamiast ze zniecierpliwieniem, warto popatrzec na niego z sympatia. Ja od czasu zrobienia kursu, kiedy widze zwykla Lke (a co dopiero jazde egzaminacyjna) zwalniam, przepuszczam ja, bynajmniej nie blokuje i nie wymijam zajezdzajac jej droge (jak to ma w zwyczaju wielu kierowcow). Niestety kultura jazdy jest u nas naprawde niska
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 20:49   #42
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez mskladaczek
slucham???
Więc słuchaj!!!!!! Mam swoje własne zdanie i bynajmniej go nie zmienie pod Twoim wpływem,więc dobrze radze - zejdź ze mnie!!!!!!!!!
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 20:58   #43
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Miło slyszesz ze sa jeszcze faceci z 'ludzkim' podjesciem do kobiet kierowcow
Duzo masz racji ze to kwestia ego- facoci ponoc z ego maja wieksze problemy niz kobiety, ale bywa i tak ze ja czasami zaczynam szalecv bo jakis 'dzieciak' w maluchu mnie wyprzedzil - no jak on smial!!!

a ak prawde mowiac ze umiejetnosci jezdzenia nie zalezy od plci, znam facetow ktorzy jezdza tragicznie i kobiety ktore wygrywaja rajdy samochodowe
Pozdrawiam i zycze samych milych kierowcow na drodze - plec obojetna
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 20:59   #44
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez Daggmarka
Powiem krótko - ja uważam że jednak troszke gorzej od facetów jeżdża... wiem po sobie... i dlatego mam automatyczną skrzynie biegów a nie manualną...
znaczy sie Ty gorzej jezdzisz...
ja nie uwazam sie za gorsza w tej materii od facetow.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 21:03   #45
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez Daggmarka
A ja wiem jakie są statystyki i wiem także jak mojemu facetowi jakaś 'małpa' wjechała... - jakieś ale???????
statystyki kochanie sa takie ze wypadki powoduja bezmyslni kierowcy, a ta malapa widac nie umiala jezdzic (byc moze nie miala tyle szczescia zeby dostac auto z automatyczna skrzynia biegow, chociaz umiejetnosc jezdzenia nie konczy sie tylko na umiejetnosci zmieny biegow, to saraczej podstawy, ale do tego trzeba lat praktyki i przejechany km w roznych warunkach roznymi autami)
jedna malpa jeszcze nie swiadczy o tym ze kobiety gorzej jezdza. Swoja droga ja bardzo bym chciala znac szczegoly tego wypadku, ci niewinni faceci co im te maly wyjezdzaja nie zawsze sa tacy niewinni....

nie ma sie co unosic, umiejetnosc jezdzenia czy jej brak nie jest zalezna od plci, nie kazdy sie do tego nadaje, jedny potrafia spiewac, inni plywac a inni jezdzic autem. Ot i caly sekret




ps. wlasnie nasunelo mi sie na mysl, apropos statystyk ze wypadki sa czesciej powodowane przez osoby do 25 roku zycia. A stad m isie to nasunelo bo OC ktore oplaca sie obowiazkowo jest zalezne od wieku kierowcy nie od plci. masz mniej niz 25 lat, placisz wiecej bo jestes statystycznie bardziej 'podejrzany' w kwesti powodowania wypadkow...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 21:36   #46
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez Daggmarka
Więc słuchaj!!!!!! Mam swoje własne zdanie i bynajmniej go nie zmienie pod Twoim wpływem,więc dobrze radze - zejdź ze mnie!!!!!!!!!

mozesz do mnie nie pyskowac?
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 21:38   #47
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Baby za kierownicą ;D

ja prawko mam od roku, zdalam za pierwszym razem (teoria - bezblednie, jazda - zostalam pochwalona przez egzaminatora za bardzo dobra jazde (ktory facet pochwali kobiete za jazde samochodem a mi taki sie jednak trafil)). teorie i jazde mialam oddzielnie, tzn, ze nie mialam tych egzaminow jednego dnia(balam sie, ze nie zdam teorii). wiec mam prawko, ale nie mam samochodu, czasem mi moj TŻ pozyczy swoje autko bym sobie pojezdzila i za kazdym razem mnie chwali . lubie jezdzic, to mnie odpreza (chociaz po wypadku troche mnie jazda stresuje, ale walcze z tym i idzie mi calkiem dobrze). jezdze 140 na godzine i mam podejscie, ze cala droga jest moja zartuje samochodziki - to jest to co agatka lubi najbardziej kumpel nazwal mnie schumacher
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 22:39   #48
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Czytam, czytam i chyba tylko mnie samochód stresuje
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 22:48   #49
karola017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 71
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Widzę że większosć z was to prawie kierowcy rajdowi ;D
Mam nadzieje, ze bede sie czuła we własnym samochodziku tak samo jak w "elce" ... bo w niej jezdze na pełnym luzie.

A co do egzaminu to jakoś długo trzeba czekac - ja mam dopiero 28.07.... A ostatnio w samochodzie siedziałam tydzien temu i została mi tylko 1h na przed samym egzaminem.....
nO nic, zobaczymy mozę dam rade ;D

Pozdrawiem. Dobranoc wszystkim.
karola017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 23:07   #50
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Ja mam prawko od 3,5 lat. Zdałam za pierwszym razem (udało się... ). Zawsze jednak ciągnęło mnie do samochodów. Teraz uwielbiam prowadzić. Ważne jest to, że gdy zda się egzmain, to żeby od razu przełamać się i zacząc jeździć samemu. Nie bac się tego auta.

Ja uważam, że jeżdże w miarę dobrze. Wiadomo, czasem zdarzy mi si jakas sytuacja stesowa na drodze, ale ogólnie jest ok. Szkoda, że mam narazie tylko maluszka wciąz....
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 01:10   #51
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez Daggmarka
Więc słuchaj!!!!!! Mam swoje własne zdanie i bynajmniej go nie zmienie pod Twoim wpływem,więc dobrze radze - zejdź ze mnie!!!!!!!!!
Myślę, ze troche sie za bardzo unosisz ,bo mskladaczek zupełnie na ciebie nie wsiadła. Kompletnie nie rozumiem twojego wybuchu. Po prostu zwróciła ci uwagę na to, że generalizujesz opierając swoje tezy na własnych doświadczeniach i bynajmniej ci nie kazała zmieniać poglądów...


Zresztą ja znam wiele przypadków, gdy "męska małpa" spowodowała wypadek i jeszcze po pijaku uciekła. Mój chłopak tez jest "małpą", która wjechała w inny samochód, ale nie uważam przez to, że mężczyźni gorzej jeżdżą. Tak naprawdę każdy kto jeździ autem statystycznie rzecz biorac będzie miał wcześniej czy później wypadek. To jest normalne, bo nie da się przewidzieć wszystkiego. Tu płeć nie ma nic do rzeczy. I wogóle dzielenie tego kto lepiej jeździ: kobieta czy mężczyzna mija sie z celem. Tak naprawdę to zależy od osobistych predyspozycji.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 01:24   #52
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Cytat:
Napisane przez Daggmarka
Powiem krótko - ja uważam że jednak troszke gorzej od facetów jeżdża... wiem po sobie... i dlatego mam automatyczną skrzynie biegów a nie manualną...
Statystki są nieubłagane: najwięcej wypadków powodują MĘŻCZYŹNI do 25 roku życia. W wielu krajach (np. w Wielkiej Brytanii) kobiety płacą niższą stawkę ubezpieczenia - dokładnie ze względu na płeć.
Skrzynia biegów języczkiem u wagi umiejętności jazdy?!... Od dawna masz to prawko?...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 08:48   #53
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Ja mam prawko 4 lata Zdawałam wtedy kiedy poczułam się na siłach. Moj kursik trwał 1 miesiąc... zdałam za PIERWSZYM RAZEM mimo, ze ten, który mnie uczył twierdził, ze nie zdam, bo jeżdzę jak kierowca rajdowy!!

Od 4 lat jeżdzę autem (to bardzo ważne aby miec do dyspozycji jakies autko od razu po zdanym egzaminie) ja kupiłam swoje autko za 1-szą wypłate 2 miesiące po kursie oczywiscie byl to maluszek, ktory słuzyl mi wiernie przez rok.
Na nim nauczylam się dobrze parkowac (nie jestes w stanie nauczyc się dobrze jezdzic na tych kilku godzinach kursu). Maluszkiem wszedzie się wcisniesz i naprawde nie jest zal jak ktos Ci puknie, Po roku kupiłam Nissana i jeżdzę nim do dzisiaj,
W swoim autku czuje się pewnie, wiele osob powtarza mi, ze nie zna kobiety kierowcy lepszej ode mnie Chyba cos w tym jest. Nie mozna się bac jezdzic, stluczki zdarzaja sie najlepszym kierowcom, w koncu nie wszystko zalezy od nas!!!Nigdy nie wiemy kto jedzie przed czy za nami
Jedyne jaka mam |wadę| kiedy wyjezdzam na jakimś cięzkim skrzyzowaniu autem meza musze miec ściszone radio, bo nie moge się inaczej skupic...

ale się rozpisałam ohoho
Tak, że sumując, po zdanym egzaminie warto miec jakieś taaaanie malenstwo do dyspozycji zeby się podszkolic, tak, zeby nie bylo nam żal kiedy przetrzemy jakieś drzewko czy wjedziemy w słup
Głowa do góry... PRAKTYKA CZYNI MISTRZEM!!!
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 09:29   #54
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Baby za kierownicą ;D

ja mam prawko od roku zdalam...uwaga za 4 razem!!!!!!jeszcze sie troszke stresuje za kierownica ale mysle ze minie mi to....ps.smigam wlasnym otrzymanym w prezencie "maluszkiem"...
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 16:22   #55
karola017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 71
Dot.: Baby za kierownicą ;D

To znowu ja, postanowilam odkopac ten wątek bo egzamin juz jutro.....
Jesli chodzio jazde to czuje sie raczej pewne ale boje sie tylko jednego - ze stres mnie dopadnie (choc na ogol nie stresuja mnie takie sytuacje, gorzej jesli egzaminator przyczepi sie za jakas glupote- wtedy to sie zdenerwuje na pewno i nei wiem jak to sie skonczy )
Ale przejdzmy do rzeczy - co moge zrobic zeby sie nie denrwować- odpadaja wszelkie tabletki bo nigdy nie brałam i nie wiem jak bym zareagowała...

Jesli ktos ma jakis pomysł to blagam o odpowiedz
karola017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:25   #56
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Ja mam prawko od 4 lat. Zdałam za drugim razem. Na początku w ogóle nie miałam ochoty jeżdzić a teraz to uwielbiam! Problem stanowią dla mnie tylko nasze polskie drogi, szczególnie te za miastem. Nie wiem jak w Waszych stronach ale w moich trzeba być naprawdę skupionym żeby nie wpaść w jakąś dziurę. To trochę psuje komfort i przyjemność jazdy ale ogólnie to jest to co uwielbiam!
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:34   #57
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Bardzo lubie jezdzic. Prawko mam od lat 6 i od tyluz intensywnie jezdze. Ubolewam jednak nad tym, ze dopiero od 2 lat potrafie poruszac sie na autostradach. Niestety w Polsce z powodow oczywistych niewielu kierowcow potrafi zachowywac sie prawidlowo przy duzych predkosciach. Tutaj nie ma ograniczenia predkosci i ma to swoje wady i zalety. Trzeba nauczyc sie poruszac na trzypasmowej autostradzie, w jaki sposob zmieniac pasy ruchu i na ktorym sie poruszac.
Ja przyznam, ze jezdze bardzo dynamicznie, zeby nie powiedziec agresywnie Jestem z tych poruszajacych sie na najszybszym pasie ruchu, po prostu lubie predkosc, a moje punto radzi sobie ze 160 na godzine. Wiecej wole nie probowac, bo staram sie mimo wszystko jezdzic ekonomicznie, ze wzgledu na ceny benzyny, ktore sa tu zabojcze.
Jestem zawsze skoncentrowana i zadnej stluczki jeszcze nie mialam, mimo, ze doswiadczona ze mnie kierowniczka. I lubie bardzo glosna muzyke, najbardziej sie wtedy relaksuje. Pare dni temu wiozlam siostre i kumpla z Monachium do Slowenii i czekaly na nas, rzecz jasna, potworne korki w Austrii. Bez fajnej muzyczki nie przezylabym
__________________
Potłuczydło.

Edytowane przez svenja
Czas edycji: 2005-07-30 o 00:40
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:42   #58
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Prawko zdalam w 1998 r., ale przez pewien czas jezdzilam niewiele, bo korzystalam z komunikacji miejskiej. Natomiast w USA mam prawko od 2 i pol roku i bardzo duzo jezdze (kiedys wiece czasu spedzalam w aucie niz w domu hehe), teraz mniej bo czesto jezdze metrem (do pracy latwiej), natomiast caly czas jestem aktywnym kierowca. A aucie i na moich ulubionych wielopasmowych autostradkach czuje sie jak ryba w wodzie i widze, ze tu kierowcow jest mniej wiecej pol na pol kobiet i mezczyzn. Gadanie o "babie za kierownica" to jest chyba tylko w polskiej mentalnosci niespelnionych maczo.

Milego kierowania panie kierowniczki.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:47   #59
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Ja jestem "młodym" wilkiem szosy, bo praweczko mam dopiero od kilku miesięcy, co jest efektem mojego lenistwa, bo jeździć mój TŻ nauczył mnie jak miałam coś przed osiemnastką, ale mnie matura pochłonęła, potem studia, praca i dziecko i jakoś zleciało Ale przez cały ten czas jeździłamtzn Tż czasami 'wpuszczał" mnie za kierownicę na jakichś drogach gdzie raczej policji nie bywało. Zdałam szybko i bezbolesnie, za pierwszym razem. Miałam szczęście, bo trafiłam na świetnego instruktora (który nie wymawiał "r", co było urocze zwłaszcza jak nazywał mnie piratem drogowym) i jeszcze fajniejszego egzaminatora o cudnym uśmiechu Wiele mi ta możliwość "legalnego" prowadzenia ułatwiła, bo śmigam teraz po mieście i nie tylko, a jeździć uwielbiam. Powodzenia na egzaminie!
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 21:36   #60
firletka
Zadomowienie
 
Avatar firletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 707
Dot.: Baby za kierownicą ;D

Ja mam prawo jazdy od prawie 5 lat. Zdałam za drugim razem (za pierwszym oblałam z własnej głupoty, ale to już inna historia). Od roku z siostrą mamy samochód na "pół" Nie jeżdżę codziennie, ale za kierownicą czuję się dobrze i wg osób, które przewiozłam jestem dobrym kierowcą (rodzinne? ). Zdecydowanie wolę jeździć po mieście, jestem wtedy jakoś bardziej skoncentrowana. Jazda poza miatem mnie nuży.

Karola (czy też Agato ) życzę powodzenia jutro na egzaminie!!!!
firletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.