sanatorium w Dąbkach-ktoś był? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-08, 17:18   #31
magda6661699
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

jedzie ktoś do dąbek (Dukat) w terminie wyjazd- 23 czerwca?jak ktoś jedzie w tym terminie to niechpisze na maila: magda6661699@op.pl lub gg 6661699

Edytowane przez magda6661699
Czas edycji: 2007-06-15 o 14:10
magda6661699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 15:04   #32
kobe.b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

a ja się na ten przykład wybieram 25.08 do 14.09...
kobe.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 13:16   #33
chipes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

jade we wrześniu tj od 16 do dukata może ktoś też jedzie w tym terminie
chipes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 11:17   #34
Jolinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Tak ja też jadę do Dukata z 4,5 rocznym dzieckiem od 16.09.2007 do 06.10.2007 r.Może się spotkamy

Edytowane przez Jolinda
Czas edycji: 2007-06-28 o 12:42
Jolinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 10:21   #35
Katarzyna Podlaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witaj,
również mam skierowanie so Dąbek od 25.08, dla mnie i dziecka do ośrodka Ducat. Liczę na fajną pogodę
Katarzyna Podlaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:26   #36
kobe.b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

i ja będe w Ducacie pewnie się spotkamy.
kobe.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 17:15   #37
seandillon
Przyczajenie
 
Avatar seandillon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
GG do seandillon
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Jutro wyjeżdżamy do Cegielskiego. Jesteśmy pełni obaw - ma jednak nadzieję (pewnie naiwną) może jednak coś się zmieniło w ciągu miesiąca na plus ( w jednym z postów była mowa o wymianie wyposażenia.Jakby ktoś miał aktualne wieści niech się nimi proszę podzieli. Może jakieś podpowiedzi co zabrać, żeby podnieść sobie (choć trochę) standart pobytu. Z góry dziękuję.
seandillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 13:54   #38
magda6661699
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

wczoraj wróciłam z Dukadu było SuPeR mam zdjęcia, ale wkleje poźniej
magda6661699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 19:46   #39
seandillon
Przyczajenie
 
Avatar seandillon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
GG do seandillon
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam byliśmy z dzieckiem w Cegielskim w lipcu br.
Wbrew dużym obawom nie było źle. Opinie na forum były raczej przesadzone.Warunki pokojowe raczej przeciętne, ale znośne. W naszym pokoju była tapczan, rozkładany półkotapczan, stolik dwa krzesła. Szafa jest wnękowa. Balkon w miarę porządny. Ponadto łazienka - ubikacja + wc (ujdą w tłoku).
Warto zabrać: radio (w pokoju jest-ale złom), wykładzinę pod prysznic (są czyste, ale kto wie...- strzeżonego Pan Bóg....), ew. termos na mleko dla dziecka (na wieczór). Warto starać się o pokoje na parterze-szczególnie w bloku C i D - blisko na zabiegi i do innych strategicznych punktów tj. sala telewizyjna, stołówka, bar. Warto ew. zabrać własne płyty z bajkami dla dzieci (oryginalne-nie zgrywane bo tamtejsze DVD ich nie czyta - na miejscu nie mają), albo kasety VHS. Na miejscu (w budynku) jest barek + sklepik + kiosk oraz płatne stanowiska internetowe. Radzę nie zostawić samochodu poza ogrodzeniem ośrodka (zdarzyły się kradzieże) - jeśli nie będzie miejsca na parkingu z przodu budynku to sugeruję domagać się by kierownictwo otworzyło tylny parking.
Jedzenie jest smaczne i dosyć obfite. Sklepy są w pobliżu. Ceny wyższe o ok. 20%. Pizzę polecam w American Pizza - w pobliżu Cegielskiego)Plaża blisko - za ogrodzeniem ośrodka jest przejście przez wydmy ( w sumie z 50 metrów).
Koszt pobytu ( w lipcu) - 70 PLN/dobę z wyżywieniem dla osoby dorosłej-dziecko było na koszt NFZ (skierowanie sanatoryjne).
Miłego pobytu. Pozdrawiam.
seandillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 12:46   #40
pandora7801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam! Swietnie , ze wreszcie ktos sie odezwał i to głosem optymisty! Ja jade we wrzesniu i mam nadzieje, ze pogoda bedzie ladna. Seandillon, jakie zabiegi sa tam dla dzieci????
pandora7801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 23:06   #41
seandillon
Przyczajenie
 
Avatar seandillon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
GG do seandillon
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Jonofereza, inhalacje, kąpiele wirowe, pole elektromagnetyczne, gimnastyka, solux, bioptron, wicej nie pamiętam ale chyba to będzie już prawie wszystko (masaż za indywidualną oplatą). Zabiegi od 9 rano do ok 11.30. Warto przyjechać na tyle wcześniej by załapać się na zabiegi od rana (jak najwcześniej) można wtedy wyskoczyć np. nad morze jeszcze przed obiadem. Jeśli ktoś ma solux, bioptron lub inhalacje to musi po nich odczekać godzinę w budynku (ryzyko przeziębienia) - np. jak dziecko ma taki zabieg o 11 to może wyjść na zewnątrz dopiero p 12 a o 13 już obiad. Polecam przedszkole - zapomniałem o nim w poprzednim poście - ładnie wyposażone, opiekuna życzliwa i profesjonalna, można bez obaw zostawić dziecko na kilka godzin. Pozdrawiam.
seandillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 20:03   #42
agnes-zuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witajcie!
Właśnie dostała skierowanie do Dąbek do Cegielskiego, mam trochę mieszane uczucia. Szczególnie że wyjazd mam dopiero w październiku. Może ktoś się tez wybiera w tym czasie?
agnes-zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 11:42   #43
pandora7801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Ja jade z synkiem do Cegielskego w terminie od 14.09.2007-04.10.2007 r. Napisze jak wróce.
pandora7801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 17:40   #44
aneta5005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cześć

Ja też mam skierowanie do Cegielskiego w terminie od 14.09-4.10.
I też mam obawy po przeczytaniu tych wszystkich opinii ale może będzie dobrze i nie wrócę z dzieckiem zarażonym biegunką albo z połamanymi kończynami
Najważniejsze żeby była pogoda jakoś to będzie.
Pewnie się spotkamy na miejscu.
Do zobaczenia
aneta5005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 10:57   #45
Pawuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez Jolinda Pokaż wiadomość
Tak ja też jadę do Dukata z 4,5 rocznym dzieckiem od 16.09.2007 do 06.10.2007 r.Może się spotkamy
Witam, również dostałam skierowanie z synem do Dąbek od 16.09 do 6.10 może się tam spotkamy.
Pawuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:22   #46
Bernadethka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam,

mam skierowanie do Cegielskiego w terminie od 30.10. Jesli ktoś jedzie w tym terminie to prosze o odzew. Prosze również o opinie i komentarze po pobycie, szczególnie tych co niedawno wrócili, te wczesniejsze opinie nie napawaja optymizmem i mam bardzo duże obiekcje co do tego wyjazdu.

Pozdrawiam
Bernadethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 09:06   #47
timiwk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam.
Jadę z dwójką dzieci do cegielskigo od 07.10. Może nie będzie tak żle.
Pozdrawiam
timiwk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 13:29   #48
pandora7801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Smile Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam! Wczoraj wrocilam z Dabek. Bylismy w Cegielskim. Pisze ponieważ chce uspokoic osoby ktore tam jada. Negatywne opinie ktore tutaj przeczytacie sa sporo przesadzone. Jadac tam bardz sie balam, ale bylo ok. Pokoje nie sa takie straszne, ja mieszkalam w bloku dla alergikow (warto telefonicznie zamowic taki pokoik). W pokoju mialam panele, dwa tapczany, stolik, szafe, oraz ubikacje i umywalke.Bylo czysto, ne widzialm rozlatujacych sie mebli oraz plesni. Zabiegi fajne, panie tez bardzo mile,jedzenie bardzo smaczne. Jedynie pan ordynator był badzo opryskiliwy. My bylismy przez caly okres zdrowi, nie panowaly biegunki ani inne choroby. Plaza bardzo blisko. Bylo naprawde fajnie. Pozdrawiam!
pandora7801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 13:34   #49
pandora7801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Dodam jeszcze ze byly pokoje typu apartament z lazienka, ale nie wiem jak mozna je sobie zalatwic.
pandora7801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 21:11   #50
Bernadethka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Smile Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam,
dziękuje Pandorze7801 za info o sanatorium, troszkę uspokoiłam swoje obawy jesli ktos jeszcze był to również proszę o jakieś informacje.

dziękuje i pozdrawiam
Bernadethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 18:40   #51
pandora7801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Nie ma za co. Sama sie balam po przeczytaniu takich informacji. Naprawdenie jest tak zle, przeciez jedzie sie po to zeby sie kurowac, a nie marudzic, to tylko 3 tygodnie i mozna to wytrzymac. Jezeli chcesz sie jeszcze czegos dowiedziec to pytaj, chetnie odpowiem. W recepcji mozna wypozyczyc czajnik i zelazko. Zycze udanego pobytu, najbardziej to fajnej pogody. Daj znac jaka jest twoja opinia na temat Cegielskiego. Pozdrawiam!
pandora7801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 12:51   #52
Pawuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam! Byłam z synem w Dukacie od 16.09 do 6.10 i naprawdę jestem zadowolona, chociaż do opieki lekarskiej mam pewne zastrzeżenia. Ale ogólnie było fajnie, syn był zadowolony a to chyba najważniejsze. Tylko trochę mało zorganizowany czas dla dzieci. Świetlica czynna od 10-12 a wtedy dużo dzieci ma zabiegi, cóż potem zostawały nam spacery po plaży. Słyszałam opinie o Cegielskim od innych matek: podobno warunki mieszkaniowe niezbyt, ale za to w cenie pobytu opiekun dziecka ma do wyboru dla siebie jeden zabieg. I nie jest niestety prawdą, że można zamienić pobyt w "Cegielskim" na "Dukat". Pozdrawiam
Pawuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 16:57   #53
timiwk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam.
27.10 wróciłam z Cegielskiego. Ogólnie cały ośrodek jest po remoncie oprócz jednego skrzydła ale tam nikt nie mieszka. W bloku gdzie mieszkaliśmy była co prawda wykładzina podłogowa ale czysta, sprzątaczka pojawiała się co dwa dni. Ja okurakt dostałam dwa pokoje z kuchnią i łazienką. Nie mogę więc nic złego powiedzieć. Jedzenie pyszne i dużo. Zabawy organizowane dla dzieci. Przedszkole czynne do 16,30 i nie było problemu aby zostawić tam dziecko. Pralnia na miejscu, żelazko do wypożyczenia. Gry i puzzle do wypożyczenia z recepcji. Jest tam nawet solarium i można po 18,00 wejść na salę gimnastyczną ale bez dzieci. Wyposażenie tej sali co prawda bardzo skromne ale można zobaczyć. Dokładając do tego cudowną pogodę jak na tę porę roku było super.
Pozdrawiam
timiwk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 09:20   #54
chipes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Byłam w Dukacie od 16 września i powiem szczerze że średnio mi się podobało w porównaniu z Cegielskim było conajmniej dziwnie tzn ludzie jakoś mało chcieli sie integrować zamykali się w pokoju i tyle dla dzieci też było mało organizowane - fakt było dużo wycieczek ale bardzo kosztowne średnio 60 zł za dziecko i rodzica więc 3 takie wycieczi i można było się zrujnować. W cegielskim było bardziej przyjaźnie codziennie Pani Szyszka organizowała zabawy fajne i "bezpłatne" dla dzieci i widac że miała do nich podejście .W Dukacie była Pani świetliczanka ale co z tego jak dziecko musiało chodzić do świetlicy z rodzicem.. totalna pomyłka. Jeśłi chodzi o jedzenie to porcje były delikatnie mówiąc bardzo wydzielone do tego stopnia że dorośli dostawali swoją porcje na malutkich talerzykach podczas gdy w Cegielskim było dużo smacznego jedzonka i ładnie podanego i można było jeszcze prosić o dokładke z czym w Dukacie był problem( Na Sniadanko w Cegielskim codziennie oprócz porcji podanych na stole można było sobie dowolnie wybierać ze szwedzkiego stołu różne rodzaje pieczywa płatek miodku i mleka - w D. absolutnie). Poza tym zabiegi w Dukacie 2 x droższe.Ale najważniejsze że była pogoda więc większość czsu spędzałyśmy na spacerkach po lasku lub na plaży.POZDRAWIAM WSZYSTKICH BYŁYCH I PRZYSZŁYCH KURACJUSZY
chipes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:52   #55
Bernadethka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Smile Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam,
wczoraj wróciłam z Cegielskiego (moje dzieci jeszcze tam są z babcią). Było bardzo fajnie. Ośrodek nie jest może najnowszy i luksusowy ale można spokojnie przeżyć. Uważam że wszystkie negatywne opinie byly bardzo przesadzone. W pokoju były nowe meble i było czysto, zresztą panie sprzątaczki przychodziły co drugi dzień. Jedzenie również nam smakowało i rzeczywiście bylo go bardzo dużo. Obsługa sanatorium po za małymi wyjątkami bardzo uprzejma. Przez dwa tygodnie organizowane byly zabawy dla dzieci oraz teatrzyki i z tego co mi wiadomo w tym tygodniu równiez będą organizowane takie zabawy. Rzeczywiście dostępna jest sala gimnastyczna i przedszkole dla dzieci które podczas naszgo turnusu otwarte było od 9-17. Tak jak wczesniej ktoś pisał na miejscu jest pralnia i suszarnia, żelazko i czajnik można wypożyczyć w recepcji. Myslę że taki wyjazd nawet w listopadzie może być świetnym pomysłem na wypoczynek, chwilą wychnienia od codziennych problemów i bieganiny. Do tego cudowny szum morza dający ukojenie - ośrodek jest położony tuż za lasem wydmowym. Życzę przyjemnego pobytu wszystkim przyszłym kuracjuszom i pozdrawiam wszystkich tych którzy już byli.
Bernadethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 08:32   #56
misia300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Red face Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

WITAM!!! Właśnie wróciłam z CIEGIELSKIEGO, było super tylko te sztormy dawały w kość. Jedzenie bardzo smaczne, personel bardzo miły. Jedynie co, to do lekarza miałabym wątpliwości, ale jakoś to przeżyłam. Zabiegi też ekstra. Jest czysto, miła atmosfera zresztą ja z dziećmi duzo chodziłam i jeździłam na wycieczki. Dzieciaki zadowolone i wypoczęte a to chyba najważniejsze. Nam sie podobało i wybieramy sie tam w listopadzie bo mimo ze taka pora roku, ale było ciepło i dużo jodu!!!! Polecam wszystkim gorąco i pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza koleżanki z bloku B i myślę ze sie kiedyś jeszcze zobaczymy!!!

Edytowane przez misia300
Czas edycji: 2007-12-15 o 16:53
misia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 17:20   #57
DiOli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Wink Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam! Dziś właśnie dostałam skierowanie do Cegielskiego na luty 2008 (od04.02.2008 do 24.02.2008). Czy może ktoś sie wybiera w tym terminie właśnie tam?Ja bardzo chętnie sie zakoleguje bo przecież mam tam spędzic sama z córa całe 3 tygodnie i chciałabym sobie juz z kims poczatowac zeby pozniej nam było raźniej. POZDRAWIAM
DiOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 01:07   #58
Asik00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 54
GG do Asik00
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez DiOli Pokaż wiadomość
Witam! Dziś właśnie dostałam skierowanie do Cegielskiego na luty 2008 (od04.02.2008 do 24.02.2008). Czy może ktoś sie wybiera w tym terminie właśnie tam?Ja bardzo chętnie sie zakoleguje bo przecież mam tam spędzic sama z córa całe 3 tygodnie i chciałabym sobie juz z kims poczatowac zeby pozniej nam było raźniej. POZDRAWIAM
witaj,ja mam skierowanie na 28.03.2008-17.04.2003 ale do ARGENTYT
Asik00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 01:10   #59
Asik00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 54
GG do Asik00
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

witajcie,ja mam skierowanie do sanatorium do Argentyt na 28.03.2008-17.04.napiszcie jak tam jest jesli ktos był,proszę ,bo tym cegielskim sie załamałam,aa nikt nie pisze nic o Argentyt.jak cos to moje gg 5850205.czekam na opinie
Asik00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:48   #60
jajola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

cześć,też dostałam skierowanie do sanatorium "Argentyt"ale w terminie 7-27 marzec.też szukam informacji i opinii,lub kogoś kto w tym samym terminie jedzie?
jajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 23:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.