Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 19:05   #4381
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dominikab usmiechnij sie
ja na szczescie przechodzilam ospe w dziecinstwie wiec teraz sie meczyc nie bede ale ogolnie jakos tak mam wrazenie ze odreagowuje za nia z tym swedzeniem

a tak w ogole to dostalam dzis paczke z BU (takie tempo mi sie podoba- zamowilam w niedziele pod wieczor) ukrecilam serum lemon i juz sie nie moge doczekac, kiedy bede juz mogla go sprobowac
a kocanka najprzyjemniej nie pachnie ale ie jest tez taka odrazajaca... wiem pewnie i taman by mnie nie powalil

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dobra, zmykam bo między kolejnymi awanturami wybierami się z TŻem do kina. Cóż za romantyczny związek.,..
skad ja to znam, wybieramy sie do kina, na zakupy, na pizze. a jeszcze przed wyjsciem kilka razy sie poklocimy i odwolujemy wyjscie. a ostatecznie i tak idziemy bo przeciez szkoda siedziec w domu skoro babcia zostaje z wnuczka
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:06   #4382
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Paula wysłałam wczoraj po południu, w poniedziałek będziesz miała co wąchać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:08   #4383
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Paula wysłałam wczoraj po południu, w poniedziałek będziesz miała co wąchać
hehe, dziekuje ciekawe czy to zniose
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:13   #4384
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a tak w ogole to dostalam dzis paczke z BU (takie tempo mi sie podoba- zamowilam w niedziele pod wieczor) ukrecilam serum lemon i juz sie nie moge doczekac, kiedy bede juz mogla go sprobowac
a kocanka najprzyjemniej nie pachnie ale ie jest tez taka odrazajaca... wiem pewnie i taman by mnie nie powalil
kocanka to pikuś, nawet nie zwracam na nią uwagi - muszę chyba z litr zamówić bo okrutnie mi służy, no ale używam dobre 6 miesięcy

znam coś z biochemii co by Was powaliło na kolana
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:13   #4385
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

co takiego?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:21   #4386
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

o nie, ja jestem na odwyku !!!! a Wy znowu czymś kusicie. Ta kocanka to mi się już po nocy śni
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:22   #4387
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
kocanka to pikuś, nawet nie zwracam na nią uwagi - muszę chyba z litr zamówić bo okrutnie mi służy, no ale używam dobre 6 miesięcy

znam coś z biochemii co by Was powaliło na kolana
Pewnie chodzi o spiruline, mnie ona nie rusza 'Pachnie' jak pokarm dla mojego zolwia
curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 19:26   #4388
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny ze stanikowa manią

Na zbiorowych zagranicznych organizuję zamówienie z brastopu... Może któraś się skusi

wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323300

sklep:
http://www.brastop.com/
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:28   #4389
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

A do mnie dotarła kolejna porcja próbek cieni Lauress (z gratisami jedyne 14 sztuk). Bardzo mi odpowiadają. Tylko już mi brakuje miejsca na te wszystkie prochy. Muszę przewietrzyć szuflady, a nawet wszystkiego nie wypróbowałam. A tu jeszcze niedługo (mam nadzieję) przybędą nowe, oczywiście ze wspólnych z Pastereczką.

Ostatnio z ciekawości zniesmaczona moimi dotychczasowymituszami do rzęs, kupiłam ten I woow. Niech się Diory i Lancomy schowają, rzęsy pogrubione, rozdzielone i wydłużone. Nic się nie osypuje ani nie odbija. W składzie sporo wyciągów i wit. A cena zwala z nóg. Można co kilka tygodni zmieniać i wyjdzie nawet mniej niż Diorshow czy inne "cudo" (to dopiero była trauma, wyrzuciłam po 3 tyg. bo efekt był koszmarny).

Ehh, weekend a u tu pochmurno i leje
no widzisz a ja mam bell mega long tusz i pisalam o nim to samo co Ty teraz mysle ze bell utrafilo jakąś dobrą formulę i tusze mozna kupowac bez obaw wiekszych (dla portwela równiez)

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
o nie, ja jestem na odwyku !!!! a Wy znowu czymś kusicie. Ta kocanka to mi się już po nocy śni
to ja tez pojde skoro Tys na odwyku, jak jeszcze zobacze ze sie Pranie odwykuje... bo i Frantic jakby nic nowego nie przygarniala

JMW pozniej bo musze pol mineralow schowac zeby Cie nie miec na sumieniu, albo jakas nospe wez przed wizytą

Ja jutro wybieram sie w okolice aquaparku, moze tam gdzies?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:33   #4390
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

A tak w ogóle JMW jak tam nowa fryzurka?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:35   #4391
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
JMW pozniej bo musze pol mineralow schowac zeby Cie nie miec na sumieniu, albo jakas nospe wez przed wizytą

Ja jutro wybieram sie w okolice aquaparku, moze tam gdzies?
to jak już Tobie wygodniej, ja do aquaparku mam rzut kamieniem , ale jakby co moge podjechać, kierowca zamówiony
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A tak w ogóle JMW jak tam nowa fryzurka?
a bardzo dobrze do ramion, więc jakiegoś szoku nie przezywam, acz pierwszego ranka na poduszce sie przestraszyłam jakis włosów (wczesniej spalam z zaplecionymi)
tylko zdecydowałam sie za namowa fryzjerki wracac do naturalnego koloru włosów i to bedzie trauma...swoje mam myszosredniblond farbowane na ciemno przez lata - wiec odrost bedzie paskudny (i pewnie jakies siwe odkryje przy okazji )
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-05-22 o 19:40
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 19:43   #4392
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
to ja tez pojde skoro Tys na odwyku, jak jeszcze zobacze ze sie Pranie odwykuje... bo i Frantic jakby nic nowego nie przygarniala
Ograniczam się jak tylko mogę, chociaż w skrytości sama trochę zamawiam. Ale przerzuciłam się ostatnio bardziej na pielęgnację, ciuchy, no i odważyłam się kupić pierwszy raz buty przez internet. Wiem, że dla wielu z Was to śmieszne, ale ja się zawsze bałam, że nie będą pasować, że trzeba będzie wymieniać i kłopotu z tym więcej tylko będzie. W zasadzie to cały czas się boję, bo moje buty zamówione i zapłacone w poniedziałek do dzisiaj nie przyszły. Nie lubię jak sprzedawca tak długo paczkę wysyła. Skoro płacę za priorytet, to znaczy że mi się spieszy i że z wysyłką przedmiotu też by się można było nieco pospieszyć. Ale może to tylko ja mam takie podejście.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A tak w ogóle JMW jak tam nowa fryzurka?
A jak tam wizyta Dominiki u fryzjera? Dobrze ściął?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:45   #4393
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

JMW ja kilka lat temu wróciłam do swojego koloru i jestem zadowolona I okazało się, że nie mam siwek więc nie farbuję i podoba mi się to
EDIT: Frantic na całe szczęście chociaż to dobrze dzisiaj wyszło, bo jak wracałam z pracy to znowu w korku na obwodnicy stałam i już mnie dzisiaj tak wszystko wk.... , że jakby mi jeszcze fryzjer źle ściął włosy to chyba jakiegoś wylewu bym dostała
I nie tylko ty masz takie podejście do sprzedarzy i wysyłki priorytetem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-05-22 o 19:50
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:48   #4394
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
kocanka to pikuś, nawet nie zwracam na nią uwagi - muszę chyba z litr zamówić bo okrutnie mi służy, no ale używam dobre 6 miesięcy

znam coś z biochemii co by Was powaliło na kolana
jak nie spirulina to nie wiem
powiedz!

dziewczynki, dziękuję za życzenia, bardzo poprawiacie nastrój
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:50   #4395
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Frantic, w pn wysle Ci paczke z CS, no ja sie nie bede nawet ujawniac z ciuchami, bo na odwyk przymusowy bysie mnie poslaly, heh
opowiadaj o nabytkach

jak ostatnio bylam u fryzjera, to obslugiwaly mnie 4 osoby + jedna trzymala kabel od suszarki zeby mnie nie dotknal, ani kropla nie sadla w nieprzadane miesce, a na wejsciu szkatulka na bizuterie podana, eh, och bywa na swiecie inaczej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:54   #4396
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic, w pn wysle Ci paczke z CS, no ja sie nie bede nawet ujawniac z ciuchami, bo na odwyk przymusowy bysie mnie poslaly, heh
opowiadaj o nabytkach

jak ostatnio bylam u fryzjera, to obslugiwaly mnie 4 osoby + jedna trzymala kabel od suszarki zeby mnie nie dotknal, ani kropla nie sadla w nieprzadane miesce, a na wejsciu szkatulka na bizuterie podana, eh, och bywa na swiecie inaczej
OMG Ty burżuju (to z zadrości ) gdzie taki fryzjer?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:59   #4397
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

SHA
i tak taniej niz u nas
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:02   #4398
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
SHA
i tak taniej niz u nas
no coś Ty Serio
Mi się zawsze wydawało, ze u nas usługi tanie są
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:02   #4399
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

tak, i na kreastese i wogole to ja chce znow

czy ktoś sie nie skusi na www.figleavs.com sensowne przeceny- ja ze 3 biore, a u mnie na poczcie nie kradna wiec... nie mowie ze przygarne kilkanascie osob ale kila moge
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 20:04   #4400
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tak, i na kreastese i wogole to ja chce znow

czy ktoś sie nie skusi na www.figleavs.com sensowne przeceny- ja ze 3 biore, a u mnie na poczcie nie kradna wiec... nie mowie ze przygarne kilkanascie osob ale kila moge
a kysz Ty kusicielko
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:05   #4401
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic, w pn wysle Ci paczke z CS, no ja sie nie bede nawet ujawniac z ciuchami, bo na odwyk przymusowy bysie mnie poslaly, heh
opowiadaj o nabytkach

jak ostatnio bylam u fryzjera, to obslugiwaly mnie 4 osoby + jedna trzymala kabel od suszarki zeby mnie nie dotknal, ani kropla nie sadla w nieprzadane miesce, a na wejsciu szkatulka na bizuterie podana, eh, och bywa na swiecie inaczej
Aha, myślałam, że poczekasz aż mój podkład z Blusche dojdzie. Jeżeli nie masz jeszcze zaklejonej paczki, to przetrzymaj ją.
Z pielęgnacji to głównie robiłam wielkie zapasy, po dwie, trzy sztuki. Czasem tak mam, że muszę mieć zapas czegoś, co mi bardzo służy, bo inaczej jestem nerwowa.
Ja do kupowania ciuchów to normalnie skora nie jestem i zakupy ubraniowe traktuję raczej jako obowiązek niż przyjemność. Teraz się rozbrykałam, bo nie bardzo wiem jeszcze co ubrać na Komunię, którą mam za tydzień, więc co rusz kupuję coś nowego. I przeważnie nie jest to z przeznaczeniem na Komunię, tylko akurat wpadło mi przy okazji w oko... same wiecie jak to jest.

Pastereczko ale fryzjera to Ci zazdroszczę, nawet z opowiadań nigdy wcześniej o takim nie słyszałam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:06   #4402
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

no co freya za 50zl to zle( z przesylka)?

Ja sama bylam zaskoczona tym fryzjerem, a innym razem tez tam mialam masaz i mycie glowy na siedząco, i ani kropelka tez na mnie nie spadla, eh ze o masazu stop nie wspomne... tesknie juz za tamtym rejonem.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-22 o 20:08
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:13   #4403
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
uff, to wszystko ok

hm, ja też mam sporą listę, ale najpierw muszę obejrzeć poprzednie zamówienie

apropos dzieci - moje młodsze zasnęło podczas drogi z przedszkola, oczywiście bez obiadu, niedawno się obudziło a teraz siedzi na podłodze i ryczy, bo obiadu zjeść nie ale czekoladę to i owszem
No to normalne.Moja ma 10 lat i jest to samo.W drodze powrotnej ze szkoły wcina snikersa a obiadek później bo nie jest głodna.

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Rozi, sto lat i spełnienia wszystkich marzeń



Uff, udało mi się nadrobić wszystkie posty. Produkujecie je z prędkością światła. No ale przynajmniej zapisałam kilka pozycji do przeczytania. Uwielbiam czytać, ubolewam jednak nad tym, że nie mam za bardzo na to czasu. Kiedyś czytałam po kilkanaście pozycji w miesiącu, a teraz to cóż jak przeczytam więcej niż jedną książkę nie branżową to już sukces.

A do mnie dotarła kolejna porcja próbek cieni Lauress (z gratisami jedyne 14 sztuk). Bardzo mi odpowiadają. Tylko już mi brakuje miejsca na te wszystkie prochy. Muszę przewietrzyć szuflady, a nawet wszystkiego nie wypróbowałam. A tu jeszcze niedługo (mam nadzieję) przybędą nowe, oczywiście ze wspólnych z Pastereczką.

Ostatnio z ciekawości zniesmaczona moimi dotychczasowymituszami do rzęs, kupiłam ten I woow. Niech się Diory i Lancomy schowają, rzęsy pogrubione, rozdzielone i wydłużone. Nic się nie osypuje ani nie odbija. W składzie sporo wyciągów i wit. A cena zwala z nóg. Można co kilka tygodni zmieniać i wyjdzie nawet mniej niż Diorshow czy inne "cudo" (to dopiero była trauma, wyrzuciłam po 3 tyg. bo efekt był koszmarny).

Ehh, weekend a u tu pochmurno i leje
Fajnie ten tusz a ja właśnie zamówienie z CC zrobiłam i dwa tusze zamówiłam.
Jutro mam wizytę.Koleżanka z męzem przylatują z Polski i całe mieszkanko musiałam posprzątać, bigos ugotować i ciasto upiec
Padam dosłownie.
Ale z tym ciastem to zawsze coś mi sie nie udaje wiec nie wim czy będe miała czym gosci poczęstować.Zobaczymy jutro.
A od jutra imprezka.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:26   #4404
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a tak w ogole to dostalam dzis paczke z BU (takie tempo mi sie podoba- zamowilam w niedziele pod wieczor) ukrecilam serum lemon i juz sie nie moge doczekac, kiedy bede juz mogla go sprobowac
a kocanka najprzyjemniej nie pachnie ale ie jest tez taka odrazajaca... wiem pewnie i taman by mnie nie powalil [COLOR="Silver"]
Tez zamówilam w niedzielę, oplaciłam tego samego dnia, i myslalam ze dzisiaj paczka dojdzie, ale niestety nie ma. Też chcialam wypróbować kocankę. I tamanu sprawdzę, ale dopiero w poniedziałek. Ah.Ah.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:35   #4405
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja za pierwszym razem dluugo czekalam...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:39   #4406
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja za pierwszym razem dluugo czekalam...
A mi wlasciwie sprawnie idzie to moje pierwsze zamowienie z BU, bo w poniedzialek przyjeli do realizacji, we wtorek juz mialam "potwierdzone/oplacone" i w srode wyslane. Dlatego tak polowalam na dzisiaj.
No nic, czekam.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:58   #4407
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[quote=pastereczka;1242338 6]no co freya za 50zl to zle( z przesylka)?

Ja sama bylam zaskoczona tym fryzjerem, a innym razem tez tam mialam masaz i mycie glowy na siedząco, i ani kropelka tez na mnie nie spadla, eh ze o masazu stop nie wspomne... tesknie juz za tamtym rejonem.[/quote]


łoooomatko!!!! ja! ja! freya!!! tyle, że musiałam opuścić te lekcje jak o mierzeniu dawałyście!!! musisz mnie poinstruować, kochana, i lecimy z koksem, tj cycem a czy inne kolory to też jej są?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 21:15   #4408
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
co takiego?
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o spiruline, mnie ona nie rusza 'Pachnie' jak pokarm dla mojego zolwia
spirulinę to ja uwielbiam - jeść też
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jak nie spirulina to nie wiem
powiedz!

dziewczynki, dziękuję za życzenia, bardzo poprawiacie nastrój
neem, któraś z dziewczyn scharakteryzowała ten zapaszek jako ... padlinę

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no co freya za 50zl to zle( z przesylka)?

Ja sama bylam zaskoczona tym fryzjerem, a innym razem tez tam mialam masaz i mycie glowy na siedząco, i ani kropelka tez na mnie nie spadla, eh ze o masazu stop nie wspomne... tesknie juz za tamtym rejonem.
rany, ja też tak chcę - ten masaż stóp zwłaszcza
to co to jest SHA
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No to normalne.Moja ma 10 lat i jest to samo.W drodze powrotnej ze szkoły wcina snikersa a obiadek później bo nie jest głodna.
ja z grona tych wrednych - nie dałam póki nie zjadła czegoś konkretnego
u nas słodycze owszem, ale na deser po zaliczonym posiłku

dziewczyny, nie kusić mnie tu stanikami
jak noszę Freya Rio 75DD [34DD] to inne jakie powinnam brać np. porcelankę Panache? 32E?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 21:21   #4409
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
spirulinę to ja uwielbiam - jeść też
neem, któraś z dziewczyn scharakteryzowała ten zapaszek jako ... padlinę
potwierdzam - mimo iż byłam przygotowana na hardcorowe wrażenia, nie spodziewałam się, że coś może tak... brzydko pachnieć Powędrowała w drodze wymianki do kogoś, komu mam nadzieję służy lepiej..

Znowu stanikami kusicie A ja właśnie potrzebuję, bo "wyrosłam" z większosci.. Sprały się, czy jak?

Rozi- bardzo spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:18   #4410
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez atoja;12424373łoooomatko! !!!:love: ja! ja! freya!!! tyle, że musiałam opuścić te lekcje jak o mierzeniu dawałyście!!! musisz mnie poinstruować, kochana, i lecimy z koksem, tj cycem;) a czy inne kolory to też jej są?[/quote

http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/


rany, ja też tak chcę - ten masaż stóp zwłaszcza
to co to jest SHA

ja z grona tych wrednych - nie dałam póki nie zjadła czegoś konkretnego
u nas słodycze owszem, ale na deser po zaliczonym posiłku

dziewczyny, nie kusić mnie tu stanikami
jak noszę Freya Rio 75DD [34DD] to inne jakie powinnam brać np. porcelankę Panache? 32E?
a moja nie lubi slodkiego tylko warzywka mieska owoce itd. lalala
srio lubi tylko zdrowa zywnosc raczej

to kto sie skusi na staniki?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.