Kocham Lancome!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-24, 15:07   #31
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kocham Lancome!!!

Własnie ,zapomniałam dopisać-według mnie Fatale to jedyny tusz bubel. Kompletnie nie wiedziałam jak sobie nim poradzic Poszedł świat tego samego dnia , co przylecial Na grzebyk nakladalo sie kilo tuszu, a w efekcie na rzesach zostawało poł kilo Jestem na nie
Ale najlepiej bedzie jak sama przetestujesz go w perfumerii
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:27   #32
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Oczywiście szanuje odmienne zdanie ale spójrzcie na to czy to nie cudeńka ??????
choruje na te cienie z trzeciego obrazka i juz nie moge sie oprzec przed zakupem musze tylko je przetestowac w perfumerii. opakowanie jest wedlug mnie takie slodziutkie szczegolnie ladnie wyglada wersja jasnorozowa lub taka zielona jak pistacje
ale z zakupem poczekam pewnie do 15 i jak zaczerpne korzysci materialnych zwiazanych z ukonczeniem 18stego roku zycia to uciekne z domu na caly zakupowy dzien;D aaaa juz sie doczekac nie moge

Jezeli chodzi o tusz do rzes to ja polecam hypnose lub flextencils. jednak obecnie mam ten drugi i jakos bardziej mi przypadl do gustu wyglad moich oczek.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:32   #33
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Kocham Lancome!!!

Od Was zależy,jak potraktujecie tą informację - Lancome testuje swoje produkty/ich składniki na zwierzętach(należy do koncernu l'oreala).
To żadna antyreklama,zależy mi bardzo na uświadomieniu,bo uważam to za baaardzo ważną sprawę.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 19:10   #34
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Od Was zależy,jak potraktujecie tą informację - Lancome testuje swoje produkty/ich składniki na zwierzętach(należy do koncernu l'oreala).
To żadna antyreklama,zależy mi bardzo na uświadomieniu,bo uważam to za baaardzo ważną sprawę.
Nie tylko Lancome..... niestety....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 19:20   #35
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie tylko Lancome..... niestety....
I know,ale wiele innych nie testuje.Na to bym bardziej chciała zwrócić waszą uwagę
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 19:32   #36
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
I know,ale wiele innych nie testuje.Na to bym bardziej chciała zwrócić waszą uwagę
Marthusia nie odbierz mnie źle, ale chyba byś musiała pisać to we wszystkich wątkach na wizażu..... i nawet nie wiadomo czy to coś zdziała


Ja akurat o tym nie wiedziałam.... ale nie róbmy OT bo wątek jest o czym innym.

Proponuję założyć osobny wątek na ten temat
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 21:22   #37
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Kocham Lancome!!!

He...no jakby nie było,to wątek jest,nie jeden nawet.Ale jak widać,to nie wystarczy

Zapraszam zatem do wątku z podpisu
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 21:31   #38
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was używała tuszu Fatale? Ma dobre opinie na KWC i kusi mnie ostatnio... choć tusze Lancoma omijałam zazwyczaj szerokim łukiem...
ja mam Fatale i jestem zadowolona
ma inna konsystencję niż pozostałe tusze Lancome - jest bardziej mokry ale chyba przez to dłużej nadaje się do użytku

faktycznie grzebyczek nieco przeraża, ale na rzęsach nie zostaje za dużo tuszu...
jedyny minus to nie idealnie rozczesane rzęsy (nie znaczy sklejone), ale ja sobie z tym radzę i bardzo lubię ten tusz
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 23:07   #39
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kocham Lancome!!!

tak sobie przegladalam rozne strony i natknelam sie na ta paletke http://alejka.pl/makeup-set-zestaw-2.html
mozna kupic na truskawie. kolorki cieni sa dla mnie wrpost idealne puder tak samo nawet roz bym pewnie kiedys wykorzystala:P jedyny minus to te dwie pomadki ale to zawsze moge udostepnic mamusi a Wy co sadzicie?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 00:00   #40
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam Fatale i jestem zadowolona
ma inna konsystencję niż pozostałe tusze Lancome - jest bardziej mokry ale chyba przez to dłużej nadaje się do użytku

faktycznie grzebyczek nieco przeraża, ale na rzęsach nie zostaje za dużo tuszu...
jedyny minus to nie idealnie rozczesane rzęsy (nie znaczy sklejone), ale ja sobie z tym radzę i bardzo lubię ten tusz
Dzięki za odpowiedź,
Oj! chyba się skuszę...
obserwowałam sobie dziś na allegro te tusze, są owszem - ale ja boję się , że to może jakiś fals albo staroć... Cena niezła - ba nawet wydaje się być zbyt niska(ok60-70zł)!?!?! Pewnie po szkolnym weekendzie popędzę do perfumerii!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:46   #41
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź,
Oj! chyba się skuszę...
obserwowałam sobie dziś na allegro te tusze, są owszem - ale ja boję się , że to może jakiś fals albo staroć... Cena niezła - ba nawet wydaje się być zbyt niska(ok60-70zł)!?!?! Pewnie po szkolnym weekendzie popędzę do perfumerii!
ja kupowałam też na allegro i płaciłam ok 70 zł - niestety nie pamiętam u jakiego sprzedawcy

pomyślałam, że napiszę Ci praktyczne rady, żeby ładnie pomalować rzęsy
- rzęsy muszą być idealnie czyste - baardzo dokładny demakijaż poprzedniego dnia i jeśli malujesz kreski eyelinerem to musisz zwrócić uwagę, żeby nie ubrudzić rzęs, bo w tych miejscach zrobią się grudki

- obracaj szczoteczką na zewnątrz w czasie nakładania tuszu (jedno i drugie oko), a potem jak ząbki szczoteczki będą prawie czyste rozczesz rzęski górne (również i jedno i drugie oczko) i taką pozornie czystym grzebyczkiem pomaluj dolne rzęsy

moje rzęsy z wątku "najbardziej pogrubiający tusz" - tu pomalowane Fatale i Virtuose

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1201251642
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 09:16   #42
ulka653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Smile Dot.: :P

Czesc Wszystkim, wiem ze Wy tutaj rozmawiacie o makijazach i wogole. Ale chcialabym tylko sie dowiedziec co myslicie i jakie jest wasze zdanie na temat tego jak nosza sie teraz, czy podobaja sie Wam spodnie wlozone do butow? i czy taki stroj pasuje na dyskoteke? Heh moze glupie pytanko, ale jestem ciekawa co o tym myslicie i jak Wam sie to podoba?? Odpowiadajcie! POZDRAWIAM;*
ulka653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 10:15   #43
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: :P

Cytat:
Napisane przez ulka653 Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim, wiem ze Wy tutaj rozmawiacie o makijazach i wogole. Ale chcialabym tylko sie dowiedziec co myslicie i jakie jest wasze zdanie na temat tego jak nosza sie teraz, czy podobaja sie Wam spodnie wlozone do butow? i czy taki stroj pasuje na dyskoteke? Heh moze glupie pytanko, ale jestem ciekawa co o tym myslicie i jak Wam sie to podoba?? Odpowiadajcie! POZDRAWIAM;*
już chyba z 5 raz czytam tego posta
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 10:19   #44
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja kupowałam też na allegro i płaciłam ok 70 zł - niestety nie pamiętam u jakiego sprzedawcy

pomyślałam, że napiszę Ci praktyczne rady, żeby ładnie pomalować rzęsy
- rzęsy muszą być idealnie czyste - baardzo dokładny demakijaż poprzedniego dnia i jeśli malujesz kreski eyelinerem to musisz zwrócić uwagę, żeby nie ubrudzić rzęs, bo w tych miejscach zrobią się grudki

- obracaj szczoteczką na zewnątrz w czasie nakładania tuszu (jedno i drugie oko), a potem jak ząbki szczoteczki będą prawie czyste rozczesz rzęski górne (również i jedno i drugie oczko) i taką pozornie czystym grzebyczkiem pomaluj dolne rzęsy

moje rzęsy z wątku "najbardziej pogrubiający tusz" - tu pomalowane Fatale i Virtuose

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1201251642

Ale masz śliczne rzęsy!
Teraz już jestem pewna, że kupię ten tusz. Niestety jestem posiadaczką raczej delikatnych i jasnych rzęs a, że lubię mocny efekt to właśnie tylko takie mocno pogrubiające i wydłużające tusze się spisują na moich oczkach. Do tej pory moim ulubieńcem jest Diorshow, ale jako niespokojna dusza i poszukiwaczka ciągle nowych wrażeń kosmetycznych szukam bez końca. Myślę, że grzebyk może być dla mnie wyzwaniem, ale cóż... łatwo się nie poddaję, będę walczyła do upadłego. Dzięki za wskazówki jak sie nim posługiwać.
Zresztą z wiekszością tuszy z początku mam problemy ale z czasem jest już tylko lepiej.
Chyba zaryzykuję z allegro w takim razie skoro Ty też tą drogą nabyłaś to cudo i się nie nacięłaś.
Pozdr!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 10:25   #45
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ale masz śliczne rzęsy!
Teraz już jestem pewna, że kupię ten tusz. Niestety jestem posiadaczką raczej delikatnych i jasnych rzęs a, że lubię mocny efekt to właśnie tylko takie mocno pogrubiające i wydłużające tusze się spisują na moich oczkach. Do tej pory moim ulubieńcem jest Diorshow, ale jako niespokojna dusza i poszukiwaczka ciągle nowych wrażeń kosmetycznych szukam bez końca. Myślę, że grzebyk może być dla mnie wyzwaniem, ale cóż... łatwo się nie poddaję, będę walczyła do upadłego. Dzięki za wskazówki jak sie nim posługiwać.
Zresztą z wiekszością tuszy z początku mam problemy ale z czasem jest już tylko lepiej.
Chyba zaryzykuję z allegro w takim razie skoro Ty też tą drogą nabyłaś to cudo i się nie nacięłaś.
Pozdr!
zapomniałam dodać, że to brązowy Fatale, więc czarny na pewno daje mocniejszy efekt

co do allegro to jak zawsze trzeba z rozsądkiem podejść do ceny, ilości i komentarzy sprzedajacego...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:16   #46
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kocham Lancome!!!

a kto jeszcze uzywał tego nowego podkladu?
photogenic lumessence
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 12:57   #47
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
a kto jeszcze uzywał tego nowego podkladu?
photogenic lumessence
O nie słyszałam o nim- używałaś i mogłabyś się podzielić wrażeniem?

Jakie jest jego główne zadanie?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:29   #48
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja bardzo lubię cienie tej firmy, tzn. czwórki Color Focus. Dla mnie bomba ! Nasycone, trwałe ( ok 8-9 godzin bez bazy!), łatwość aplikacji i rozcierania konturów, doskonałe aplikatory. Mam fiolety i zieloności.
Poza tym mam taki balsam z ubiegłorocznej kolekcji jesiennej. Fajny, kokosowy smak, odżywia i fanie zmiękcza usta.
Niezbyt chwalę sobie dotychczasowe przygody z Juicy Tubes. Drażni mnie ten słodkawy smak a na dodatek wersje, które miałam (nie pomnę już które to), miały dziwną ilość drobinek, ni w pięć ni w dziewięć. Drobinka goniła drobinkę na ustach. Po choinkę tak kombinować ? Czy są jakieś wersje mocno nadrobinkowane ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:38   #49
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kocham Lancome!!!

Bardzo interesuje mnie ten nowy podkład photogenic lumessence? Gdzie go można dostać?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 22:05   #50
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
O nie słyszałam o nim- używałaś i mogłabyś się podzielić wrażeniem?

Jakie jest jego główne zadanie?
Linia Photogenic jest z założenia rozswietlająca.

Podkład jest średnio kryjacy, ma komfortową płynnokremową konsystencje, raczej nie dla tłustych skór, ale na mieszanej z matującą bazą jest ok.

Jeżeli ktoś zna dawne wersje photogenica to ten nowy to jak połaczenie dawnego photogenica ultra naturel i photogenica ultra confort.

Mi sie podoba
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 22:19   #51
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Linia Photogenic jest z założenia rozswietlająca.

Podkład jest średnio kryjacy, ma komfortową płynnokremową konsystencje, raczej nie dla tłustych skór, ale na mieszanej z matującą bazą jest ok.

Jeżeli ktoś zna dawne wersje photogenica to ten nowy to jak połaczenie dawnego photogenica ultra naturel i photogenica ultra confort.

Mi sie podoba
Dziękuję

To jutro wybiorę się po próbkę tego podkładu i HR Face Sculptor, bo też jest podobno dobry
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 08:17   #52
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kocham Lancome!!!

dzieki kamisio
ja tez lepiej pojde po probki bo ryzykować nie ma co)


a podklad mozna juz na pewno kupic w sephorach i kosztuje albo 170zlalbo 175zl
pozdrawiam
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:23   #53
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kocham Lancome!!!

Byłam tydzień temu w Sephorze i nie widziałam. Dlatego pytam gdzie go mozna kupić. Jak z trwałością?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:57   #54
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Ja mam cienie lancome kupione na wolnocłówce, więc na pewno oryginalne. Jednak zawiodłam sie na nich - są mega nietrwałe, po 2 godzinach zbierają się w załamaniu powiek.
To niestety prawda, nie ratuje ich nawet baza Art Deco. A cienie oryginały, z Sephory.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
On sprzedaje też podróby
Właśnie chciałam to napisać Niestety, wiele osób kupuje selektyw na allegro i wystawia potem komentarze typu "super produkt" nie mając nigdy do czynienia z oryginałem z perfumerii. Raz się nacięłam i już podziękuję.
Ten pan ma w większości pordróbki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 13:37   #55
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hej, wiecie coś może o stopniu nadrobinkowania JT ? W sensie, która seria ma ich dużo ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 16:19   #56
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kocham Lancome!!!

ja ze wszystkich moich JT najwiecej drobinek mam w miracle ale byc moze sa jeszcze bardziej nadrobinkowane
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:14   #57
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Hej, wiecie coś może o stopniu nadrobinkowania JT ? W sensie, która seria ma ich dużo ?
Ja mam taki mega drobinkowy- chyba ma najwięcej drobinek ze wszystkich JT- nazywa się Vanilla Soul i świeci się na ustach nieziemsko.

Ilość drobinek chyba nie zależy od serii...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:39   #58
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ilość drobinek chyba nie zależy od serii...
Też mi się tak wydaje...nie znam wszystkich serii,ale z tych, które posiadam mnóstwo drobinek zarówno w tubce jak i na ustach ma Candy
generalnie te z kolorem,b."kryjące" mają ich mniej niż te "transparentne"
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:44   #59
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kocham Lancome!!!

hmm ja uwielbiam te bardzo swiecace blyszczyki wiec Sis zainteresowalas mnie
chyba musze wybrac sie na poszukiwania bo jak narazie moim takim mega nadrobinkowanym jest Star Gloss no ale to juz inna seria.
Rodzajow JT jest ogromnie duzo wiec pewnie tylko producenci znaja cale serie bo ja mam wrazenie ze za kazdym razem gdy ide do perfumerii to widze inne
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 19:04   #60
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje...nie znam wszystkich serii,ale z tych, które posiadam mnóstwo drobinek zarówno w tubce jak i na ustach ma Candy
generalnie te z kolorem,b."kryjące" mają ich mniej niż te "transparentne"
Też mam Candy- jest śliczny, pięknie pachnie i smakuje Również ma więcej drobinek niż inne JT.

Jednak najwięcej drobinek ma właśnie ten Vanilla Soul- lśni naprawdę cudnie i ma mój ulubiony kolor- bo Candy jest za mocno różowy dla mnie, muszę go zawsze czymś rozjaśniać. Ale i tak go kocham bo zapach i zmak powala

Wklejam zdjęcie Juicy Tubes Vanilla Soul


EDIT:
Może wkleję zdjęcie z Candy i Vanilla Soul na ustach?

Dziewczyny, jeżeli znacie jeszcze inne drobinkowe JT to piszcie, ba sama chętnie dowiem się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JT_VanillaSoul.jpg (37,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JT_VanillaSoul_2.jpg (30,6 KB, 77 załadowań)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.