Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 10:50   #571
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

No dobra - ja też potrzebuję porady - mam rozjaśnione włosy blond (mój naturalny kolor ciemny chłodny blond). Chciałabym wrócić do swojego kolorku i próbuję to robić stopniowo, kupując coraz ciemniejsze odcienie farb. Niestety dwa tygodnie po koloryzacji, włosy znów są jasne zamiast nieco ciemniejsze Co mi wyjdzie na głowie po dekoloryzatorze? i jaki kolorek wybrać potem, żebym nie miała na głowie marchwi?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 13:19   #572
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

KamaO-z tego co napisałaś wynika,że nie masz włosów zbyt ciemnych tylko Twoim problemem jest wypłukiwanie się farby,jesli dobrze zrozumiałam Dekoloryzacja tutaj nie pomoże,a szkoda włosów które i tak były rozajasniane,może zmien firmę farby skoro tak szybko się spłukują.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 13:42   #573
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Niby najprostsze rozwiązanie, co nie? Chodzi mi o to, żeby mieć swoje ciemniejsze włoski, ale bez tego okropnego okresu odrostów...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 14:47   #574
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Zaciekawiłyście mnie kobitki tym wątkiem- więc się podepnę

Czy ten dekoloryzator nie zniszczył Ci włosów jak zwykły rozjaśniacz? Jakiego koloru wyszły odrosty? dużo, dużo jaśniejsze? Ile czasu trzymałaś go na głowie? Też mnie nęci ten dekoloryzator...
Ja teraz mam Ciemny brąz, ale marzy mi się sporo jaśniejszy....
Dziękuję za odpowiedź.
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 17:57   #575
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Już odpowiadam
Ten dekoloryzator to Loreal ECLAIR Clair Creme;
Troszkę zerżnę z ulotki
można stosować na włosy farbowane ale i naturalne - ciemne;

Jeśli twoje włosy są farbowane; chcesz usunąć aktualny kolor przed kolejnym farbowaniem - Eclair pozwala na usunięcie aktualnego koloru ( otrzymanego przez zastosowanie koloryzacji trwałej) Dzięki temu możesz później zastosować farbę o odcieniu:
-zbliżonym do twojego naturalnego koloru,
- dużo jaśniejszym niż Twój poprzedni kolor, lub o zupełnie innym refleksie*

*Zastosowanie Eclair nie jest wskazane przed użyciem: Recital Les Blondissimes, Excellence Blondes Supremes oraz Ferri Color.

Eclair Zastosowany na włosy NATURALNE pozwala na odbarwienie ich z następującym rezultatem:
-bardzo jasny blond złocisty, jeśłi jesteś blondynką
-jasny blond złocisty, jeśłi jesteś szatynką;
Zastosowanie na włosy bardzo ciemne dać może w efekcie odcień miedziany;

W opakowaniu są dwie saszetki proszku wzmacniającego - w celu mocnej dekoloryzacji należy użyć dwóch ( ja użyłam dwóch)

Jeśli chcesz usunąć kolor po farbowaniu, albo pierwszy raz dekoloryzujesz włosy - na 2/3 długości trzymasz 20-30 minut, potem rozprowadzasz preparat u nasady włosów i trzymasz kolejne 20-30 minut;

Ja zastosowałam się do zaleceń ulotki - nie zniszczyłam włosów - ale muszę przyznać, że mam silne i zdrowe włosy ;
Pozdrawiam
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 17:58   #576
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

ps. odrosty wyszły mi zupełnie jasne - a reszta - od jasnej miedzi po ciemny blond
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 18:23   #577
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

KARO-LA-dlatego aby nie było efektu jasniejszych odrostów,czyli białych dekoloryzację robi się najlepiej zaraz po farbowaniu włosów na ciemno,aby nie dopuścić do pojawienia się ich.Dla mnie lepszy od L'oreala był Garnier
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 18:26   #578
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Dziękuję dziewczyny za wyczerpujące odpowiedzi Może w końcu w wakacje się skuszę

Boniulka- ja ostatnio tylko szamponetkami się farbuję, żeby bardzo nie było widać odrostu- ostatni raz farby używałam w grudniu No a włosy to ja mam średnio mocne Kurde, chciałam zapuszczać, a boję się że po tym dekoloryzatorze będę musiała mocno skrócić..
I co to za kolor farby na tej twojej fotce?

BTW
Carolino też lubię scotties-czarne szczotki
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:49   #579
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Robiłam w swoim czasie dekoloryzację 3 razy , ostatnio demakijaż, więc wiem co to znaczy dla włosa...
Jesli Twoje włosy nie sa zniszczone, faktycznie po pewnym czasie ( miesiąc ) mogłabys wykonać następną dekoloryzację, tylko...jeśli chcesz zejśc do brązu po co? Jesli chcesz wykonać zabieg w domu możesz użyć rozjaśniacza ( np o 2 tony , o 4 tony) , ale ja polecam wybrać się do fryzjera. Oczywiście możesz po zabiegu zafarbowac włosy odpowiednią farbą bez problemu, musisz się liczyć jednak z tym , że farba będzie się błyskawicznie zmywac ( tak już jest porozjasnianiu, dopiero po kilku koloryzajcach zaczyna trzymac odpowiednio) i oczywiście dobre odzywki nawilżające będa potrzebne
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 10:02   #580
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Witam
KARO-LA-ja uzywałam popielatego blondu z L'oreala wiem,że są dwa odcienie w róznej serii ja miałam z Recital Preferences(czekoladowe pudełko),ale chyba ten drugi też L'oreal(tpudelko jasny róż i kobietka z krótkimi włosami) miał chyba wiecej lepszych opinii
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 12:34   #581
MoOoNiA
Raczkowanie
 
Avatar MoOoNiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 469
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

a ja tez mam pytanie w sprawie dekoloryzacji
mam teraz na włosach brązowa farbe predzej miałam blond balejaż . jezeli zorbie dekoloryzacje to bede musiała połowzyc na to farbe, wiec raczej na balejaż nie mam juz szans?
__________________
Martulka
27.05.2009 r

Majeczka
04.12.2012 r

MoOoNiA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 13:48   #582
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Cytat:
Napisane przez MoOoNiA
a ja tez mam pytanie w sprawie dekoloryzacji
mam teraz na włosach brązowa farbe predzej miałam blond balejaż . jezeli zorbie dekoloryzacje to bede musiała połowzyc na to farbe, wiec raczej na balejaż nie mam juz szans?

To zależy co Ci wyjdzie po dekoloryzacji, jesli w miarę ładny kolor ( np jakiś dość jasny np ryżawy) możesz śmiało robic baleyage ( oczywiście jakis jasny blond może Ci nie chwycic , ale jakimiś brązami, ciemnym blondem).Jeśli kolor wyjdzie ciemniejszy po dekoloryzacji to tez możesz zrobic baleyage , tylko ciemniejszmi odcieniami.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:03   #583
gossia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Talking dekoloryzacja+baleyage w Szczecinie

mam prosbe: czy moglby mi ktos polecic fryzjera w Szczecinie, ktory zrobilby dobrze dekoloryzacje i pozniej baleyage blond+braz w chlodnych odcieniach...? mam wlosy farbowane kilkakrotnie na dosc ciemny braz wiec sprawa nie jest prosta takze jakby ktoras z Was mogla polecic dobrego fryzjera to dziekuje bardzo
gossia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 19:06   #584
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: dekoloryzacja+baleyage w Szczecinie

Ja bym ci poleciła Jean Louis David albo Beverly Hills, bo są - jak dla mnie - bezkonkurencyjne. Tyle ze troche drogie w galaxy jak by co masz obydwa, wiec mozesz i jeden i drugi sprawdzic. buzka
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 02:37   #585
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: dekoloryzacja+baleyage w Szczecinie

Studio Visage - Pani Agnieszka Kowalczyk - ul. Lucznicz 74 tel.:091 422-0402
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 12:39   #586
gossia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: dekoloryzacja+baleyage w Szczecinie

dziekuje bardzo za odp rzeczywiscie w galaxy jest drogo <w beverly hills to juz w ogole O_o > ale moze warto sprobowac szczegolnie przy tak rewolucyjnym zabiegu =D a tego fryzjera na luczniczej to nie znam...ale wybiore sie i zobacze co i jak czekam tez na dalsze propozycje, buzka
gossia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 17:55   #587
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

carolinascotties jak efekty?? czy farbowałaś już włoski? bo ja ma podobny problem do Ciebie i przymierzam się do malowania na kolor jaki ma boniulka
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 17:01   #588
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Oto mój nowy kolorek- w słońcu widać jednak miedziane refleksy - Pani fryzjerka zaznaczyła, że teraz kolor będzie szybciej się zmywał - ale będzie można nakładać na to jasny brąz - i powolutku dojdziemy do mojego wymarzonego koloru
Pozdrawiam

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2006-10-04 o 22:06
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 18:04   #589
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Oto mój nowy kolorek- w słońcu widać jednak miedziane refleksy - Pani fryzjerka zaznaczyła, że teraz kolor będzie szybciej się zmywał - ale będzie można nakładać na to jasny brąz - i powolutku dojdziemy do mojego wymarzonego koloru
Pozdrawiam
dość ciemne masz włoski,ale kolorek bardzo śliczny jaka to farba i do jakiego koloru dążysz?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 18:33   #590
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

To są dwa kolory Keune-jasny brąz i ciemny, złocisty blond-szczerze przyznam, że myślałam o jaśniejszych i bez refleksów-prosiłam fryzjerkę o nałożenie rozjaśniacza przed farbowaniem - ale ona się uparła, że to nie jest potrzebne mam nadzieję, że się zmyje i wtedy będę mogła położyć na to wyśniony kolor-a jeśli się nie uda- to jeszcze raz zaryzykuję dekoloryzację-z tym, że u innego fryzjera

a co do kolorku, o który chodzi- to z tej strony-nr. 8.1

http://www.adiscountbeauty.com/page284.html
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:09   #591
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Z ciemnych na jasne.Jak??????

Mam powazny problem Juz od roku farbuje wlosy na ciemne ale mam juz dosyc tego koloru chcialabym mniec jasniejsze - jasny braz ale jak nalozylam jasniejsza farbe to odrosty wyszly mi ale reszta jest nadal ciemna.Strasznie to wyglada............ nie wiem co mam zrobic?
Prosze o Pomoc
Z gory Dziekuje
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:21   #592
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Jak z ciemnych wlosow zrobic blond??

Cytat:
Napisane przez cytrynka
Z natury jestem rudzielcem ale od okolo 7 lat farbuje wlosy na ciemno kasztanowe ciemne czerwienie chcialam bym teraz zostac blondynka co zrobic by bez wielokrotnego farbowania tak sie stalo czego uzyc??
Ja tez z ciemnych chcialam jasne i moja super fryzjerka zrobila mi na poczatku jasne pasemka-duzo ich-prawie cale i juz w sumie 2 lata jestem bladynka ale juz zaczyna mi sie ten kolor nudzic...........
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 00:36   #593
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Jak z ciemnych wlosow zrobic blond??

sama to bałabym się ryzykować takiej zmiany... dobry fryzjer zrobi to dobrze, albo przynajmniej dobrze doradzi
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 07:31   #594
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jak z ciemnych wlosow zrobic blond??

z włosów farbowanych trudniej usunąć pigmenty włosa i uzyskać jaśniejszy kolor. Jeśli sama w domu użyjesz rozjaśniacza lub dekoloryzatora to może wyjść niestety rudy/marchewkowy kolor, zresztą nie ejst powiedziane że fryzjerowi też ta sztuka nie wyjdzie ostatnio widziałam w sklepie farbę rozjaśniającą właśnie do włosów farbowanych na ciemne kolory, która rozjasnia je do brązów, potem możesz zafundować sobie blond pasemka
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 09:02   #595
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak z ciemnych wlosow zrobic blond??

Witaj Efekt pasemek zależy od tego jak rozjaśniają sie twoje włosy Proponowałabym zrobić gęstę pasemka, pierwszym razem będzie wyglądać jak balejaż, potem można używać np Regenalu żeby rozjaśnić pasemka Możesz także wykonać dekoloryzację w salonie Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 09:05   #596
ines_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Z ciemnych na jasne.Jak??????

Cytat:
Napisane przez angelap
Mam powazny problem Juz od roku farbuje wlosy na ciemne ale mam juz dosyc tego koloru chcialabym mniec jasniejsze - jasny braz ale jak nalozylam jasniejsza farbe to odrosty wyszly mi ale reszta jest nadal ciemna.Strasznie to wyglada............ nie wiem co mam zrobic?
Prosze o Pomoc
Z gory Dziekuje
Najlepszym sposobem będzie balejaz... odrosty nie bedą tak szybko widoczne... ale musisz wybrac sie do dobrego(doświadczonego) fryzjera... polecam Hair Studio Ines przy ul.Legnickiej najlepiej do Iwony,albo Eli...one mają największe doświadczenie w tym salonie i doradzą Ci jak dużo tego balejażu i w jakim odcieniu zrobić,żeby w Twoim przypadku... było najlepiej...tel.071 354 61 38. Najlepiej jak bedziesz sie umawiać na wizytę, zapytaj ile zapłacisz... możesz zajrzec na ich stronę... Ja korzystam z ich usług od 9 lat. Pozdrawiam i powodzenia.
ines_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 10:04   #597
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Z ciemnych na jasne.Jak??????

Witaj Może na początek poczytaj włosy o dekoloryzacji i pasemkach Wiele dziewczyn ma właśnie taki problem,że farbuje włosy na ciemno a potem chce mieć jaśniejsze Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 11:02   #598
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Z ciemnych na jasne.Jak??????

W wyszukiwarce wizażowej wpisz dekoloryzacja ( lub demakijaż).Poczytaj tez wątki o podobnych tytułach , na forum jest sporo informacji na ten temat
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 23:29   #599
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Z ciemnych na jasne.Jak??????

Bardzo dziekuje
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 09:38   #600
satineS
Raczkowanie
 
Avatar satineS
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 97
Do znawców?=>

Obecnie mam włosy zafarbowane na mokka brąz.
Chciałabym wrócic do swoich naturalnych.
Czy jest to możliwe?Czy musze czekac az same odrosną?
satineS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.