Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 20:08   #2161
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Zdecydowanie ciemne włosy.

chyba kwestia zdjęć,

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja bardzo polubiłam podkłady Pixie ładnie sie trzymają pielęgnują cerę,próbki są na allegro sróbowac zawsze warto.Jeżeli jestes alergiczką unikaj raczej minerałów z zielenią chromową.
Współczuję alergii moja mama ma to samo jeszcze trądzik różowaty,czasami na powiekach aż ma skorupę a to bardzo ładna kobieta.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Masz naprawdę piekny kolor oczu i rzęsy,taki makijazyk podkresla ich urodę


ooo właśnie doczytałam Twój post A ta zieleń chromowa to rozumiem, że przy kolorkach zielonych? Raczej nie pomalowałabym się na zielono. BARDZO poluję na mineralne błękit i róż. Niestety nie znalazłam tego, czego oczekuję ... ale szukam. A czy ten podkład mnie nie uczuli i w ogóle jak się nakłada podkład? Nigdy nie używałam...

Oczywiście dziękuję za tak dobre słowa
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:33   #2162
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ZakkAtak - po pierwszych zdjęciach też stawiałam na ciemne włoski ale na tych ostatnich z inną fryzuką też fajnie. Masz piękne usta, piegi są urocze, dziewczęce, zalotne... ja lubię jak mam latem piegi Fajne to zdjęcie w okularach - chłopaki się odbijają
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:38   #2163
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
ZakkAtak - po pierwszych zdjęciach też stawiałam na ciemne włoski ale na tych ostatnich z inną fryzuką też fajnie. Masz piękne usta, piegi są urocze, dziewczęce, zalotne... ja lubię jak mam latem piegi Fajne to zdjęcie w okularach - chłopaki się odbijają

hihihi dziękuję na "starość" mi przyszło takie komplementy odbierać
Tylko w krótkich włosach wyglądam jak człowiek, niestety fryzjerzy nie potrafią ścinać i musiałam sama się nauczyć i farbować i obcinać, choć ciężko było. Przynajmniej do nikogo teraz nie mam pretensji..
Zaiste nie mam zbyt wielu zdjęć, żeby pokazać jak fajnie te blond wyglądają.
No, ale teraz wróćmy do kosmetyków mineralnych.
Może ktoś ma do "dania" na próbę błękit i róż? Bo wiem, że kupować tu nie wolno

Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-04-12 o 21:10
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:00   #2164
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ZakkAtak, jak ja Ci ust zazdroszczę i piegi też bym chciała mieć... nakładanie podkładu i inne takie rzeczy opisane są w tym wątku
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:12   #2165
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;18534177]ZakkAtak, jak ja Ci ust zazdroszczę i piegi też bym chciała mieć... nakładanie podkładu i inne takie rzeczy opisane są w tym wątku [/QUOTE]
a tak, dotarłam do tego wątku, dotarłam
Ust zazdrościsz? Eeee nie ma czego, ja to chciałabym wyciąć ten tłuszcz na powiece, tzw. opadająca powiekę, nie mogę patrzeć na nią...brrrr
Ależ Wy jesteście miłe dziewczyny
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:34   #2166
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
hihihi dziękuję na "starość" mi przyszło takie komplementy odbierać
Tylko w krótkich włosach wyglądam jak człowiek, niestety fryzjerzy nie potrafią ścinać i musiałam sama się nauczyć i farbować i obcinać, choć ciężko było. Przynajmniej do nikogo teraz nie mam pretensji..
Zaiste nie mam zbyt wielu zdjęć, żeby pokazać jak fajnie te blond wyglądają.
No, ale teraz wróćmy do kosmetyków mineralnych.
Może ktoś ma do "dania" na próbę błękit i róż? Bo wiem, że kupować tu nie wolno
Spóźniłaś się na błękit... właśnie dzisiaj wyleciał do jednej z wizażanek... mogłamm podzielić na pół, gdybym wiedziała... co do różu to chodzi CI o kolor cienia czy róż taki na poliki?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:41   #2167
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Spóźniłaś się na błękit... właśnie dzisiaj wyleciał do jednej z wizażanek... mogłamm podzielić na pół, gdybym wiedziała... co do różu to chodzi CI o kolor cienia czy róż taki na poliki?
aj aj aj
ale właśnie za 1 zł wzięłam ten:
http://www.lagirlusa.com/products_detail.php?objID =65
OCEAN ES189



a róż też do powiek oczywiście, bo śmiesznie bym wyglądała z różem na policzkach hihihi


Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-04-12 o 21:46
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 10:40   #2168
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Blv cudne oczy i bardzo bardzo przypasowały mi brwi
ZakkAtak ale dlaczego dziwnie z różem? nie czaję podkład mineralny to na 99% procent Cię nie uczuli, zresztą próbki na allegro pozwolą potestować,a nie wydasz majątku albo może powymieniaj się na Targowisku, sporo osób za różne kosmetyki/inne rzeczy wymienia sample itd.
U mnie w kratkę z cerą. Piegi się pojawiły (skąd????) chyba przez sen mnie słońce poraziło, no dziwne to bardzo,bo filtruję od rana do nocy.
Przebarwienia powoli (bardzo powoli) schodzą, nowych niespodzianek śladowe ilości więc w gruncie rzeczy jestem bardziej zadowolona. Ale i tak na zdjęciach wygląda to lepiej, w rzeczywistości jest tego więcej.
już mam dość tej nauki do matury na nic nie mam czasu
kosmetyki :
1.korektory: aussi perk mi up,intensive fair, mint EDM
2.podkłady: mieszanka ivory,light almond,winged butter EDM
3.skrobia dry flo+coś a la puder sun z EDM + perfekt/gold semi matte
4.róż mix EDMowy
5.cienie : beżowa mika + countryside EDM
6.cień maybelline
7.brwi essence + szary kohl z mej kolekcji
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:20   #2169
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Tym razem makijaż, chyba mocniejszy.
Narure's minerals Eye Colour ombre a paupieres numer 04 - amethyste intense oraz to samo, ale 08 tylko kreska, na górze powiek 07, rzęsy mayballine i baza vipera.
Pędzle są cudowne do nakładania, kupiłam je dosłownie za 3 i 4 zł
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:22   #2170
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
Blv cudne oczy i bardzo bardzo przypasowały mi brwi
ZakkAtak ale dlaczego dziwnie z różem? nie czaję podkład mineralny to na 99% procent Cię nie uczuli, zresztą próbki na allegro pozwolą potestować,a nie wydasz majątku albo może powymieniaj się na Targowisku, sporo osób za różne kosmetyki/inne rzeczy wymienia sample itd.
U mnie w kratkę z cerą. Piegi się pojawiły (skąd????) chyba przez sen mnie słońce poraziło, no dziwne to bardzo,bo filtruję od rana do nocy.
Przebarwienia powoli (bardzo powoli) schodzą, nowych niespodzianek śladowe ilości więc w gruncie rzeczy jestem bardziej zadowolona. Ale i tak na zdjęciach wygląda to lepiej, w rzeczywistości jest tego więcej.
już mam dość tej nauki do matury na nic nie mam czasu
kosmetyki :
1.korektory: aussi perk mi up,intensive fair, mint EDM
2.podkłady: mieszanka ivory,light almond,winged butter EDM
3.skrobia dry flo+coś a la puder sun z EDM + perfekt/gold semi matte
4.róż mix EDMowy
5.cienie : beżowa mika + countryside EDM
6.cień maybelline
7.brwi essence + szary kohl z mej kolekcji

Bardzo delikatnie wyszło jak na te ilości
Nie używam korektorów, podkładów, pudrów, róży, chyba piegi pozostawię na wolności.
Twój makijaz mi się podoba, ten cień.
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:44   #2171
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ZakkAtak - dzięki co do hmmm.... no niestety mam sporo przebarwień potrądzikowych i 90% końcowego krycia daje mi mix tych korektorów, podkład tylko 10% . A czy dużo? Hmm raczej nie , ja na różne partie twarzy różne odcienie używam, nie walę przecież wszystkiego na siebie a skrobia+ dodatki to po prostu puder wykańczający by me na strefę T co by się nie błyszczeć
mam dzisiaj prawie tak samo oczy pomalowane,jak Ty na swoich zdjęciach
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851

Edytowane przez Kornka
Czas edycji: 2010-04-13 o 11:45
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 12:14   #2172
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Kornka, na zdjęciach Twoj cera bardzo ładnie wygląda Moim zdaniem masz ciut zbyt różowa buzię w stosunku do szyi, ale nie na wszystkich zdjęciach, więc może to tylko wina oświetlenia. Bardzo nude makijażyk

ZakkAtak - dlaczego nie chcesz używac podkadu i różu - spróbuj Odpowiednio dobrany i nałożony podkład mineralny nie zazkodzi a zapewne poprawi wygląd.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:40   #2173
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Blv mocny, wyrazisty makijaż, ale pasuje Ci i Twoja twarz wygląda bardzo ciekawie-drapieznie i kocio podoba mi się bardzo make up

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
(...)
a róż też do powiek oczywiście, bo śmiesznie bym wyglądała z różem na policzkach hihihi[/B]

dlaczego?


Kornka pieknie zatuszowana cera Minimalna roznica miedzy twarzą a szyją ale sama ocen jak to wygląda w świetle dziennym. zawsze mozesz nalozyć odrobinę bronzera na boki twarzy i szyji Oczka, delikatne ale urocze
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:09   #2174
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
ZakkAtak - dlaczego nie chcesz używac podkadu i różu - spróbuj Odpowiednio dobrany i nałożony podkład mineralny nie zazkodzi a zapewne poprawi wygląd.

W odpowiedzi, chyba dlatego, że moja buzia nie lubi niczego na sobie. Ja mam problem z dobraniem jakiegokolwiek kremu a co dopiero podkłady, pudry etc.
Jak się trochę bardziej postarzeję, wtedy na pewno będę korzystać. Nie jestem piękna, ale jakbym nałożyła coś innego poza kremem, natychmiast bym spuchła. Chyba tak działają na mnie niebotyczne ilości parabenów zawartych w tego typu specyfikach. Z zazdrością zawsze patrzę na piękne gładkie buzie choćby takie jak u KORNKI czy FERGUSSON
Mam bardzo przetłuszczającą się cerę.
Mało tego wstałam rano z opuchniętymi powiekami co może znaczyć, że i na MINERALNE mam uczulenie.
Jak tak będzie to niezła załamka...
Pozdrawiam dziewczyny, macie piękne makijaże, szczerze piszę.

Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-04-13 o 15:15
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:16   #2175
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
ZakkAtak - dzięki co do hmmm.... no niestety mam sporo przebarwień potrądzikowych i 90% końcowego krycia daje mi mix tych korektorów, podkład tylko 10% . A czy dużo? Hmm raczej nie , ja na różne partie twarzy różne odcienie używam, nie walę przecież wszystkiego na siebie a skrobia+ dodatki to po prostu puder wykańczający by me na strefę T co by się nie błyszczeć
mam dzisiaj prawie tak samo oczy pomalowane,jak Ty na swoich zdjęciach
Kornko, wyglądasz prześlicznie
swietnie się maskujesz, zainteresowała mnie ta mieszanka intensive fair + mint. Ty je ze sobą mieszasz? W jakich proporcjach?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:37   #2176
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

marioladabr też mi się zdaje ,że mam trochę różową,ale zrzucam to na karb rannego zaróżowienia (bez make up u mam wręcz czerwoną twarz, strasznie podrażnia mnie wszelkie przecieranie wacikiem, czy nawet wklepywanie/wsmarowywanie) hmmmm ale jak się tak przyglądam ,to w istocie jest różnica
ferguusson słyszeć komplement od Ciebie i Marioli to doprawdy zaszczyt z bronzerem próbowałam, ale jak mam swój zwykły-tj jasny podkład, to dziwnie to wygląda,taki wręcz teatralny efekt, a tego nie oczekuję na co dzień masz może jakiś do polecenia do jasnej cery, bo na widziałam ,że wstawiałaś zdjęcia w jaśniejszym podkładzie? mój bronzer niestetyż pasował zanim skatowałam twarz kwasami i rozjaśniłam sobie na niespotykaną dotąd skalę buzię a zresztą wstawię zdjęcie dla skali porównawczej (ja to ta z lewej oczywiście) wybacz minę haha zdjęcie stylizowane
ZakkAtak dziękuję za komplement jeśli chodzi o gładką buzię,ale niestetyż nie jestem raczej szczęśliwą posiadaczką skóry normalnej
jak będę mieć troszkę później zajęcia ( i nie będę wstawać o 5tej ,kiedy jest ciemno ) to wstawię na Przed i Po i spokojnie wtedy sobie porównasz ile u mnie dają minerałki na buzi. Patrzyłam na Twoje zdjęcia, no i wg mnie to najlżejsza formuła na bank nie przykryłaby Ci piegów ,natomiast wyrównała koloryt, choć w zasadzie mając taką cerę mi by się chyba nie chciało poczytaj może o składach podkładów mineralnych ,co ew. mogłoby Cię uczulić? A jeśli chodzi o kremy, to używasz drogeryjnych?
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:58   #2177
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
W odpowiedzi, chyba dlatego, że moja buzia nie lubi niczego na sobie. Ja mam problem z dobraniem jakiegokolwiek kremu a co dopiero podkłady, pudry etc.
Jak się trochę bardziej postarzeję, wtedy na pewno będę korzystać. Nie jestem piękna, ale jakbym nałożyła coś innego poza kremem, natychmiast bym spuchła. Chyba tak działają na mnie niebotyczne ilości parabenów zawartych w tego typu specyfikach. Z zazdrością zawsze patrzę na piękne gładkie buzie choćby takie jak u KORNKI czy FERGUSSON
Mam bardzo przetłuszczającą się cerę.
Mało tego wstałam rano z opuchniętymi powiekami co może znaczyć, że i na MINERALNE mam uczulenie.
Jak tak będzie to niezła załamka...
Pozdrawiam dziewczyny, macie piękne makijaże, szczerze piszę.
trzeba wyeliminować to co rzeczywiscie może uczulać i sprawdzic gdzie jest granica miedzy uczuleniem a problemami zdrowotnymi. Nie twierdze że produkty mineralne nie uczulają nikogo-bo owszem, są takie przypadki, ale ryzyko jest o wiele mniejsze niż w porównaniu z kosmetykami niemineralnymi. Robilaś testy na alergeny? Możesz być uczulona na jeden, dwa trzy i 10 składników, ale male jest prawodopodobienstwo że na wszystko. Wybierz się do poradni i sprawdz CO Cie uczula. Przez pare dni nie uzywaj zadnych kosmetyków i sprawdz stan skory i oczu. Puchnięcie to często odzwierciedlenie problemów z nerkami, zla dieta, a nawet pozycja w jakiej spisz. Zrob sobie morfologię, ob i inne podstawowe badania.
a kremy-jak już wyeliminujesz co jest przyczyna alegrii-unikaj tego. Nie mozna iść po omacku ze zdrowiem i pielegnacją albo unikać WSZYSTKIEGO "bo szkodzi". Nie-szkodzi jedna/pare konkretnych rzeczy a resztę mozna stosować.
ja mialam kiedyś cudną cerę, jak pupcia niemowlaka i uzywalam najtanszego kremu nivea. Teraz zrobila się wybredna i kazdy krem to dluga analiza skladu przed zakupem i strach że zapcha. Ale już wiem jak z nią postępować


Przepraszam za ten OT drogie moderatorki, zakk- jesli masz jakies pytania -zapraszam na PW.


Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
(..)
ferguusson słyszeć komplement od Ciebie i Marioli to doprawdy zaszczyt z bronzerem próbowałam, ale jak mam swój zwykły-tj jasny podkład, to dziwnie to wygląda,taki wręcz teatralny efekt, a tego nie oczekuję na co dzień masz może jakiś do polecenia do jasnej cery, bo na widziałam ,że wstawiałaś zdjęcia w jaśniejszym podkładzie? mój bronzer niestetyż pasował zanim skatowałam twarz kwasami i rozjaśniłam sobie na niespotykaną dotąd skalę buzię a zresztą wstawię zdjęcie dla skali porównawczej (ja to ta z lewej oczywiście) wybacz minę haha zdjęcie stylizowane
(..)

urocze zdjęcie
mam nadzieje że stosujesz filtry

kornko-ale slowo bronzer nie oznacza automatycznie opalenizny rodem z solarium. sa rozne odcienie, tonacje. ja lubie te blusche-mają light, medium i dark-czy jakoś tak. Uzywam light i/lub medium. Spice bronzer jest piękny.
zawsze mozesz kupic sample podkladu z tej samej tonacji ale o ton/dwa/trzy ciemniejszy i modelować twarz.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-04-13 o 16:14 Powód: miliony literówek
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:10   #2178
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ZakkAtak słuchaj się Fergi, mądrze prawi (). Ja jeszcze dodam, że istnieje coś takiego jak alergia krzyżowa, czyli można np. zjeść coś co nas uczuli a objawy pojawią się na twarzy, albo jeszcze coś innego- uczula np. farba do włosów a objawy występują na twarzy czy ciele.
Takżę po pierwsze alergolog. Po drugie zapoznaj się z tym co to są kosmetyki mineralne, bo z linku, który podałaś wynika, że cień nie należy do czysto mineralnych.



Kornka, ładne i jasne brązery mają firmy EGM i MEOW. Ja jestem mocno blada, wszystkie podkłady EDM są dla mnie za ciemne, a w/w firm z powodzeniem używam. Ewentualnie kup sobie pędzel DuoFiber i wtedy, żaden odcień Ci będzie nie straszny
A poza tym to śliczna z Ciebie dziewczyna i pomimo problemów z cerą (coraz mniejszych z resztą), bardzo fajnie i przy tym nie przesadnie się malujesz.



Proszę o wybaczenie za offtop.
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:11   #2179
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Fergi no stosuję, co nie koniecznie mnie raduje :P ale w te wakacje byłam ponad miesiąc w Syrii, potem 2 tyg nad morzem,nie kwasiłam się ,więc na 30SPF się opaliłam porządnie zresztą naturalnie dosyć szybko się opalam ,no a filtry podczas tegoż to podstawa teraz jadę na 50SPF więc blednę ... A co do bronzerów, to wstyd ale zupełnie się nie znam. Dzięki za rady trzeba będzie się zaopatrzyć
Hanneke bardzo bardzo dziękuję z cerą jest lepiej, ale trochę martwi mnie to,że bez makijażu nadal strach się gdzieś pokazywać... te ślady są w zasadzie płaskie i dlatego w miarę je tuszuję, ale nadal bez niczego bardzo widoczne no na Meow to już się szykowałam, kurczę, te kosmetyki mnie zrujnują ;p w czerwcu jadę nad morze, więc troszkę na pewno złapię słońca (może nie na buzi :P ale naokoło) i ze spokojnym sumieniem będę mogła na ciemniejsze odcienie podkładów przejść, bo już mam dość tych zimowych bladości :P
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851

Edytowane przez Kornka
Czas edycji: 2010-04-13 o 16:17
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 16:34   #2180
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
chyba kwestia zdjęć,

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------





ooo właśnie doczytałam Twój post A ta zieleń chromowa to rozumiem, że przy kolorkach zielonych? Raczej nie pomalowałabym się na zielono. BARDZO poluję na mineralne błękit i róż. Niestety nie znalazłam tego, czego oczekuję ... ale szukam. A czy ten podkład mnie nie uczuli i w ogóle jak się nakłada podkład? Nigdy nie używałam...

Oczywiście dziękuję za tak dobre słowa
Spróbowac warto,a zieleń chromowa jest bardzo często w podkładach o tonacji oliwkowej.
Podkład nakłada się pędzlem ruchem kolistym ,wcierającym ,minimalne ilości można dac 1-4 warstwy, polecam na początek pędzel Long Hand Kabuki(LHK) EDM lub Pixie jest on uniwersalny,nałożysz nim i podkład i róz,rozświetlacz

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Jeszcze jedno w prawdziwych minerałach nie ma parabenów i tego całego syfu dlatego tak je uwielbiamy a jako kremik polecam Physiogel (w aptece) jak pisałam moja mama ma takie same problemy a ten krem wszystko koi
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:42   #2181
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

troszkę mocniejszy na dzisiejsze wyjście : ))

wszystko jest EDM

podkład linen
korektor multi-intensiv
róż dvr saturday
cienie first love, cliche, sweet woodruff
cień do brwi - coś z silver ; )

nic specjalnego, ale postanowiłam się tym z Wami podzielić : )
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:04   #2182
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Agattko, jak zwykle pięknie Uwielbiam twoje makijaże. Inna rzecz, że zwykle świetnie je eksponujesz, fajne fotki
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:24   #2183
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Agattka zdjęcia i twarz na okładkę
Makijaz
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:22   #2184
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Agatko, jak ślicznie
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:46   #2185
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
troszkę mocniejszy na dzisiejsze wyjście : ))

wszystko jest EDM

podkład linen
korektor multi-intensiv
róż dvr saturday
cienie first love, cliche, sweet woodruff
cień do brwi - coś z silver ; )

nic specjalnego, ale postanowiłam się tym z Wami podzielić : )

oo rrrany, tyle tylko powiem bomba
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:05   #2186
WhiiteAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 236
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
troszkę mocniejszy na dzisiejsze wyjście : ))

wszystko jest EDM

podkład linen
korektor multi-intensiv
róż dvr saturday
cienie first love, cliche, sweet woodruff
cień do brwi - coś z silver ; )

nic specjalnego, ale postanowiłam się tym z Wami podzielić : )
Nic specjalnego? Jesteś śliczna
__________________
Szczęśliwa. Z Nim.


Studentka
Legalny kierowca
WhiiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:18   #2187
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Agatko- jesteś piękna, robisz świetne makijaże i zdjęcia .
Kornka- masz kształt brwi o jakim marzę! Proste na końcach , moje wyginają się w łuk, nie da się tego skorygować(czyt.wyrwać w odpowiedni sposób, próbowało kilka kosmetyczek...)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 09:54   #2188
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

L.A. GIRL CIEŃ MINERALNY OCEAN
Szybko mi go wysłali i od razu próba.
B. lubię takie kolory.

ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:20   #2189
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
L.A. GIRL CIEŃ MINERALNY OCEAN
Szybko mi go wysłali i od razu próba.
B. lubię takie kolory.
Nakładasz cienie na jakąś bazę? Na pierwszym zdjęciu widac prześwity, i nie wiem czy to tylko tak niedbale dla testów nałożyłaś, czy to już właściwe nałożenie, bo jeśli właściwe to mnie się nie podoba , trzeba by było dopracować sposób nakładania, albo na bazę, albo innym pędzlem. Kolorek jest super i bardzo pasuje do Twoich tęczówek ALe to tlko na pierwzym zdjęciu, bo przy otwartych oczkach to już nie ma tego efektu.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:01   #2190
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Nakładasz cienie na jakąś bazę? Na pierwszym zdjęciu widac prześwity, i nie wiem czy to tylko tak niedbale dla testów nałożyłaś, czy to już właściwe nałożenie, bo jeśli właściwe to mnie się nie podoba , trzeba by było dopracować sposób nakładania, albo na bazę, albo innym pędzlem. Kolorek jest super i bardzo pasuje do Twoich tęczówek ALe to tlko na pierwzym zdjęciu, bo przy otwartych oczkach to już nie ma tego efektu.

oczywiście że dla testu
już poprawione, z bazą.. tyle, ze dwa kolory, właściwie 3, bo sam niebieski jest bardzo intensywny i nie mam odwagi tak mocno oka podkreslić, małżonek mówi, że wtedy wyglądam bardzo staro..
dziś nie mam dobrego dnia na makijaż, ale coś tam nasmarowałam..z tym cudownym niebieskim

Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-04-14 o 11:24
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 10:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.