Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 13:52   #1261
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

2+1 w douglasie stacjonarnym na produkty XL.xs najtanszy gratis do 13 czerwca
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:53   #1262
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak samo ostatnio czuję się w Sephorze. Od wejścia atakują, a ochrona to już nawet chodzi czasami za klientami, kiedyś się wkurzyłam i powiedziałam ochroniarzowi, że skoro już tak za mną lata to może by kawę postawił albo pomógł kolor lakieru do paznokci wybrać, speszył się i poszedł sobie, ale nadal lookał jakbym miała wynieść jakieś sztabki złota

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------



Tak sporo, chociaż w tym roku już dużo mniej i nie wiem czemu zastanawiam się co zaznaczają osoby, które prawie do każdego testu się załapały w tych pytaniach: czy jesteś przywiązana do jednej marki, czy masz swoje 2-3 ulubione lub czy lubisz testować nowości, albo że ciągle kupujesz coś nowego? Ciekawa jestem którą odpowiedź zaznaczają?
Skąd wiesz o konkursach? Bo ja przypadkiem kliknełam na link z tym serum i się udało
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:54   #1263
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

[QUOTE=aniyam;46580633] Tak samo ostatnio czuję się w Sephorze. Od wejścia atakują, a ochrona to już nawet chodzi czasami za klientami, kiedyś się wkurzyłam i powiedziałam ochroniarzowi, że skoro już tak za mną lata to może by kawę postawił albo pomógł kolor lakieru do paznokci wybrać, speszył się i poszedł sobie, ale nadal lookał jakbym miała wynieść jakieś sztabki złota [/QUOTE]

Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:56   #1264
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziękuję, udało się
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:00   #1265
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ostatnio na wyjeździe zrobiłam większe zakupy w Superpharm (u mnie na wsi nie ma niestety tego sklepu ) i pani proponowała mi zalożenie tej karty, ale odmówiłam. Stwierdziłam, że za dużo mam tych kart z różnych sklepów. A teraz by sie przydała, ehhh

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-05-23 o 14:04
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:03   #1266
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ostatnio na wyjeździe zrobiłam większe zakupy w Superpharm (u mnie na wsi nie ma niestety tego sklepu ) i pani proponowała mi zalożenie tej karty, ale odmówiłam. Stwierdziłam, że za dużo mam tych kart z różnych sklepów. A teraz by sie przydała, echhhh
ja wyrobiłam, gdy byłam w Zakopanem rok temu. Od tamtej pory w SP nie byłam, bo nie mam żadnego w pobliżu. Ale właśnie do takich akcji nr karty się przydaje
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:11   #1267
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Już nie będę odmawiać zakładania takich kart tylko będę musiała kupic sobie jakiś neseser do ich transportowania, bo już teraz portfel mi się nie domyka strasznie się zrobiłam pazerna przez to forum
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 14:11   #1268
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ciekawa jestem co to za odżywka przyjdzie do testów W regulaminie organizator wycenił jej wartość na 5zł Ja ostatnio coś nie mam szczęścia do wizażowych testów. Bardzo chciałam przetestować to serum z Demiki i się nie udało
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:12   #1269
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Cudne są te perfumy, tylko ja mam Pure Rose
Rozumiem, że polecasz? Ja kupiłam Pure Verbena i są piękne, ale chcę zrobić jeszcze jedno zamówienie i waham się między Pure a Pure Rose.
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:15   #1270
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

I ja się załapałam na odżywkę:-D To moja druga po teście Playboya wygrana:-D a biorę udział w każdym praktycznie teście od roku:-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:16   #1271
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co to za odżywka przyjdzie do testów W regulaminie organizator wycenił jej wartość na 5zł Ja ostatnio coś nie mam szczęścia do wizażowych testów. Bardzo chciałam przetestować to serum z Demiki i się nie udało
podejrzewam, że ta: http://www.rossnet.pl/Produkt/LOreal...ch,291801,1836
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 14:22   #1272
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz o konkursach? Bo ja przypadkiem kliknełam na link z tym serum i się udało
Dość często są na pierwszej stornie na wizazu lub w tych latajacych okienkach z reklamami

[QUOTE=Margo25;46580798]
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak samo ostatnio czuję się w Sephorze. Od wejścia atakują, a ochrona to już nawet chodzi czasami za klientami, kiedyś się wkurzyłam i powiedziałam ochroniarzowi, że skoro już tak za mną lata to może by kawę postawił albo pomógł kolor lakieru do paznokci wybrać, speszył się i poszedł sobie, ale nadal lookał jakbym miała wynieść jakieś sztabki złota [/QUOTE]

Ja jestem wredna i jak kiedyś w Rossmannie też za mną chodziła ochrona a ja akurat wybierałam tampony to też poprosiłam o pomoc skoro Pan już tak za mną chodzi i też się speszył, ale teraz jak mnie widzi to się ładnie uśmiecha i mówi "dzień dobry"
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:29   #1273
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

[QUOTE=Margo25;46580798]
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak samo ostatnio czuję się w Sephorze. Od wejścia atakują, a ochrona to już nawet chodzi czasami za klientami, kiedyś się wkurzyłam i powiedziałam ochroniarzowi, że skoro już tak za mną lata to może by kawę postawił albo pomógł kolor lakieru do paznokci wybrać, speszył się i poszedł sobie, ale nadal lookał jakbym miała wynieść jakieś sztabki złota [/QUOTE]

kiedyś dawno bo z 10 lat temu jeszcze jako nastolatka, pewnie wg ochroniarza nie wyglądałam chyba na klientkę godną poważnych zakupów strasznie za mną łaził i zaglądał mi przez ramię, no strasznie przykro mi się zrobiło no ale odwaliłam mu pytając "Przepraszam czy ten krem jest też pod oczy ???? " burknął coś pod nosem i uciekł na drugi koniec sali
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:31   #1274
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

[QUOTE=aniyam;46581173]Dość często są na pierwszej stornie na wizazu lub w tych latajacych okienkach z reklamami

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość

Ja jestem wredna i jak kiedyś w Rossmannie też za mną chodziła ochrona a ja akurat wybierałam tampony to też poprosiłam o pomoc skoro Pan już tak za mną chodzi i też się speszył, ale teraz jak mnie widzi to się ładnie uśmiecha i mówi "dzień dobry"
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:43   #1275
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Rozumiem, że polecasz? Ja kupiłam Pure Verbena i są piękne, ale chcę zrobić jeszcze jedno zamówienie i waham się między Pure a Pure Rose.
I to bardzo na mnie perfumy dosyć krótko się utrzymują, ale te dają radę. Przebić je mogą tylko Roses Chloe, na które będę odkładać
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:53   #1276
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
I to bardzo na mnie perfumy dosyć krótko się utrzymują, ale te dają radę. Przebić je mogą tylko Roses Chloe, na które będę odkładać
Skusiłaś mnie i złożyłam zamówienie Trochę dziwne jest dla mnie to, że bardziej opłaca się zamówić 3x15 ml niż jedno 30 ml, ale tym lepiej dla mnie. Jak te mini zapachy zostaną trochę dłużej w esklepie, to chyba zdecyduję się jeszcze na klasyczne Pure.
Po raz kolejny z zamówienia zniknął mi mini żel do demakijażu. Już napisałam maila z reklamacją, ale nie wiem czy go rozpatrzą przed wysyłką. Jak nie, to trudno, najwyżej nie wypróbuję...
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:08   #1277
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Bardzo chciałam przetestować to serum z Demiki i się nie udało
Mi się też nie udało. A szkoda bo ciekawi mnie seria Hydrain3 a po masakrze jaką mi zrobił krem Hydrain2 w ciemno nie kupię.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:34   #1278
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

A jednak wypróbuję tą miniaturę żelu Sephora;D

"Uprzejmie informujemy, iż w ramach rekompensaty prezenty, które nie zostały dołączone do Pani zamowienia zostaną wysłane z głownej siedziby Sephory drogą pocztową."
Tylko dziwne bo ja prosiłam o ten jeden prezent

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2014-05-23 o 16:04
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:52   #1279
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja właśnie dostałam potwierdzenie wysłania mojego pierwszego zamówienia z Sephory i zauważyłam, że też nie mam w podsumowaniu tego żelu. Rozumiem, że skoro zamówiłam 4 opakowania ich płatków (), to żel powinnam dostać . Napisałam maila, zobaczymy, co mi odpowiedzą .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 16:33   #1280
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

jak to tak u was te błędy wyskakują , płacicie z góry czy za pobraniem ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:40   #1281
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja płaciłam z góry.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:52   #1282
m_anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
jak to tak u was te błędy wyskakują , płacicie z góry czy za pobraniem ?

Mam wrażenie, że większość to już specjalnie płaci z góry, żeby prezenty zniknęły i żeby jakaś rekompensata była.

Przecież było już pisane, że przy wpłacie z góry prezenty znikają.
Przy pobraniu prezenty nie znikają.

To dość mało skomplikowane.
m_anita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:54   #1283
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że większość to już specjalnie płaci z góry, żeby prezenty zniknęły i żeby jakaś rekompensata była.

Przecież było już pisane, że przy wpłacie z góry prezenty znikają.
Przy pobraniu prezenty nie znikają.

To dość mało skomplikowane.
właśnie nie , bo ja płaciłam z góry i u mnie wszystko jest dobrze , więc dziwie się czemu u jednych przy płatności z góry jest ok a u innych nie.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:55   #1284
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja płaciłam z góry.
ja też

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że większość to już specjalnie płaci z góry, żeby prezenty zniknęły i żeby jakaś rekompensata była.

Przecież było już pisane, że przy wpłacie z góry prezenty znikają.
Przy pobraniu prezenty nie znikają.

To dość mało skomplikowane.
Niektórzy nie chcą by ich rodzina ciągle płaciła za ich paczki, a w domu mało przebywają...

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
właśnie nie , bo ja płaciłam z góry i u mnie wszystko jest dobrze , więc dziwie się czemu u jednych przy płatności z góry jest ok a u innych nie.
Mi za każdym razem czyści koszyk z gratisów po opłaceniu;/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:58   #1285
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że większość to już specjalnie płaci z góry, żeby prezenty zniknęły i żeby jakaś rekompensata była.

Przecież było już pisane, że przy wpłacie z góry prezenty znikają.
Przy pobraniu prezenty nie znikają.

To dość mało skomplikowane.
mnie w domu nie ma zazwyczaj i ktoś za mnie odbiera wiec za pobraniem byłoby dla mnie utrudnieniem, chociaz przynajmniej nie byłoby problemu z tym ze zostawia paczke w sklepeie bo musieliby do domu dowieźć z drugiej strony rodzina by widziała rachunki i tu byłby minus
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:58   #1286
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mnie w domu nie ma zazwyczaj i ktoś za mnie odbiera wiec za pobraniem byłoby dla mnie utrudnieniem, chociaz przynajmniej nie byłoby problemu z tym ze zostawia paczke w sklepeie bo musieliby do domu dowieźć z drugiej strony rodzina by widziała rachunki i tu byłby minus
Dokładnie
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 17:06   #1287
m_anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Pamiętajcie, że zawsze można wybrać pocztę polską zamiast kuriera i odebrać paczkę na poczcie i wtedy też zapłacić. Jest do dodatkowy problem, ale w tej chwili chyba stwarzacie sobie większy.
m_anita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 17:09   #1288
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Pamiętajcie, że zawsze można wybrać pocztę polską zamiast kuriera i odebrać paczkę na poczcie i wtedy też zapłacić. Jest do dodatkowy problem, ale w tej chwili chyba stwarzacie sobie większy.
Kocham Pocztę Polską, dzisiaj np bez awizo nie chcieli mi wydać mojej paczki z YR mimo, że uwaga! jest za pobraniem...
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 17:11   #1289
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że większość to już specjalnie płaci z góry, żeby prezenty zniknęły i żeby jakaś rekompensata była.

Przecież było już pisane, że przy wpłacie z góry prezenty znikają.
Przy pobraniu prezenty nie znikają.

To dość mało skomplikowane.
No widzisz, sama Sephora też chyba jeszcze nie załapała, że ma błąd w systemie skoro historia się powtarza. Ja z kolei mam wrażenie, że oni nie przejmują się tym błędęm i liczą na to, że tylko niektórzy zareklamują brak gratisu. No cóż, miejmy nadzieję, że wysyp rekompensat zmobilizuje ich do naprawy błędu.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 17:12   #1290
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
No widzisz, sama Sephora też chyba jeszcze nie załapała, że ma błąd w systemie skoro historia się powtarza. Ja z kolei mam wrażenie, że oni nie przejmują się tym błędęm i liczą na to, że tylko niektórzy zareklamują brak gratisu. No cóż, miejmy nadzieję, że wysyp rekompensat zmobilizuje ich do naprawy błędu.
No właśnie Jak dotąd nic z tym błędem nie zrobili...
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.