Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 12:18   #1411
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

.

biedma, śliczna aliś
tak nam przykro

.
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 17:47   #1412
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Po co ja weszłam na ten wątek teraz musze go przeczytać cały i przygotowac kartke i długopis. A na koniec zrobic zestawienie co zamawiam z Mazideł co z BU a co z ZSK

HIHI... miałam dokładnie to samo...

__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:25   #1413
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Moja paczka dotarła, niestety noł tajm żeby się porządnie pobawić
Ale za kilka dnia nadrobie.
Wszystko super zapakowane i jak trzeba. No i szybko, w poniedziałek dotarły do nich pieniądze.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:27   #1414
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Strasznie mnie cieszy pojawienie się L-cysteiny z ZSK Włosy ostatnio mi się bardzooo osłabiły i lecą mi garściami z głowy, więc mieszanka L-cysteiny, L-cystyny z Naturalisa i niacynamidu będzie jak znalazł
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:00   #1415
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Strasznie mnie cieszy pojawienie się L-cysteiny z ZSK Włosy ostatnio mi się bardzooo osłabiły i lecą mi garściami z głowy, więc mieszanka L-cysteiny, L-cystyny z Naturalisa i niacynamidu będzie jak znalazł
A czy L-cystyna i L-cysteina to właściwie nie to samo? (tzn. L-cystyna jest prekursorem L-cysteiny, więc chyba działają tak samo?).
I mogłabyś wklepać przepis na tą swoją mieszankę ?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:32   #1416
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A czy L-cystyna i L-cysteina to właściwie nie to samo? (tzn. L-cystyna jest prekursorem L-cysteiny, więc chyba działają tak samo?).
I mogłabyś wklepać przepis na tą swoją mieszankę ?
No tak, jest dokładnie tak jak napisałaś i z tych dwóch wybrałabym prekursor , ale w szamponie NISIM, który pomógł mojej siostrze przy wypadaniu wlosow jest i l-cystyna i l-cysteina, więc pewnie z jakiegoś powodu łączą te dwa składniki razem (jest też tam biotyna, ale o tym to już mogę tylko pomarzyć ). Jak znajdę chwilę czasu to poszukam w bibliotece elseviera jakiś artykułów na ten temat.
Przepisu jeszcze nie opracowałam ale rozpuszczę wszystkie trzy składniki w wodzie destylowanej z dodatkiem hydrolatu miętowego i będę wcierać po umyciu głowy. Niacynamidu dam 1% góra 2%, bo w wyższych stężeniach fryzura może kiepsko wyglądać Jak opracuję konkretne proporcje to mogę CI je podesłać na PW
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:35   #1417
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Są już prezenty na wrzesień.
http://www.zrobsobiekrem.pl/?prezenty,164

Gdzie znajdujesz prezenty na stronie?
Patrzyłam na głównej: nie ma. Szukałam w zakładkach: nie ma.
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 10:07   #1418
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Gdzie znajdujesz prezenty na stronie?
Patrzyłam na głównej: nie ma. Szukałam w zakładkach: nie ma.
na głównej stronie po prawej stronie jest dośc duże, kolorowe okienko z kwiatkim w tle i z napisem "prezenty dla naszych klientów", wysterczy kliknąc w to okienko
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:24   #1419
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
na głównej stronie po prawej stronie jest dośc duże, kolorowe okienko z kwiatkim w tle i z napisem "prezenty dla naszych klientów", wysterczy kliknąc w to okienko

No ładnie, musiałam wyłączyć *******a, żeby to zobaczyć
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 08:34   #1420
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
No tak, jest dokładnie tak jak napisałaś i z tych dwóch wybrałabym prekursor , ale w szamponie NISIM, który pomógł mojej siostrze przy wypadaniu wlosow jest i l-cystyna i l-cysteina, więc pewnie z jakiegoś powodu łączą te dwa składniki razem (jest też tam biotyna, ale o tym to już mogę tylko pomarzyć ). Jak znajdę chwilę czasu to poszukam w bibliotece elseviera jakiś artykułów na ten temat.
Przepisu jeszcze nie opracowałam ale rozpuszczę wszystkie trzy składniki w wodzie destylowanej z dodatkiem hydrolatu miętowego i będę wcierać po umyciu głowy. Niacynamidu dam 1% góra 2%, bo w wyższych stężeniach fryzura może kiepsko wyglądać Jak opracuję konkretne proporcje to mogę CI je podesłać na PW
Byłabym bardzo wdzięczna . Sama też kombinuję różne wariacje wcierek na wzmocnienie włosów, ale nowych przepisów nigdy za wiele . A jeszcze jedno pytanie: będziesz dodawać do tej wcierki jakiś nośnik?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 10:25   #1421
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Byłabym bardzo wdzięczna . Sama też kombinuję różne wariacje wcierek na wzmocnienie włosów, ale nowych przepisów nigdy za wiele . A jeszcze jedno pytanie: będziesz dodawać do tej wcierki jakiś nośnik?
Właśnie się nad tym zastanawiam. Kiedyś kombinowałam z lipoderminą, ale efekty mnie nie powaliły, więc trochę szkoda mi inwestować w tak drogi składnik. Lecytyna zwiększa przenikalność, ale skoro chcę stosować wcierkę PO umyciu włosów, to chyba ten składnik nie jest najlepszym wyjściem. Chyba jednak postawię na tradycyjny alkohol w niewielkiej ilości, ale muszę to jeszcze przemyśleć
Jak już opracuję przepis (tylko uprzedzam, że będzie bardzo prosty) to go podeślę
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 19:25   #1422
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Jaki składnik błyszczyka/balsamu do ust mogłybyście uznać za zapachowy niezbędnik? Inaczej mówiąc jaki olej stały/olej płynny pachnie najładniej? Wiadomo, że olej rycynowy ma świetny błysk i do błyszczyka jak znalazł, ale dla mnie najzwyczajniej w świecie śmierdzi. Więc co? Masło mango? Olej kokosowy? Polećcie coś Aha, jeszcze jedno: czy woski i olej jojoba są bezzapachowe?
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 20:01   #1423
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Jaki składnik błyszczyka/balsamu do ust mogłybyście uznać za zapachowy niezbędnik? Inaczej mówiąc jaki olej stały/olej płynny pachnie najładniej? Wiadomo, że olej rycynowy ma świetny błysk i do błyszczyka jak znalazł, ale dla mnie najzwyczajniej w świecie śmierdzi. Więc co? Masło mango? Olej kokosowy? Polećcie coś Aha, jeszcze jedno: czy woski i olej jojoba są bezzapachowe?
Kokos w połączeniu z innymi olejami będzie słabo pachniał. Natomiast mocniejszy aromnat uzyskasz dodając masło kakaowe albo cupuacu (ale tylko nierafinowane z mazideł, bo ekologiczny już nie pachnie tak ładnie). Jojoba water clear z zsk jest bezzapachowa, natomiast pozostałe jojoby pachną lekko wędzonką (mnie akurat ten zapach odpowiada). Natomiast jeśli dodasz któreś z wymienionych przeze mnie masełek, zdominują zapach całej mazi. WIem z doświadczenia , bo aromatyzuje nimi masełko z Q10 i soją dla Mamy
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:20   #1424
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Choruję ostatnio na niacynamid i tęsknie za BHA, ale moja kieszeń usycha więc chcę jedno połączyć z drugim bez kąpania się w spirycie (który jest zarówno z toniku 2%BHA z BU jak i w serum z zieloną herbatą i B3). Na stronie ZSK jest przepis na micela z BHA i B3 http://www.zrobsobiekrem.pl/?woda-mi...niacynamid,122
Nie dałoby się przerobić tego na zwykły tonik z 2% BHA i 5% B3 bez innych "bajerów"? Nie chcę kupować dużo składników, bo wiem, że ich nie zużyję, chciałabym zrobić jak najprostszy tonik, na hydrolacie (ale chyba nie można) lub na wodzie destylowanej. Jaką ważność miałoby takie cudo?
Dzięki
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:25   #1425
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dostałam dzisiaj paczkę z ZSK, więc radocha na maksa już sobie wzbogaciłam oleje-jeden witaminą A, a drugi LHA. były drobne problemy-wit.A za cholerę nie chciała wypływać z kroplomierza na buteleczce, bo jest za gęsta, więc pozbyłam się tego kroplomierza. można spokojnie odmierzać krople bez niego. drugi problem był z odmierzeniem LHA, potrzebowałam ok. 0,3 ml, a najmniejsza miarka, jaką dysponuję, ma 1ml, więc poszło trochę na łoko zresztą wsypanie tego LHA przez wąski otworek butelki plastikowej 15ml też nie należało do najłatwiejszych, ale jakoś poszło. trochę LHA się rozsypało się, więc musiałam dosypywać znowu na łoko. tak więc nie wiem, jakie końcowe stężenie osiągnęłam. mam nadzieję, że koło 2%. zrobiłam próbę na ręce, czy mi czasem nie wyżre reakcji brak, więc myślę, że i pyszczek jakoś to zniesie jutro mam w planach umerdać serum z SAP, a za kilka dni serum anty-aging z retinolem rośl., mikroliposomami i niacynamidem (czekam, aż zużyję resztki obecnego-bez mikroliposomów). ale fajny tydzień
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 00:30   #1426
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Choruję ostatnio na niacynamid i tęsknie za BHA, ale moja kieszeń usycha więc chcę jedno połączyć z drugim bez kąpania się w spirycie (który jest zarówno z toniku 2%BHA z BU jak i w serum z zieloną herbatą i B3). Na stronie ZSK jest przepis na micela z BHA i B3 http://www.zrobsobiekrem.pl/?woda-mi...niacynamid,122
Nie dałoby się przerobić tego na zwykły tonik z 2% BHA i 5% B3 bez innych "bajerów"?
Kwas salicylowy nie rozpuści się w wodzie bez "bajerów", solubilizator poprawia jego rozpuszczalność.
W ZSK są receptury toników z BHA bez alkoholu:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?tonik-b...lowy-z-bha,158
http://www.zrobsobiekrem.pl/?bezalko...-alantoina,159

Nowa buteleczka, z pewnością wygodniej będzie się do niej wlewać niż do farmaceutycznych z wąskim gwintem:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?351,bia...etyczna-200-ml
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 17:05   #1427
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Nowa buteleczka, z pewnością wygodniej będzie się do niej wlewać niż do farmaceutycznych z wąskim gwintem:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?351,bia...etyczna-200-ml
będzie fajna na micel teraz mam w butelce po toniku garniera, ale nie jestem zadowolona, bo leje się po butelce, gdy nalewam na wacik. nie wiem czemu tonik się tak nie wylewał na boki
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 18:49   #1428
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, mam pytanie dot. serum SAP. Zastanawiam się, czy będzie działało jak trzeba, bo składniki kupiłam w maju i dopiero dziś ukręciłam serum... Oczywiście paczuszka ze składnikami stała przez ten czas w lodówce, ale i tak mam wątpliwość. Pomożecie rozwiać?

__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:34   #1429
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie dot. serum SAP. Zastanawiam się, czy będzie działało jak trzeba, bo składniki kupiłam w maju i dopiero dziś ukręciłam serum... Oczywiście paczuszka ze składnikami stała przez ten czas w lodówce, ale i tak mam wątpliwość. Pomożecie rozwiać?
A nie było gdzieś daty ważności? [może na poszczególnych składnikach były?]
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 19:41   #1430
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A nie było gdzieś daty ważności? [może na poszczególnych składnikach były?]
No to się popisałam... Faktycznie na poszczególnych składnikach były naklejki z datami... Dzięki Lorri, idę się śmiać z mojego gapiostwa
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 08:34   #1431
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a ja dostałam wczoraj awizo od kuriera na paczkę i dziś przyjdzie między 11-14. ale się cieszę!!!
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:43   #1432
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

zrobiłam sobie olej z LHA i mam mały problem. nie wiem, czy może coś przeoczyłam w opisie LHA, ale nie chce się rozpuścic zostały takie malutkie drobinki, wyglądają jak mikrohologramy w tym oleju, mieszałam intensywnie wiele razy i nic, żadnych zmian rady co z tym zrobic mile widziane
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:45   #1433
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
zrobiłam sobie olej z LHA i mam mały problem. nie wiem, czy może coś przeoczyłam w opisie LHA, ale nie chce się rozpuścic zostały takie malutkie drobinki, wyglądają jak mikrohologramy w tym oleju, mieszałam intensywnie wiele razy i nic, żadnych zmian rady co z tym zrobic mile widziane
a w jakim oleju rozpuściłaś?
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:21   #1434
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
zrobiłam sobie olej z LHA i mam mały problem. nie wiem, czy może coś przeoczyłam w opisie LHA, ale nie chce się rozpuścic zostały takie malutkie drobinki, wyglądają jak mikrohologramy w tym oleju, mieszałam intensywnie wiele razy i nic, żadnych zmian rady co z tym zrobic mile widziane
Odłóz olejek na 24 godziny do ciemnego miejsca, możesz od czasu do czasu potrząsnąć buteleczką. Powinno wszystko się rozpuścić, przynajmniej u mnie nie ma z tym problemu, bez względu na to jaki olej używam.
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:08   #1435
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dokładnie. Ja po wymieszaniu wstawiłam miksturę do lodówki i dziwiłam się, że się nie rozpuściło
Doba w temperaturze pokojowej powinna wszystko załatwić.
Dla mnie sam LHA to za mało, moja cera zaczyna wracać do stanu przed kwasowo-filtrowo-oświeceniowego
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:43   #1436
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1415392 5]a w jakim oleju rozpuściłaś?[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Odłóz olejek na 24 godziny do ciemnego miejsca, możesz od czasu do czasu potrząsnąć buteleczką. Powinno wszystko się rozpuścić, przynajmniej u mnie nie ma z tym problemu, bez względu na to jaki olej używam.
Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja po wymieszaniu wstawiłam miksturę do lodówki i dziwiłam się, że się nie rozpuściło
Doba w temperaturze pokojowej powinna wszystko załatwić.
Dla mnie sam LHA to za mało, moja cera zaczyna wracać do stanu przed kwasowo-filtrowo-oświeceniowego
rozpuszczałam w maceracie nagietkowym. początkowo po intensywnym wymieszaniu wstawiłam do lodówki i następnego dnia zdziwiłam się, jak zobaczyłam te maleńkie kryształki. zostawiłam na całą noc w temp. pokojowej, znowu intensywnie mieszałam i bez zmian. już dwa razy użyłam go mieszając na dłoni z hialuronem, pod palcami te kryształki są niewyczuwalne, na skórze też nic niepokojącego się nie stało, więc pewnie nie pozostanie mi nic innego, jak przyzwyczaić się do tego
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:54   #1437
SHIVASKLEP
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kilece
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

wykupienie mikroreklamy nie upoważnia do spamowania forum.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-09-09 o 19:11
SHIVASKLEP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 08:57   #1438
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny?
wiecie może czy ktoś ze sklepu ZSK zagląda w ogóle na to forum?
wiem, że Pani Kasia, może znać niektóre z Was, szczególnie Lorri

Pytam, ponieważ mam dylemat
wysyłam maila do ZSK z podziękowaniem za przesyłkę i chciałabym przy okazji nadmienić o AdrianieNowak - czyli naszej wizażowej - madzia.a (linki w podpisie),

może ZSK pomogłoby na ile by potrafiło?

jak myślicie? moge tak zrobić?

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2009-09-10 o 08:58
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:06   #1439
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
Dziewczyny?
wiecie może czy ktoś ze sklepu ZSK zagląda w ogóle na to forum?
wiem, że Pani Kasia, może znać niektóre z Was, szczególnie Lorri

Pytam, ponieważ mam dylemat
wysyłam maila do ZSK z podziękowaniem za przesyłkę i chciałabym przy okazji nadmienić o AdrianieNowak - czyli naszej wizażowej - madzia.a (linki w podpisie),

może ZSK pomogłoby na ile by potrafiło?

jak myślicie? moge tak zrobić?
ale co masz konkretnie na myśli bo nie bardzo rozumiem posta??
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:46   #1440
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie wiem co taki sklep netowy może zrobić więcej (prócz jakiejś tam wpłaty)
może gdzieś banner Ady w kątku umieścić, albo coś w ten deseń, wedle uznania
ja sie kompletnie nie znam, stąd pytanie - czy powinnam wysyłać apel Ady do ZSK na maila

chyba, że w ogóle nie zrozumiałaś posta bosti, tak wcale wcale
wtedy odsyłam tutaj - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
i tutaj przy okazji - www.nowakadriana.blog.interia.pl

ps. chyba wyślę, nie wiem tylko jak to napisać

.

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2009-09-10 o 20:47
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.