Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-31, 20:02   #361
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ello Tak Wam zazdroszcze tych dlugich pazurkow Ja przy moim bablu nie mogę miec za dlugich pazurkow a i o czestszym olejowaniu moge zapomniec. Ale pilnuje pilnuje co by je nawilzac

Ktoras z Was pytala o pisac 4 Pory Roku jak napelnic. Mi sie skonczyl baaardzo szybko. Za szybko! Maz mi go otworzyl i napelnilismy olejkiem. Dziala Tyle ze nie wiem jak to zrobil bo ja jestem lewa do takich rzeczy Ale da sie!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:05   #362
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Moja mama też nie używa olejków codziennie.. Tylko jak przyjrzy się paznokciom i widzi, że ma koszmarne skórki

Cytat:
Napisane przez Lavi92
Czy którejś z Was rozjaśniły się końcówki przy pomalowanych paznokciach?
Obstawiam, że gdybym chodziła z golasami aż do odrostu płytki byłaby taka szansa, ale chyba bym nie wytrzymała widoku golasów tyle czasu I pokazywania ich innym...
Hm.. Moje końcówki nigdy nie były całkiem przezroczyste, od pewnego czasu są prawie białe, a raczej nie zdarza mi się chodzić z niepomalowanymi paznokciami.
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:16   #363
kutigirl
Przyczajenie
 
Avatar kutigirl
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Joasiunia to ja pytałam mi ten pisak skończył się po 4 dniach.. Wydajny to on faktycznie nie jest.. Zaopatrzylam sie w kilka olejków i z chęcią napełniłabym ten pisak, bo to dla mnie najwygodniejsza forma.. Jakby udało Ci się dowiedzieć jak można go napełnić i podzieliłabyś się tą cenną informacją to będę bardzo wdzięczna
kutigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:20   #364
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Moja mama też nie używa olejków codziennie.. Tylko jak przyjrzy się paznokciom i widzi, że ma koszmarne skórki


Hm.. Moje końcówki nigdy nie były całkiem przezroczyste, od pewnego czasu są prawie białe, a raczej nie zdarza mi się chodzić z niepomalowanymi paznokciami.
Tzn. nie chodzi mi o przeźroczyste tylko o takie odbarwione od lakieru A jakich olejków używasz?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:33   #365
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Tzn. nie chodzi mi o przeźroczyste tylko o takie odbarwione od lakieru A jakich olejków używasz?
Aaa.. To niestety, nie pomogę. Kiedyś miałam płytki, które prawie w całości były żółtawe - i nie była to grzybica - i usunęłam przebarwienie blokiem polerskim. Używam chyba najbardziej pospolitej mieszanki, bo oleju rycynowego i Alterry papaja + migdał. Chyba w obecnej mieszance mam resztki olejku Wellness&Beauty z olejem jojoba i masłem shea. Powoli ją kończę, i chyba zrezygnuję z mieszania trzech olejków dla porównania efektów. Aczkolwiek moje paznokcie na skutek szoku chłoną chyba wszystko i są szczęśliwe
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:58   #366
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kroliczka4 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale teraz nie rozumiem tego zarzutu 'Ale trzeba być człowiekiem' ._. A twoja wiadomość świadczy tylko o tym, że nie pierwszy raz idziesz na łatwiznę...

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------



Czasem jak się maziam olejkami to moja mama zabiera ode mnie ciut mojej mieszanki ^^ Jednak mimo ciągłego mojego gadania i zachwycania się tym nie udało mi się jej namówić żeby robiła to codziennie... Bardzo nie lubi uczucia 'tłustości', ogl. jest kobietą, którą kosmetyki kompletnie nie interesują ;c
Nie no lepiej np krążyć po mieście szukając jakiejś ulicy niż zapytać napotkanego przechodnia.
Wybacz,ale dla mnie to nie jest pójście na łatwiznę.
Ty za to masz zapewne mnóstwo czasu,nic tylko pozazdrościć.

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 21:04   #367
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kutigirl Pokaż wiadomość
Joasiunia to ja pytałam mi ten pisak skończył się po 4 dniach.. Wydajny to on faktycznie nie jest.. Zaopatrzylam sie w kilka olejków i z chęcią napełniłabym ten pisak, bo to dla mnie najwygodniejsza forma.. Jakby udało Ci się dowiedzieć jak można go napełnić i podzieliłabyś się tą cenną informacją to będę bardzo wdzięczna
Zapytam jutro meza bo juz spi I dam znac

A serum Evree da sie napelnic???
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 22:21   #368
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Nikt nie jest niemiły, tylko tak jak dziewczyny pisały większość z nas jest znudzona tego typu pytaniami. Nie mówiąc o tym że sposób w jaki zadałaś pytanie również był nieco nieprzyjemny.
Pomyśl sobie jak się czują osoby, które na wątku są od pierwszej części i nagle wpada osoba i pyta "co to jest tunel?", to dla mnie mniej więcej coś takiego jakbyś wpadła do jakiegoś biura informacyjnego i zapytała donośnym głosem "gdzie ja jestem?".
Tak mniej więcej się tu dziewczyny czuły czytając Twoje pytanie. Jest coś takiego jak etykieta (czy też netykieta w środowisku internetowym) i albo się zachowuje ją albo nie.
Twoje pytanie było takie że aż się prosiło o napisanie "sprawdź sobie w gogle". Co więcej biorąc pod uwagę że zapewne masz smarphona, podłączonego do internetu (inaczej byś tu nie pisała), to taki sam wysiłek (ba! pewnie mniejszy, ale to szczegół) byś włożyła w znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie w gogle.
Wystarczyło napisać: "Hej zainteresował mnie ten wątek, ale na razie nie mam czasu w zagłębianie się w niego, może ktoś mi napisać co to jest tunel?" z pewnością podeszłybyśmy do tego inaczej. Sama Twoje pytanie widziałam zaraz po tym jak się pojawiło, ale postanowiłam go zignorować (bo jedyna odpowiedź jaka mi się nasunęła to 'sprawdź sobie w google').


Tak więc witamy na naszym wątku Miło że z nami jesteś, zapraszamy do zapoznania się z FAQ, jeśli będziesz mieć pytania, lub coś będzie niejasne to pisz śmiało z pewnością pomożemy
Haaa akurat ja pisalam ja do Was dolaczylam o kolka info bo przy dziecku ciezko jest wszystko ogarnac to zostalam odeslana na 1wszą strone....
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 22:23   #369
kroliczka4
Raczkowanie
 
Avatar kroliczka4
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: okolice Gorzowa Wlkp.
Wiadomości: 32
GG do kroliczka4
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Nie no lepiej np krążyć po mieście szukając jakiejś ulicy niż zapytać napotkanego przechodnia.
Wybacz,ale dla mnie to nie jest pójście na łatwiznę.
Ty za to masz zapewne mnóstwo czasu,nic tylko pozazdrościć.

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
W przypadku internetów spytanie na forum a wpisanie w google zajmuje tyle samo czasu, więc przykład błądzenia po mieście jest dla mnie inwalidą ._. Po za tym odświeżenie tego wątku kilka razy w ciągu dnia też jest dla mnie chwilą, (internet w telefonie dobra sprawa, polecam) więc czas tu niewiele ma do rzeczy. Ale dobra, koniec tej za przeproszeniem gówno burzy, bo to do niczego nie zaprowadzi ;P
kroliczka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 23:07   #370
PannaB
Raczkowanie
 
Avatar PannaB
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 402
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kieculek Pokaż wiadomość
Haaa akurat ja pisalam ja do Was dolaczylam o kolka info bo przy dziecku ciezko jest wszystko ogarnac to zostalam odeslana na 1wszą strone....
Bo w pierwszym poście masz zbiór wszystkich najważniejszych informacji, a także linków do postów z poprzednich wątków. Po co ktoś ma Ci wszystko wypisywać na nowo skoro już kiedyś zostało to napisane? Po to właśnie jest ten pierwszy post, żeby odsyłać do niego ludzi i żeby nowe osoby mogły zapoznać się z najważniejszymi informacjami zanim po raz któryś z kolei pojawi się pytanie o przyrost, sposoby olejowania czy polecane oleje.

Rozumiem, że przy dziecku może Ci być ciężko wszystko ogarnąć, ale szanuj też nasz czas i nie dziw się, że jak zadajesz pytanie, na które odpowiedź jest naprawdę łatwo znaleźć to odpowiedzi nie otrzymasz, albo zostaniesz odesłana do pierwszego posta bądź google.

Ja nie jestem w wątku długo, bo gdzieś od połowy 2 części, ale zanim zaczęłam się wypowiadać to przeczytałam te najważniejsze informacje, żeby nie denerwować dziewczyn pytaniami, na które odpowiedź już padła.
PannaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 01:43   #371
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kutigirl Pokaż wiadomość
Joasiunia to ja pytałam mi ten pisak skończył się po 4 dniach.. Wydajny to on faktycznie nie jest.. Zaopatrzylam sie w kilka olejków i z chęcią napełniłabym ten pisak, bo to dla mnie najwygodniejsza forma.. Jakby udało Ci się dowiedzieć jak można go napełnić i podzieliłabyś się tą cenną informacją to będę bardzo wdzięczna
w drugiej części wątku opisywałam dokładnie jak otworzyć pisak i napełnić ponownie.

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
w drugiej części wątku opisywałam dokładnie jak otworzyć pisak i napełnić ponownie.
Mazak da się napełnić jak najbardziej mam 3 i co się skończą napełniam na nowo otwieram pisak podważam nożem najlepiej jakimś cieniutkim od tej strony gdzie jest pędzelek i wyciągam później podważam tą cześć którą się kreci po jednej i drugiej stronie są rowki wyciągam ze środka wkład ten wkład jest rozciągnięty musze go wcisnąć do środka najlepiej zrobić to przez ręcznik bo to ciężko idzie i jak ten wkład jest wciśnięty wszystko składam po za tą częscią gdzie jest pędzelek nalewam olejek tylko nie tak całkiem do pełna bo będzie się wylewał i wciskam część z pędzelkiem i gotowe
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa: IMG_2810.jpg
Wyświetleń: 47
Rozmiar: 8,5 KB
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
w drugiej części wątku opisywałam dokładnie jak otworzyć pisak i napełnić ponownie.

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------



Mazak da się napełnić jak najbardziej mam 3 i co się skończą napełniam na nowo otwieram pisak podważam nożem najlepiej jakimś cieniutkim od tej strony gdzie jest pędzelek i wyciągam później podważam tą cześć którą się kreci po jednej i drugiej stronie są rowki wyciągam ze środka wkład ten wkład jest rozciągnięty musze go wcisnąć do środka najlepiej zrobić to przez ręcznik bo to ciężko idzie i jak ten wkład jest wciśnięty wszystko składam po za tą częscią gdzie jest pędzelek nalewam olejek tylko nie tak całkiem do pełna bo będzie się wylewał i wciskam część z pędzelkiem i gotowe
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa: IMG_2810.jpg
Wyświetleń: 47
Rozmiar: 8,5 KB
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
zdjęcia nie widać zapraszam na 122 strone 2 cześci wątku tam jest zdjecie
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 06:28   #372
kutigirl
Przyczajenie
 
Avatar kutigirl
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dzięki dziewczyny! Przeczytałam calą 2 część i próbowałam to zrobić ale za nic.. Może teraz się uda, bo nie wiedziałam, że 2 str też muszę otworzyć :p dzięki raz jeszcze

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Udało się mazak napełniony nie pozostało nic innego jak mazanko
kutigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 07:55   #373
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kutigirl Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Przeczytałam calą 2 część i próbowałam to zrobić ale za nic.. Może teraz się uda, bo nie wiedziałam, że 2 str też muszę otworzyć :p dzięki raz jeszcze

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Udało się mazak napełniony nie pozostało nic innego jak mazanko
Mój jak się skończy to tez będę próbować go napełnić :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 15:14   #374
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziś idę po tą polerkę do paznokci z Rossmanna bo moja jest do wywalenia kategorycznie xd

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Może damy na początek wątku wypowiedź olejomaniaczki Trelek ? :P Która brzmi następująco:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4100
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 16:42   #375
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Pochwalę się, w czym chodziłam ostatni tydzień. Wakacyjny łup Już jest do zmycia, bo wczoraj w pracy starłam strasznie końcówki, buuu, a taki boski jest Jeśli chodzi o kolor, bliski prawdy jest na fotce z kolorystycznie dobranym kocykiem , z tym, że zdjęcie robiłam w nocy, więc lakier w rzeczywistości jest bardziej intensywny i dość jaskrawy, ale nie neonowy. Niestety nawet 3 warstwy nie kryją idealnie bardzo białych końcówek, ale da się przeżyć. Drugie zdjęcie całkowicie przekłamało kolory, ale moje paznokcie na nim fajnie wyszły, więc... Żeby było śmiesznie obie fotki były robione tego samego dnia i na obu mam tą samą długość paznokci, a tu, przez perspektywę, wyglądają całkiem inaczej

Pokażę Wam też próbkę Avonowskiego Diamond, co to miał być śniegowym piaskiem, a jest lśniąco srebny/szary. Kolor wyszedł ok, ale w naturze nie jest taki matowy, tylko miliard drobinek lśni jak przysłowiowe psie ja*ca Co widać na specjalnie niewyraźnym zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Manhattan1.jpg (85,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Manhattan2.jpg (78,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Avon Diamond.jpg (93,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Avon Diamond lśnienie.jpg (73,3 KB, 36 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-09-01 o 16:48
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 18:51   #376
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dziś idę po tą polerkę do paznokci z Rossmanna bo moja jest do wywalenia kategorycznie xd

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Może damy na początek wątku wypowiedź olejomaniaczki Trelek ? :P Która brzmi następująco:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4100


Wstawiłam
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 20:30   #377
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Świetny ten lakier
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 21:59   #378
what_if
Raczkowanie
 
Avatar what_if
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 91
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Uroczyście oświadczam, że jeżeli miałam jakikolwiek przyrost (lub jego zaczątki) po miesiącu regularnego olejowania - to po intensywnym urlopie już nie mam nic.

Zaczynam od absolutnego zera, powiedziałabym nawet, że mi się różowa część cofnęła. Mam tylko nadzieję, że szybko mi wróci to, co się zaczęło. Od dzisiaj Babydream na zmianę z Alterrą. :-/
what_if jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 23:09   #379
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Pochwalę się, w czym chodziłam ostatni tydzień. Wakacyjny łup Już jest do zmycia, bo wczoraj w pracy starłam strasznie końcówki, buuu, a taki boski jest Jeśli chodzi o kolor, bliski prawdy jest na fotce z kolorystycznie dobranym kocykiem , z tym, że zdjęcie robiłam w nocy, więc lakier w rzeczywistości jest bardziej intensywny i dość jaskrawy, ale nie neonowy. Niestety nawet 3 warstwy nie kryją idealnie bardzo białych końcówek, ale da się przeżyć. Drugie zdjęcie całkowicie przekłamało kolory, ale moje paznokcie na nim fajnie wyszły, więc... Żeby było śmiesznie obie fotki były robione tego samego dnia i na obu mam tą samą długość paznokci, a tu, przez perspektywę, wyglądają całkiem inaczej

Pokażę Wam też próbkę Avonowskiego Diamond, co to miał być śniegowym piaskiem, a jest lśniąco srebny/szary. Kolor wyszedł ok, ale w naturze nie jest taki matowy, tylko miliard drobinek lśni jak przysłowiowe psie ja*ca Co widać na specjalnie niewyraźnym zdjęciu.
Kurde nie widzę XD jutro zobaczę na kompie xd





Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Wstawiłam
Dzięki


Kupiłam polerką! Faktycznie fajna, akurat testowalam przy bro bo mi się zadziol zrobił to spilowalam na schodkach i poszlo z polerką po pilnczku gładko :P
Pilniki szklane Ewci są u mnie dostępne w każdym kolorze(pff różowego nie było -_-)
No i kupiłam krem polecany od którejś maniury cztery pory roku z wisnia wzięłam i faktycznie do torebki w plenarku spoko!
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 05:06   #380
Miawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: miasto portowe
Wiadomości: 7
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Polska klawiatura cos sie mi szwankuje ale nie moge wylaczyc kompa co zazwyczaj pomagalo.
Czesc, spac nie moge i po latach sprawdzania kosmetykow na wizazu postanowilam zalozyc konto.
Paznokcie, wlosy, sport, skora, gotowanie to ja.
Nie sadzilam, ze na swiecie jest ktos poza mna, kto olejki miesza, i dokarmia nimi paznokcie.
Przedstawie troche te moje pazury. Od 12 do 13 roku zycia obgryzalam, na sylwestra powiedzialam stop. Skrocilam, wyrownalam, wypolerowalam tarka a ze od obgryzania byly male to skorki zaczelam wycinac. I jak powiedzialam stop tak sie tego trzymalam. Skorki wycinalam przez ponad 15 lat 2-3 razy w tygodniu. Pazury sa mocne, nie lamia sie, lubie ich ksztalt (cos jak u Pjerniczka), szybko rosnal. 2 latat temu na wrzesien powiedzialam stop tak czestemu wycinaniu skorek. Z bolem serca ograniczylam sie do 1 na tydzien. Skorki rosly szybko, pekaly, byly grube i brzydkie, robily mi sie zadziry ale oplacilo sie czekanie. Obecnie wycinam okolo 2 razy w miesiacu, raz na tydzien "rozpuszczam". Nad nimi musze troche jeszcze popracowac i marze, by dojsc do tego, by je tylko odsuwac.
Mam i zawsze mialam tunel, do dzisiaj nie wiedzialam, ze cos takiego jest. Rozowa czesc pazurka tez jest dosc pokazna. Przyznam sie, ze czesto ja powiekszalam, bo myslalam, ze tak jest prawidlowo. I codziennie grzebie pod nimi. Przestane.
Z czasem ograniczylam kosmetyki do paznokci, nie uzywam, wystarcza mi mala ilosc. Olejek robie sobie sama: rycynowy, altery rozany, 2-3 rybki z keratyna. Dzisiaj dodoalam elastyne i multiwitaminki, ktore sie chyba w olejach nie rozpuszczaja.
Jedyny moj problem to fakt, ze plytka nie jest gladka. mam brzydkie linie ale popracuje nad tym. Przez kolejne 6 tygodni bede miec malo czasu ale w przerwach poczytam sobie inne watki o pazurkach.
Was raczej bede czytac, czasami kometowac ale cos mi sie wydaje, ze zostane tu na dluzej. Jak kolezanka i przyjaciolka sie lamaly a ja im mieszalam olejki i dawalam to sie dziwily a jedna stwierdzila: olej na cialo, olej na wlosy, olej na twarz ale na paznokcie?
Miawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 06:49   #381
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Oooo to wytlumaczone jak otworzyc i napelnic pisac to dobrze

Ja wczoraj zmieszalam Alterre Papaje z migdałem i BDFM zobaczymy czy bedzie lepiej. Bo poprzednia mieszanka-czyt. wrzuc wszystko co masz i zmieszaj-chyba nie robila im dobrze :/

Zastanawiam sie jeszcze tylko czy moge wcisnac tam herbaciany... Ale moze inszym razem...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 08:31   #382
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Miawka Pokaż wiadomość
Polska klawiatura cos sie mi szwankuje ale nie moge wylaczyc kompa co zazwyczaj pomagalo.

Czesc, spac nie moge i po latach sprawdzania kosmetykow na wizazu postanowilam zalozyc konto.

Paznokcie, wlosy, sport, skora, gotowanie to ja.

Nie sadzilam, ze na swiecie jest ktos poza mna, kto olejki miesza, i dokarmia nimi paznokcie.

Przedstawie troche te moje pazury. Od 12 do 13 roku zycia obgryzalam, na sylwestra powiedzialam stop. Skrocilam, wyrownalam, wypolerowalam tarka a ze od obgryzania byly male to skorki zaczelam wycinac. I jak powiedzialam stop tak sie tego trzymalam. Skorki wycinalam przez ponad 15 lat 2-3 razy w tygodniu. Pazury sa mocne, nie lamia sie, lubie ich ksztalt (cos jak u Pjerniczka), szybko rosnal. 2 latat temu na wrzesien powiedzialam stop tak czestemu wycinaniu skorek. Z bolem serca ograniczylam sie do 1 na tydzien. Skorki rosly szybko, pekaly, byly grube i brzydkie, robily mi sie zadziry ale oplacilo sie czekanie. Obecnie wycinam okolo 2 razy w miesiacu, raz na tydzien "rozpuszczam". Nad nimi musze troche jeszcze popracowac i marze, by dojsc do tego, by je tylko odsuwac.

Mam i zawsze mialam tunel, do dzisiaj nie wiedzialam, ze cos takiego jest. Rozowa czesc pazurka tez jest dosc pokazna. Przyznam sie, ze czesto ja powiekszalam, bo myslalam, ze tak jest prawidlowo. I codziennie grzebie pod nimi. Przestane.

Z czasem ograniczylam kosmetyki do paznokci, nie uzywam, wystarcza mi mala ilosc. Olejek robie sobie sama: rycynowy, altery rozany, 2-3 rybki z keratyna. Dzisiaj dodoalam elastyne i multiwitaminki, ktore sie chyba w olejach nie rozpuszczaja.

Jedyny moj problem to fakt, ze plytka nie jest gladka. mam brzydkie linie ale popracuje nad tym. Przez kolejne 6 tygodni bede miec malo czasu ale w przerwach poczytam sobie inne watki o pazurkach.

Was raczej bede czytac, czasami kometowac ale cos mi sie wydaje, ze zostane tu na dluzej. Jak kolezanka i przyjaciolka sie lamaly a ja im mieszalam olejki i dawalam to sie dziwily a jedna stwierdzila: olej na cialo, olej na wlosy, olej na twarz ale na paznokcie?

Witamy w naszym gronie. Nie zapominaj o fotograficznej dokumentacji postępów. I z chęcią zobaczymy twoje pazurki na zdjęciu
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 10:38   #383
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Czy któraś z was używała tego olejku do paznokci?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...anatapfel.html
Od jakiegoś czasu go stosuję, ale zastanawia mnie jedno - strasznie szybko się wchłania i czy wy też tak macie? Nakładam go głównie na noc i wolę jak mam jakiś olejek, który jest na paznokciach nieco dłużej. Wydaje mi się że wtedy olejki lepiej działają.

Widziałyście jakieś efekty po w/w olejku? Czy to tylko moje odczucie że nic nie robi i znika błyskawicznie
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 14:59   #384
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Zobaczcie co sobie dzisiaj kupiłam, kosztuje 10,40 zł


ImageUploadedByWizaz Forum1441198730.415682.jpgImageUploadedByWizaz Forum1441198751.715945.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1441198708.581777.jpg (396,8 KB, 47 załadowań)
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 15:13   #385
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała tego olejku do paznokci?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...anatapfel.html
Od jakiegoś czasu go stosuję, ale zastanawia mnie jedno - strasznie szybko się wchłania i czy wy też tak macie? Nakładam go głównie na noc i wolę jak mam jakiś olejek, który jest na paznokciach nieco dłużej. Wydaje mi się że wtedy olejki lepiej działają.

Widziałyście jakieś efekty po w/w olejku? Czy to tylko moje odczucie że nic nie robi i znika błyskawicznie
Tego konkretnego nie miałam okazji używać. Mam Alterrę, ale papaję z migdałem, której nie stosuję solo. O ile pod paznokciami olejki jakoś szybko znikają - może są spragnione - to na skórkach zwykle trochę siedzą, po pewnym czasie je wmasowuję.

Od kiedy olejujesz paznokcie? Jeśli zauważyłaś poprawę w ich kondycji, to chyba jest w porządku i czas wchłaniania nie powinien Cię martwić
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 15:15   #386
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Zobaczcie co sobie dzisiaj kupiłam, kosztuje 10,40 zł


Załącznik 6044374Załącznik 6044375
Nie kuś kurde! ale daj znać jak się sprawdza bo fajne opakowanie będzie na olejki
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 16:21   #387
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Zobaczcie co sobie dzisiaj kupiłam, kosztuje 10,40 zł


Załącznik 6044374Załącznik 6044375
O ja chce też to ! oczywiście daj znać co i jak.
Ja dziś patrzyłam na szafę WIBO i serum z keratyną tego nowego to brak-.-
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 16:38   #388
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

No właśnie ja po to serum Wibo poszłam wróciłam Z cztery pory roku .
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 17:12   #389
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Tego konkretnego nie miałam okazji używać. Mam Alterrę, ale papaję z migdałem, której nie stosuję solo. O ile pod paznokciami olejki jakoś szybko znikają - może są spragnione - to na skórkach zwykle trochę siedzą, po pewnym czasie je wmasowuję.

Od kiedy olejujesz paznokcie? Jeśli zauważyłaś poprawę w ich kondycji, to chyba jest w porządku i czas wchłaniania nie powinien Cię martwić
W sumie to od daaawnna, ale tak regularnie 2x dziennie to hm... od 2mc? coś tak :P tak to zazwyczaj na noc nakładałam od 1-7x w tyg. Generalnie to już dużych zmian nie widzę...

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Zobaczcie co sobie dzisiaj kupiłam, kosztuje 10,40 zł
O ciekawe! może też się skuszę
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 19:08   #390
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja dziś potrzebowałam jakiejś bazy na szybko i padło na tą odżywkę. Ciekawa jestem co to warte Używałyście coś z tej firmy?


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1p.jpg (167,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2p.jpg (156,1 KB, 7 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.