Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 18:25   #391
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
20 lat - zmarszczki

Witam!Mam suche powietrze w pokoju i budzę się cała wysuszona z bólem gardła i zmarszczkami.Ostatnio w nocy zrobiła mi się pod okiem i nie wiem co zrobić żeby zniknęła! Jest jakiś sposób, jakieś najwilżanie dobry krem pomocy
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:45   #392
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Jeśli masz suche powietrze - kup urządzenie nawilżające. A w poszukiwaniu kremu przejrzyj KWC. I nawadniaj organizm od wewnątrz.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:59   #393
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Na 'zmarczki' - pij co najmniej 1,5l wody niegazowanej dziennie. na suche powietrze - kup nawilżacz powietrza.
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 12:31   #394
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
Na 'zmarczki' - pij co najmniej 1,5l wody niegazowanej dziennie. na suche powietrze - kup nawilżacz powietrza.
Po przeczytaniu aż sięgnęłam po butelkę wody.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 10:47   #395
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: 20 lat - zmarszczki

arisa, piękny opis
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:49   #396
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
arisa, piękny opis
Dziękować
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 16:02   #397
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Musisz miec jakis mocno nawilzajacy krem do bardzo suchej skory. Sama mialam problem ze zmarszczkami pod oczami od suchosci skory ale juz nie mam bo bardzo ja nawilzylam. Nie pomagaly mi zwykle sklepowie kremy typu garnier itp. Kupilam krem pod oczy clinique all about eyes rich. Na allegro sa mianiatury za okolo 30zl. Pomaga tez dobry krem do rak. Ale tylko pod oczy! Bo pozostala skore moze pozapychac. Idz do apteki i kup jakis krem o tresciwej konsystencji. Bedzie Ci potrzebny puder matujacy bo od takich kremow skora sie swieci. Taka tlusta konsystencja ochroni tez skore w nocy przed wysuszeniem. Czasem dobrze jest tez powiescic w pokoju jakies pranie, mokre reczniki itp. One troche nawilza powietrze. Zima tak robie jak kaloryfery grzeja
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 19:51   #398
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Dzięki dziewczyny Postaram się więcej pić ale to trudne w moim przypadku, gora 6 szklanek dziennie więcej nie daje rady bo latam całyczas do kibelka od razu po piciu ... :P Krem. mam dużo kremow ale nie używam pod oczy żadnego - od dzisiajzaczynam, wógóle mam te oczy jakieś przekrwione,wszędzie żyłki popękane :/
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:28   #399
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Krem pod oczy jest konieczny. Zrobilas identyczny blad jak ja. Dopiero jak juz mi te zmarszczki od suchosci wyszly to zabralam sie za kremowanie pod oczami. Chociaz wczesniej zuzylam jakies 2 opakowania zoltego garniera do suchej skory. I nic nie zrobil. Wiec nie polecam zadnych sklepowych zwyklych kremow. Musza byc tluste chociaz na noc. Tak jak pisalam swietne sa na poczatek kremy do rak Ja juz w kilku watkach o tym pisalam ale mi bardzo pomoglo jak co druga noc smarowalam okolice oczu rozowym kremem do rak johnsson&johnsson 24 godzinne nawilenie. Po 2 tygodniach skora byla super
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 10:32   #400
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: 20 lat - zmarszczki

dziewczyny, zapraszam do wątku "Zmarszczkom - od młodości NIE! ' -
znajduje się tam wiele przydatnych informacji na temat prewencji przeciwstarzeniowej w młodym wieku.
a do suchej skóry i okolic oczu polecam oleje z Biochemii Urody - np skwalan, olej arganowy oraz żele hialuronowe - lepsze od wszystkich kremów razem wziętych, od Garniera po La Prairie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:39   #401
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: 20 lat - zmarszczki

A mogę się och pozbyć czy to już koniec?
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 14:56   #402
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: 20 lat - zmarszczki

no cóż ja mam mniej niż 20 lat i miałam dwie okropne 'zmarszczki' na czole, poradzili mi pić dużo wody w ciągu dnia i faktycznie one na prawdę zniknęły!
picie dużej ilości wody ma też inne plusy, np. pozbywasz się toksyn z organizmu, więc częste załatwianie się jest bardzo na plus!
kremu do rąk, do twarzy bym raczej nie polecała - jest ogromny wybór silnie nawilżających kremów, które są specjalnie przeznaczone do tej delikatnej skóry na twarzy... polecam Ci maść z witaminą A, dostępna w aptece za niecałe 2 zł - stosuj ją na noc, a na pewno zobaczysz efekty po jakimś czasie!

Edytowane przez xox
Czas edycji: 2009-09-09 o 14:25
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 16:13   #403
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
no cóż ja mam mniej niż 20 lat i miałam dwie okropne 'zmarszczki' na czole, poradzili mi pić dużo wody w ciągu dnia i faktycznie one na prawdę zniknęły!
picie dużej ilości wody ma też inne plusy, np. pozbywasz się toksyn z organizmu, więc częste załatwianie się jest bardzo na plus!
kremu do rąk, do twarzy bym raczej nie polecała - jest ogromna ilość silnie nawilżających kremów, które są specjalnie przeznaczone do tej delikatnej skóry na twarzy... polecam Ci maść z witaminą A, dostępna w aptece za niecałe 2 zł - stosuj ją na noc, a na pewno zobaczysz efekty po jakimś czasie!
masc witaminowa to ta sama co masc z witamina A? wiem glupie pytanie
__________________

TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 22:25   #404
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Zmarszczki w wieku 18 lat?

Drogie Wizazanki, mam okropny problem. Mam (zaledwie) 18 lat i juz dosyc dawno pojawily mi sie "poziome" zmarszczki na czole, ale tylko z prawej strony. Sa to konkretnie takie 3 poziome linie, ktore sa dosyc widoczne (szczegolnie dla mnie...)
Mysle, ze powinnam dodac ze swojego czasu dosyc duzo opalalam sie na solarium, na Sloncu tez uwielbiam lezec, ale oczywiscie kremy ochronne min 15 spf stosuje. Oprocz tego czesto marszcze czolo, czego teraz staram sie unikac ale nie wiem czy mi to w tej chwili pomoze
Mniemam, ze sa to zmarszczki mimiczne, ale jak sie ich pozbyc? Podkradam czasem krem przeciwzmarszczkowy mojej mamie ale efektow nie widze.
Mozecie mi cos doradzic?
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:51   #405
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Zmarszczki w wieku 18 lat?

To sa napewno zmarszczki mimiczne. Po prostu czesto marszczysz czolo i najlepeiej bedzie jak sie tego oduczysz Mialam w liceum kolege ktory mial straszne zmarszczki na czalej szerokosci czola. Byly bardzo glebokie, po prostu jak u starego czlowieka. A jak sie mu przypatrzylam to zauwazylam ze caly czas ma zmarszczone czolo. Non stop. Dlatego lepiej uwazaj bo moze byc gorzej Napewno opalanie tez sie troche przyczynilo. Nie wiem co Ci polecic na te zmarszczki, wiem ze w tym celu stosuje sie botoks. Wstrzykuje sie go w skore w konkretnym miejscu. nastepuje rozluznienie miesni co uniemozliwia marszczenie sie na nich skory. Tylko, ze podejrzewam ze nie chcesz tego Moze udaj sie do dermatologa? Musisz pamietac zeby dobrze nawilzac skore.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:25   #406
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: 20 lat - zmarszczki

dobre pytanie (i wcale niegłupie)! maść z witaminą A to nie to samo co maść witaminowa! mi już się kilka razy zdarzyło, że w aptece chcieli mi wcisnąć tą maść witaminową, bo nie mieli tej pierwszej...

Edytowane przez xox
Czas edycji: 2009-09-09 o 14:26
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:29   #407
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Zmarszczki w wieku 18 lat?

po pierwsze:
absolutnie nie wolno Ci stosować żadnych kremów przeciwzmarszczkowych! zrobisz sobie więcej szkody niż pożytku w tak młodym wieku!

po drugie:
nie ma sensu tworzyć nowe wątki - jest dużo tematów o zmarszczkach w młodym wieku, np. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=362304
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:54   #408
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Zmarszczki w wieku 18 lat?

Po pierwsze filtr SPF 15 to za słaby filtr na słońce.

Po drugie zmarszczki znikna jeżeli zastosujesz suplementy diety nawadniające organizm - skóra jest przesuszona, dlatego powstaja linie na czole - polecam produkty typu Aqua lub hydro - control. Po trzecie - stosuj kosmetyki nawadniające dla grupu 25+ - kremy tego typu nie będa dla ciebie za mocne, są one tworzone do pielęgnacji cery młodej, więc napewno nie zaszkodzą. Na powazne zmarszczki jesteś za młoda, dlatwgo na razie sie nie przejmuj. pamiętaj tylko by dobrze nawodnić organizm
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 17:16   #409
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Zmarszczki w wieku 18 lat?

Ja również mam zmarszczki na czole, mam cerę mieszaną. A podobno taka wolniej się starzeje
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 21:04   #410
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Zmarszczki w wieku 18 lat?

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Po pierwsze filtr SPF 15 to za słaby filtr na słońce.

Po drugie zmarszczki znikna jeżeli zastosujesz suplementy diety nawadniające organizm - skóra jest przesuszona, dlatego powstaja linie na czole - polecam produkty typu Aqua lub hydro - control. Po trzecie - stosuj kosmetyki nawadniające dla grupu 25+ - kremy tego typu nie będa dla ciebie za mocne, są one tworzone do pielęgnacji cery młodej, więc napewno nie zaszkodzą. Na powazne zmarszczki jesteś za młoda, dlatwgo na razie sie nie przejmuj. pamiętaj tylko by dobrze nawodnić organizm

W przypadku zmarszczek na czole slonce i kiepskie nawilzenie maja drugoplanowa role. Nadmierna mimika jest przyczyna.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:55   #411
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Zmarszczki w wieku 18 lat?

Są to zmarszczki mimiczne, więc nie powinnaś się przejmować, gdyż
to nie jest tylko Twój problem
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:42   #412
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: Zmarszczki w wieku 18 lat?

Dzieki dziewczyny za rady Dobrze ze mam grzywke, przynajmniech ich tak nie widac
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 20:02   #413
ksiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
Dot.: 20latka zapobiega....

co prawda mam 21 lat, ale od mrużenia powstały mi zmarszczki pod oczami i mam wrazenie jakby mi sie oczy "zapadły". czy mogę zacząc używac La Roche Posay-ACTIVE C? czytałam duzo pochlebstw na jwego temat.
myslałam też o Flavo C badz active C
czy nie jestem na to za młoda?boje sie,ze wyrzadze sobie krzywde, ale jako studentka z nieprzespanymi nockami, palaczka i imprezowiczka troche musze siebie "podreperowac"
pozdrawiam
ksiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 10:00   #414
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 20latka zapobiega....

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
Narc
zawsze wyprzedzasz mnie o krok i jestes chyba w kazdym subskrywowanym przeze mnie wątku
hi

soory za of top
Bo wiemy co dobre i wybieramy same super-wątki !!
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 10:32   #415
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: 20latka zapobiega....

Cytat:
Napisane przez ksiatuszek Pokaż wiadomość
co prawda mam 21 lat, ale od mrużenia powstały mi zmarszczki pod oczami i mam wrazenie jakby mi sie oczy "zapadły". czy mogę zacząc używac La Roche Posay-ACTIVE C? czytałam duzo pochlebstw na jwego temat.
myslałam też o Flavo C badz active C
czy nie jestem na to za młoda?boje sie,ze wyrzadze sobie krzywde, ale jako studentka z nieprzespanymi nockami, palaczka i imprezowiczka troche musze siebie "podreperowac"
pozdrawiam

Moze warto zbadac oczy. Skoro je mrozysz to pewnie masz oslabiony wzrok. Ja tez mruzylam bo gorzej widzialam. Mialam okulary od 18 rz, ale ze nie musialam nosic na codzien to i nie nosilam. Przed 2 laty bylo gorzej i okazalo sie ze wzrok sie oslabil. Zmienilam szkla na silniejsze i zaczelam nosic okulary na codzien i juz nie mrurze oczu.

A krem pewnie ze mozesz zaczac uzywac, ale dopbrze by bylo zebys zrezygnowala z papierosow. Wiem, ze moze byc to trudne. ja w twoim wieku to ich za specjalnie rzucac nie chcialam, bo przeciez bylam mloda i od czasu do czasu przeciez zaraz mi nie zaszkodzi. Dobrze ze w wieku 26 lat przestalo mi to swinstwo smakowac. odrazu cera sie polepszyla, nie musialam walczyc ze soba jak bylam w ciazy( bo nie ukrywajny sie ciezarna kobieta i palaczka jednoczesnie - szkoda tej dzieciny) , a teraz ... jutro skoncze 33 lata a daja mi gora 28.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 19:20   #416
MrowkiBigbitowki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: 20latka zapobiega....

Rowniez mam 20 lat, zmarszczek dzieki Bogu poki co nie zauwazylam szczegolnych, ale to pewnie zwyczajnie dlatego, ze sie nie opalam - nie lubie Natomiast chcialam spytac o kosmetyk Estee Lauder, Advanced Night Repair. Kierujac sie dosc pochlebnymi opiniami, mysle zainwestowac w niego w przyszlosci. Kiedys, bo teraz mysle, jeszcze zdecydowanie za wczesnie. Z tym, ze nie wiem kiedy, producent podaje, ze to produkt dla pan w kazdym wieku i z kazdym typem cery, jednak sadze, ze guzik prawda Kiedy, jak sadzicie, mozna zaczac? 25 lat? 30? A na teraz mysle nakierowac na niego moja starsza siostre. Lat 31. Bedzie jak znalazl
A na dzien dzisiejszy, polecacie jakies koncentraty czy serum, ktore mozna uzywac juz w wieku 20 lat? Zastanawialam sie nad ampulkami Dr Hauschka do wrazliwej skory, bo chcialam doprowadzic troche do ladu maja czerwieniaca sie cere, jeszcze przed zima. Ale czy warto?
MrowkiBigbitowki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 23:38   #417
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: wszystko o..OCZACH

Witajcie dziewczyny
Bardzo fajny temat.
Powiedzcie mi jakiej konkretnie oliwki z oliwek używacie do zmycia makijażu oczu - takiej np domowej można użyć czy nie bardzo?
Możecie mi doradzić jakieś dobre płatki pod oczy dla kobiety po 40 roku życia? Oczy i skóra zmęczone, czasem podpuchnięte, lekkie zmarszczki. Dobrze gdyby rozjaśniały cerę. Cera tłusta/mieszana.
Będę wdzięczna za każdą rade
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 09:55   #418
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: wszystko o..OCZACH

Ten wątek spadł mi z nieba
Doskonały pomysł Tulipanno

Kremów pod oczy uzywam od jakiegoś czasu, może 2 lat, w tym roku stukneło mi 26. Oczy mam wrażliwe i do tego gronkowca w jednym oku Teraz smaruję Oeparolem przeciwzamrszczkowym i jestem zadowolona. Potem nakładam filtr. Do demakijazu mam chusteczki Babydream z olejkami.
No i tak jak truskawkowawiosna pisała ważny jest kierunek smarowania. Taki masaż okolic oczu tez dobrze robi, pobudza krążenie.
Jeszcze robię okłady ze świetlika.
Co do opuchlizny pod oczami, to może byc ona spowodowana zbyt dużą ilością zjadanej soli, przez co woda zatrzymuje się w oragniźmie.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 12:50   #419
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: wszystko o..OCZACH

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Bardzo fajny temat.
Powiedzcie mi jakiej konkretnie oliwki z oliwek używacie do zmycia makijażu oczu - takiej np domowej można użyć czy nie bardzo?
Możecie mi doradzić jakieś dobre płatki pod oczy dla kobiety po 40 roku życia? Oczy i skóra zmęczone, czasem podpuchnięte, lekkie zmarszczki. Dobrze gdyby rozjaśniały cerę. Cera tłusta/mieszana.
Będę wdzięczna za każdą rade
moim zdaniem taka spożywcza oliwa z oliwek jest ok.
Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Ten wątek spadł mi z nieba
Doskonały pomysł Tulipanno

Kremów pod oczy uzywam od jakiegoś czasu, może 2 lat, w tym roku stukneło mi 26. Oczy mam wrażliwe i do tego gronkowca w jednym oku Teraz smaruję Oeparolem przeciwzamrszczkowym i jestem zadowolona. Potem nakładam filtr. Do demakijazu mam chusteczki Babydream z olejkami.
No i tak jak truskawkowawiosna pisała ważny jest kierunek smarowania. Taki masaż okolic oczu tez dobrze robi, pobudza krążenie.
Jeszcze robię okłady ze świetlika.
Co do opuchlizny pod oczami, to może byc ona spowodowana zbyt dużą ilością zjadanej soli, przez co woda zatrzymuje się w oragniźmie.
Boże, ja tak się przyzwyczaiłam do wieczornego masażu, że nie mogę sobie go odpuścić bo od razu mam wyrzuty sumienia.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:00   #420
Anusia4don
Przyczajenie
 
Avatar Anusia4don
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Hej dziewczyny chyba nikt mnie nie przebije ja mam 15 lat i mam zmarszczki pod oczami...smaruje sie codziennie kremem cala twarz i pod oczami tez i to wiecej i co gów**!! normalnie mam takie kreski zmarszki normalnie jakbym miala 30 lat!! macie moze jakis sposob na to??? Proszę was!!
Anusia4don jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.