Czy spotykałabyś sie z biednym facetem? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 12:38   #481
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
powinna ci sie zapalić się lampka kiedy facet na 3 randce opowiada jaką furę sobie kupuje.dla mnie to totalnie niedojrzały snob.
możemy żartowac na różne tematy,ale widziałam takie typy i niczym nie błyskali na dluższą metę.
dla mnie facet na radnkach nie powinien poruszać trzech podstawowych tematów:nie mówić o swoich byłych kobietach o liczbie partnerek seksualnych i o pieniądzach,cenach,zarobk ach.
a tu rady z poradników :

http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/...odrywacza.html
Wiesz mamy podobny tok myślenia...
Właśnie to mnie w nim drażni.... To była trzecia randka ale wcześniej trochę rozmawialiśmy przez net i tel. Ktoś do niego zadzwonił w sprawie sprzedaży i po rozmowie wspomniał o aucie więc temat wynikł przypadkowo, a kurta do dziś bym nie wiedziała gdyby nie koleżanka pracująca w tym sklepie.Zauważyła i mi powiedziała ja totalnie na metki uwagi nie zwracam.... Nie lubię szpanu.Nie ma dla mnie znaczenia ile ktoś ma kasy na świstku od wypłaty.Ważne jest żeby był dobrym człowiekiem tak najogólniej mówiąc i żeby było nam dobrze....
Ze swoją ex był trzy lata więc to raczej nie ten typ...
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:45   #482
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
Wiesz mamy podobny tok myślenia...
Właśnie to mnie w nim drażni.... To była trzecia randka ale wcześniej trochę rozmawialiśmy przez net i tel. Ktoś do niego zadzwonił w sprawie sprzedaży i po rozmowie wspomniał o aucie więc temat wynikł przypadkowo, a kurta do dziś bym nie wiedziała gdyby nie koleżanka pracująca w tym sklepie.Zauważyła i mi powiedziała ja totalnie na metki uwagi nie zwracam.... Nie lubię szpanu.Nie ma dla mnie znaczenia ile ktoś ma kasy na świstku od wypłaty.Ważne jest żeby był dobrym człowiekiem tak najogólniej mówiąc i żeby było nam dobrze....
Ze swoją ex był trzy lata więc to raczej nie ten typ...
ty wiesz najlepiej jaki on jest,ale...
mógł wspomnieć,tylko po co tyle szczegółów na temat auta.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:04   #483
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ty wiesz najlepiej jaki on jest,ale...
mógł wspomnieć,tylko po co tyle szczegółów na temat auta.
W sumie to odpowiedział na moje pytanie....A to ile taki auto kosztuje sama sprawdziłam w necie
I szczerze TmargoT wiem o co chodzi... na początku go spławiałam ale nie poddała się tak szybko więc mu zależy....Ja głupa nie jestem mam swoje lata i wiem że facet lubi zaimponować kobiecie.Z czasem widzę że on chyba łapie moje podejście do życia i zaczyna coś rozumieć.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 09:40   #484
tobo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 36
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Ciekawi mnie pewna kwestia - opinia tych kobiet które uznają że zaradność faceta i finansowo satysfakcjonujący status jest powodem by z takowym być, zakładać rodzinę itd (bynajmniej nie twierdzę że takie podejście jest bee). Zastrzegam że nie mam na względzie tylko kwestii finansowych, a ich uzupełnienie lub stawianie na tym samym poziomie znaczenia co uczucie do kogoś.

Stabilizacja finansowa i to na możliwie wysokim poziomie, tak by zapewnić komuś odpowiedni standard życia do jakiego nawykł lub jaki chciałby mieć - nie chodzi mi tu o opisywany minimalizm.

Załóżmy że nie spotykacie w swoim życiu kogoś kto zaspokaja takie potrzeby, więc w tym momencie rezygnujecie z tego, co jest wynikiem odpowiednich warunków - czyli z małżeństwa/związku, domu, rodziny, dzieci.
Oznacza to - przynajmniej w moim mniemaniu - brak praktycznie wszystkiego co dla takiej osoby jest istotne.
A może rezygnacja z wygodnego życia chociaż (a może aż) na rzecz spełnienia uczuciowego?
tobo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:14   #485
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez tobo1 Pokaż wiadomość
A może rezygnacja z wygodnego życia chociaż (a może aż) na rzecz spełnienia uczuciowego?
Zalezy, co masz na mysli: czy rezygnacje z wakacji Na Bali na rzecz Kolobrzegu, wielkiej willi na rzecz sredniego mieszkania, czy rezygnacja z Bali na rzecz zadnych wakacji nigdy albo kolobrzegu raz na 10 lat i kawalerki. Jesli to pierwsze, to jeszcze mozna sie zastanawiac, jesli to drugie, to niestety dla mnie nie ma takiej opcji. Czemu ? Po prostu taka rzeczywistosc przytlacza i zamecza.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:56   #486
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

A ja mam odwrotną sytuację, mój mężczyzna zarabia trochę więcej niż powiedziałaś ale czasami wolałabym aby miał normalną pracę i zarabiał te 1500 zł i jakoś byśmy sobie poradzili.

Bo przez to że więcej zarabia ma dużo więcej na głowie i naprawdę jest przepracowany, przemęczony i nie zawsze ma czas nawet dla mnie. I to jest naprawdę czasami dołujące

Jak to moja koleżanka kiedyś stwierdziła że powinnam się cieszyć bo przynajmniej "mi z nim nigdy na chleb nie braknie" a co mi z tego skoro nie będę miała go z kim jeść? Bo on pracuje od rana do wieczora

Więc zarabianie dużej kasy u faceta nie zawsze jest super rzeczą!

Edytowane przez sasenka
Czas edycji: 2013-01-15 o 10:57
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:17   #487
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
A ja mam odwrotną sytuację, mój mężczyzna zarabia trochę więcej niż powiedziałaś ale czasami wolałabym aby miał normalną pracę i zarabiał te 1500 zł i jakoś byśmy sobie poradzili.

Bo przez to że więcej zarabia ma dużo więcej na głowie i naprawdę jest przepracowany, przemęczony i nie zawsze ma czas nawet dla mnie. I to jest naprawdę czasami dołujące

Jak to moja koleżanka kiedyś stwierdziła że powinnam się cieszyć bo przynajmniej "mi z nim nigdy na chleb nie braknie" a co mi z tego skoro nie będę miała go z kim jeść? Bo on pracuje od rana do wieczora

Więc zarabianie dużej kasy u faceta nie zawsze jest super rzeczą!
Tu jest inna kwestia tzn. zarabia ile na godzine. JA niby zarabiam srednio, nie malo napewno, ale srednio. To znaczy na miesiac mi wychodzi srednio. ALE! kiedys policzylam z kolega prawnikiem, ktoremu niby wychodzi na miesiac ponad 2x tyle, co mi, ze...... przy tej ilosci godzin, jaka on przepracowuje, to na godzine wychodzi mu sporo mniej, niz mi. Z drugiej strony on ma etat wiec pewniaka co miesiac (jasne, ze az go nie zwolnia), ja jestem wolnym strzelcem. Mysle jednak, ze trzeba tak kombinowac, zeby miec odpowiedni sobie styl zycia. Ja np nie potrzebuje kokosow, ale cenie sobie wolny czas na co dzien - ktos inny woli robic 14 h na dobe, ale miec wakacje 3 tygodniowe w swietnym hotelu w Tajlandii raz w roku i kupowac drogie prezenty na swieta rodzinie.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 11:41   #488
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Melanqolia Pokaż wiadomość
Nie spotkałabym się z biednym. Po co spotykać się z biednym, aby się zakochać? A czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Lepiej spotykać się z kimś, kto zarabia ok. 4 tyś.
sa osoby ktore majac 4 tys zastanawialyby sie jak za to przezyc .....
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 17:12   #489
DEUS EX MACHINA
Raczkowanie
 
Avatar DEUS EX MACHINA
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Żądza władzy i pieniądza krzywdę wszystkim nam wyrządza.
__________________



disgusting beauty...
DEUS EX MACHINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 08:21   #490
kasiaasiatv
Przyczajenie
 
Avatar kasiaasiatv
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Jak dla mnie zarobki faceta nie są ważne. Ważne żeby nasze wspólne zarobki pozwoliły na standardowe życie bez kredytów. Więcej nie trzeba i wolałabym żeby facet zarabiał mnie jniż miałby siedzieć w pracy cały dzień. Lepiej jest spędzić trochę czasu razem.
kasiaasiatv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:17   #491
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Jezu, weszłam w ten wątek, żeby powiedzieć "nie, nie spotykałabym się z biednym facetem, który nie pracuje, a żyje z zasiłku w malutkim mieszkanku i ledwo starcza mu na życie", ale przeczytałam, że ma "tylko" pracę za 1500 i nie ma samochodu.. Przez tyle czasu spotykałam się z biedakami
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 18:14   #492
Bad_Man
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 148
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Napisałaś to tak, że brzmi jakbym to ja miała mieć powodzenie w pewnych kręgach Dorzuć tam jakiś przecinek

Mieszkanie, samochód i odpowiednio wysokie zarobki! Bo dziewczyny - jakbyście były facetami, to nie spotykałybyście się z jakąś biedaczką, nie?
Ej ej ! Do facetów to sie nie przyczepiaj. Ja to chyba ogólnie się zadaje z biedniejszymi, bo z bogatszymi sie po prostu nie mogę dogadać ( często rozpuszczone itp.) do dziś pamiętam minę 2 koleżanek w gimnazjum jak pani pytała co robiliscie w wakacje a ja - że pracowałem. Na szczęście teraz chodzę do klasy w której większość osób jest ze wsi i większość dorabia w wakacje.
Bad_Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 19:03   #493
DEUS EX MACHINA
Raczkowanie
 
Avatar DEUS EX MACHINA
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jezu, weszłam w ten wątek, żeby powiedzieć "nie, nie spotykałabym się z biednym facetem, który nie pracuje, a żyje z zasiłku w malutkim mieszkanku i ledwo starcza mu na życie", ale przeczytałam, że ma "tylko" pracę za 1500 i nie ma samochodu.. Przez tyle czasu spotykałam się z biedakami
To może ten wątek otworzy Ci oczy i zaczniesz się cenić.
__________________



disgusting beauty...
DEUS EX MACHINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:41   #494
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez DEUS EX MACHINA Pokaż wiadomość
To może ten wątek otworzy Ci oczy i zaczniesz się cenić.
Część z wcześniejszych wypowiedzi w tym temacie (na szczęście tylko część ) idealnie wpisuje się w poniższy dowcip:

- Proszę Pani, czy poszłaby Pani ze mną do łóżka za milion dolarów?
- No... za milion dolarów, to może bym i poszła...
- A za dolara?
- No wie Pan?! Czy Pan mnie uważa za k...?
- To już ustaliliśmy, teraz negocjujemy cenę...
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 21:42   #495
Czerwony1917
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Ten temat sprowokował mnie do rejestracji na tym forum
Po pierwsze witam Was wszystkich

Po drugie przechodzę do tematu. Współczuje osobie, która dzieli ludzi na biednych i bogatszych, mało tego z "biednymi" woli się nie zadawać, bo "jeszcze się zakocha" - tam gdzieś na pierwszych stronach przeczytałem. Dla mnie po pierwsze liczy się co ta osoba ma w głowie, a nie ile ma w portfelu. Ku zdziwieniu Pani Mitsukki i jej przyszłych dzieci (chociaż jestem facetem) nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy moja partnerka pochodzi z bogatego, czy biednego domu. Powiem nawet więcej - mieszkam od 1,5 roku z dziewczyną, którą rodzice wyrzucili z domu bo nie chciała iść do klasztoru. Była bez grosza, czyli Twój Mitsukki mit o facetach już obaliłem.
Osobiście znałem dziewczyne, która leciała tylko na tych z kasą i teraz ma ... 400 zł co miesiąc alimentów, bo wymieniła swojego (wg mnie znośnego) chłopaka na "lepszy" model.
Cieszy mnie, że dla zdecydowanej większości osób wypowiadających się tutaj także nie robi większej różnicy ile zarabia druga połówka
Czerwony1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 20:53   #496
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

A ja się z tego wątku dowiedziałam, ze mam bogatego faceta - skoro taka pensja się wg niektórych do dobrobytu i bogactwa kwalifikuje Jako że sama zarabiam marnie, to całe szczęście, żem piękna i zgrabna

Czy spotykałabym się z biednym? W tym momencie mojego życia nie Kiedy byłam studentką, to nie było problemem, ale teraz zbliża się 30, myślę raczej o większym mieszkaniu/domu, dziecku, a z doświadczenia wiem, że pensja 1,5 tys. nie pozwala na to. Chcę żyć na pewnym poziomie, być z kimś, kto ma podobną do mnie wizję i będzie dążył do jej urzeczywistnienia
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 02:37   #497
interpretacja1
Raczkowanie
 
Avatar interpretacja1
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 37
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Dopamine99 Pokaż wiadomość
'Mój narzeczony ma cudowne serce, kocha zwierzęta, pomaga innym, ale gdyby nie miał pieniędzy, to g... by mnie to obchodziło'. Tak to widzę. I takie słowa też tutaj padły, tyle, że w innej formie.
Widzę to dokładnie tak samo Trochę smutne... ale wynika wyraźnie niestety z tego co piszesz.
interpretacja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 07:24   #498
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Odpowiadam na pytanie tytułowe: spotykałabym się, owszem, ale przyszłości bym z nim nie wiązała.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 14:46   #499
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
to nie wiedzialam,ze jak facet jest inteligentny, ma pasje i jest (!) przystojny to czyni go od razu zaradnym zyciowo...???? Czego to czlowiek moze sie dowiedziec z wizazu
Moj wyzej wspomniany byly byl inteligentnym facetem, mial pasje i do tego byl przystojny..jak to sie stalo,ze byl kompletnie niezaradny w zyciu? wiec owszem jest to mozliwe..
A Autorko jesli widzisz ze facet jest niezaradny to odpusc, szkoda zycia spedzic z kims takim. Uwierz-taki facet nigdy nie bedzie miec pieniedzy. Nie bedzie potrafil sie wybic wyzej. Przykro mi ale taka prawda. Nie jestem z tym chlopakiem juz jakies 4-5 lat a wiesz co? Dalej tkwi w pracy za 1500 podczas gdy jego koledzy startujacy z tego samego poziomu wybili sie, doszli gdzies wyzej..
Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
Dokladnie tak,
moj byly mial 34 lata ! i od 10lat pracowal za te 1500 zl. Mial szanse zaryzykowac i moglby miec pieniadze ale on wolal swoje "bezpieczne"1500zl.
Jak z kims takim zalozyc rodzine?
Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
czyzby odezwal sie pan "1500zl" ? ;]
Jakbys czytal ze zrozumieniem to bys wiedzial,ze my nie piszemy tutaj o sytuacji gdy ktos nagle traci prace, choruje etc. Mowimy o facetach ktorzy nie maja ambicji lub kieruja sie minimalizmem. Fajnie,ze im takie zycie wystarcza,ale.. NIE KAZDEMU MUSI! ludzie z minimalizmem powinni sie wiazac w pary z podobnymi do siebie pogladami na zycie.
Naprawde przyczepiles sie kobiet a nie wczytales sie chyba w sens naszej rozmowy. Moj byly mial 34lata. Pracowal za marne grosze bo nie musial sie duzo narobic (!) choc mial perspektywy.. Za to piep.rzyl glupoty o zakladaniu rodziny. Sorry-za co? Mowil o rodzinie a regularnie facet pracujacy pozyczal ode mnie pieniadze, bylam wowczas studentka. Nie wiem na co szly. Teoretycznie powinien miec odlozone cokolwiek, bo mieszkal z rodzicami. Byl synkiem mamusi ktora mu na dodatek dawala pieniadze,nawet do zycia sie nie dokladal. I to ja najczesciej go gdzies zabieralam bo nigdy nic nie mial, przez te prawie 2 lata ja placilam praktycznie za kazdy wyjazd, wyjscie.
Co do moich zarobkow to zarabiam duzo wiecej, nie wiem skad to przekonanie,ze skoro mamy podstawowe wymagania co do faceta to musimy byc leniwe,nic nie robic, pracowac minimalnie lub w ogole nie pracowac a liczyc na pieniadze faceta. Kolezanki wyzej (szczzegolnie mimbi) Ci to wyjasnily ale jak widac dalej do Ciebie nie dociera.
Wspolczuje Twojej kobiecie ze porownujesz partnerke zycia, matke Twoich dzieci,ktora zajmuje sie nimi oraz Waszym domem do laski ktora sponsoruje facet za seks. Moj Wujek kupil zonie Bentleya gdy uroodzila mu dziecko bo uwazal ze ona dala mu i tak najcenniejszy prezent w zyciu,cenniejszy niz jego duze pieniadze jakie ma. A Ty chcesz full service za rozsadna cene.. rozumiem ze wybierajac partnerke kupujesz niewolnice?
Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
Naprawde wlasnie tym,co teraz napisalas pokazalas jakim jestes prymitywnym czlowiekiem.
Moja branza? Kochanie, skonczylam w PL kosmetologie, a tuta IC&E i pracuje jako medical assistant. Wiec nie, nie robie ani paznokci, ani depilacji.
Widzisz tym sie roznimy, ja nie obrazam Twojego wyboru zycia, Twojej pracy, studiow. Jesli Cie cieszy i sprawiaja przyjemnosc,czujesz ze sie przez to realizujesz to cudownie. CHyba wlasnie o to chodzi w zyciu.
Jednak nie nauczyly Cie jednej rzeczy..wydaje mi sie najwazniejszej.
Mozesz tez zrobic 50 kursow makijazu, nie uczyni Cie to dobrym makijazysta.

A moj partner jest kardiochirurgiem.
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 23:29   #500
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Tak!

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaasiatv Pokaż wiadomość
Jak dla mnie zarobki faceta nie są ważne. Ważne żeby nasze wspólne zarobki pozwoliły na standardowe życie bez kredytów. Więcej nie trzeba i wolałabym żeby facet zarabiał mnie jniż miałby siedzieć w pracy cały dzień. Lepiej jest spędzić trochę czasu razem.

uufff!! Jak dobrze że jesteś! Bałam się że tylko ja mam takie przekonanie
hiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 06:40   #501
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Kobiet powinna być zaradna i mieć własną kasę żeby nie prEjmować się kasą partnera.
Tyle teorii. Od 1,5 roku jestem z b.b.dobrze sytuowanym mężczyzna i w praktyce wygląda to tak że w zasadzie nie pracuje ponieważ wcale byśmy się nie widzieli ale byłam z biednymi chłopakami. Naprawdę biednymi. Myślę że młodzi ludzie nie widzą takich rzeczy. Z wiekiem, gdy przychodzi czas na rodzinę, człowiek zaczyna analizować.
To początek starości.
Czy potrafiłabym teraz ( rezygnując z 3 mieś wakacji i dużego domu)byc z biednym facetem? Tak ale chyba tylko z kimś kogo juź znałam. Coraz trudniej z wiekiem dopuszcza się do siebie nowych ludzi i coraz więcej wad się widzi.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-08-27 o 06:59
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 22:41   #502
looolitka
Raczkowanie
 
Avatar looolitka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 103
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Co znaczy z biednym....

w wieku 20 lat każdy jest biedny poza tym który dostał coś od rodziny

Prawdziwa wartość to byćzaradnym i pracowitym.

Sam łatwiejszy start niczego nie gwarantuje
looolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 11:50   #503
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Z jednej strony ważne żeby człowiek był dobry a nie bogaty, a z drugiej dobroci do garnka nie włożysz. Czy bym się spotykała z biednym facetem? Są dwie odpowiedzi - jeśli miałabym własne zabezpieczenie finansowe na dobrym poziomie to tak, natomiast jeśli ja też nie miałabym pieniędzy (i perspektyw) to nie, bo zero plus zero to dalej zero.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 12:50:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.