Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 08:31   #1261
cleo101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

cleo101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:27   #1262
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez trasti Pokaż wiadomość
myślałam jeszcze o 5,31 jak sadzicie prosze o rade :-(
jeśli - tak jak napisałaś- nie chcesz ciemnego to poziom 5 odpada, wyjdzie napewno dość ciemno, natomiast przy 7,13 jest wysokie ryzyko uzyskania zielonych włosów (pigment niebieski+żółty) ... chyba lepiej sie do fryzjera wybrać...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 08:42   #1263
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny może na tym forum ktoś mi poradzi , bo potrzebuję fachowej pomocy.!!!
27 lutego 2009r. w salonie L`Oreal we Wrocławiu przechodziłam dekoloryzację pastą Platinium. Kolor wyjściowy średni brąz fioletowy ( z natury jasny szatyn) poziom 4. Znudził mi się fiolet i chciałam mniej jaskrawy kolor np popielaty szatyn : majirel nr 5,11 a jeszcze lepiej popielaty ciemny blond 7,1. Koszt ( dekoloryzacja, farbowanie + podcięcie) 300 zł.
Zawsze marzyłam aby być blondynką, zresztą w moim wieku juz należy się odmładzać.
Farba zchodziła nad podziw dobrze , włosy szybko się rozjasniały i w niecałą godzinę rozjaśniły się z poziomu 4 do poziomu 7-8, do koloru wściekłego kurczaka, na końcach lekki pomarańcz. Ponieważ jestem zimnym typem kolorystycznym ( chyba zima) zażyczyłam sobie jakiś zimny-popielaty blond. Fryzjer stwierdził, że sie dobrze rozjaśniają więc za 3-4 miesiące zrobi mi demakijaż i położy jasny lub bardzo jasny opalizujący blond ( nr 8,2 lub 9,22) i że wtedy już wyjdzie ten odcień.
Ponieważ w salonie była resztka majirel 7,1 fryzjer mieszał rózne kolory i zafarbował mi na taki naturalny ciemny blond. Niestety po myciu zamienił się w paskudny, słomiany , rudo-zółty blond mimo , że używałam płukanek srebrnej i fioletowej oraz fioletowego szamponu Joanny.

Dodam , że dekoloryzacja nie za bardzo zniszczyła mi włosy. Tzn. są w dotyku prawie tak samo miękkie, dobrze się rozczesują a jedynie straciły trochę blasku i są przymatowione. Przed dekoloryzacją były super lśniące i były moją dumą. Fryzura też zyskała na objętości co oznacza, że łuski są rozchylone. Końcówki podcięte o około 4-5 włosów są w niezmienionej kondycji i nie są popalone. Przez dwa tygodnie intensywnie odżywiałam włosy.

Do czego zmierzam.
Otóż dzisiaj , po 2 tygodniach od dekoloryzacji zafarbowano mi włosy : kolor 7,1 Majirel ( popielaty blond) + 3% woda zmieszany z 12.1+ woda 6%. Wymieszali te dwa kolory coby nie wyszedł mi za ciemny oraz z zamarem ochłodzenia tej żółci. Farba trzymana około 40 minut , zmyta i co? Guzik!!!!!!!!!!!! Słomiana zółć jak była tak jest , rozjaśniły się co najwyżej o pół tonu. Nie muszę mówić, że przy moim typie kolorystycznym jest to wyjątkowo niekorzystny odcień , ja muszę mieć chłodny blond.!! Przeczytałam kilka wątków o doborze kolorów, farbowaniu i nie wiem , gdzie fryzjer popełnił błąd.
Generalnie jaśniejsze włosy bardzo mi odpowiadają, wyglądam młodziej i bardzo dobrze sie czuję.

Edytowane przez kotbalamot
Czas edycji: 2010-12-27 o 10:23
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:37   #1264
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

trudna sprawa.. ale mysle ze nasze spacjalistki cos doradza
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 17:57   #1265
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no żesz cholercia, nie mogę nigdzie dostać tej 7.22 - albo nic o tym kolorze nie wiedzą, albo właśnie się ostatnia sprzedała
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:21   #1266
trasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja wlasnie chce isc do fryzjerki ale z jakas propozycja numeru farby, nie chce zielonych wlosow
to jaka wg was powinnam uzyc farbe by miec braz ale nie bardzo ciemny no i zadnych czerwonych rudych czy zielonych pleaseeeeeeeeeee poradzcie mi cos nie moge ryzykowac bo za 2 mce mam slub nie chce wygladac jak straszydlo :-((((((((
trasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:41   #1267
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

spokojnie mysle ze fryzjerka nie bedzie na tyle głupia zeby zostawic CIe z zielenia na włosach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 07:48   #1268
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Trasti, jak rozumiem chcesz pozostać przy blondzie. Wbrew pozorom wydaje mi się ,że chłodny blond osiągnąć jest łatwiej niż chłodny jasny brąz. Ja proponowałabym Ci wizytę w salonie i zrobienie koloru pasmami, zamiast jednolitego odcienia, który nie zawsze dobrze chwyci, czy wyrówna kolor włosów. Oscylowałabym wokół opalizujących i popielatych kolorów, bez domieszek złota, czyli tylko w refleksie 1 i 2, ewentualnie 7, żadnych 3,4,5,6.

Viki, co Ty piszesz...no coś Ty, jakim cudem zielone włosy?? No, chyba, że już podkład odpowiedni na własnej głowie jest. Ale, refleks .31 bądź .13 to taki beżowy neutralny z przewagą w pierwszym przypadku złota, w drugim popieli.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-03-16 o 10:39
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 10:10   #1269
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

uprzejmie donoszę, że lecą do mnie już moje kolorki: 7.22 i 7.1 oraz oksydant
na stanie są jeszcze 2 tubki 7.22 gdyby ktoś był zainteresowany
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:09   #1270
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Viki, co Ty piszesz...no coś Ty, jakim cudem zielone włosy?? No, chyba, że już podkład odpowiedni na własnej głowie jest. Ale, refleks .31 bądź .13 to taki beżowy neutralny z przewagą w pierwszym przypadku złota, w drugim popieli.
Z tego co zrozumiałam to koleżanka jest po dekolorze, a po tym , z tego co wiem, mogą dziwne rzeczy wychodzić
A tak na marginesie to ja oczywiście nie wytrzymałam zeby nie zrobić nić z włosami i przedwczoraj zafarbowałam szamponetka Mariona (do 8 myć, bez amoniaku i oksydantu), teraz są troche ciemniejsze i ogólnie ładnie mi mimo ze nie jest to zbytnio zimny kolor, raczej taki "naturalny" ale jestem w sumie zadowolona, mam jeszcze drugą o innym kolorze i w czwartek bede testować
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:14   #1271
trasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

jestem po dekloorze ale to bylo rok temu od tej pory farbuje sama blondami i zawsze wychodzi taki efekt jak na zdj
nie chce wlasnie blodu chce braz ale nie ciemny tylko sredni takie jak mam naturalne
niby fryzjerka powinna wiedziec co robic ale ja po wielu syt nie do konca im ufam one klada to co chce klient czasami same nie wiedza co z tego wyjdzie a wy jako doswiadczone bo same farbujace wlosy wydajecie mi sie bardzie wiarygodne
chcem braz ale taki cieply bardziej
ktory kolor bylby najlepszy czy ten 7, 13 bedzie oki> ?? czy ktos go uzywal?
z gory bardzooooooooo dziekuje za odp i rady
trasti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 20:24   #1272
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

madziu jak juz kładłam farbe na rozjasnione i ona sie wymywa to juz nastepny raz bedzie sie trzymac??
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:35   #1273
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny... tak sobie myślę... my tu tylko Majirel i Majirel.... A co z Matrixem?? Przecież Matrix to też L'Oreal!! Ma świetne opinie i przepiękne, nasycone kolorki!!
Sama zamiast Richesse zastanawiałam się nad Matrixem... Ale akurat nie było kolorku, który chciałam.....

Ma któraś z Was jakieś doświadczenia?? No i cena jest jednak niższa... Przynajmniej na Allegro

Opis producenta jest też niezły... I kusi mnie Color Sync bo bez amoniaku i podobno nie przyciemnia końcówek podczas farbowania. Kolory popielate ma piękne - widziałam na własne oczy

A mnie znów zaczyna kręcić coś szalonego... Też z Matrixa.... Seria....... Czerwonych Fioletów!! Strzelcie mnie błagammm!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 07:11   #1274
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

czerwone fiolety mówisz? owszem owszem, wery najs, choć dla mnie troszkę za ciemne, ale ja mam obsesję żeby nie było za ciemno..

za to matrixowe popielate fiolety - ooooo, to jest coś dla mnie!

Shade, nie kuś , bo zaraz znów coś nakombinuję
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 07:30   #1275
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... tak sobie myślę... my tu tylko Majirel i Majirel.... A co z Matrixem?? Przecież Matrix to też L'Oreal!! Ma świetne opinie i przepiękne, nasycone kolorki!!
Sama zamiast Richesse zastanawiałam się nad Matrixem... Ale akurat nie było kolorku, który chciałam.....

Ma któraś z Was jakieś doświadczenia?? No i cena jest jednak niższa... Przynajmniej na Allegro

Opis producenta jest też niezły... I kusi mnie Color Sync bo bez amoniaku i podobno nie przyciemnia końcówek podczas farbowania. Kolory popielate ma piękne - widziałam na własne oczy

A mnie znów zaczyna kręcić coś szalonego... Też z Matrixa.... Seria....... Czerwonych Fioletów!! Strzelcie mnie błagammm!!
Nikt nie chciał, to ja Cię Shade strzelę Kolory są piękne to prawda, włosów nie niszczy to prawda, ale za to wspaniale spiera się na rudo, wręcz rudość miesiąca bym rzekła

Ale już dawno nie zaglądałam w paletę matrixa, może znalazłabym akurat kolor mojego życia
pooglądałam i nic mi się z so color nie podoba, za to 4A z color sync mniodzio, pyszota ojć
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-03-17 o 07:36
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 07:55   #1276
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Madziunia, tzn. które tak wrednie się spierają? Color Sync?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 08:37   #1277
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Color sync nie używałam, tylko so color i niestety lipnie się sprało. Ale może udoskonalili formułę od tamtego czasu, bo to będzie już ze 2-3 lata
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:11   #1278
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Madziunia, ale te rudości to się w Matrixie pojawiały przy spieraniu tych fioletów/czerwieni czy popielu????

No mnie interesuje Color Sync...

A fiolety coraz bardziej... Tak sobie pomyślałam, że ja nigdy nie uzyskam czystego, zimnego brązu. Nie ma na to szans.... Chyba, że obcięłabym się na zapałkę a potem już tylko kładła popiele na naturalne włosy to mooooożeee.....

Dlatego czuję nadchodzącą desperację... A jak będzie wiosna w pełni, wszystko słoneczne, kolorowe, letnie bluzeczki to.... Na pewno nie wytrzymam i moje włosy będą znów śliwkowo-wiśniowe

Potem znów będę oczywiście marzyć o popielatych... buahaha!! Odkąd pamiętam kusiły mnie właśnie te dwie opcje.... Niestety... totalnie od siebie różne.

Baby, ach te baby........
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:14   #1279
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade, z AN się tak spierało, więc z fioletowo-czerwonych odcieni tym bardziej zapewne :/
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 14:27   #1280
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość

A fiolety coraz bardziej... Tak sobie pomyślałam, że ja nigdy nie uzyskam czystego, zimnego brązu. Nie ma na to szans.... Chyba, że obcięłabym się na zapałkę a potem już tylko kładła popiele na naturalne włosy to mooooożeee.....

Dlatego czuję nadchodzącą desperację... A jak będzie wiosna w pełni, wszystko słoneczne, kolorowe, letnie bluzeczki to.... Na pewno nie wytrzymam i moje włosy będą znów śliwkowo-wiśniowe

Potem znów będę oczywiście marzyć o popielatych... buahaha!! Odkąd pamiętam kusiły mnie właśnie te dwie opcje.... Niestety... totalnie od siebie różne.

Baby, ach te baby........
Shade, widzę że mamy zbliżone ciągoty kolorystyczne i chyba podobną jazdę na eksperymenty.. tylko że w ten sposób nigdy celu nie osiągniemy już ja siebie widzę jak od prawie zera zapuszczam włosy i farbuję konsekwentnie tą samą farbą, aha na pewno
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:33   #1281
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hahahaaaa!!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:39   #1282
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Oj baby, toż to ja już po eksperymencie fioletowym jestem przecież, z majirel 4.20 Nie polecam, spiera się na czerwono fuj.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:33   #1283
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

wiem wiem, nie równo pod sufitem z lekka mam
Madziunia, ja jednak mimo wszystko będę eksperymentować na fioletowo
położę tę 7.22 i zobaczymy, ew. next time 7.22 + 7.1 i też zobaczmy
czerwieni pod spodem nie mam (dzięki za edukację ), więc może nie będzie tak źle; zresztą i tak wolę spieranie na czerwono niż na zielono..

ooooch, ale te matrixy... kiedyś też pewnie spróbuję

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-03-17 o 16:45
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:50   #1284
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
wiem wiem, nie równo pod sufitem z lekka mam
Madziunia, ja jednak mimo wszystko będę eksperymentować na fioletowo
położę tę 7.22 i zobaczymy, ew. next time 7.22 + 7.1 i też zobaczmy
czerwieni pod spodem nie mam (dzięki za edukację ), więc może nie będzie tak źle; zresztą i tak wolę spieranie na czerwono niż na zielono..

ooooch, ale te matrixy... kiedyś też pewnie spróbuję
Kochana, 7.22 to jeszcze żaden fiolet, to opalizujący blond, ale już te fioletowe czerwienie z matrixa mogą być zdradliwe. W każdym razie 7.22 bym się nie bała

edit: a ja zrobię mały offtopik odebrałam właśnie mój szampon Joico moisture recovery i odżywkę Joico silk result. Będę sie teraz nawilżać, odżywiać i pięknieć w oczach na wiosnę
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-03-17 o 18:01
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 06:56   #1285
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a ja sie zapytam jaka byscie mi mieszanke lub niemieszanke D polecaly zeby maksymalnie ochłodzic moje włoski... pozbyłam sie czerwonych refleksów oraz rudych włosów zostały tylko rude refleksy pod słonce.. no i teraz nie chce juz na poziomie 7 bo jest za jasne chciałabym 6.. ale tez nie za ciemno chodzi o efekt sredniego brazu bardziej jasnego niz ciemnego
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 07:55   #1286
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini te refleksy masz miedziane, czy złote?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:21   #1287
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

oo kurcze.. i tak i tak chyba
tzn duzo jest złotego ale i takiej głebokiej rudosci..
Madziu gdzie ten olej kokosowny? nigdzie nie moge znaleź

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

pokkazywałam tam gdzies wczesniej zdjątko.. pokryłam islandem bałam sie zieleni ale nic nie było
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:18   #1288
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Może spróbuj tej nowej 7.22 z 5.1, wyjdzie poziom 6
Olej kokosowy w sklepach ze zdrową żywnością, z żywnością ekologiczną w zielarskich nawet, rzadziej w zwykłych sklepach. No i na allegro też można kupić, tylko pamiętaj - tłoczony na zimno - jest stały, wygląda podobnie jak smalec
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 19:51   #1289
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a nie ma 6.1??
a ten 7,22 to jaki to??
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 20:30   #1290
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jak najbardziej jest 6.1, ale w nim nie ma opalizującego refleksu, tak jak jest w 7.22. W sumie możesz zmieszać 6.1 i 6.22
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.