Prace pseudostylistek. - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 12:00   #5041
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Prace pseudostylistek.

to może wprowadzimy "jakąś nową mode" ;p
tylko nie wiem co na to klientki
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 12:34   #5042
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek.

[QUOTE=nelvana;17359270][QUOTE=DiamondDust;1735232 4]Prosze kolejna:
http://nasza-klasa.pl/profile/296087...lery/album/2/1


Jak patrze na to to az mnie zoladek boli z nerwow, ze dziewczyny chwala takie paznokcie jakie to slicznosci. Tu juz nie chodzi o jakiekolwiek pojecie o paznokciach, ale o sam gust i poczucie estetyki! tragedia
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:02   #5043
Pyzia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 50
Dot.: Prace pseudostylistek.

Dziewczęta moje drogie coś Wam pokażę , kiedyś jak jeszcze nie zajmowałam się paznokciami to wybrałam się do takiej pewnej ''stylistki'' u której kolejki były że hohoho , cena najpierw 60 zł a pózniej podniosła się na 80 zł , teraz z perspektywy czasu widzę , że te paznokcie nie były warte swojej ceny , ano niestety . Oglądając paznokcie Byliczki czy PauliKrk dostaję szału , że ja dałam za coś takiego 80 zł ;| a żeby zobrazować o czym mówię dodaję Wam zdjęcie te drugie to tipsy mojej szwagierki robion u tej samej dziewczyny , która chwaliła się wieeloma kursami . może drugie nie są aż tak tragiczne ale pierwsze hmm . ocenę pozostawiam Wam .

Edytowane przez Pyzia20
Czas edycji: 2010-02-22 o 16:45
Pyzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 18:35   #5044
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Aniu z tego co wiem to już raczej nie Sylwia
Ostatnio miała dosyć nieładnie przedłużone na jakiejś imprezie, takie dziwne migdałki, a Sylwia jest na macierzyńskim więc to pewnie nie ona..
Wiesz co, to zdjęcie, które było tutaj pokazane nie należy do najnowszych dlatego właśnie wydaje mi się, że to Sylwia jest autorką tej stylizacji - nie mam pewności, mogę się mylić A tak swoją drogą... czy ciąża może przeszkodzić w robieniu paznokci Dodzie? toż to gwiazda nad gwiazdami

Cytat:
Napisane przez Pyzia20 Pokaż wiadomość
Dziewczęta moje drogie coś Wam pokażę , kiedyś jak jeszcze nie zajmowałam się paznokciami to wybrałam się do takiej pewnej ''stylistki'' u której kolejki były że hohoho , cena najpierw 60 zł a pózniej podniosła się na 80 zł , teraz z perspektywy czasu widzę , że te paznokcie nie były warte swojej ceny , ano niestety . Oglądając paznokcie Byliczki czy PauliKrk dostaję szału , że ja dałam za coś takiego 80 zł ;| a żeby zobrazować o czym mówię dodaję Wam zdjęcie te drugie to tipsy mojej szwagierki robion u tej samej dziewczyny , która chwaliła się wieeloma kursami . może drugie nie są aż tak tragiczne ale pierwsze hmm . ocenę pozostawiam Wam .
Oooo losie!
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:18   #5045
donia_26
Raczkowanie
 
Avatar donia_26
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 194
Dot.: Prace pseudostylistek.

[QUOTE=Sieciunia;17364533][QUOTE=nelvana;17359270]
Cytat:
Napisane przez DiamondDust Pokaż wiadomość
Prosze kolejna:
http://nasza-klasa.pl/profile/296087...lery/album/2/1


Jak patrze na to to az mnie zoladek boli z nerwow, ze dziewczyny chwala takie paznokcie jakie to slicznosci. Tu juz nie chodzi o jakiekolwiek pojecie o paznokciach, ale o sam gust i poczucie estetyki! tragedia
Z pod tego tipsa wystaje zryta płytka a na wcześniejszej fotce też prawie mięcho na wierzchu
donia_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 15:41   #5046
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ja to się tylko zastanawiam, skąd te dziewczyny- pseudo mają klientki???
Ja jestem po kursie i nawet za darmoszkę nikt się nie chce oddać na takie znośne pazurasy, bo przecież patrząc na te w tym wątku w życiu bym nie zrobiła takich ehh o losie
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:32   #5047
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Prace pseudostylistek.

A myślałaś o tym, dlaczego nie chcą?
Ja mam kilka stałych klientek, które płacą normalnie, a przyjaciółki nie mogę namówić na darmowe. "Bo w domu naopowiadali jej takie straszne rzeczy o żelu".
Dzięki temu, że kuszą się na niską cenę, zniechęcają się do paznokci na zawsze i są skazane na swoje ogryzki.
Chyba to już gdzieś pisałam: kiedy ogłaszałam swoje bezkursowe pazury po 50 zeta, to miałam full klientek. Choć muszę przyznać, że nie stałych... Teraz po kursach, płacę za lokal, ubezpieczenie etc i jest parę stałych, a nowe się od dwóch miesięcy nie pojawiły mimo intensywnej reklamy. Czekam, może się coś poprawi i uszczuplam oszczędności. Nie pomagają mi jednak informacje, że stylistki pracujące w salonach pracują na czarno, a inne nie mają zarejestrowanej działalności mimo posiadania stron internetowych z cennikiem... Gdybym ja pracowała na czarno, też łatwiej byłoby mi przetrwać te słabe miesiące. I tak sobie czasem myślę, że donoszenie do US, to nie świństwo, a uczciwa walka z nieuczciwą konkurencją. Musze nad tym pomyśleć.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 20:22   #5048
dorunia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 174
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
A myślałaś o tym, dlaczego nie chcą?
Ja mam kilka stałych klientek, które płacą normalnie, a przyjaciółki nie mogę namówić na darmowe. "Bo w domu naopowiadali jej takie straszne rzeczy o żelu".
Dzięki temu, że kuszą się na niską cenę, zniechęcają się do paznokci na zawsze i są skazane na swoje ogryzki.
Chyba to już gdzieś pisałam: kiedy ogłaszałam swoje bezkursowe pazury po 50 zeta, to miałam full klientek. Choć muszę przyznać, że nie stałych... Teraz po kursach, płacę za lokal, ubezpieczenie etc i jest parę stałych, a nowe się od dwóch miesięcy nie pojawiły mimo intensywnej reklamy. Czekam, może się coś poprawi i uszczuplam oszczędności. Nie pomagają mi jednak informacje, że stylistki pracujące w salonach pracują na czarno, a inne nie mają zarejestrowanej działalności mimo posiadania stron internetowych z cennikiem... Gdybym ja pracowała na czarno, też łatwiej byłoby mi przetrwać te słabe miesiące. I tak sobie czasem myślę, że donoszenie do US, to nie świństwo, a uczciwa walka z nieuczciwą konkurencją. Musze nad tym pomyśleć.
ja jestem za aby zgłosić do US!!!!
dorunia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:48   #5049
dorotkajaz
Raczkowanie
 
Avatar dorotkajaz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 210
Dot.: Prace pseudostylistek.

malutkie zdjęcie, ale to i tak jest masakra....

dorotkajaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:58   #5050
dorunia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 174
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez dorotkajaz Pokaż wiadomość
malutkie zdjęcie, ale to i tak jest masakra....


skobinuj wieksze prosze prosze prosze
dorunia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:21   #5051
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Prace pseudostylistek.

Eeeeee... czemu? fajniste!
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 22:23   #5052
sexysoul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: tu i tam ♥
Wiadomości: 3 027
Dot.: Prace pseudostylistek.

cudne sa tez takie chce ;d


a to znalezione przeze mnie:
http://photos.nasza-klasa.pl/1389788...dadca16be.jpeg
http://photos.nasza-klasa.pl/1389788...dbe801e2e.jpeg
sexysoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 08:56   #5053
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
no ja pierdziu nie wiedziałam że użyte pilniki się sprzedaje i jeszcze tylu chętnych szok. Hm odnośnie wacików jedna klientka mi kiedyś powiedziała że po co je wyrzucam skoro mogę je wysuszyć i użyć ponownie tak jak to robi jej koleżanka
heh a ja słyszałam o gościu który miał jedną prezerwatywęktóra po użyciu mył i suszył :d i używał znowu a więc mnie już nic nie zdziwi....
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:04   #5054
driveonecrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
GG do driveonecrazy
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Ja to się tylko zastanawiam, skąd te dziewczyny- pseudo mają klientki???
Ja jestem po kursie i nawet za darmoszkę nikt się nie chce oddać na takie znośne pazurasy, bo przecież patrząc na te w tym wątku w życiu bym nie zrobiła takich ehh o losie
Bardzo często pseudostylistki to nastolatki, które po prostu paznokcie robią po koleżankach z klasy i szkoły za niskie ceny Da na paznokcie parę bajerów i dziewczynina zadowolona :P
__________________
ilovemakeup.bloog.pl - to co kocham!
driveonecrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:16   #5055
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez driveonecrazy Pokaż wiadomość
Bardzo często pseudostylistki to nastolatki, które po prostu paznokcie robią po koleżankach z klasy i szkoły za niskie ceny Da na paznokcie parę bajerów i dziewczynina zadowolona :P
Oj ja bardzo przepraszam, muszę stanąć w obronie moich kilku klientek - licealistek. Pomimo tego, że dziewczyny są w wieku szkolnym nie przeszkadza im to w dbaniu o swój wizerunek. Mogę się zgodzić, że jeżeli kogoś nie stać na dobrą stylistkę to wybiera się do tej tańszej i choć nie zawsze idzie to w parze, to wielokrotnie tańsze = gorsze, gorsze = bez doświadczenia, bez doświadczenia = bez kursu. Jednak jest to zmora nie tylko nastolatek. Kobiety dojrzałe też niestety nie zawsze mają pieniążki na "jakość", często są króliczkami doświadczalnymi swoich koleżanek.
Podsumowując, poczucie estetyki nie zawsze wiąże się z wiekiem i otoczeniem, a raczej z zasobnością portfela i warunkami czasowymi. ot co!
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:33   #5056
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Prace pseudostylistek.

Przeglądając fotkę .. natrafiłam na coś takiego







cudowne :crylol:
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:06   #5057
Pyzia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 50
Angry Dot.: Prace pseudostylistek.

Boże widzisz i nie grzmisz ? właśnie przez coś takiego przedłużane paznokcie kojarzone są tylko Jolą Rutowicz;/
Pyzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:12   #5058
agad28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 179
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez dorotkajaz Pokaż wiadomość
malutkie zdjęcie, ale to i tak jest masakra....

przyszła moda na wiosła???????????????:brz ydal:
powiedzcie mi gdzie te kobity mają oczy (bo chyba nie na głowie) jak podobają się im takie ohydztwa na własnych dłoniach!!!!!!!!!!!!!
te wyżej (post Bayje) to też się kwalifikują pod wiosła, bo to nawet łopaty nie przypomina.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Pyzia one nie mogą się kojarzyć z Jolą R. bo są za krótkie i mało widoczne
co do tych drugich to mogą być tylko je podpiłować trzeba

Edytowane przez agad28
Czas edycji: 2010-02-24 o 14:09
agad28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:13   #5059
Pyzia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 50
Dot.: Prace pseudostylistek.

Dziewczęta pooglądajcie i powiedzcie co myślicie o tym . Dziewczyna z mojego miasta robi paznokcie cena rok temu to 50 zł teraz pewnie się podniosła . ale widzę Jej paznokcie to coś mi nie gra , niektóre ładne a francuz woła o pomstę do nieba naprawdę , brokatowe paznokcie też . Myślicie , że potrafi robic tylko szpice ? hmm . czekam na odpowiedzi

http://eve60.bloog.pl/?ticaid=69b39

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agad28 Pokaż wiadomość
przyszła moda na wiosła???????????????:brz ydal:
powiedzcie mi gdzie te kobity mają oczy (bo chyba nie na głowie) jak podobają się im takie ohydztwa na własnych dłoniach!!!!!!!!!!!!!
te wyżej (post Bayje) to też się kwalifikują pod wiosła, bo to nawet łopaty nie przypomina.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Pyzia one nie mogą się kojarzyć z Jolą R. bo są za krótkie i mało widoczne
co do tych drugich to mogą być tylko je podpiłować trzeba




tak ale ja mówiłam o tych wcześniejszych tych -różowo-czarno-jakichś :P
Pyzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 18:33   #5060
dorunia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 174
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.allegro.pl/item919769994_...sto_60_zl.html hmmm poprostu cudeńka hehe
dorunia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:48   #5061
dorunia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 174
Dot.: Prace pseudostylistek.

dorunia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:51   #5063
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Prace pseudostylistek.

ooo fffffffffffffuuj
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:15   #5064
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Prace pseudostylistek.

Tutaj mam coś dla dziewczyn które chcą nauczyć się tworzyc nowe wzorki... wszystko pieknie opisane krok po kroku...

:sciana:
http://z-a-b-a.blog.onet.pl/
m a s a k r a
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 06:21   #5065
izka11
Rozeznanie
 
Avatar izka11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 606
Dot.: Prace pseudostylistek.

Pierwsze zdjęcie z tym traktorem w tle jest rewelacja, od dziś wszystkie takie tło paznokciom robimy
No i kolejne z owłosioną ręką, okropne
izka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 08:59   #5066
rafantynka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 252
GG do rafantynka1
Dot.: Prace pseudostylistek.

Powiem Wam szczerze że ja nie robię idealne ale to co tu widze to poprostu masakra
rafantynka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 09:51   #5067
driveonecrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
GG do driveonecrazy
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez AnnaEf Pokaż wiadomość
Oj ja bardzo przepraszam, muszę stanąć w obronie moich kilku klientek - licealistek. Pomimo tego, że dziewczyny są w wieku szkolnym nie przeszkadza im to w dbaniu o swój wizerunek. Mogę się zgodzić, że jeżeli kogoś nie stać na dobrą stylistkę to wybiera się do tej tańszej i choć nie zawsze idzie to w parze, to wielokrotnie tańsze = gorsze, gorsze = bez doświadczenia, bez doświadczenia = bez kursu. Jednak jest to zmora nie tylko nastolatek. Kobiety dojrzałe też niestety nie zawsze mają pieniążki na "jakość", często są króliczkami doświadczalnymi swoich koleżanek.
Podsumowując, poczucie estetyki nie zawsze wiąże się z wiekiem i otoczeniem, a raczej z zasobnością portfela i warunkami czasowymi. ot co!
Ależ kochana, ja w pełni się z Tobą zgadzam, że nie zawsze jest tak jak napisałam. Dlatego też w moim poście na początku jest napisane "bardzo często" a nie "zawsze"
__________________
ilovemakeup.bloog.pl - to co kocham!
driveonecrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:24   #5068
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Prace pseudostylistek.

A mnie zastanawia jedno.Czemu kopiujecie zdjecia i tu wklejacie???
Przeciez nie kazda dziewczyna ma wprawe.Ja naprzyklad zamierzam sobie zaczac robic tipsy choc nigdy nie robiłam.Dla siebie i podejzewam ,ze napewno pierwsze beda tragiczne .Ale to nie powód zeby sie nabijac czy kopiowaac!!!!!!!!!!!!!! zdjecia i je zamieszczac.Ciekawa jestem jakie były Twoje początki??? Moze zamiescisz zdjecia to sie posmiejemy.Owszem nie powiem bo osobiscie nie chciała bym miec czegos takiego na swoich dłoniach i jeszcze za to płacic.

Edytowane przez pimpirimpis
Czas edycji: 2010-02-25 o 11:27
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:28   #5069
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia jedno.Czemu kopiujecie zdjecia i tu wklejacie???
Przeciez nie kazda dziewczyna ma wprawe.Ja naprzyklad zamierzam sobie zaczac robic tipsy choc nigdy nie robiłam.Dla siebie i podejzewam ,ze napewno pierwsze beda tragiczne .Ale to nie powód zeby sie nabijac czy kopiowaac!!!!!!!!!!!!!! zdjecia i je zamieszczac.Ciekawa jestem jakie były Twoje początki??? Moze zamiescisz zdjecia to sie posmiejemy.Owszem nie powiem bo osobiscie nie chciała bym miec czegos takiego na swoich dłoniach i jeszcze za to płacic.
wydaje mi sie, ze watek ma na celu pokazanie prac osob, ktore uwazaja sie za profesjonalistki a nimi nie sa
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 12:04   #5070
rafantynka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 252
GG do rafantynka1
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia jedno.Czemu kopiujecie zdjecia i tu wklejacie???
Przeciez nie kazda dziewczyna ma wprawe.Ja naprzyklad zamierzam sobie zaczac robic tipsy choc nigdy nie robiłam.Dla siebie i podejzewam ,ze napewno pierwsze beda tragiczne .Ale to nie powód zeby sie nabijac czy kopiowaac!!!!!!!!!!!!!! zdjecia i je zamieszczac.Ciekawa jestem jakie były Twoje początki??? Moze zamiescisz zdjecia to sie posmiejemy.Owszem nie powiem bo osobiscie nie chciała bym miec czegos takiego na swoich dłoniach i jeszcze za to płacic.
uWAŻAM ŻE JEŚLI DZIEWCZYNY ROBIA TAKIE "CUDA" I OPISUJĄ JE JAKO PRACE PROFESJONALNE to chyba lekka przesada i te komentarze typu "wow nigdy nie widziałam niczego cudowniejszego" nie uważasz że to troszkę śmieszne
rafantynka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.