Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 17:07   #721
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: JAk rozjasnic włosy??????

heh no własnie też mam taki problem bo farbowałam sobie najpierw włosy farba l'oreala taki sredni brąz, potem uzyłam blondu z pasemkami z tej seri colour experte, ale praktycznie nie widac było rezultatu, teraz od słonca i mycia rozjasniały i mam taki sraczkowaty brąz z rudą poświatą :/ :/

musze się do fryzjera niedługo wybrac ale czytałam własnie ze tam gdzie chodze dekoloryzacja kosztuje 150 zł a ja nie wiem czy bede musiała je dekoloryzowac czy nie, nie chce mi sie tyle kasy wydawac potem jeszcze za pasemka dwukolorowe kolejne 150zł , podciecie 53, nie zapłace jednorazowo 350zł fryzjerowi !!!
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 23:04   #722
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Oj nie wyszło i może to nawet lepiej. Farbowałam dzień wcześniej i chciałam następnego rozjaśniać i farbować od nowa. Napalona poleciałam po sprzęt i głupia nie wzięłam paragonu. Siostra koleżanki poradziła mi, żebym nie panikowala, bo tylko spalę włosy i będzie gorzej niż jest.
Codziennie myję włosy szamponem przeciwłupieżowym. Poleciła mi, żebym kilka kropelek wody utlenionej 3% dodała do szamponu i potrzymała na wlosach, ale nie za często. Ewentualnie szampony do włosów blond z rumiankiem itp może coś rozjaśnią. I niby za 3 tygodnia mogę zafarbować na jasny brąz, ale jakoś czuję, że to nic nie da.
Jedynie mycie mycie i jeszcze raz mycie.
Wolę czarne ale zdrowe
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 13:31   #723
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dekoloryzacja u fryzjera......

Hej dziewczyny,miesiąc temu miałam włosy farbowane Castingiem i mam zamiar poczekać jeszcze nie cały miesiąc zeby mi się jeszcze zmył.Od 5 lat mam ciemne, prawie czarne włosy ale już mam dość ....chce mieć jaśniejsze.Zamanił mi się jasny zimny mleczny brązik,coś jak kawa z duuuzą ilościa mleka lub śmietanki ... czyli całkiem inny niż mam teraz no i wybiorę się pewnie na usunięcie ciemnego koloru. Ale jest ale...mam suche kręcone włosy i się boje ze nie przeżyją.....pewnie powiecie żebym sobie zrobiła na poczatek balejaz ale ja nie chce, chce się tego ciemnego brązu pozbyć.

Chciałam zapytać czy ktoraś z was juz była na dekoloryzacji, jak jej włosy to pzezyły, jakiej firmy używała fryzjerka i co używały żeby po dekoloryzacji nawilzyć i odżywić włosy......przeglądałam recenzje kosmetyków ale dalej mam metlik....może były jakieś odżywki lub serum które wam polecały fryzjerki? Robiłyscie moze taki mleczny jaśniutki brązik?jeśli tak to jakie to były farby?....please!!!
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 22:29   #724
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

heh mnie fryzjerka nastraszyła, że jesli teraz bede chciała miec włosy w kolorze blond to bede musiała dekoloryzowac a to po pierwsze kosztuje ( u mnie w salonie 150zł ) a po drugie niszczy...

chociaz z drugiej strony słyszałam o superrozjaśniających farbach... ktore rozjasniaja mocno włoski bez potrzeby dekoloryzacji :{
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 16:59   #725
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Smallwitch ja jestem naturalną blondynką, prawie rok temu chciałam je bardziej rozjaśnić ale wyszedł mi żółtawy kolor, byłam załamana więc postanowiłam pomalować włosy na czarno. O dziwo byłam zadowolona z rezultatu, ale od kilku dni chodzi mi po głowie powrót do blondu ponieważ włosy musze często malować (jasne odrosty bardzo rzucają sie w oczy)przez to mam podniszczone końcówki. Zdecydowałam sie właśnie na dekoloryzacje, jutro ide do fryzjerki powiedzieć jej o swojej decyzji. Moja siostra już to przechodziła... na początku miała na głowie tęczę wszystkie kolory jakie tylko mogą być: miedziany, czerwony, blond, brązowy... przed tym samym ostrzegała mnie fryzjerka dwa dni temu. Po dekoloryzacji trzeba odczekać minimum dwa tygodnie żeby włosy odpoczęły, no a później będę robiła balejaż... trzeba będzie go powtózyć trzykrotnie. Całość będzie trwała od 3 do 4 miesięcy. Ta perspektywa mnie troche przeraża, ale chce wrócić do swoich blond włosków. Jutro fryzjerka zamówi mi dekoloryzator, podczas następnej wizyty będę miała "tęczę" na głowie Dekoloryzacja niszczy włoski więc w tym salonie można kupić jedwab, który bardzo dobrze działa na włosy. Są miękkie i powoli stają się zdrowsze. Jeżeli sie wahasz idź do fryzjera żeby się o wszystko wypytać, ja tak zrobiłam... Fryzjer oceni stan Twoich włosów i doradzi Ci odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji włosków. Pozdrawiam
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 01:57   #726
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Z natury jestem szatynka zachcialo mi sie kiedys ciemnego brazu z czego przeistoczyl sie on w czern (nie umiejetnosc farbowania - wstyd! no ale coz uczymy sie na wlasnych bledach) troche zaniedbalam wloski nie mialam czasu podcinac koncowek i takie tam, no w kazdym badz raznie nie byly w dobrej formie poszlam do mojej fryzjerki ktora stwierdzila ze zdejmie mi ta czern i nalozy jasna farbe taka jak bede chciala - balam sie, ale oddalam sie w jej rece. Nie wiem jakiej marki byly te kosmetyki ale zdjela kolor zafarbowala na jasniejszy i podciela wloski, wyszlo mnie to 90 zl a wloski byly w stanie lepszym niz mialam wczesniej oczywiscie odzywki maski to chyba normalne sprawy do pielegnacji wlosow i do teraz nie mam problemow nawet sie nie rozdwajaja pozdrawiam
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 02:10   #727
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Cytat:
Napisane przez Pauleena
Po dekoloryzacji trzeba odczekać minimum dwa tygodnie żeby włosy odpoczęły
No coś Ty? a mi fryzjerka mówiła, że trzeba od razu farbę kłaść, po dekoloryzacji, bo właśnie wychodzi taki miedziany kolor, czy coś innego... ale bym się wkopała :/
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 07:41   #728
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Ja robiłam raz dekoloryzację u fryzjera, i 3 razy sama w domu Po dekoloryzacji nie odczekuje się ! ! ! Zaraz trzeba zafarbować włosy, ważne żeby farba była z tej samej firmy co dekoloryzator Na dekoloryzatorze pisze jakiej farby nie nalezy uzywac (są to wybrane odcienie).
Dekoloryzator Loreala jest znacznie mocniejszy niż ten Garniera. Po Garnier miałam matowe włosy i rozjaśniły się do pomarańczowych. Loreal był zdecydowanie lepszy, włosy miekkie, a kolor prawie wszędzie biały Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 16:00   #729
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Pauleena jak bedziesz po to napisz co i jak....ja dziś byłam w salonie i powiedzieli że mogą mi ściągnąć ten kolor ale po dekoloryzacji na pewno nie uzyskam zimnego odcienia tylko ciepły...poza tym powiedziała ze to czy dekoloryzacja wyjdzie to zależy czy mam bardzo mocno oblepiony włos tym ciemnym kolorem i w zasadzie jest to pewne ze nie bede miała równomiernego koloru na włosach bo tam gdzie mam najciemniejsze to bedą pewnie bardziej ciepłe...poza tym musze się z nią majpierw umowic ma konkretną godzine i ona mi najpierw musi sprawdzić na paśmie włosów czy wyjdzie no i się zaczełam bać .....
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 17:52   #730
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Cytat:
Napisane przez Ninedin
włosy miekkie, a kolor prawie wszędzie biały Pozdrawiam
biały? tzn ze dekoloryzator nie spłukuje tylko farbę ale i naturalne barwniki włosa??? o rany.. jestem blondynką i myslalam dzis o brązie, ale teraz zaczelam sie zastanawiac i bac o moje wloski co bedzie jak zechce wrocic do jasnej czupryny...
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 10:11   #731
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Wczoraj byłam u fryzjerki powiedzieć, żeby zamówiła dekoloryzator..będzie albo jutro albo w przyszły wtorek. Jak zachcecie to po tym zabiegu wkleje swoją fotkę, żebyście wiedziały na co sie decydujecie
Ninedin jak to nie odczekuje sie? to dlaczego fryzjerka nalega by odczekać? powiedziała, że włosy po dekoloryzacji są bardzo zniszczone i jeżeli nałożymy od razu farbęto będą naprawdę w bardzo złym stanie! Ja ufam tej fryzjerce bo jako jedyna robi taki zabieg u mnie w mieście (malutkie miasteczko) inni fryzjerzy mówią, że przejście z czarnego na blond jest niemożliwe (widać jak sie znają) a ona ma u siebie w salonie mnóstwo certyfikatów nawet z zagranicznych uczelni! Widać, że dziewczyna zna sie na rzeczy...
milka69 jestem pod wrażeniem! wszystko za 90zł i włosy są lepszej kondycji ? nieprawdopodobne! i od razu wzięło Ci włosy na ten jasny kolor czy też miałaś gdzie niegdzie różne odcienie?

Wydaje mi sie, że sposób dekoloryzacji zależy w dużej mierze od fryzjera. Jak widzimy jeddni mówią tak a drudzy inaczej... według mnie liczy sie doświadczenie fryzjera, pozytywne opinie na jego temat oraz końcowy efekt Nawet nie wiecie jak ja sie boje
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 14:43   #732
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Cytat:
Napisane przez Pauleena
Jak zachcecie to po tym zabiegu wkleje swoją fotkę, żebyście wiedziały na co sie decydujecie
wklej, wklej czekamy
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 14:45   #733
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Proponuje, żebyśmy wkleiły fotki swoich włosków i zdjęcie, które przedsatwia kolorek do jakiego chciałybyśmy powrócić (przefarbować się).
Ja jako pierwsza wklejam swoją fotkę, mam nadzieje, że Wy dziewczyny zrobicie to samo
Jakoś nienaturalnie tutaj wyszły moje włoski... no cóż, takiej są długości, troszeczke podniszczone... mimo to chciałabym mieć kolorki takie jak Kelly Clarkson lub Kimberly podobają mi się ich fryzurki. Jak znam życie to będę miała coś całkiem innego, ale to nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PHTO0031 copy1.jpg (31,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kellycl small.jpg (63,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nov[1] small.jpg (57,6 KB, 38 załadowań)
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 14:54   #734
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Ja dekoloryzowałam włosy i sama się dziwię, że wogóle mi się nie zniszczyły
Kolor zszedł niestety nie wszędzie równomiernie, ale słyszałam, że tak to jest z dekoloryzatorami
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 14:55   #735
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Cytat:
Napisane przez Pauleena
Po dekoloryzacji trzeba odczekać minimum dwa tygodnie żeby włosy odpoczęły, no a później będę robiła balejaż... trzeba będzie go powtózyć trzykrotnie. Całość będzie trwała od 3 do 4 miesięcy.
nieprawda! co to za fryzjerka?!
po dekoloryzacji od razu nakłada się farbę.
pierwsze słyszę, że trzeba chodzić z taką ohydą na głowie 2 tygodnie.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=dekoloryzacja

podaję link do wątku, w którym kiedyś opisywałam moją dekoloryzację.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 15:04   #736
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Cytat:
Napisane przez wersta
po dekoloryzacji od razu nakłada się farbę.
pierwsze słyszę, że trzeba chodzić z taką ohydą na głowie 2 tygodnie.
Serio? No to nie wiem co mam robić, bo tylko ona wykonuje w moim mieście dekoloryzacje... może zapytam sie jej jakiej firmy dekoloryzatora używa, kupie sobie farbe tej samej marki i pomaluje w domu? a jak zniszczy mi to włosy?
A tak na marginesie to zrobiłam sobie mały montaż żeby podnieść sie na duchu i potwierdzić w tym, że podjęłam słuszną decyzję chcąc powrócić do blondu.
Co Wy o tym myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8 buffy006 copy.jpg (25,4 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez Pauleena
Czas edycji: 2006-08-01 o 15:27
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 15:43   #737
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Myślę, że słuszną, tylko na twoim miejscu wybrałabym bardziej złoty odcień blondu niż ten na zdjęciu. Fajne złote blondy wychodzą farbami L'oreala.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 16:14   #738
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Cytat:
Napisane przez anett87
biały? tzn ze dekoloryzator nie spłukuje tylko farbę ale i naturalne barwniki włosa??? o rany.. jestem blondynką i myslalam dzis o brązie, ale teraz zaczelam sie zastanawiac i bac o moje wloski co bedzie jak zechce wrocic do jasnej czupryny...
Tak On odbarwia wszystko Nie ma czegoś takiego żeby odzyskać naturalny kolor Jedyne wyjście to dorośniecie
Dziwne macie te fryzjerki,że musicie odczekać z czymś takim 2 tygodnie Najprawdopodobniej ta fryzjerka nie używa dekolryzatora tylko rozjaśniacza
Jak juz pisałam robiłam to kilka razy i nic się nie stało
Na dekoloryzatorze pisze, żeby uzyc zaraz farbe Jak nie wierzycie to do drogerii i przeczytajcie w ulotce
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 16:15   #739
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Tak On odbarwia wszystko Nie ma czegoś takiego żeby odzyskać naturalny kolor Jedyne wyjście to dorośniecie
Dziwne macie te fryzjerki,że musicie odczekać z czymś takim 2 tygodnie Najprawdopodobniej ta fryzjerka nie używa dekolryzatora tylko rozjaśniacza
Jak juz pisałam robiłam to kilka razy i nic się nie stało
Na dekoloryzatorze pisze, żeby uzyc zaraz farbe Jak nie wierzycie to do drogerii i przeczytajcie w ulotce
Aha po dekoloryzacji lorealem nie można uzyc jakiegos odcienia blond pisze na opakowaniu,ale nie pamietam jaki Lepiej kupic najpierw dekoloryzator i przeczytac jakich farb nie można, potem dokupic farbe
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 10:11   #740
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Cytat:
Napisane przez klaudynka4
Myślę, że słuszną, tylko na twoim miejscu wybrałabym bardziej złoty odcień blondu niż ten na zdjęciu. Fajne złote blondy wychodzą farbami L'oreala.
Dzięki za radę jak już doczekam siętych blond włosów to kupie sobie farbe z L'oreala a nawet dwie bo mam długie włosy.

Ninedin zaraz ide do fryzjerki i jak już będzie ten dekoloryzator to powiem jej żeby mi go pokazała przeczytam ulotke i najwyżej dokupie sobie farbe
No dobra na mnie już czas, fryzjer czeka
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 16:16   #741
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Z godzinke temu wróciłam od fryzjera... niestety na miejscu okazało sie, że nie będę miała robionej dekoloryzacji tylko balejaż, ponieważ dekoloryzacja za bardzo zniszczyłaby mi włosy i na głowie miałabym "Jajecznice" (słowa fryzjerki). Zgodziłam sie na balejaż, prawdę mówiąc to pasemka są koloru miedzianego a na końcówkach prawie nic nie widać, kolor po 5-6 myciach ma stać się jaśniejszy i za dwa tygodnie mam iśćdo salonu pokazać do jakiego koloru ostatecznie rozjaśniło mi włosy. Za balejaż + podcięcie końcówek i wycieniowanie włosów + wszelkie odżywki i maski zapłaciłam 90zł. Według fryzjerki jeszcze ze trzy balejaże (już po 50zł) i będę miała blond włosy(nie moge sie doczekać). Dołączam zdjęcia (nietety niewyraźne bo sama je sobie robiłam), za kilka dni wkleje nowe...

PS> Na tych zdjęciach prawie nic nie widać bo mam związane włosy, pasemek jest bardzo dużo ale są "pod spodem"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PHTO0034.jpg (41,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PHTO0036.jpg (39,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PHTO0037.jpg (36,4 KB, 78 załadowań)
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 17:54   #742
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Może ta pani nie wiedziała co to dekoloryzator? Przeciez zrobienie tego co masz teraz nie rozwiązało problemu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 13:30   #743
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

no ja jeszcze dojzewam do tej decyzji i mam moze jutro zamiar się zapisać na określoną date.....ale pod koniec sierpnia. Poza tym mam jaśniejsze włosy niż Pauleena a 10 cm od głowy praktycznie już swoje wiec powinno być dobrze. Powiedzieli że mi zrobią od razu jasny brązik. Nie mam obecnego zdjęcia ale obecnie mam prawie takie same tylko nie aż takie czarne.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 14:17   #744
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

To masz ładne teraz co chesz zmieniać?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 15:07   #745
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Może ta pani nie wiedziała co to dekoloryzator? Przeciez zrobienie tego co masz teraz nie rozwiązało problemu
hehe... wiem, ze nie rozwiązało. To chyba normalne, ze po jednym balejażu nie będę miała blond włosów... będę robiła jeszcze trzy balejaże... Prawdę mówiąc to nawet lepiej, że nie zrobiła mi dekoloryzacji bo miałabym bardziej zniszczone włosy, a teraz obyło się bez porozdwajanych końcówek
Powodzenia Smallwitch
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 11:34   #746
ladybird18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Post powrót do koloru

jak można w najmniej obciażający włosy sposób powrócic do ich naturalnego koloru
ladybird18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 12:32   #747
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: powrót do koloru

Z tym powracaniem do naturalnego koloru włosów to jest dość ciężka sprawa i jeśli na dodatek nie chcesz ich przy tym obciążąć to oczywiście najlepiej by było gdybyś się przemęczyła i ścinała je systematycznie a odrosty możesz co jakiś czas potraktować szamponetką . Jeśli nie chcesz ścinać swoich włosów to zawsze możesz sobie zafundować baleyage w kolorach zblirzonych do twojego naturalnego koloru ( ale to również jest proces wymagający od ciebie cierpliwości) . Najszybsza metoda to dekoloryzacja , ona ściąga kolor na który dotychczas farbowałaś i wtedy farbujesz na odcień zblirzony do twojego naturalnego.Wszystko zależy od twojego stanu włosów , moje włosy jakoś wybitnie nie ucierpiały po dekoloryzacji .
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 21:37   #748
Chlopaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Question Metamorfoza z czarnych na blond.

Chcialbym zmienic kolor wlosow z czarnego na blond . Czarne wlosy mam farbowane . Jakiego srodka do tego uzyc ? Czy dekoloryzatora czy cos innego ? . Jak dekoloryzator to jaki ? Moze byc takie cos ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=117841121
Przepatrzylem inne watki i nie znalazlem odpowiedzi .
Odrazu uprzedzam ze fryzier nie wchodzi w gre . Nie mam tylu pieniedzy .
Chlopaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 10:18   #749
Chlopaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza z czarnych na blond.


Moze jednak ktos dalby rade pomoc
Chlopaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 11:11   #750
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: Metamorfoza z czarnych na blond.

Ja użyłam dekoloryzatora z garniera i jestem bardzo zadowolona , włosy jakoś wybitnie mi po tym zabiegu nie ucierpiały i kolor też wyszedł nie najgorszy. Trzymałam 20 minut , od czubka głowy wyszły prawie białe a reszta od brązu po jasny rudy . Obawiam się jednak że jeden zabieg nie zdziała cudów ( nawet u fryzjera ) i od razu blond włosów mieć nie będziesz.Zrób sobie dekoloryzacje a potem wyrównaj ten kolor do jak najaśniejszego się tylko da a po ok 2 miesiącach ściągni kolor jeszcze raz lub stopniowo funduj sobie coraz to jaśniejsze pasemka.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.