Wszystko o ZUMBIE cz. II. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 16:19   #61
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

sQuaara, Sadunia dzięki kochane Powiem Wam tak, nie wiem kiedy będzie rozwiązania bo czekamy na adopcyjnego dzidziusia Niektóre zumbowe ludki wiedzą, że czekamy już półtorej roku i w każdej chwili może zadzwonić telefon z ośrodka, że jest zumbowa dzidzia dla nas
Taka ciąża to mi odpowiada bo nie muszę rezygnować z ukochanej zumby
Za to mój mały Beto nie może się doczekać zumbowej siostrzyczki

sQuaara no to powodzenia na nowej zumbowej drodze Kurcze mnie to cały czas kusi, już byłam bliska kursu, miałam z sayurii jechać ale chwilowo zdrówko było do bani i tak stopnęłam...ale nie powiem cały czas gdzieś coś się tli na dnie serca... bra mi odwagi już teraz bo tyle tych instruktorów już jest... ale zaczynam niedługo zajęcia z bachaty to jest plus
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:25   #62
bombinka1985
Przyczajenie
 
Avatar bombinka1985
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Jakie macie na dzisiaj plany kochane zumboludki ja zumbuje od 20:00, szkoda, że tylko godzinka... , na zajęcia chodzę niestety tylko 2 razy w tygodniu, ale nie zawsze ponieważ odpada mi tydzień kiedy pracuje od 14:00 wtedy jest najgorzej nosi mnie tak, że nie wiem co mam ze sobą zrobić. A Wy jak reagujecie na niedobór "witaminy" Z jak ZUMBA?
__________________
bombinka1985
bombinka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:25   #63
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja kojarze ten film!!!

bardzo mi sie nie podobal bo instruktorki zrobily z ludzi sobie niepotrzebne tlo i bylo to gupie. ale co to bylo? nie mam najmniejszego pojecia...



tak w nast weekend wybieram sie do Poznania

czy ktos moze z racji tego polecic tanszy hotelik?
przypomnij sobie
a jak Ci kiedyś wpadnie "w ręce" to proszę o linka na priv
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 22:34   #64
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja bym to mogla juz robic od dawna, ale wiaze swoja kariere zupelnie z czyms innym i tylko z powodu zawodu wykluczajacego "bycie na miejscu co tydzien" nie robilam kursu choc moja przyjaciolka, z ktora zblizyla mnie zumba, zrobila 4 miesiace temu kurs i mnie namawia
poprsze o te hotele/hostele...cos w miare spoko cenowo wpadne tam tylko spac kilka godzin!

teraz plany zawodowe sie zmieniaja i klaruja i bede mogla sobie pozwolic wiec stazu nie skonczylam a juz szukam klubow i heja!
Naprawdę super! Może kiedyś nam się uda spotkać na jakimś maratonie i coś razem podziałać

Podeślę Ci te hostele jutro ok? Tż to ma pozapisywane wszystko, ja nawet nie pamiętam jak się nazywał ten gdzie spałam
No właśnie nie opłaca się przepłacać, ja tam wpadłam na kilka godzin się przespać i wykąpać
A planujesz zapisać się do zin? Bo jak i tak masz zamiar to zrób sobie to wtedy od razu na szkoleniu. Dostaniesz dodatkowe płyty

Cytat:
a dlaczego nie do reki??
zreszta tam zapisujac sie na szkolenie sie podaje karte kredytowa i zaplacone.. wiec nie rozumiem...
Ja widziałam, że niektórzy płacili gotówką na miejscu. Ale też nie rozumiem, przecież się podpisuje tam i w ogóle...

Cytat:
Napisane przez Asienka83 Pokaż wiadomość
ale zaczynam niedługo zajęcia z bachaty to jest plus
Gdzie będziesz chodzić? Ale mi tęskno za tym
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 22:43   #65
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Człowieka nie ma jakiś czas na wątku a tu taaaaaaaaaakie zmiany, II część, pięknie!

Asia, tak w ogóle to gratuluję, bo nie miałam pojęcia, że czekacie Super, trzymam kciuki, żeby szybko telefon zadzwonił

Mi się życie dość zmieniło, przeprowadziłam się i wylądowałam we Wrocławiu, w całkiem przyzwoitej odległości od Laguny na Horbaczewskiego, w DH Astra.
Stąd moja obecnoćś tutaj i pytanie do dziewczyn z Wrocławia - jak jest w tej Lagunie na zumbie? Okej, nie ma zabijania się bo jest taki tłok? Trzeba się tam zapisywać jakoś wcześniej (jeszcze nie dzwoniłam do nich, a mam w tej chwili Ok System) i w ogóle kto tam prowadzi zajęcia?
W zeszłym tygodniu byłam na zumbie w Dynami we Wrocławiu, ale taki mały klub a tyle osób wpuszczają na zajęcia, że mnie to trochę odstraszyło bo całe zajęcia musiałam patrzeć czy kogoś nie podepczę albo sama robić uniki bo niektóre dziewczyny zamach chyba na mnie szykowały
__________________


Edytowane przez Limonatka
Czas edycji: 2013-03-15 o 22:47
Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 09:41   #66
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Człowieka nie ma jakiś czas na wątku a tu taaaaaaaaaakie zmiany, II część, pięknie!

Asia, tak w ogóle to gratuluję, bo nie miałam pojęcia, że czekacie Super, trzymam kciuki, żeby szybko telefon zadzwonił

Mi się życie dość zmieniło, przeprowadziłam się i wylądowałam we Wrocławiu, w całkiem przyzwoitej odległości od Laguny na Horbaczewskiego, w DH Astra.
Stąd moja obecnoćś tutaj i pytanie do dziewczyn z Wrocławia - jak jest w tej Lagunie na zumbie? Okej, nie ma zabijania się bo jest taki tłok? Trzeba się tam zapisywać jakoś wcześniej (jeszcze nie dzwoniłam do nich, a mam w tej chwili Ok System) i w ogóle kto tam prowadzi zajęcia?
W zeszłym tygodniu byłam na zumbie w Dynami we Wrocławiu, ale taki mały klub a tyle osób wpuszczają na zajęcia, że mnie to trochę odstraszyło bo całe zajęcia musiałam patrzeć czy kogoś nie podepczę albo sama robić uniki bo niektóre dziewczyny zamach chyba na mnie szykowały
W Lagunie nie ma OK systemu Multisport albo Fitflex, no albo karnet.
W poniedziałki o 19 i czwartki o 21 masz Angelę, we wtorki o 21 i piątki o 16.45 Natalkę Rudnicką, a w środy o 21 Kasię.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 10:28   #67
aga11
Przyczajenie
 
Avatar aga11
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez bombinka1985 Pokaż wiadomość
Jakie macie na dzisiaj plany kochane zumboludki ja zumbuje od 20:00, szkoda, że tylko godzinka... , na zajęcia chodzę niestety tylko 2 razy w tygodniu, ale nie zawsze ponieważ odpada mi tydzień kiedy pracuje od 14:00 wtedy jest najgorzej nosi mnie tak, że nie wiem co mam ze sobą zrobić. A Wy jak reagujecie na niedobór "witaminy" Z jak ZUMBA?
Dlatego ja nie dopuszczam do braku to znaczy się staram, bo faktycznie idzie zwariować kiedy zajęć nie ma
aga11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 11:01   #68
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
W Lagunie nie ma OK systemu Multisport albo Fitflex, no albo karnet.
W poniedziałki o 19 i czwartki o 21 masz Angelę, we wtorki o 21 i piątki o 16.45 Natalkę Rudnicką, a w środy o 21 Kasię.
O nie, faktycznie nie ma Ok System Kurcze, szkoda, bo ja na marzec mam Ok System wiec nie chce dodatkowo wydawac pieniazkow.. No ale to od kwietnia najwyzej do Laguny zaczne zagladac
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 12:08   #69
kukuvaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Laski, a dziś jest Męski Maraton we Wrocku ah, jush się doczekać nie mogę, tak mnie nosi
kukuvaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 14:09   #70
bombinka1985
Przyczajenie
 
Avatar bombinka1985
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Są tutaj jakieś zumbiareczki z Sosnowca lub okolic? Gdzie chodzicie na zajęcia? I jakie wrażenia?
__________________
bombinka1985

Edytowane przez bombinka1985
Czas edycji: 2013-03-16 o 14:10
bombinka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:24   #71
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

jak w ogóle zwykły śmiertelnik może wyrobić kartę typu 'multisport', 'ok system' czy 'fitflex'?
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 18:37   #72
ramzes1992
Raczkowanie
 
Avatar ramzes1992
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Hejka dziewczyny!
Ja znowu po prośbie. Co to za muzyczka leci w tle?
http://www.youtube.com/watch?v=owm3rdDcxqg
Wpadła w ucho i próbuję ją namierzyć

Dzisiaj pierwszy raz tańczyłam do Sexy movimiento
ramzes1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 23:41   #73
Laurka1708
Raczkowanie
 
Avatar Laurka1708
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 243
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez ramzes1992 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny!
Ja znowu po prośbie. Co to za muzyczka leci w tle?
http://www.youtube.com/watch?v=owm3rdDcxqg
Wpadła w ucho i próbuję ją namierzyć

Dzisiaj pierwszy raz tańczyłam do Sexy movimiento
Tytuł "Maria" jest na ZIN 40 Tu może troszkę lepsza jakość http://www.youtube.com/watch?v=u41NJyEbHwg
Laurka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 08:51   #74
ramzes1992
Raczkowanie
 
Avatar ramzes1992
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Laurka1708 Pokaż wiadomość
Tytuł "Maria" jest na ZIN 40 Tu może troszkę lepsza jakość http://www.youtube.com/watch?v=u41NJyEbHwg
Dzię-kuuuu-ję! Jesteście dla mnie prawdziwą skarbnicą wiedzy
ramzes1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 09:29   #75
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cześć dziewczyny! Jest tu może ktoś z Warszawy, kto mógłby polecić dobre, sprawdzone miejsce? Za duży wybór w stolicy jest i nie wiadomo gdzie się zapisać!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 12:35   #76
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
jak w ogóle zwykły śmiertelnik może wyrobić kartę typu 'multisport', 'ok system' czy 'fitflex'?
OK system sobie możesz u nich na stronie kupić. Ale moim zdaniem to z dupy, bo nie dość, że płacisz za kartę to jeszcze za każdym razem za smsa.

Multisporta i Fitflexa musisz mieć po prostu w firmie. Jak pracodawca ma z którymś z nich umowę to możesz. Jak nie ma to nie możesz.
Nie wiem jak z Fitflexem, ale Multisporta możesz sobie załatwić osobę towarzyszącą, czyli jeśli ktoś z twoich znajomych ma Multi to możesz ty też mieć. Tylko, że to drogi biznes, z reguły osoba towarzysząca to ok. 170zł, chociaż bywa, że można ustrzelić nawet za 25zł. Tylko to zalezy od pracodawcy i tego jaką mają umowę z Benefitem
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:00   #77
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Człowieka nie ma jakiś czas na wątku a tu taaaaaaaaaakie zmiany, II część, pięknie!

Asia, tak w ogóle to gratuluję, bo nie miałam pojęcia, że czekacie Super, trzymam kciuki, żeby szybko telefon zadzwonił

Mi się życie dość zmieniło, przeprowadziłam się i wylądowałam we Wrocławiu, w całkiem przyzwoitej odległości od Laguny na Horbaczewskiego, w DH Astra.
Dzięki kchana Właśnie widziałam na FB, że jesteś we Wrocku, mam nadzieję, że kiedyś wpadniesz do Chorzowa na maratonik I ZAJĘCIA ZUMBY w parku bo ponoć mają być od wiosny znowu organizowane
No to może się też z Sadunią zobaczysz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez bombinka1985 Pokaż wiadomość
Są tutaj jakieś zumbiareczki z Sosnowca lub okolic? Gdzie chodzicie na zajęcia? I jakie wrażenia?
Z Chorzowa

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość



Gdzie będziesz chodzić? Ale mi tęskno za tym
Myślałam o Novej szkole tańca i o zajęciach z Reglą, ponoć można u nich się zalogować i wyszukać partnera bo mój M.nie chce chodzić Póki co myślę o solo ale docelowo to raczej powinno być w parze

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Minioo7 widziałam Cię na Zumbaholicy
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 20:50   #78
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Czy można się dołączyć??
Zumbuję od niedawna, bo od 1 marca, ale już mi się bardzo spodobało.

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jest tu może ktoś z Warszawy, kto mógłby polecić dobre, sprawdzone miejsce? Za duży wybór w stolicy jest i nie wiadomo gdzie się zapisać!
Ja chodzę tu i jest fajnie:
http://www.osir-zoliborz.waw.pl/index.php
Najlepsze zajęcia są u Michała, wulkan energii z niego.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:58   #79
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

nie bede cytowac bo jak zwykle chwilke tylko mam

dziekuje za hostele wiadomosci z hostelami sie przydadza...
co do mojej pracy to jestem audytorem (finanse nie jakosc) ale sezon sie konczy wiec moge teraz szalec do woli

nowe piosenki potrzebne od zaraz!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 22:35   #80
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Asienka83 Pokaż wiadomość
Minioo7 widziałam Cię na Zumbaholicy
Ja Ciebie teeeż!

Cholera, ostatnio nie mam siły skakać... Dzisiaj łydka mniej się odzywała, ale za to zakwasy i ogólne zmęczenie mięśni. Czyżby starość?
W czwartek będziemy tańczyć w kiecach i przywoływać wiosnę. Zobaczyłam ten pomysł gdzieś na Facebooku i od razu podałam do naszych dziewczyn.
Zgrzeszyłam... Zamówiłam spodnie i staniczek. I na co mi to, no...
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:28   #81
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Nie wszyscy przyszli w kieckach, ale i tak było śmiesznie. Koleżanka miała spódnicę ustrojoną kwiatami z bibuły i napisem "ZUMBA".
Przyszły dziś ubranka. Te długie białe spodnie strasznie wielkie.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:37   #82
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

witam

wiecie co zaczelam myslec o kursie instruktorskim, bo nie wiem co ze swoim zyciem zrobic... nic mnie nie cieszy, tylko ta zumba najblizszy kurs w Londynie 24 maja, 23 mam urodziny i to moglby byc dla mnie urodzinowy prezent.. to na razie luzny pomysl... co sadzicie?

i wspaniala wiadomosc - wreszcie znalazlam wspaniala instruktorke na imie ma Mia, jest sliczna, usmiechnieta, glosna i ma mega powera!! do tego stopnia ze tanczac polecialy mi lzy radosci

moze jest tu ktos kto zumbuje w Londynie??
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:43   #83
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

dziewczyny a ja bym chciala zaczac cwiczyc w domu bo do centrum mam za daleko czy znacie jakies odoby które wydały płyty z cw zumba?
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:06   #84
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

ja jak tanczylam w domu to wlaczalam sobie kogos kto mial fajne uklady na YT i lecialam razem z nim
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:21   #85
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

No i jak sQuaara, zrobiłas ten kurs?
Przyszlam się pochwalic dalszą korektą sylwetki dzięki zumbie. Od grudnia 2011 zumbuję, w tej chwili stracilam juz lacznie kilkanascie kg, zeszlam z rozmiaru 42 do 38, prawie 36 juz nawet. Od jakiegos pol roku waga spada mi wolno, ale lecą obwody, ostatnio odnotowalam strate 4 cm w biodrach, 2 cm w talii, 6 cm w biuscie (no to mnie akurat najmniej cieszy). Zaczęłam nosic leginsy, marze, ze po raz pierwszy w zyciu bede biegac w wakacje w krotkich spodenkach, mierze pierwsze mini, wygrzebuje z szafy waskie sukienki. Noszę rurki i dobrze mi w nich! Kocham zumbę,no ale teraz to jeszcze bardziej, mówie Wam
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:24   #86
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No i jak sQuaara, zrobiłas ten kurs?
Przyszlam się pochwalic dalszą korektą sylwetki dzięki zumbie. Od grudnia 2011 zumbuję, w tej chwili stracilam juz lacznie kilkanascie kg, zeszlam z rozmiaru 42 do 38, prawie 36 juz nawet. Od jakiegos pol roku waga spada mi wolno, ale lecą obwody, ostatnio odnotowalam strate 4 cm w biodrach, 2 cm w talii, 6 cm w biuscie (no to mnie akurat najmniej cieszy). Zaczęłam nosic leginsy, marze, ze po raz pierwszy w zyciu bede biegac w wakacje w krotkich spodenkach, mierze pierwsze mini, wygrzebuje z szafy waskie sukienki. Noszę rurki i dobrze mi w nich! Kocham zumbę,no ale teraz to jeszcze bardziej, mówie Wam
A stosujesz też jakąś dietę? Czy głównie ruch? Brawo za wynik!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:37   #87
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Nieee, odpuscilam diety, bo nie dzialaly na mnie. Probowalam kazdej chyba kiedys, teraz po prostu mniej jem, raczej zdrowo, dolozylam owsianke na sniadanie i bialka po treningach. Aha, ale biore od jakiegos miesiaca spalacz tluszczu polecony przez moja trenerke, pije profesjonalne izotoniki, biore magnez itp.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:03   #88
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nieee, odpuscilam diety, bo nie dzialaly na mnie. Probowalam kazdej chyba kiedys, teraz po prostu mniej jem, raczej zdrowo, dolozylam owsianke na sniadanie i bialka po treningach. Aha, ale biore od jakiegos miesiaca spalacz tluszczu polecony przez moja trenerke, pije profesjonalne izotoniki, biore magnez itp.
Tym bardzie super, a gdzie chodzisz bo widzę Warszawę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:27   #89
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Wszedzie! 3-4 xw tyg. na zumbe +killerskie ABT do Gravitana, poza tym bywam u Oktawiana i na zajeciach Zumba Poland, zaliczam wiekszsc maratonow, master Classow, w ub. tyg. bylam na 3 dniowym wyejezdzie z zumba na Mazury, na zumbowe wczasy jezdze, itp. Generalnie pelne szalenstwo, gdzie moge, tam zumbuje.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:43   #90
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wszedzie! 3-4 xw tyg. na zumbe +killerskie ABT do Gravitana, poza tym bywam u Oktawiana i na zajeciach Zumba Poland, zaliczam wiekszsc maratonow, master Classow, w ub. tyg. bylam na 3 dniowym wyejezdzie z zumba na Mazury, na zumbowe wczasy jezdze, itp. Generalnie pelne szalenstwo, gdzie moge, tam zumbuje.
O kurcze, rzeczywiście wszędzie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-03 10:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.