Fanta po raz drugi:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 01:14   #1
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy

Fanta po raz drugi:)


hej dziewczyny
tak sobie pomyślałam, że spróbuję zrobić coś innego niż dotychczas, czyli makijaż bez akcentowania zewnętrznego kącika ciemniejszym kolorem.
No i wylazło mi coś takiego.

Nie wiem, nie jestem przekonana ani do tych kolorków (coś mi się wydaje, że średnio do mnie pasują ), ani do samego nałożenia cieni.
No ale cóż, skoro już się się wymaziałam i porobiłam fotki, to poddaję to Waszej ocenie
Kosmetyki są na zdjęciu, ale na wszelki wypadek podaję dokładny opis:
Twarz
- podkład revlon Age defying 06 Beige Dore
- jako róż pigment NYX Ultra Pearl Mania Fanta
Oczy:
- baza Lumene
- biały żelowy liner z Coastal Scents jako baza pod cienie
- sypki pigment NYX UPM Fanta
- sypki pigment NYX UPM Oro
- sypki pigment NYX UPM Nude
- sypki pigment NYX UPM Walnut (na dolną powiekę)
- tusz Maybelline Colossal
- brązowy cień z paletki NYX Trio Copacabana do brwi
Usta:
- odżywka Sally Hansen Mineral Lip Treatment #2

Zastanawiałam się, czy w ogóle pokazywać to coś, ale potem doszłam do wniosku, że przynajmniej będziecie mogły sobie na mnie pokrzyczeć, bo ostatnio dostaję od Was tyle miłych komentarzy, ze aż mi głupio
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fantadrugiraz1.jpg (90,0 KB, 525 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki.jpg (91,8 KB, 218 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-06 o 01:37
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 02:39   #2
Niuniutek
Raczkowanie
 
Avatar Niuniutek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 123
Dot.: Fanta po raz drugi:)

jako ze spac nie moge pozwole sobie ocenic - dla mnie bomba swoja droga masz naprawde sliczna cere
__________________
Niuniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 03:05   #3
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Fanta po raz drugi:)

mmmales kolorowa podoba mi sie bardzo ta propozycja w lecie czesto stosuje podobna z zielenia na dole z reguly heh
sliicznie..i jakie ladne poliki podkreslone
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 08:36   #4
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Jak chcesz, żeby na Ciebie pokrzyczeć to musisz się bardziej postarać... bo teraz to nie ma szans - no chyba, że Jeane coś znajdzie
Mnie się podoba Jest świetliście i bardzo ładnie
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 08:44   #5
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Fanta po raz drugi:)

nikt nie będzie krzyczeć Kochana, makijażyk bardzo ładny, kolorki tez, wykonanie super, buźka ślicznie się prezentuje, jak to dziewczynki piszą ładnemu we wszystkim ładnie
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 08:53   #6
betibeata7
Raczkowanie
 
Avatar betibeata7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 390
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Dla mnie też ślicznie, aczkolwiek moim zdaniem ślicznie wygladałaby pomadka taka ciut bardziej złamana pomarańczem.
betibeata7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 08:56   #7
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Delikatnie, ładnie.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 09:05   #8
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Jest prześliczny,uwielbiam takie swietliste makijaże,a Ty jak zwykle marudzisz, a nie ma co bo bardzo ładnie Ci to wyszło
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 10:13   #9
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Zgadzam się cere masz śliczną a w złotym bardzo Ci do twarzy.Jedyne co bym zmieniła to mocniej wy tuszowała rzęsy,ale to jest kwestia gustu.Generalnie bardzo mi się podoba
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 10:26   #10
troczek
Raczkowanie
 
Avatar troczek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 38
Dot.: Fanta po raz drugi:)

a ja bym dodała cieniutką czarną kreskę kredką na górnej powiece i troche tego pigmentu co masz w kąciku oka (Nude?) na środek warg. Fajnie te pirmenty się prezentują i bardzo ładny makijaż i policzki pięknie są podkreślone. aż zazdroszcze, ja się modelowania twarzy różem chyba nie naucze nigdy.
Kiedyś widziałam takie cienie w słoiczku by Gosh, to tak samo wygląda na powiekach, czy to są bardziej brokaciki u Gosha, tzn. mniej koloru, wiecej błysku?
troczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 10:28   #11
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Bardzo ładnie wykonany makijaż, a i kolorki całkiem dobrze współgrają z Twoją urodą. Podoba mi się
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 11:13   #12
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Fanta po raz drugi:)

delikatnie, ale ze samczkiem ślicznie, kolorowo i apetycznie [fanta ]

a krzyczec można na Ciebie za jedno, że ciągle uważasz, że będziemy krzyczeć, a nigdy nie ma za co
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:41   #13
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Cytat:
Napisane przez Niuniutek Pokaż wiadomość
jako ze spac nie moge pozwole sobie ocenic - dla mnie bomba swoja droga masz naprawde sliczna cere
Ja też spać nie mogłam, ale wizaz mi coś nie chciał działać.. pojawiał się i znikał i nawet nie byłam pewna, czy mój wątek się pojawił, czy nie. Dziękuję Ci bardzo. A co do cery.. Oj, chciałabym, chciałabym, ale pracuję na nią
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
mmmales kolorowa podoba mi sie bardzo ta propozycja w lecie czesto stosuje podobna z zielenia na dole z reguly heh
sliicznie..i jakie ladne poliki podkreslone
Bo jak się naoglądałam Twoich barwnych makijaży, to mi się zachciało zrobić coś w żywszych barwach Dzięki Candy

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jak chcesz, żeby na Ciebie pokrzyczeć to musisz się bardziej postarać... bo teraz to nie ma szans - no chyba, że Jeane coś znajdzie
Mnie się podoba Jest świetliście i bardzo ładnie
Dziękuję Ci bardzo Jeanne na pewno coś znajdzie

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
nikt nie będzie krzyczeć Kochana, makijażyk bardzo ładny, kolorki tez, wykonanie super, buźka ślicznie się prezentuje, jak to dziewczynki piszą ładnemu we wszystkim ładnie
Cieszę się, że Ci się podoba.I dziękuję bardo
Cytat:
Napisane przez betibeata7 Pokaż wiadomość
Dla mnie też ślicznie, aczkolwiek moim zdaniem ślicznie wygladałaby pomadka taka ciut bardziej złamana pomarańczem.
Dziękuję Ci bardzo Pierwsza wersja była właśnie z fantą na ustach, ale stwierdziłam, że co za dużo, to nie zdrowo Poniżej wklejam fotkę tego, co miałam na ustach na początku
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Delikatnie, ładnie.
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Jest prześliczny,uwielbiam takie swietliste makijaże,a Ty jak zwykle marudzisz, a nie ma co bo bardzo ładnie Ci to wyszło
Marudzę, marudzę, bo nie jestem do końca przekonana, czy mi wyszło. Jak kiedyś będę pewna, że mi wyszło (ale na razie nie przewiduję takiej opcji), to przestanę marudzić Dziękuję Ci bardzo
Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Zgadzam się cere masz śliczną a w złotym bardzo Ci do twarzy.Jedyne co bym zmieniła to mocniej wy tuszowała rzęsy,ale to jest kwestia gustu.Generalnie bardzo mi się podoba
Dziękuję Trochę się bałam tego złota, bo dziewczyny na MM stwierdziły, że jestem chłodnym typem i zdecydowanie powinnam unikać ciepłych, złotych kolorów, ale jako iż lubię robić na przekór, to ... A co do rzęs- ja się tym tuszem malować nie umiem i obawiałam się, że jak nałożę drugą warstwę, to będę miała piękny zlepek rzęs
Cytat:
Napisane przez troczek Pokaż wiadomość
a ja bym dodała cieniutką czarną kreskę kredką na górnej powiece i troche tego pigmentu co masz w kąciku oka (Nude?) na środek warg. Fajnie te pirmenty się prezentują i bardzo ładny makijaż i policzki pięknie są podkreślone. aż zazdroszcze, ja się modelowania twarzy różem chyba nie naucze nigdy.
Kiedyś widziałam takie cienie w słoiczku by Gosh, to tak samo wygląda na powiekach, czy to są bardziej brokaciki u Gosha, tzn. mniej koloru, wiecej błysku?
Dziękuję Ci. Kreski się jeszcze porządnej robić nie nauczyłam, więc nie chciałam popsuć sobie jeszcze bardziej oka. A na usta dałam pigment fanta, ale może rzeczywiście lepszy byłby nude...?
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wykonany makijaż, a i kolorki całkiem dobrze współgrają z Twoją urodą. Podoba mi się
Dziękuję Ci bardzo
Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
delikatnie, ale ze samczkiem ślicznie, kolorowo i apetycznie [fanta ]

a krzyczec można na Ciebie za jedno, że ciągle uważasz, że będziemy krzyczeć, a nigdy nie ma za co
Dziękuję A co do krzyku.. Oj, kiedyś na mnie krzyczałyście ciągle..

Poniżej wersja początkowa- z fantą na ustach- ale coś mi się wydaje, ze trochę za dużo tej fanty wszędzie- i na oczach i na policzkach i na ustach...
Zdjęcie mało wyraźne i pomarańczowe coś, ale nie chciało mi się bawić w kombinowanie z dopasowywaniem kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060026a.jpg (40,3 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-06 o 13:42
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:44   #14
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Uwagaaaa, zaczynam się czepiać
Przejście pomiędzy pomarańczem a tym różem na górnej powiece jest za mało płynne. Cienie wyciągnięte trochę za wysoko i za daleko. Rozumiem zamysł makijażu, nie chciałaś zaznaczać zewn. kącika, ale wyszło z lekka łysawo - brak mi jakiegoś mocniejszego akcentu, chociażby kreski. Oczy teraz giną przy twarzy, są bez charakteru. Modelowanie twarzy bardzo na plus

Haha dopiero teraz doczytałam, że Ty i Mariola się tego spodziewałyście
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-01-06 o 14:46
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:17   #15
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Uwagaaaa, zaczynam się czepiać
Przejście pomiędzy pomarańczem a tym różem na górnej powiece jest za mało płynne. Cienie wyciągnięte trochę za wysoko i za daleko. Rozumiem zamysł makijażu, nie chciałaś zaznaczać zewn. kącika, ale wyszło z lekka łysawo - brak mi jakiegoś mocniejszego akcentu, chociażby kreski. Oczy teraz giną przy twarzy, są bez charakteru. Modelowanie twarzy bardzo na plus

Haha dopiero teraz doczytałam, że Ty i Mariola się tego spodziewałyście
...zebys Ty tak ladnie malowala jak opisujesz wszystko to by bylo dobrze...
jej zamysl byl delikatny i to uzyskala..ladne kolory a z przejsciami to roznie bywa..niektorzy lubia baardzo roztarte inny- w tym ja..nie tak bardzo a Ty jak sie uczepisz jakiejs osoby to nie wiadomo co by zmalowala zaawsze swoje teorie wyczytane wyciagasz choc czesto racjii nie masz...tyle ode mnie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:35   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fanta po raz drugi:)

soczyste oko, aż bąbelki łaskoczą mój nos
Moim zadaniem technicznie jest dobrze, przejścia są niezłe (czasami nie można bardziej płynniej bo efekt będzie fe
Usta bym minimalnie zrobiła cieplejsze i to wszystko. Podoba mi się że nie ma żadnej kreski czy przyciemnionego zewn. kącika. Dzięki temu makijaż nie jest przerysowany i sztuczny i mimo wyrazistych barw nie jest agresywny
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:19   #17
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Uwagaaaa, zaczynam się czepiać
Przejście pomiędzy pomarańczem a tym różem na górnej powiece jest za mało płynne. Cienie wyciągnięte trochę za wysoko i za daleko. Rozumiem zamysł makijażu, nie chciałaś zaznaczać zewn. kącika, ale wyszło z lekka łysawo - brak mi jakiegoś mocniejszego akcentu, chociażby kreski. Oczy teraz giną przy twarzy, są bez charakteru. Modelowanie twarzy bardzo na plus

Haha dopiero teraz doczytałam, że Ty i Mariola się tego spodziewałyście
Jeanne- dzięki za opinię Wiem, że przyzwyczaiłam Was do tego, ze kącik robię ciemniejszy, ale chciałam spróbować czegoś innego, mniej tradycyjnego. Tutaj mialam taki zamysł, żeby własnie tak trochę inaczej, a że nie podoba Ci się- masz do tego pełne prawo. Na konstruktywną krytykę jestem jak najbardziej otwarta

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
soczyste oko, aż bąbelki łaskoczą mój nos
Moim zadaniem technicznie jest dobrze, przejścia są niezłe (czasami nie można bardziej płynniej bo efekt będzie fe
Usta bym minimalnie zrobiła cieplejsze i to wszystko. Podoba mi się że nie ma żadnej kreski czy przyciemnionego zewn. kącika. Dzięki temu makijaż nie jest przerysowany i sztuczny i mimo wyrazistych barw nie jest agresywny
Aga, wielki Moim pomysłem był makijaż na letnią imprezę (tak mi się zamarzyło do lata wrócić) i nie chciałam, żeby był ciężki, tylko błyszczący i podkreślający opaleniznę (choć teraz nieco za blada może do niego jestem )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 20:06   #18
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Candy, wybacz, ale nie odniosę się do tego, co napisałaś, powiem tylko, że kompletnie nie masz racji.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 17:50   #19
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Fanta po raz drugi:)

A mnie się bardzo podoba, makijaż ciepły, błyszczący, granice są bardzo dobrze roztarte, moim zdaniem kolory płynnie w siebie przechodzą.
Uważam że czepianie się tego że nie jest ciemniejszy kącik jest co najmniej nie na miejscu. Nigdzie nie jest zapisane, że kąciki zewnętrzne przyciemnione, wewnętrzne rozjaśnione, a jak ciemne oczy to usta muszą być blade. Takie rzeczy to trzeba między bajki włożyć. Makijaż jest to taka dziedzina, że można robić wszystko co się chce, łamać te stareotypowe "zasady", bo moim zdaniem trzymanie się sztywnych założeń hamuje rozwój...
Miał to być lekki letni makijaż, i taki wyszedł, wszelkie przyciemnianie kącików czy dodawanie kreski popsułoby ten efekt.
tyle ode mnie
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 18:02   #20
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Zgodzę się z ferrou Zasady w makijażach często się łamie
I pięknie Cathy skarbie - mdleję na ten widok
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:56   #21
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Bardzo subtelny makijaz, slicznie wygladasz.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:08   #22
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Bardzo mi się podoba, lekki, letni, połyskujący. Ładne modelowanie twarzy, usta tylko troszkę jakby za zimne, ale to może wrażenie. Ogólnie - chętnie poszłabym w nim na jakąś imprezę
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 08:58   #23
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Dziewczyny, co do łamania zasad w makijażu, to wiem, że jest to bardzo często wskazane I nie wymagam, żeby każdy malował się non stop tak samo. Moim zdaniem po prostu pasowałoby tutaj podkreślenie oka, żeby przyciągało uwagę. Rozumiem zamysł Cathy, po prostu mam kilka uwag, ale nie rozumiem tego, że jak wyrażę zdanie odmienne od Waszego to zaraz sypią się ataki
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 01:09   #24
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Wydaje mi się, że zbyt personalnie traktujesz moją wypowiedź. Jeżeli uważasz, że Ciebie atakuję, wciśnij ZP i zgłoś to. Jeżeli był atak, to będą punkty karne. Tylko, że nie odnosiłam się do Twojej osoby, jedynie do Twoich wypowiedzi, i to jest ta różnica. Masz prawo wyrażać swoje opinie, ale ja mam prawo odnosić się do Twoich słów i nie zawsze się z nimi zgadzać i o tym pisać.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że po raz pierwszy skomentowałam Twoją wypowiedź, z którą się nie zgadzałam, a kilka takich było. I chyba będzie to ostatni raz...


Być może lepiej by wyglądały przyciemnione kąciki, być może taka "poprawka" zepsułaby cały pomysł o lekkości. Możemy tylko domniemywać i prosić Cathy o "Fantę po raz trzeci"
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 01:51   #25
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Fanta po raz drugi:)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
A mnie się bardzo podoba, makijaż ciepły, błyszczący, granice są bardzo dobrze roztarte, moim zdaniem kolory płynnie w siebie przechodzą.
Uważam że czepianie się tego że nie jest ciemniejszy kącik jest co najmniej nie na miejscu. Nigdzie nie jest zapisane, że kąciki zewnętrzne przyciemnione, wewnętrzne rozjaśnione, a jak ciemne oczy to usta muszą być blade. Takie rzeczy to trzeba między bajki włożyć. Makijaż jest to taka dziedzina, że można robić wszystko co się chce, łamać te stareotypowe "zasady", bo moim zdaniem trzymanie się sztywnych założeń hamuje rozwój...
Miał to być lekki letni makijaż, i taki wyszedł, wszelkie przyciemnianie kącików czy dodawanie kreski popsułoby ten efekt.
tyle ode mnie
Dziękuję Ci bardzo.. Cieszę się, że nie wszyscy uważają, że powinnam tam koniecznie pacnąć ciemniejszy akcent. Mam ochotę czasem właśnie zrobić coś innego, choć przyznam, iz na razie robię to metodą małych kroczków, ostrożnie sprawdzając Wasze reakcje i sondując Wasze cenne opinie.. Ferrou

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Zgodzę się z ferrou Zasady w makijażach często się łamie
I pięknie Cathy skarbie - mdleję na ten widok
Dziękuję Ci bardzo

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Bardzo subtelny makijaz, slicznie wygladasz.
Dziękuję i cieszę się, że Ci się podoba , aczkolwiek taki subtelny to on raczej nie miał być- subtelnie to ja się na co dzien maluję, a tego do pracy raczej bym nie położyła na oczy

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba, lekki, letni, połyskujący. Ładne modelowanie twarzy, usta tylko troszkę jakby za zimne, ale to może wrażenie. Ogólnie - chętnie poszłabym w nim na jakąś imprezę
Dziękuję Ci bardzo Usta za zimne powiadasz Pewnie masz rację... Wezmę to pod uwagę, jak mnie latem najdzie ochota na cos takiego z okazji letniego party

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do łamania zasad w makijażu, to wiem, że jest to bardzo często wskazane I nie wymagam, żeby każdy malował się non stop tak samo. Moim zdaniem po prostu pasowałoby tutaj podkreślenie oka, żeby przyciągało uwagę. Rozumiem zamysł Cathy, po prostu mam kilka uwag, ale nie rozumiem tego, że jak wyrażę zdanie odmienne od Waszego to zaraz sypią się ataki
Jeanne, oczywiście masz prawo do własnych opinii... Nie kazdemu musi się podobać to samo. Tak jak już wczesniej napisałam- krytyka kontruktywna i sensowna zawsze mile widziana
Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Być może lepiej by wyglądały przyciemnione kąciki, być może taka "poprawka" zepsułaby cały pomysł o lekkości. Możemy tylko domniemywać i prosić Cathy o "Fantę po raz trzeci"
Nie planowałam serii fantowej, ale żeby rozwiać toczące się tu dyskusje, czy lepiej z ciemnym kącikiem, czy bez, to może rzeczywiście pojawi się kolejny odcinek serialu fantowego
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.