Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 09:28   #1021
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie - może głupie, ale wolę się upewnić...

Jeśli jest napisane na stronie BU, że produkty do serum można przechowywać do 6 miesięcy, a gotowe serum 3 miesiące, to mogę zsumować te terminy? Chodzi mi o to, czy jeśli faktycznie wykonam serum za 4-5 miesięcy, to jest ono ważne 3 miesiące od daty wykonania?
Ja bym to też tak rozumiała, ale mogę się mylić.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:32   #1022
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, czy jeśli faktycznie wykonam serum za 4-5 miesięcy, to jest ono ważne 3 miesiące od daty wykonania?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:32   #1023
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czekam już na kolejne zamówienie z BU Szkoda tylko, że nie dało sie do niego domówić hydrolatu lawendowego, bo zorientowałam sie, że siostra podbiera mój oczarowy:P Ale trudno, skusze sie w takim razie na hydrolaty u Thanatosa ;D Już używam jakiś czas kosmetyków z BU i chciałam sie z Wami podzielić moimi odczuciami:
serum LEMON - genialne!!! Radzi sobie z niespodziankami i zaskórniakami bardzo szybko i skutecznie Hmmm... i ten zapach Szkoda, że nie można nigdzie dostać olejku z cytrynowego drzewa herbacianego ;( Jeśli chodzi o aplikację to na początku męczyłam sie mieszaniem go z żelem HA, ale zdecydowanie wolę go na noc solo czuję, że to będzie kosmetyk na długie lata
hydrolaty - przyjemne, ale bez fajerwerków. Oczarowy ślicznie pachnie, różany też. Aloesowy jak dla mnie nic kompletnie z buzia nie robi:P
maseczka dyniowa - obecnie odeszła do lamusa, bo polubiłam moją jasna karnację
peeling enzymatyczny - pomijając smrodek :P działa dobrze Za pierwszym razem trochę mnie podrażnił, ale teraz moja skóra już go polubiła. Buzia po nim jest gładka.
żel HA - oj nie dla mnie. Solo okropny, po dodaniu nawet niewielkiej ilości do olejków czuję, że zostawia na mojej buzi cienką powłoczkę :| Chyba zużyje go do kremów domowej roboty
olejek z płatków róży - ładnie pachnie,ale jakiegoś szczególnego działania nie zauważyłam
serum ROSE - zdecydowany faworyt mojej Mamy Działa cuda. Idealny dla suchej, dojrzałej cery. To jak ładnie wygładził twarz mojej Rodzicielki jest aż trudne do uwierzenia ;D Świetnie nawilżył Jej sucha skórę na buzi i przedramieniu
tonik z kwasem migdaowym - nie polubiliśmy sie :/ Głównie ze wzgędu na glicerynę. Wiem, że jej zawartość jest niewielka, ale moją skórę i tak męczy Chciałam zużyć jako tonik po depilacji, żeby zapobiec wrastaniu włosków, ale nawet na nogach czuję tą cienka lepką wrsetwkę A szkoda, bo wiązałam z nim duże nadzieję Mama i Siostra podzielają moje obiekcje:P

Teraz czekam na krem z lukrecją i z kwasem liponowym
trochę sie zawiodłam nowościami do włosów, bo liczyłam na coś w stylu gotowej bazy odżywkowej, którą można by wzbogacać różnymi produktami
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:52   #1024
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

confused_girl - właśnie planuję mojej rodzicielce zamówić serum, myślałam właśnie o tym 3xRose.
Mama ma dość problematyczną cerę, w sumie nawet bardzo problematyczną - zanieczyszczoną, przesuszoną, sporo bruzd, nierówności... Do tego strasznie wrażliwą, wiele kosmetyków ją uczula.... Powiedz, czy to serum nie podrażniło nic a nic? Czy zapach jest do zniesienia (bo czytałam że bardzo intensywny). Tak zastanawiam się, czy lepsze byłoby serum Rose czy może Lemon? Zależy mi aby serum działało oczyszczająco, ale jednocześnie pielęgnowało dojrzałą cerę ze zmarszczkami i nierównościami.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 12:23   #1025
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

.......
może optymalnym rozwiązaniem będzie używanie serum LEMON na noc<zresztą ono jest polecane własnie na noc ze względu na dodatek kwasu salicylowego > a na dzień to serum różane.Ja osobiście polecam dodawanie odrobiny żelu HA. do porcji serum<mniej żelu-więcej olejku> fakt,ze moze zostawić to minimalną ''błonkę'' na skórze..ale za to jak cudownie ''trzyma'' taka baza makijaż,warto wypróbowac co dla Mamy sprawdzi się najlepiej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 12:37   #1026
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
może optymalnym rozwiązaniem będzie używanie serum LEMON na noc<zresztą ono jest polecane własnie na noc ze względu na dodatek kwasu salicylowego > a na dzień to serum różane.Ja osobiście polecam dodawanie odrobiny żelu HA. do porcji serum<mniej żelu-więcej olejku> fakt,ze moze zostawić to minimalną ''błonkę'' na skórze..ale za to jak cudownie ''trzyma'' taka baza makijaż,warto wypróbowac co dla Mamy sprawdzi się najlepiej.
Ponieważ namówiłam siostrę na zakupy w BU (a siostra mieszka z rodzicami) to zrobię tak: zamówimy mamie serum Rose, siostrę namówię na LEMON i potestują sobie nawzajem I to będzie chyba najlepsza opcja....
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 12:44   #1027
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Agamtb - moja Mama nie ma tak problematycznej cery jak Twoja. Tylko bardzo suchą skórę. Zmarszczek ak na swój wiek tez nie ma zbyt wielu Ale za to ma bardzo wrażliwą, alergiczną skórę i bardzo często kosmetyki ja podrażniają, a to serum nic a nic Zapach jest intensywny, ale to wytrzymania Warto spróbować, cena nie jest bardzo wysoka, a jak sie serum nie spodoba zawsze można zurzyć je na ciało Pomysł z serum LEMON na noc i ROSE na dzień jest mom zdaniem świetny
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 14:30   #1028
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzięki za porady!

A do naczynkowej cery jakie serum polecacie? Też 3xRose? Bo w sumie wymyśliłam, że na dzień matki sprezentuję serum mamie i teściowej a teściowa naczynkiwiec jest...
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:20   #1029
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Niestety w BU nie maja nic ciekawego dla naczynkowców:| Chyba, że serum z wit.C. Mam rumień na policzkach i powiem szczerze, że odkąd używam takiego serum (co prawda nie z BU, tylko zrobione przeze mnie, ale nie powinno byc większej różnicy) rumień się zmniejszył, np. po zajęciach ze stepu nie wychodzę juz cała czerwona tylko lekko zaróżowiona
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:56   #1030
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy ktoś kupił amlę i jakoś stosował? Kusi mnie też olejek kawowy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:03   #1031
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
jaki to nowy kremik? nie sądze,zeby krostki powstały po olejku do mycia o ile dobrze go spłukujesz.
splukuje go bardzo dokladnie stosuje metode oczyszczania kanebo, tylko tanszym kosztem najpierw zmywam buzie olejkiem, a potem zelem do mycia twarzy (cetaphil). kremik ktorego uzywam to Vichy Normaderm a micel to Bielenda "Kawior i Trufle". Przejrzalam ich sklad i nwiem czy cos w nich mogloby mnie zapchac:/ ale w kilku opiniach normadermu widzialam ze wywolywal krostki wiec moze to nie olejek?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 17:42   #1032
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nulka- ja miałam mega wysyp po micelu bielendy.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:16   #1033
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
nulka- ja miałam mega wysyp po micelu bielendy.
elianka, wlasnie po tym "kawior i trufle"?? co w nim tak zapycha? musze sie go pozbyc w takim razie ale chcialabym wiedziec przy okazji ktorego skladnika sie wystrzegac w innych kosmetykach
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:17   #1034
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja też czytałam skłąd i nic nie znalazłam, ale prychole mi wyskakiwały prawie spod wacika
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:29   #1035
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Dzięki za porady!

A do naczynkowej cery jakie serum polecacie? Też 3xRose? Bo w sumie wymyśliłam, że na dzień matki sprezentuję serum mamie i teściowej a teściowa naczynkiwiec jest...
.....
absolutnie serum z vit C..to jedyny specyfik który podziałał na moje naczynka<początki trądziku różowatego nawet > w ogóle cera sie uspokoiła,oczyściła,zrela ksowała poprostu na dzien używam flavo C,na zmiane z 3xrose,a na noc serum Lemon <do wszystkiego dodaje krople żelu HA> stosuje też hydrolatyczarowy,gerani owy...<polecane do skóry zanieczyszczonej,trądziko wej a jednoczesnie naczynkowej i wrażliwej>,ważny jest też preparat do demakijażu i mycia... absolutnie olejek do mycia to mój niezbędnik!
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:29   #1036
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja też czytałam skłąd i nic nie znalazłam, ale prychole mi wyskakiwały prawie spod wacika
no to go na pewno odstawie a olejku bede dalej uzywac zwlaszcza ze juz sie zakochalam w tym waniliowym, jest cudowny dziekuje za pomoc
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:35   #1037
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
elianka, wlasnie po tym "kawior i trufle"?? co w nim tak zapycha? musze sie go pozbyc w takim razie ale chcialabym wiedziec przy okazji ktorego skladnika sie wystrzegac w innych kosmetykach
......
ja obstawiam tak: 1-krem,w ogóle ta seria Vichy moim zdaniem to porazka
: 2- ten micel,też go miałam,w sumie krzywdy nie robił,ale drugi raz go nie kupie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 09:44   #1038
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czy ktoś kupił amlę i jakoś stosował? Kusi mnie też olejek kawowy
Ja kupilam ale jeszcze nie używałam. Koleżanka stosowala w formie maseczki, ale po razie efektów nie zauważyła
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:21   #1039
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny BU przeszla sama siebie. Zamówienie złożyłam w niedzielę, kaska przeszła w pon, a paczka juz dziś jest u mnie. Brawo, oby tak dalej. Z nowości zamówiłam amlę i olejek antycel. Niedługo coś napiszę.
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 14:39   #1040
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez apsik84 Pokaż wiadomość
dziewczyny BU przeszla sama siebie. Zamówienie złożyłam w niedzielę, kaska przeszła w pon, a paczka juz dziś jest u mnie. Brawo, oby tak dalej. Z nowości zamówiłam amlę i olejek antycel. Niedługo coś napiszę.
No to mam nadzieję, że moje zamówienie dojdzie równie szybko

Zamówiłam m.in. krem z kwasem liponowym - oczywiście podzielę się wrażeniami Strasznie jestem ciekawa jaki będzie...
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:44   #1041
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Powiem Wam, że ja również byłam bardzo pozytywnie zaskoczona szybkością - szczególnie, że jeszcze "domawiałam" do zamówienia - w poniedziałek przed długim weeekendem - paczka była u mnie już w środę. A martwiłam się, że przeleży gdzieś na poczcie w niesprzyjających warunkach...
Wczoraj zrobiłam drugie zamówienie i mam nadzieję, że będzie równie szybkie :c))
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:20   #1042
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja zamówiłam kilka dni temu olejki antycellulitowe, olejek kawowy, olejek do mycia pomarańczowy i almę czekam na paczkę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 22:13   #1043
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dałam się skusić i zamówiłam właśnie olejek antycellulitowy., bezzapachowy olejek myjący oraz serum antyoksydacyjne flavo-C15EF.
Zastanawiam się teraz nad peelingiem korzennym oraz hydrolatem oczarowym (mam raczej normalną cerę, trochę naczynkową).
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 22:36   #1044
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam
Dla mnie to dopiero początek przygody kosmetykami home-made. Właśnie składam zamówienie w BU - na początek hydrolat oczarowy, olejek myjący, peeling enzymatyczny, serum antyoksydacyjne flavo-C15EF i Tonik z kwasami AHA/BHA 10% Zobaczymy, jak to działa. Bo to, co się dzieje ostatnio z moją cerą... Brrr... A dopiero zaczynam się edukować w tym, co mnie zapycha, a co jest git. Mam nadzieję, że się nie zawiodę
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 11:08   #1045
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
dubel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam kilka dni temu olejki antycellulitowe, olejek kawowy, olejek do mycia pomarańczowy i almę czekam na paczkę
buuu, dopiero dzis wysłali paczkę

Cytat:
Napisane przez Ev@ Pokaż wiadomość
Dałam się skusić i zamówiłam właśnie olejek antycellulitowy., bezzapachowy olejek myjący oraz serum antyoksydacyjne flavo-C15EF.
Zastanawiam się teraz nad peelingiem korzennym oraz hydrolatem oczarowym (mam raczej normalną cerę, trochę naczynkową).
Hydrolat oczarowy to mój ulubiony hydrolat (jeszcze lubię z neroli)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-05-17 o 12:07 Powód: Dubel;-)
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:58   #1046
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moja przesyłka już dotarła - wszystko, co było do wymieszania, wymieszałam...
A masło kawowe....... ależ zapach, już nawet kawy nie będę musiała pić!!

agabil1 Ty pewnie też już niedługo będziesz sie cieszyć ze swoich miksturek - a może nawet już czarujesz nimi? :cPPP
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:11   #1047
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wlasnei zlozylam koljene zamowienie
oczywiscie olejek myjacy pomarancza
do tego peeleng enzymatyczny
no i dla mamy na dzien matki serum 3x rose - mama nadzieje, ze jej przypadnie do gustu szukala czegos lekkiego na noc wiec powinno sie nadac
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 10:41   #1048
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Peeling właśnie wczoraj wypróbowałam - i polecam. Buzia od razu jaśniejsza i bardziej wyrównane wszystkie pozostalości po nieprzyjemnych niespodziankach.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 11:16   #1049
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Peeling właśnie wczoraj wypróbowałam - i polecam. Buzia od razu jaśniejsza i bardziej wyrównane wszystkie pozostalości po nieprzyjemnych niespodziankach.
Tak, peeling dobra rzecz... Przy pierwszym użyciu swędziała mnie cała twarz, przy drugim mniej, teraz jest zupełnie ok. Dobrze oczyszcza, więc wybaczam lekki smrodek
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 11:22   #1050
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja tez złożyłam swoje pierwsze zamówienie na BU...Jestem bardzo ciekawa..zwłaszcza, że wcześniej sama kręciłam sobie mazidła. ZobaczymyDam znać jak wypróbuję
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.