Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-12-04, 19:24   #2131
renti6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 6
Smile Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a mo¿e która¶ z Was mo¿e mi powiedzieæ czy faktycznie u¿ycie wody 9% z br±zem (Loreal Majirel) rozja¶ni odcieñ w³osów?? Testujê jasne popielate br±zy ale mimo nazwy zawsze wychodz± mi prawie czarne. Stosujê do nich 6% wodê.

Hej, jesli chodzi o wodê 9% to nie próbowa³am..jesli chcesz rozja¶niæ ciemno br±zowe w³osy o parê tonów polecam farbê Brillance Luminance "L¶ni±cy br±z"- farba jednoczesnie rozj¶nia i koloryzuje. Muszê jednak ostrzec, ze odcieñ wyszed³ troche rudy (w s³oñcu) ale bardzo ladny, niestety z ka¿dym myciem ja¶nia³... jednak jesli chodzi komus o rozjasnienie bez szkód dla wlosów to polecam
renti6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-04, 22:14   #2132
Czekolada83
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 5 276
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja kupilamdzisiaj kaszmirowy ciemny braz ze schwarzkopfa... i zastanawiam sie czy nie wymienic na mrozny kasztan z castnga loreala... robila ktoras??
Czekolada83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-04, 22:21   #2133
immortality
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 23040.jpg (45,6 KB, 125 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rozczka8.jpg (25,4 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8c1932404a3249ee97a2ef95b8a6c13d,14,1.jpg (21,9 KB, 98 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1ALLONS_211545_Lindsay_Lohan_03.jpg (36,5 KB, 85 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg GWolszczak_RGB.jpg (41,3 KB, 78 za³adowañ)

Edytowane przez immortality
Czas edycji: 2010-04-02 o 10:58
immortality jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:10   #2134
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mam pytanie,
mam wlosy jasne braz i blond pasemka a chce sobie zrobic jakis ladny brazik albo czekoladke
polecicie jakies farby aby ladnie wszystko sie pokrylo?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-05, 16:47   #2135
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No wiêc,mam do was wazne pytanie... Mam farbowane w³osy ,obecnie bardzo ciemny br±z ,ale nie czarne . Chcia³am ja¶niejsze ,ale takie wysz³y i teraz powracam do naturalnych chcocia¿ trochê to potrwa... Ju¿ mnie mêczy ten ciemny kolor, w ¶wietle dziennym sa ³adne takie kasztanowe,ale w pomieszczeniach prawie czarne przez to starzej wygl±dam i po prostu nie pasuj± mi.
Czy jest jaki¶ 'domowy' sposób ¿eby je chociaz o pó³ tonu ,albo mniej rozja¶niæ? Dekoloryzjacja ODPADA ,ponowne farbowanie równie¿ . Ci±gle myje szamponem przeciw³upiezowym z vichy ,ale nic nie schodzi.Podobno cytryna ,ale nie cchê ¿eby wysz³y rude! B³agam pomó¿cie
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-05, 17:47   #2136
immortality
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

.

Edytowane przez immortality
Czas edycji: 2010-04-02 o 10:57
immortality jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-05, 18:27   #2137
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

W³a¶nie my³am codziennie,a ostatnio zaczê³am tak co 2dni bo wypadaj± gar¶ciami. Ale z t± cytryn± siê boje ,¿e zrudziej± wiêc chyba nie :P. NIe zafarbuje ju¿ na pewno ,bo zapuszczam do naturalnych ,w³a¶nie boje siê cokolwiek robiæ bo jeszcze bardziej pogorszê sprawe
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 21:53   #2138
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomo¶ci: 1 630
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, macie na w³osach prze¶liczne kolorki!

Przegl±daj±c Wasze fotki postanowi³am od¶wie¿yæ swoj± czuprynê - marzy mi siê ciemny g³êboki br±z koniecznie z fioletowym poblaskiem. Mam zimowy typ urody i w takim kolorze wygl±dam zdecydowanie najlepiej. Mog³yby¶cie mi doradziæ jak± mam kupiæ farbê? By³abym baaaardzo wdziêczna

Jakie¶ 7 lat temu mia³am taki fioletowo po³yskuj±cy br±zik, ale naprawdê nie pamiêtam co to za farba by³a (byæ mo¿e Palette - kasztan?).
__________________
Poszukujê do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2008-12-06 o 22:02
Layila jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-07, 09:54   #2139
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Bia³a
Wiadomo¶ci: 6 856
GG do izzie
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Layila Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, macie na w³osach prze¶liczne kolorki!

Przegl±daj±c Wasze fotki postanowi³am od¶wie¿yæ swoj± czuprynê - marzy mi siê ciemny g³êboki br±z koniecznie z fioletowym poblaskiem. Mam zimowy typ urody i w takim kolorze wygl±dam zdecydowanie najlepiej. Mog³yby¶cie mi doradziæ jak± mam kupiæ farbê? By³abym baaaardzo wdziêczna

Jakie¶ 7 lat temu mia³am taki fioletowo po³yskuj±cy br±zik, ale naprawdê nie pamiêtam co to za farba by³a (byæ mo¿e Palette - kasztan?).
Br±z z fioletem - kojarzy mi siê Casting "mro¼ny kasztan". Ja te¿ kombinowa³am z fioletami. Mój aktualny kolor : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1228560428
izzie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:27   #2140
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez izzie Poka¿ wiadomo¶æ
Br±z z fioletem - kojarzy mi siê Casting "mro¼ny kasztan". Ja te¿ kombinowa³am z fioletami. Mój aktualny kolor : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1228560428

Izzie przecudny masz ten kolorek jak± farb± robi³a¶?
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:29   #2141
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Layila moja przyjació³ka robi od jakiego¶ czasu kolorkiem 4/7 fioletowy br±z firmy Ce-ce
http://www.allegro.pl/item490842707_...do_wlosow.html
i te¿ efekt jest super. Farba stosunkowo d³ugo siê utrzymuje a w³oski ³adnie b³yszcz±. ja równie¿ jestem zim± i te¿ przymierzam siê aby na ¶wiêta zafarbowaæ siê w³a¶nie tym kolorkiem
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 21:35   #2142
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomo¶ci: 1 630
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez izzie Poka¿ wiadomo¶æ
Br±z z fioletem - kojarzy mi siê Casting "mro¼ny kasztan". Ja te¿ kombinowa³am z fioletami. Mój aktualny kolor : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1228560428
Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
Layila moja przyjació³ka robi od jakiego¶ czasu kolorkiem 4/7 fioletowy br±z firmy Ce-ce
http://www.allegro.pl/item490842707_...do_wlosow.html
i te¿ efekt jest super. Farba stosunkowo d³ugo siê utrzymuje a w³oski ³adnie b³yszcz±. ja równie¿ jestem zim± i te¿ przymierzam siê aby na ¶wiêta zafarbowaæ siê w³a¶nie tym kolorkiem
¦licznie wam dziêkujê za odpowiedzi i pomoc

Mro¼ny kasztan ju¿ mia³am, niestety sp³ukiwa³ mi siê na czerwono, a ja w czerwonym i rudym poblasku naprawdê ¼le wygl±dam, bo podkre¶laj± ¶lady po tr±dziku na moim bladym licu
Mam czarne brwi i czarne oczy, br±z jest dla mnie za jasny, a z kolei w czarnym wygl±dam na chor± Poczyta³am trochê postów na forum i wysz³o na to, ¿e faktycznie kolor o który mi chodzi dawa³ kasztan z Palette, bo dziewczyny pisa³y, ¿e wychodzi³a im po nim ¶liwka. No ale Palette niszczy w³osy...

Lynn25, czy ten kolorek wygl±da w miarê naturalnie? Przede wszystkim chcia³abym mieæ br±zowe w³osy - z fioletow± po¶wiat±. Pamiêtam, ¿e farbowa³am kiedy¶ L'Oreal Preference fioletowo-br±zowym, ale wyszed³ mi bardziej fioletowy ni¿ br±zowy. A tego chcê w³a¶nie unikn±æ.
tak na marginesie, na Wiza¿u farby ce-ce nie maja najlepszej renomy, podobno strasznie szybko siê sp³ukuj±, wiêc sama nie wiem..
__________________
Poszukujê do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2008-12-07 o 21:48
Layila jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-08, 07:53   #2143
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Bia³a
Wiadomo¶ci: 6 856
GG do izzie
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
Izzie przecudny masz ten kolorek jak± farb± robi³a¶?
Dzieki
Kiedy¶ farbowa³am na fiolety,ale szybko sie sp³ukiwa³y do rudo¶ci
Wiêc potem kombinowa³am i miesza³am dwie farby br±z i fiolet (pó³ na pó³) ale efekt by³ taki sobie ... próbowa³am te¿ mro¼nego kasztana,ale wyszed³ za ciemny ostatnio farbowa³am na g³êboki szatyn - garnier 100% kolor, oko³o 1,5 miesi±ca temu. I to w³a¶nie jego mam ca³y czas na g³owie Fajnie siê sp³ukuje i nie rudzieje
izzie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:18   #2144
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Layila Poka¿ wiadomo¶æ
¦licznie wam dziêkujê za odpowiedzi i pomoc

Mro¼ny kasztan ju¿ mia³am, niestety sp³ukiwa³ mi siê na czerwono, a ja w czerwonym i rudym poblasku naprawdê ¼le wygl±dam, bo podkre¶laj± ¶lady po tr±dziku na moim bladym licu
Mam czarne brwi i czarne oczy, br±z jest dla mnie za jasny, a z kolei w czarnym wygl±dam na chor± Poczyta³am trochê postów na forum i wysz³o na to, ¿e faktycznie kolor o który mi chodzi dawa³ kasztan z Palette, bo dziewczyny pisa³y, ¿e wychodzi³a im po nim ¶liwka. No ale Palette niszczy w³osy...

Lynn25, czy ten kolorek wygl±da w miarê naturalnie? Przede wszystkim chcia³abym mieæ br±zowe w³osy - z fioletow± po¶wiat±. Pamiêtam, ¿e farbowa³am kiedy¶ L'Oreal Preference fioletowo-br±zowym, ale wyszed³ mi bardziej fioletowy ni¿ br±zowy. A tego chcê w³a¶nie unikn±æ.
tak na marginesie, na Wiza¿u farby ce-ce nie maja najlepszej renomy, podobno strasznie szybko siê sp³ukuj±, wiêc sama nie wiem..
Te¿ czyta³am opiniê o ce-ce...i nie wiem co s±dziæ. Moja przyjació³ka farbuje w³osy raz na miesi±c i ma je ³adne,wychodzi ciemny br±zik w widoczn± zimn± fioletow± po¶wiat±
Oczywi¶cie nikogo nie zachêcam ani nie zniechêcam...ja zaryzykujê
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-08, 22:03   #2145
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 4 365
GG do martina@
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

witajcie dziewczyny
odk±d pamiêtam farbowa³am siê na blond. Pierwsz± metamorfozê przesz³am w lutym 2008, kiedy zmieni³am radykalnie kolor w³osów (efekty - tutaj -> http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1597)
potem, od lutego, nie farbowa³am w³osów - chcia³am, ¿eby odpoczê³y i wróci³y do porz±dku mój fryzjer te¿ dba o dobr± koloryzacjê, tak¿e nie by³o widaæ mi odrostów. Wklejam kilka zdjêæ z tego okresu (1,2)
Po powrocie z wakacji ponownie zdecydowa³am siê na przyciemnienie w³osów (zdjêcia), mijaj± 3 miesi±ce, 23go grudnia idê do fryzjera i zastanawiam siê, co wybraæ. Jestem zdecydowana dalej na ciemne w³osy, ale chcia³abym mo¿e zmieniæ odcieñ... nie wiem czy ciep³y, czy ch³odny... jakie sa Wasze opinie?
__________________
¯YCIE, KOCHAM CIÊ NAD ¯YCIE!

73->72->71->65->60

Edytowane przez martina@
Czas edycji: 2011-03-22 o 14:44
martina@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-09, 15:30   #2146
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomo¶ci: 291
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, te które malowa³y w³osy castingiem
Nak³ada³y¶cie farbê tak jak jest napisane w ulotce czy mo¿e jak zwyk³a farbê(pêdzelkiem) ?
__________________
* * *
- "A dlaczego panna m³oda ma wtedy bia³± sukienkê?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:19   #2147
immortality
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

.

Edytowane przez immortality
Czas edycji: 2010-04-02 o 10:52
immortality jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-15, 10:27   #2148
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mój br±zik aczkolwiek ostatnio zosta³ przyciemniony Jak tylko dopadne aparat poka¿e
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 06da43bb99.jpg (39,3 KB, 650 za³adowañ)
siokoladka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:42   #2149
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 2 046
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez siokoladka Poka¿ wiadomo¶æ
Mój br±zik aczkolwiek ostatnio zosta³ przyciemniony Jak tylko dopadne aparat poka¿e
wow, jaki ¶liczny to farbowane? je¶li tak, to jaka farba?
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 23:22   #2150
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Farbowane Natural&Easy ale jaki odcieñ no to musze spr bo nie pamietam Dopisze pó¼niej
siokoladka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:10   #2151
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a co ile farbujecie odrosty? ja mam w³osy takie ciemny blond, odrosty wygladaja troche na jakies siwe ;d ostatni raz farbowalam 2 miesiace temu. chyba powinnam juz isc do fryzjera?*
__________________
ksiê¿niczce popsu³o siê ¿ycie.
zrozumia³a, ¿e materialne rzeczy nie dadz± jej u¶miechu.
I wci±¿ ¿yje w swoim amerykañskim ¶nie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:13   #2152
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez fanka-al Poka¿ wiadomo¶æ
a co ile farbujecie odrosty? ja mam w³osy takie ciemny blond, odrosty wygladaja troche na jakies siwe ;d ostatni raz farbowalam 2 miesiace temu. chyba powinnam juz isc do fryzjera?*
a to dlugo wytrzymalas ja to do 1,5 miesiaca wytrzymuje maksymalnie, a nie myslalas by odrosty robic samodzielnie?
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:22   #2153
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

no wlasnie chyba zaczne, ale ostatnio mialam straszne doswiadczenia ja+farba wiec dalam sobie spokoj ;d a chcialam od razu jakas fryzure na sylwestra wiec chyba teraz wybiore fryzjerke
__________________
ksiê¿niczce popsu³o siê ¿ycie.
zrozumia³a, ¿e materialne rzeczy nie dadz± jej u¶miechu.
I wci±¿ ¿yje w swoim amerykañskim ¶nie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:24   #2154
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a no tak,tu to nie ma watpliwosci ale na przyszlosc radze Ci sie zastanowic nad samodzielnym farbowaniem bo szkoda kasy
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:08   #2155
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomo¶ci: 291
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka¿ wiadomo¶æ
a no tak,tu to nie ma watpliwosci ale na przyszlosc radze Ci sie zastanowic nad samodzielnym farbowaniem bo szkoda kasy
ostatnim razem posz³am do fryzjera i zap³aci³am 90z³ za malowanie, z którego potem ma³o co zosta³o a pó¼niej sama pomalowa³am w³osy wynios³o mnie to 16z³ a kolor ma³o co siê ró¿ni³ i jak na razie siê nie zmywa
wiêc nie w ka¿dym przypadku fryzjer jest lepszy
__________________
* * *
- "A dlaczego panna m³oda ma wtedy bia³± sukienkê?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:09   #2156
violettta891210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czy ktoras z Pan moglaby mi pomoc??
Kupilam farbe ciemna czekolade (londa color naturals) chce zeby wyszly intensywnie brazowe lecz nie CZARNE czego se najbardziej boje....
Moje naturalne wlosy sa ciemne najpierw robilam blond pasemka pozniej zamalowalam je czekoladowym brazem... no i sa nijakie ni ciemne ni jasne z poswiata rudego...
Czy jesli po nalozeniu ciemnej czekolady (ok 10 min) farbe potrzymam nie wiecej niz 20 min nie wyjdzie mi czarny????
violettta891210 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:10   #2157
violettta891210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czy ktoras z Pan moglaby mi pomoc??
Kupilam farbe ciemna czekolade (londa color naturals) chce zeby wyszly intensywnie brazowe lecz nie CZARNE czego se najbardziej boje....
Moje naturalne wlosy sa ciemne najpierw robilam blond pasemka pozniej zamalowalam je czekoladowym brazem... no i sa nijakie ni ciemne ni jasne z poswiata rudego...
Czy jesli po nalozeniu ciemnej czekolady (ok 10 min) farbe potrzymam nie wiecej niz 20 min nie wyjdzie mi czarny????
violettta891210 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:55   #2158
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez violettta891210 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ktoras z Pan moglaby mi pomoc??
Kupilam farbe ciemna czekolade (londa color naturals) chce zeby wyszly intensywnie brazowe lecz nie CZARNE czego se najbardziej boje....
Moje naturalne wlosy sa ciemne najpierw robilam blond pasemka pozniej zamalowalam je czekoladowym brazem... no i sa nijakie ni ciemne ni jasne z poswiata rudego...
Czy jesli po nalozeniu ciemnej czekolady (ok 10 min) farbe potrzymam nie wiecej niz 20 min nie wyjdzie mi czarny????
z tym skracaniem czasu nie kombinuj. juz mowilam

poza tym mysle ze nie wyjdzie ci czarny. owszem bardzo ciemny, moze i bedzie wpadac w czern ale po kilku myciach sie spluka. gora po tygodniu, dwoch bedzie ciemny braz i tak juz zostanie. do czasu kiedy nie zrudzieje.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-23, 22:34   #2159
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomo¶ci: 1 881
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez izzie Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki
Kiedy¶ farbowa³am na fiolety,ale szybko sie sp³ukiwa³y do rudo¶ci
Wiêc potem kombinowa³am i miesza³am dwie farby br±z i fiolet (pó³ na pó³) ale efekt by³ taki sobie ... próbowa³am te¿ mro¼nego kasztana,ale wyszed³ za ciemny ostatnio farbowa³am na g³êboki szatyn - garnier 100% kolor, oko³o 1,5 miesi±ca temu. I to w³a¶nie jego mam ca³y czas na g³owie Fajnie siê sp³ukuje i nie rudzieje
O, widzê, ¿e mia³y¶my taki sam pomys³ co do fioletu, ja teraz mam kupion± ober¿ynê i br±z z Joanny (uwielbiam t± firmê ) i bêdê miesza³a, po ¶wiêtach chyba...
iustitia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:26   #2160
violettta891210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
z tym skracaniem czasu nie kombinuj. juz mowilam

poza tym mysle ze nie wyjdzie ci czarny. owszem bardzo ciemny, moze i bedzie wpadac w czern ale po kilku myciach sie spluka. gora po tygodniu, dwoch bedzie ciemny braz i tak juz zostanie. do czasu kiedy nie zrudzieje.
a wiec trzymac normalnie???? ok zobaczymy co z tego bedzie... chodz i tak napewno nie wytzrymam 40 min z tym i szybciej je splucze...
violettta891210 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.