Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-10, 20:38   #541
Wyll
Raczkowanie
 
Avatar Wyll
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 51
GG do Wyll
Dot.: Jak odzyskać naturalny kolor włosów...

Ajj, musisz trochę poczekać, ja z chęcią poczekam z Tobą
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post4419900 - PROSZĘ O POMOC.
Wyll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 20:56   #542
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: Jak odzyskać naturalny kolor włosów...

Tak... Ja też...
Już nie chcę ich kolejny raz farbować ani nic, bo i tak je niszczę, ale moje odrosty wyglądają w miarę naturalnie. (Mam brązowe włosy i kilkakrotnie blond robione pasemka). Nawet raz byłam u fryzjera aby zafarbował mi włosy na kolor jak najbardziej zbliżony do naturalnego... Nie róbcie tego.
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 21:19   #543
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Jak odzyskać naturalny kolor włosów...

Co do wyszukiwarki i watkow o dekoloryzacji to czytalam i jak napisalam dziewczyny pisaly, ze mialy czarne wlosy i chcialy zmyc ten kolor. Nie wiem jak dziala caly ten zabieg wiec zalozylam nowy temat odnosnie moich brazowych wlosow:P Tak, oczywiscie najlepiej pojsc do fryzjera i wypytac o wszystko ale chcialam miec juz jakas podstawe czy jest w ogole mozliwosc odzyskania naturalnego koloru wlosow.

Tak narzekalam na swoj nijaki kolor a teraz zaluje, ze zafarbowalam wlosy Chetnie przyda mi sie towarzystwo w pozbywaniu sie tego mojego nieszczesnego brazu . Myslalam o pasemkach, ktore by sprawily, ze pojawiajace sie odrosty nie bylyby az tak widoczne. Jednak w tej kwestii chyba najlepiej doradzi mi fryzjer. Najgorsze jest to, ze strasznie zle czuje sie w takim wyplowialym kolorze i kiedy juz nie moge wytrzymac znow nakladam szampon koloryzujacy. Bardzo ciezko chyba bedzie powrocic do naturalnego koloru
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 08:49   #544
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak odzyskać naturalny kolor włosów...

Dekoloryzacja nie sprawi,że wróci twój naturalny kolor Ściąga ten kolor, który jest na głowie po to aby można było ufarbować na odcien jasniejszy Możesz tak dobrać nowy kolor żeby był jak najbardziej zbliżony do naturalnego Pasemka też są jakimś rozwiązaniem, bo przynajmniej nie widać tak odrostów. Najlepiej moim zdaniem zafarbować na kolor zblizony do naturalnego, doswiadczony fryzjer bez problemu dobierze odpowiedni kolor farby Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 19:36   #545
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Question rozjaśniacz?

mam pytanie odnośnie rozjasniacza jaki dobry może cie mi polecić- taki który chwyci na zcarnych farbowanych wlosach?
gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 10:05   #546
erdholien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 55
Dot.: rozjaśniacz?

to zależy czy to są naturalne włosy, czy farbowane
jeśli naturalne, to praktycznie każdy rozjaśniacz rozjaśni, natomiast jeśli farbowane to nie.
ja miałam farbowane czarnymi farbami palette, niezwykle wżerającymi się we włosy. Niektóre rozjaśniacze nie działała - kolor był jaki był tylko odrosty się rozjaśniły
jedyny rozjaśniacz, który rozwiązał problem (z których stosowałam) był to rozjaśniacz z Joanny. Jest on niezwykle mocny 12% i niezwykle niszczący. Jeśli go użyjesz będziesz mieć siano, dużo włosów wypadnie, reszta będzie w bardzo kiepskim stanie. Ale kolor rozjasni do pomarańczy.
Zabawa z rozjasniaczami jest bardzo ryzykowna. Lepiej iść do fryzjera. Ale wiem, że jeśli się ktoś uprze, to swoje zrobi
Mogę ci go polecić, że na pewno chwici - to takie bardzo wyżerajace coś. Ale zbyt dlekatny dla włosów to on nie jest.
Decyzja należy do Ciebie
najlepiej przejrzyj wcześniejsze wątki o rozjaśniaczach - było już mnóstwo napisane
erdholien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 10:19   #547
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: rozjaśniacz?

Witaj
Ja używałam wielokrotnie L'oreala oraz Garniera aby pozbyc się czarnego do ktorego i tak wracałam i polecam ten drugi ,na moich włosach wypadł mniej inwazyjnie.Joanny nigdy w życiu nie używaj,ja też ja miałam i na poczatku bylam zadowlona z kondycji wlosków ale dopiero po jakims czasie zobaczyłam "efekty".
To prawda,że wsłoki rozjasnią się do pomaranczy ale nałozenie farby w kolorze który chcesz uzyskać zniweluje ten problem.Tylko kup dwa opakowania tej samej farby aby nie przeswitywał pomaranczowy odcien.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 12:12   #548
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: rozjaśniacz?

Uzyj wyszukiwarki, było wiele temu pododbnych wątków,sprawdź dekoloryzacja,demakijaż ( Garnier i Loreal mają w istocie dekoloryzatory a nie rozjasniacze )
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 13:23   #549
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozjaśniacz?

czarne farbowane włosy trudno rozjasnić, szczególnie jeśli chcesz jakiś odcień blondu. Mogą wyjść włosy w kolorze marchewkowym

proponuję użyć farby rozjaśniającej L'oreala która jest przeznaczona do włosów arbowanych na czarno i rozjaśnia do różnych odcieni brązu
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 16:34   #550
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: rozjaśniacz?

wielkie dzięki
gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 16:55   #551
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: rozjaśniacz?

smerfeta01 ---- możesz mi napisać jeszcze jak wyglada opakowanie tej farby?
będe wdzięczna...
gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 22:11   #552
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
z czerni w ciemny brąz - dekoloryzacja?

Kochane Wizazanki, mam pewien problem, ktorego nie wyjasnila mi nawet wyszukiwarka, wiec zwracam sie do Was. Mam wloski farbowane na typowy czarny kolor, farbowalam je w styczniu na studniowke i teraz juz mam odrosty. Moj naturalny kolor to bardzo ciemny braz, wiec nie sa mocno widoczne, ale wolalabym powrocic na wakacje do brazu, np. czekoladowego. Czy musze je dekoloryzowac, czy wystarczy mocna brazowa farba nalozona na cale wlosy? Moj naturalny kolor wlosow wyglada tak, jak u Brodki, a obecny - jak na zdjeciu u modelki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21_kiecki_viv_05.jpg (6,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura201.jpg (28,6 KB, 24 załadowań)
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 09:10   #553
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: z czerni w ciemny brąz - dekoloryzacja?

niestety nakładając farbę na Twoje obecne włosy w kolorze ciemnego brązu farba czarna pozostanie a zafarbują Ci tylko odrosty
polecam Ci farbę L'oreala rozjaśniającą, która rozjaśnia własnie włosy farbowane na czarno do jaśniejszych odcieni brązu ksoztuje ok.20zł.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 09:13   #554
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozjaśniacz?

opakowanie jest podobne do tych pozostałych farb L'orela farba ta nazywa się Recital Preference, z przodu pisze, że rozjasnia włosy farbowane i są podane kolory jaki efekt można uzyskac po farbowaniu producent zapewnia brak efektu pomarańczowych włosów. Farby te widziałam w Auchanie koszt.ok.20zł.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 10:54   #555
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: z czerni w ciemny brąz - dekoloryzacja?

ta farba wcale nie dziala..wiem bo probowalam na wlasnych wlosach kiedys, mama tez...feria tez ma taka serie, podobnie nieudana ;/..idz do fryzjera (wiem, ze drozej.. ale jak nie chcesz osagnac innego efektu niz zamierzony to jest to jedyne wyjscie )
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 17:43   #556
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: rozjaśniacz?

smerfeta01----- wielkie dzięki
gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 18:07   #557
Edzia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 41
Czarne włosy

Pomalowałam włosy na czarno jednak mam ich już dość. Mam rowniez dlugie juz odrosty. Czy jest jakaś możliwość ich pozbycia sie? Mam zamiar pomalowania ich na czerowono czy jest jakaś możliwoś aby pokryć czrny kolor? Prosze o pomoc.
Edzia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 18:16   #558
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Czarne włosy

nie maluj ich na czerwono bo farba nie złapie, masz kilka mozliwości- poczekac az farba zejdzie i wtedy pomalowac, dekoloryzowac wlosy-sciaganie koloru lub zrobic pasemka w jansiejszym kolorze i odrosty nie beda tak widoczne
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 21:08   #559
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: rozjaśniacz?

Witam
Smerfeto-nie chcę się sprzeczać,ale te farby chyba są do naturalnie ciemnych włosków,no chyba ze jestem cofnieta odnosnie nowosci i sie nie orientuję.Widziałam takie farby i na opkaowaniu poazane sa piene odcien ie brązów ale jest notka ze ta farbka rozjasnia wloski naturalne,chyba...
Jesli naprawdę okaze się ze jest do farbowanych to sama ją zakupię
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 21:14   #560
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czarne włosy

Witaj
Najpierw dekoloryzacja, wyjdzie pomarańcz,a na to farba w kolorze czerwieni,która będzie się spierała w błyskawicznym tempie
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 09:47   #561
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czarne włosy

jakies 2-3 tygodnie temu zamówiłam na allegro farby formy Alcantara. czarną i czerwoną.
Pofarbowałam wlosy najpierw farbą czarną a dnia następnego postanowilam zrobic czerwone pasemka. Bałam się, ze nie wyjdze a tu mile zaskoczenie. Wyszło! Co prawda farba złapała na kolor czerwono-miedziany ale poprawilam dnia następnego i mam piękne czerwone pasemka. Wszystko takze zalezy jakiego utleniacza uzyjesz ale w tym doradza sprzedający
w kazdym razie mi się udało

PS. chciałam jeszcze rozjasnic kilka pasemek rozjasniaczem ale niestety okazal sie byc za slaby, hihi i w ogole nie zlapał.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 09:51   #562
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Czarne włosy

Cytat:
Napisane przez Edzia88
Pomalowałam włosy na czarno jednak mam ich już dość. Mam rowniez dlugie juz odrosty. Czy jest jakaś możliwość ich pozbycia sie? Mam zamiar pomalowania ich na czerowono czy jest jakaś możliwoś aby pokryć czrny kolor? Prosze o pomoc.
nie ma szans ze pokryje Ci jakas farba czarny kolor, jak pomalujesz teraz jasniejszym to konce zlapia ci dalej na czarno a odrosty bedziesz miala w innym kolorze.. ja bym nie eksperymentowala w ten sposob.. sama mialam farbowane czarne wlosy jeszcze tydzien temu, chcialam zejsc brazem to za kazdym razem odrosty lapaly mi na inny kolor niz reszta wlosow i wygladalam jakbym mycke nakladala
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 12:58   #563
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Czarne włosy

Polecam wizażową wyszukiwarkę ( hasła np dekoloryzacja, demakijaż) było wiele pododbnych wątków.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 13:07   #564
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: rozjaśniacz?

Boniulka całkowicie się z Tobą zgadzam, jesliby nawet działala na włosy farbowane to na czarnych wyjdzie raczej marny efekt.Takie farby rozjasniające ma tez Garnier Nutrisse Natea, są jednak czasem zbyt słabe nawet na naturalne-ciemne włosy.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 16:12   #565
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: rozjaśniacz?

czyli, że musze dalej szukać???
gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 22:23   #566
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: rozjaśniacz?

Witaj
Niestety musisz szukać dalej
Ale jak juz znajdziesz to daj znać
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 17:34   #567
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dekoloryzacja- co dalej?

Witam - dwa tygodnie temu przeprowadziłam sama na sobie zabieg dekoloryzatorem Loreal
Mój naturalny kolor wosów to brąz - nie najciemniejszy ale już nie średni
Przez kilka lat farbowałam włosy ciemnym brązem - najczęściej Loreal,
przez ostatnie 8 miesięcy nie farbowałam ich - miałam więc spory odrost; Niestety babska niecierpliwość zwyciężyła i użyłam dekoloryzatora -przyznam, że nie zniszczyłam włosów, gdyż wszystki robiłam zgodnie z instrukcją - niestety - kolor, który mam teraz na głowie to jasna miedź przeplatana pasemkami blond;
Chciałabym teraz zejść do prawdziwego blondu i na to nałożyć jasny brąz - nie chcę nakładać farby na obecną miedź- bo chcę uniknąć rudych refleksów.
Teraz pytania:1. czy mogę przeprowadzić ponowną dekoloryzację - i farbowanie oczywiście w salonie fryzjerskim?
2.słyszałam o farbach, z zielonym barwnikiem, który ma zapobiegać pomarańczowym refleksom- czy rzeczywiście takie istnieją?
3. czy mogę prosić zorientowane w temacie Panie o podpowiedź w kwestii wyboru odpowiedniego Salonu fryzjerskiego w Szczecinie?

Dziękuję i pozdrawiam.
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 18:31   #568
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Witaj
Ja z reguły kładłam farbę w wybranym kolorze własnie na ten odcien miedziany,nigdy nie robiłam dekoloryzacji drugi raz tym bardziej,że nie chcesz uzyskac blondu tylko brąz.Aby rude nie przeswitywały spod farby to kupowałam z reguły dwa opakowania i malowałam włosy dwa razy jedną po drugiej-nie dwie farby na raz tylko najpier jedną,odzywka,suszenie i ponownie nalozylam drugie opakowanie tego samego odcienia-nie miałam problemów z przeswitywaniem rudości.Na te rude kaładałam popielaty blon i wychodził śliczny jasny brąz.
Wklejam fotkę tego brązu otrzymanego po uprzedniej dekoloryzacji i nałozeniu farby na marchewkowe włoski
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (18,5 KB, 194 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 01:34   #569
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Bardzo ładny kolor - i nie ma rudości
Pójdę Twoim śladem i nie będę rozjaśniać tego, co mam teraz na głowie ( nie mogę już na siebie patrzeć, hihi) - będzie to dobre i dla moich włosów i dla kieszeni
Pozdrawiam
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 09:45   #570
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Witaj
Koniecznie daj znać jak wyszło i czy jesteś zadowolona.Mnie tez juz korci dekoloryzator ale rozwazam też fryzjera
Pozdrawiam i powodzenia
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.