Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :( - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-23, 20:45   #241
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Wiesz jakie jest Twoje największe szczęście? Że mieszkasz daleko ode mnie, bo jakbym Cie spotkała, jak skopała po siedzeniu, to byś zaraz przestała tak bredzić!
Własnie ze moją są cholernie widoczne, na całej twarzy, nawet jesli bym sie cała wysmarowała dermacolem, nie robiąc całkowitej, nienaturalnej maski, to i tak było by je widac. Poza tym? Weź Ty sie dziewczyno punknij! Jak mogą Cie przestać lubieć za to jak wygladasz Bo gdyby ludziom przeszkadzały piegi, to wieczorami siedziałabym w pokoju, mój telefon milczałby, moja lista gadu nie miałaby tyle kontaktów, nie musiałabym co chwile otwierać ust aby powiedzieć komuś cześć, pogadać, pośmiać się, a tak NIE jest, bo ludzi lubi się za to KIM SĄ a NIE jak wyglądają! I wbij sobie to do tej łepetynki!!!!
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 15:58   #242
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

wiem wiem... ;PP

`ale kurde ja sie bojee.
wiem,ze lubią mnie za to jaka jestem...
a nie jak wyglądam...
ale po prostu... łeee. ;(
boje sie.
ze jednak wygląd tez ma dla nich znaczeniee...
strasznie sie bojeee.

;(

`a ja przed Tobą ucieknę ;DD
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 20:58   #243
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Zaprawde powiadam Ci...nadejdzie taki dzień, że nasze drogi sie skrzyżują i wtedy nie bedzie ratunku, moja noga spocznie na twym pupsku za te brednie
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 18:43   #244
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

;(

<boisie>

;D

musze sie kurcze przezwyciężyć...

bo już mam dość tych podkładów... brrr.... ;(((
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 11:53   #245
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

czesc
ja tez mam piegi po Mamie i tez niektóre sie łaczą ze sobą / jak byłam małą dziewczynką(koło4lat) zaczeły mi strasznie przeszkadzac / im starsza tym gorzej/ koło 14-15 lat kuzynki sie ze mnie nasmiewały a raczej jedna konkretnie i niemiło
Mama mi mówiła ze najpiekniejsze dziewczyny są tylko z piegami/ dziadek ze dziewczyna bez piegów jest jak żołnierz bez karabinu
a od kiedy poznałam męża(maiłam 15lat) uważam ze DZIEWCZYNA BEZ PIEGÓW JEST JAK NIEBO BEZ GWIAZD

i teraz posmuce/ piegi dodają urody jak są na zadbanej buzi mam 21 lat i jestem bardzo zaniedbana/ nigdy sie nie malowałam i narazie nie chce tego robic/ ale moze jest jakis żel-krem ,,niby podkład,, niby puder, który mozna zastosowac jak krem??chce wygospodarowac na takie ,,coś,, do 150zł.

bardzo prosze o pomoc
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 18:12   #246
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
piegi mozna usunac laserem IPL a pozniej wysokie filtry i moze nie wroca
A usuwalaś sobie piegi tym laserem?
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 18:46   #247
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

piegi sa przepiekne im wiecej tym lepiej, ja niestety nie mam w ogole, ani jednego
a jeszcze w polaczeniu z rudymi wlosami i np zielonymi oczkami ideal
nie rozumiem dlaczego maskujecie taki niezwykly i oryginalny atut urody
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 19:07   #248
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Jasne, też bym tak mówiła, gdybym nie miala.
A ja nie rozumiem po co takie komentarze? Jesli sie ktos pyta o usuwanie i chce je zlikwidowac, to wlasnie o to chodzi. Nie zauwazylam by ktos prosil o dostrzeganie w nich "piekna", tylko o likwidacje, walke, itd. Zastanawia mnie chwilami, czy osoby ktore wlasnie tak pisza, same ich nie maja, dzieki czemu sie dowartosciowuja i pocieszaja. Bo jak o czyms napiszesz, czy powiesz, to moze sama uwierzysz.
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:33   #249
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
A usuwalaś sobie piegi tym laserem?
nie, ale mam zamiar na jesien, bo na lato sie nie oplaca, bo nigdzie bez fotoblokera nie wyjdziesz ale jak poszukasz w google to jest sporo klinik i sa zdjecia sprzed i po zabiegu czasem wystarczy jeden a czasem kilka zalezy jak gleboko siedza piegusy, mi wyszly po lekach i wg mnie sa okropne i chce sie ich jak najszybciej pozbyc to koszmar i nie mowie tu o 5 piegach na krzyz tylko o duzej nierownej powierzchni wierzcie mi nie zycze nikomu, bo kremy wybielajace tez nie moga ich ruszyc, a kwasy nie zawsze dzialaja, wiec wole isc na laser i miec spokoj
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:47   #250
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
same ich nie maja
czego nie maja?

choc nie zamirzalam, to dodam, ze w****ia mnie takie uzalanie sie nad soba 'ooo, ja to jestem za gruba' 'ooo, ja to jestem za chuda' 'oo, ja to mam piegi'. rozumiem, jakby ktos mial naprawde powazne problemy przez to - czyli ze zdrowiem czy BARDZO szpecace, takie pod skalpel chociazby. gdyby to byla choroba, problemy dermatologiczne czy cos takiego - rozumiem usilne szukanie pomocy, rozwiazania

napisalam tylko, ze mi sie bardzo podobaja i ze sama bym chetnie przyjela, ze szkoda ze nie mam, ale nie ze jestem beznadziejna i zaden facet mnie nie zechce bo nie mam piegow. wylegarnia komleksow - nie wszyscy musza byc tacy sami i super, ze sa wsrod nich pozytywnie wyrozniajacy sie. ale ok, niech bedzie ze to kryptokrytyka i MOJE skrywane kompleksy

piegi i rude wlosy ma wiekszosc kobiet z mojej rodziny, niestety jestem odszczepiencem, ale wiem z opowiesci jakie to problemy mieli za mlodu. i mimo tego uwielbiam piegi - ale przepraszam, przeciez to takie potworne.
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:04   #251
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Jeśli się ma ich troche na nosku, to ok, być może i ja bym lubiła, ale nie całą twarz, jak wiele osób, które chcą z nimi walczyć ma. Nie sądzę, by ktoś walczył z 10 na krzyż, bo i ja bym tego nie robiła. Jeśli się komuś podobają, ok, ale niech nikt innych nie przekonuje, ze ładnie wyglądają, bo osoby, które je mają tak nie myślą i myśleć nie będą.
Dziwne jedynie dla mnie jest to, że przekonują nas do tego w 90% osoby, które nie mają ani jednego piega...i to jest zastanawiające. Gdybyś miała ich dużo, wątpię czy nadal byś tak uwazała.
Nikt tu się nie użala, po prostu niektóre osoby chcą to zwalczyć i tyle. Po to wymyślono wszelkie cuda, jak operacje plastyczne, wszelkiego rodzaju zabiegi, by pomagać. Gdyby było mało na świecie osób, które walczą ze swoimi kompleksami, nie byłoby tylu klinik i lekarze tam pracujący nie mieliby się z czego utzrymywać. A mają, mają się dobrze, bardzo dobrze i zakupują co jakiś czas nowy sprzęt. O czymś to świadczy.
Jeśli można sobie pomóc, nalezy z tego korzystać, nawet jeśli ktoś tam sobie to nazwie użalaniem się nad sobą.
A Tobie zazdroszczę, że nie masz jak widzę kompleksów i nie użalasz się nad sobą, jak to wiele osób robi.
Ale tak jak napisałaś, nie wszyscy muszą być tacy sami.
I nie trzeba było używać od razu tych gwiazdek na samym początku
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 20:52   #252
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

nie mam kompleksow a powinnam chyba , bo mam rozniste problemy ze zdrowiem wplywajace na 'estetyke' rowniez. np. genetyczna progenie kwalifikujaca do operacji (ktorej za bardzo nie mam ochoty sobie sprawiac ). ludzie oceniaja mnie najpierw ze wzgledu na wyglad, zazwyczaj 'uraz' mija im po blizszym poznaniu. a jak nie to juz ich sprawa, coz

taki offtop celem pokazania, ze KAZDY ma COS co mu sie nie za bardzo podoba (albo w ogole) i ze nie nalezy robic z tego tragedii. bo wlasnie wtedy napedza sie ten wyscig 'piekna' nic nie warty i ze jesli ma sie cos 'niefajnego' to lepiej pracowac nad innym elementem, a nie sie na tym koncentrowac i dolowac

z tym ze piegi to rzecz ktora wielu sie podoba. a zaloze sie, ze na progenie bys sie nie zamienila i sorry za te gwiazdki, ale juz tak mam, ze sie irytuje jak ludzie sie, jak ja to nazywam, uzalaja nad soba

edit: jakby co, to na avie przez przypadek calkiem taka poza wyszla
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 22:40   #253
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

ja mialam kompleksy z powodu piegów w podstawówce.to mija chyba z wiekiem jak czlowiek rozumu nabiera
teraz uwazam ze to urocze a niektórym wrecz jest w nich zajefajnie....
teraz z powodu ostrego irlandzkiego slonca mam duzo i sie ciesze
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 01:15   #254
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
ja mialam kompleksy z powodu piegów w podstawówce.to mija chyba z wiekiem jak czlowiek rozumu nabiera
teraz uwazam ze to urocze a niektórym wrecz jest w nich zajefajnie....
teraz z powodu ostrego irlandzkiego slonca mam duzo i sie ciesze
nie mija z wiekiem, chociaż nabrałam rozumu...nie podobają mi się i tyle. Nigdy nie spodobają, nie chcę ich zaakceptować i mam problem Wierzę, że je usunę...kiedyś tam, nawet jeśli miałabym pożyć sobie bez nich rok jako stara babcia
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 03:40   #255
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Ja bym chciala miec wiecej piegow-mi prawie calkowicie zniknely z wiekiem-rozjasnily sie tez bo stosowalam kremy z kwasami owocowymi i wysokie filtry.Jak sie dobrze przyjrzec to mozna sie jeszcze u mnie troche piegow dopatrzec-wklejam zdjecia moich policzkow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swietlisty2.jpg (15,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzoswinka2 copy.jpg (12,0 KB, 44 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 08:09   #256
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja bym chciala miec wiecej piegow-mi prawie calkowicie zniknely z wiekiem-rozjasnily sie tez bo stosowalam kremy z kwasami owocowymi i wysokie filtry.Jak sie dobrze przyjrzec to mozna sie jeszcze u mnie troche piegow dopatrzec-wklejam zdjecia moich policzkow
Czemu stosowalas kremy z kwasami i wysokie filtry? Gdyby mi się podobaly na pewno bym z tego zrezynowala, a przynajmniej uzywala nizszych by miec ich wiecej...
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 09:11   #257
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Ja też mam piegi na buzi i ramionach,jest ich całe mnostwo i wcale mi to nie przeszkadza.Nikt nigdy sie z nich nie smial albo smial sie razem ze mna.Kocham moje piegi a moj maz za nimi szaleje zwlaszcza kiedy wychodzi sloneczko i wyskakuje ich coraz wiecej
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 10:42   #258
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

wszystko spoko, tylko nie kazdy ma 10 piegow na twarzy rownomiernie rozlozonych a co do progenii spoko zrobisz operacje i nie wroci, a ja nie mam pewnosci czy znow mi te piegusy nie wyjda od slonca czy od kolejnych silnych lekow, tak samo co innego kilka pojedynczych piegow na twarzy a co innego cala masa piegow zlewajacych sie w plamy bo watpie czy komus sie to podoba i czy dobrze sie z tym czuje i rozumiem takich ludzi ktorzy chca sie tego pozbyc zeby czuc sie dobrze ze soba samym i jak ktos mowil to nie jest temat pozachwycaj sie nad piegami tylko jak je usunac i wypowiedzi w stylu "ale one sa slodkie" itp. raczej nic do takiego tematu nie wnosza
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 12:36   #259
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
wszystko spoko, tylko nie kazdy ma 10 piegow na twarzy rownomiernie rozlozonych a co do progenii spoko zrobisz operacje i nie wroci, a ja nie mam pewnosci czy znow mi te piegusy nie wyjda od slonca czy od kolejnych silnych lekow, tak samo co innego kilka pojedynczych piegow na twarzy a co innego cala masa piegow zlewajacych sie w plamy bo watpie czy komus sie to podoba i czy dobrze sie z tym czuje i rozumiem takich ludzi ktorzy chca sie tego pozbyc zeby czuc sie dobrze ze soba samym i jak ktos mowil to nie jest temat pozachwycaj sie nad piegami tylko jak je usunac i wypowiedzi w stylu "ale one sa slodkie" itp. raczej nic do takiego tematu nie wnosza
Dokładnie... Wybrałaś już klinikę, w której będziesz robiła?Byłas na konsultacji?
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 17:44   #260
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
Dokładnie... Wybrałaś już klinikę, w której będziesz robiła?Byłas na konsultacji?

si znaczy tak klinike wybralam u mnie w zielonej gorze w aldemedzie robia i wiem ze jednej dermatolozki maz chirurg plastyk tez robi i wlasnie nie wiem, bo do niej chodzilam i pinda z niej taka, ze nie mam ochoty isc ale pojde zeby ceny porownac, jeszcze na konsultacji nie byylam bo wtedy od razu robia probe laserem czy rusza sie te piegi i czy sie cos zlego nie dzieje wiec i tak pojde dopiero we wrzesniu, bo musialabym chodzic w koszulkach z dlugim rekawem i zabudowane a latem nie bardzo mi sie to widzi ;] a ogolnie powiem ci ze mozna piegi zamaskowac troche uzywajac samoopalacza albo jakiegos kremu brazujacego delikatnie, bo u mnie skora sie barwi, a piegi nie ciemnieja i zaciera sie roznica i az tak mocno tego nie widac a skad jestes bo mam adresy do szczecina http://www.laser-medica.szczecin.pl/...-barwnikowych/ http://www.laser-studio.info/kontakt/ wiem ze w wawie jest kilka klinik w sumie w kazdym wiekszym miescie znajdziesz ten laser
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:17   #261
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
Czemu stosowalas kremy z kwasami i wysokie filtry? Gdyby mi się podobaly na pewno bym z tego zrezynowala, a przynajmniej uzywala nizszych by miec ich wiecej...
Filtry-zeby zapobiec zmarszczkom i uspokoic cere(jest mniej czerwona)
Kwasy-zeby wyrownac koloryt i wygladzic.

Tez bym chciala wiecej-ale jakos tak juz sie do stosowania filtrow przyzwyczailam(boje sie zmarszczek)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 08:28   #262
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
si znaczy tak klinike wybralam u mnie w zielonej gorze w aldemedzie robia i wiem ze jednej dermatolozki maz chirurg plastyk tez robi i wlasnie nie wiem, bo do niej chodzilam i pinda z niej taka, ze nie mam ochoty isc ale pojde zeby ceny porownac, jeszcze na konsultacji nie byylam bo wtedy od razu robia probe laserem czy rusza sie te piegi i czy sie cos zlego nie dzieje wiec i tak pojde dopiero we wrzesniu, bo musialabym chodzic w koszulkach z dlugim rekawem i zabudowane a latem nie bardzo mi sie to widzi ;] a ogolnie powiem ci ze mozna piegi zamaskowac troche uzywajac samoopalacza albo jakiegos kremu brazujacego delikatnie, bo u mnie skora sie barwi, a piegi nie ciemnieja i zaciera sie roznica i az tak mocno tego nie widac a skad jestes bo mam adresy do szczecina http://www.laser-medica.szczecin.pl/...-barwnikowych/ http://www.laser-studio.info/kontakt/ wiem ze w wawie jest kilka klinik w sumie w kazdym wiekszym miescie znajdziesz ten laser
Kasiu (chyba masz tak na imię ) Mogłabyś mi podać swojego maila?
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:32   #263
Amerat
Raczkowanie
 
Avatar Amerat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Właśnie każdy kto nie ma piegów je zachwala, ale niestety ten kto ma ma z nimi kompleksy i ich nienawidzi, ja je mam, jestm blada, ale nie chce i nie bede sie opalac, by nie bylo ich wiecej ;( Niektórym one pasują, niektórym nie
Amerat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:04   #264
marudaba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 22
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Amerat - daj spokój - blada skóra + piegi to cudowne połączenie! : ) ja sama też kiedyś próbowałam sie ich pozbyć. i przyznam szczerze, że stosowałam intensywnie kosmetyki flosleku i nawet mi się tę skórę udało wybielić, ale potem stwierdziłam, że piegi są jednak urocze ; ) i teraz mam ot - pstrokaty nos, troszeczkę dekolt, i ramiona. ale nie przeszkadza mi to ; )
marudaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 16:07   #265
CytrynowaLandryna
Przyczajenie
 
Avatar CytrynowaLandryna
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Łęczna/Lublin
Wiadomości: 9
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Hej
Jakieś nowości związane ze specyfikami do wybielania piegów?

Kiedyś ich nie miałam a odkąd zaczęłam dojrzewać pojawiły się .. nie podobają mi się chociaż nie mam jakiegoś wielkiego hopla na ich punkcie jednak chciałabym sprawić żeby były mniej widoczne.
Pozdrawiam
CytrynowaLandryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 17:07:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.