Łączenie kilku programów TF+ callanetics? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 16:48   #1
niebieskiemigdaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4

Łączenie kilku programów TF+ callanetics?


Potrzebuję porady

Od około miesiąca ćwiczę Turbo Fire, widzę pozytywne efekty, szczególnie jeśli chodzi o jędrność mojego ciała. Jednak moja pupa to masakra. Dlatego też zastanawiam się nad jednoczesnym ćwiczeniem Brazil Butt Lift.

Tylko, że...
1. Czy to nie jest tak, że to będzie już za dużo ćwiczeń? W niektóre dni ćwiczenia TF trawają godzinę, BBL podobnie. No i raczej nie dałabym rady ćwiczyć tego jedno po drugim, po chyba bym umarła
Czy jest sens to wszystko łączyć dla lepszych i szybszych efektów? czy cierpliwie czekać, aż skończy się calutki plan jednego trening i dopiero wtedy zaczynać kolejny?

2. A może dołączyć do Turbo Fire, Callanetics? Ćwiczenia rozciągające, modelujące sylwetkę. Myślę, może, że ta wersja jest rozsądniejsza. Ale co wtedy z posiłkami po treningu (białko + węglowodany)? Nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale posiłki potreningowe zjada się szybko po samym męczącym treningu. A podczas kiedy najpierw zrobiłabym ćwiczenia Turbo Fire (o meega wielkiej intensywności), a potem rozciąganie Callanetisc to mój oddech już dawno zdąży się uspokoić i odpocząć. Jest wtedy sens jeść ten posiłek?


Jeśli moje rozumowanie jest złe, proszę mnie wyprowadzić z błędu
niebieskiemigdaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 19:52   #2
niebieskiemigdaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Łączenie kilku programów TF+ callanetics?

Nie wiem.. może moje pytanie jest głupie? Albo było już podobne (i nie znalazłam). Może dlatego nikt nie chce mi odpisać...?
niebieskiemigdaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 07:02   #3
sara20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Dot.: Łączenie kilku programów TF+ callanetics?

hej jesli dobrze zrozumialam,to zalezy Ci na poprawie wygladu posladkow?...
nie wiem jakie efekty daje Callanetics,bo nigdy nie probowalam,ale dla mnie super sie sprawdzaja cwiczenia z ta duza pilka na posladki wlasnie,poprostu dodaj ze 2-3 rozne cwiczenia do codziennego treningu
sara20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 22:00   #4
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Łączenie kilku programów TF+ callanetics?

hej

wypowiem się jako że łączyłam początkowo te programy... i Brazil. daje efekty, ale w moim przypadku zupełnie nie spektakularne... może pupa troche wyżej ale szału nie ma.

znalazłam za to na youtube jakieś ćwiczenia na pośladki i je łączę z TF - poprostu po ćwiczeniach robię takie na same pośladki.

myślę że to troche za dużo ćwiczeń jak połączysz.
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.