Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 13:20   #4201
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Przemęczyłam się z tym okropnym kolorem do dziś. Na wszelki wypadek garnierem nie robilam calosci tylko pasemko na razie - i po pół godzinie niestety pasemko jak było ciemne tak jest
Doczekam do godziny, ale coś czuję, że niewiele to zmieni :/

Czyli teraz co? Dekoloryzacja najpierw, potem rozjaśnianie znowu i dopiero farba?
I ta farba do wywalenia, nie? Bo już w buteleczce lekko fioletowa się zrobiła.
ojej to całą farbę mieszałaś na jedno pasemko
a po co.

ja bym samą kąpiel robił bez dekoloryzacji
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:49   #4202
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Bo się nie znam zupełnie do wywalenia nie?

siedzę z syossem i chyba trzeba było 2 pudełka kupić:/ bo rozjaśniają się, ale od połowy w dół niestety ciemne dalej a za 5 min powinnam spłukiwać.
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:06   #4203
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

jaki syoss?
no do wywalenia.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:08   #4204
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cholera. Trzeba było iść do fryzjera i tyle - finansowo już by podobnie wyszło, a nerwy i włosy lepiej by na tym wyszły.

Syoss 12 - strasznie suchy, jakiś taki tepy, fuj.

Obraz nędzy i rozpaczy w zalacznikach (jeszcze mokre). Czy ten garnier mi chwyci cokolwiek? Oczywiście nowy kupiony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00896.jpg (122,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00897.jpg (142,0 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-05-13 o 14:31
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:49   #4205
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

no nawet jasno jest. rzuć na to joanne gołębi popiel+szlachetna perła potem jakiś średni blond
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:59   #4206
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Są takie miejsca, jakby ten rozjaśniacz w ogóle nie ruszył koloru. Nie wiem, czemu na tych zdjęciach to takie jasne wychodzi.
Ale odrost praktycznie biały.

Myślisz, że te joanny nie zrobią mi jakiegoś zimnego brązu na głowie? Bo tego też już bym nie zniosła. Dążę do jakiegoś średniego/ jasnego blondu o chłodnym odcieniu.
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:08   #4207
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

to rob joannami a potem jasny blondem nie średnim przepraszam pomyliłem sie post wyżej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 15:15   #4208
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

dobra, wychodze do rossmana, czyli podsumowując mam kupić:
joanna golebi popiel, joanna szlachetna perła, jakis jasny blond - garnier 9.1 ?
i to wszystko dziś mogę zrobić? czy mam jakieś przerwy robić - bo wolałabym nie:/
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:28   #4209
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

garnier z jakiej serii chcesz brać?
tak możesz dzisiaj. tylko nie wiem czy garnier nie złapie odrostów za jasno ja bym coś ciemniejszego kładl na odrosty
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:37   #4210
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

kurcze, zgubiłam tego garniera...

czyli trzeba by było brać jakiś rozjaśniający na resztę i jakiś ciemniejszy na odrost? czy może wszystko jakimś jasnym popielatym blondem i potem na odrost jakąś szamponetkę? bo nie wiem, czy nie przerasta mnie na łożenie dwóch kolorów, tak żeby to wyglądało jako tako...

docelowo to byłoby idealne, gdyby wyszło tak jak na pudełku http://p.alejka.pl/i2/p_new/60/60/sc...r-7-58_0_b.jpg

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:38
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:52   #4211
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

to użyj tego odcienia dwa razy farbowałem nim pewną Panią, to odrost (ma bardzo ciemnu naturalny) wyszedł ciepły, a reszta wyszła właśnie popielata, nie było ciemniej niż na opakowaniu.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 17:08   #4212
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

na razie idę robić tym miksem perły i popielu z joanny.

No dobra, nie ma żarówiastej pomarańczy - zamiast niej jest miodowy blond. Odrosty dalej strasznie jasne i dalej wygląda to kiepsko. od 1/3 w dół kolor mam wrażenie nie zmienił się w ogóle - dalej brąz.

Dziś już dam sobie spokój - jutro może na te najciemniejsze dać jakąś rozjaśniającą farbę i tyle? A jak już się to wszystko uspokoi i może obetne te końcówki to kupię tego syossowego mixa.

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-05-13 o 18:46
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:16   #4213
edziakaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a JA MAM DO WYMIANY https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post34102570 FARBA DOSKONALE RADZI SOBIE Z ZDEKOLORYZOWANYMI RUDYMI WŁOSAMI, WYCHODZI TAKI ŁADNY NATURALNY CIEMNY BLOND. CHCĘ WYMIENIĆ GDYŻ OLOR TAK MI SIĘ SPODOBAŁ ŻE KUPIŁAM 2 OPAKOWANIA Z TYM ŻE MIĘDZYCZASIE POSTANOWIŁAM WŁOSY ROZJAŚNIĆ JESZCZE BARDZIEJ NOI FARBA STOI. POLECAM DZIEWCZYNY
edziakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:41   #4214
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
na razie idę robić tym miksem perły i popielu z joanny.

No dobra, nie ma żarówiastej pomarańczy - zamiast niej jest miodowy blond. Odrosty dalej strasznie jasne i dalej wygląda to kiepsko. od 1/3 w dół kolor mam wrażenie nie zmienił się w ogóle - dalej brąz.

Dziś już dam sobie spokój - jutro może na te najciemniejsze dać jakąś rozjaśniającą farbę i tyle? A jak już się to wszystko uspokoi i może obetne te końcówki to kupię tego syossowego mixa.
zrób zdjęcie i wstaw.
moze garnier color sensation E0 jako farba rozjaśniająca.

nie sądzę że masz brąz bo na zdjęciu na morko z rudym wyglądały na miedziany blond , wstaw zdjęcie pomyslimy co dalej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:48   #4215
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ok, zdjęcia. Nie mogę jakoś złapać tego koloru, jest mniej jaskrawy niż na pierwszym zdjęciu, te jaśniejsze partie w kolorze takim chyba karmelowo-miodowym, reszta czerwonawa. Wszystko ciepłe i chyba średnio mi taka tonacja pasuje

Czy E0 mi do żółtego nie rozjaśni? może ten lepiej? http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_SENSATION^COLOR_SENS ATION_DISCOVER&prdcode=P5 9204&varcode=360054113687 8&back=1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00913.jpg (97,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00911.jpg (106,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00912.jpg (108,4 KB, 9 załadowań)
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:28   #4216
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie ma tragedii
110 nie rozjasni a E0 jest rozjaśniający i tak czy inaczej czymkolwiek bys nie rozjasniła będzie ciepło, żółto. zużyłaś cale joanny? bo po rozjaśnieniu mogłabys ich podownie uzyć, ale nie nakładaj farby juz na odrosty które są juz jasne
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:42   #4217
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie, tragedii nie ma - tzn wyjdę dziś na zajęcia bez torby na głowie

Joanny zużyłam, ale mogę dokupić, 6 zł przy tym wszystkim to już wiesz...
Dobra, to dziś ten garnier e0, spróbuję jakoś odrosty ominąć. I znowu joanny obie wymieszać tak jak wczoraj, bo ten popiel przyciemnia chyba?

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-05-14 o 09:01
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:27   #4218
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

A ja wczoraj polozylam Wellaton 8.0 jasny blond... U gory sa nieco mniej rude, troche sie rozjasnily, u dolu nadal zielen, ale juz troche mniej. Nie wiem juz, czym je wyrownac, a musze to zrobic do konca tygodnia, bo bede robila Encanto... Chyba najlepiej zrezygnowac z blondu i zrobic jakis rudy na to, moze miedziany odcien zniweluje te zielen... Nigdy wczesniej nie mialam zielonych wlosow, nie wiem, co sie z nimi robi...
W tej chwili mam takie jak na fotach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01888 kopia.jpg (74,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01890 kopia.jpg (98,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01892 kopia.jpg (44,9 KB, 29 załadowań)
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:53   #4219
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
nie, tragedii nie ma - tzn wyjdę dziś na zajęcia bez torby na głowie

Joanny zużyłam, ale mogę dokupić, 6 zł przy tym wszystkim to już wiesz...
Dobra, to dziś ten garnier e0, spróbuję jakoś odrosty ominąć. I znowu joanny obie wymieszać tak jak wczoraj, bo ten popiel przyciemnia chyba?
tzn tak popiel na rudość a perła na żółć/zloto więc w zalezności od tego co uzyskasz zdecydujesz co nałozyć jak wyjdzie rudy to nałoz popiel a jak wyjdzie żółto to nałóż pełe

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj polozylam Wellaton 8.0 jasny blond... U gory sa nieco mniej rude, troche sie rozjasnily, u dolu nadal zielen, ale juz troche mniej. Nie wiem juz, czym je wyrownac, a musze to zrobic do konca tygodnia, bo bede robila Encanto... Chyba najlepiej zrezygnowac z blondu i zrobic jakis rudy na to, moze miedziany odcien zniweluje te zielen... Nigdy wczesniej nie mialam zielonych wlosow, nie wiem, co sie z nimi robi...
W tej chwili mam takie jak na fotach.
a ja znowu nie widzie żadnej zieleni wygląda jakby to był naturalny kolor więc jest na plus!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 13:09   #4220
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Część dziewczyny, mam pytanie.

Próbuje na moich w sumie wielo-kolorowych włosach uzyskac ombre [ w sumie z tej wielokolorowości wyszedł pomysł - przez uzywanie farb o roznych formułach przy głowie mam czekolade, w okolicach uszu ciemna wisnie, od żuchwy brązowo rudy ], położyłam rozjaśniacz na końcówki [no ok, 30 cm, to możę nie koniecznie końcówki ] na spodnią czesc włosów, która jest nieco dłuża, plus jedno pasemko na zewnatrz, dzielac czas na dwa, czyli najpierw jakies 15 cm na poł godziny, potem całe 25 cm na 10 minut ] uzyskując uroczą marchewkę o kolor przejściowy miedzy marchewką a brązową rudośćią.

Teraz moje pytanie - chciałabym jeszcze trochę je rozjaśnić na końcach, najlepiej do blondu [ może być chamskie żółtko, bo i tak myslę o tonerach na potem]. Czy da się to zrobić, czy moze osiagnełam maksimum moich włosów i nastepny zabieg tylko je wysuszy nie zmieniajac koloru? ile czasu musi minąć miedzy jednym zabiegiem a drugim, żeby nie spalić włosów do końca?
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:21   #4221
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

zalezy czym rozjasniałas jeżeli sklepowym rozjaśniaczem to on nigdy nie rozjasni na tyle mocno na ile powinien a niszczy proponuje kupić fryzjerski rozjaśniacz i wode 6%, rozjasniacz polecam firme vincent ledier lub chantal prosalon
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:29   #4222
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ja jestem po tym E0 - część rozjaśnił do pomarańczu. Część była żółta, ale nie było perły, więc wszystko potraktowałam popielem :/

Ciągle zostały jakieś czerwone kawałki (niedokładnie nałożony rozjaśniacz ), reszta się dość konkretnie po tej joannie przyciemniła do ciemnego szarego blondu z czerwonymi atrakcjami tu i ówdzie. Odrost też srebrny. Ogólnie strasznie "przykurzone" te włosy - powiedzcie, że to się zmyje...

Na razie musze dać im spokój, bo już w baaaaardzo kiepskim stanie są. Chociaż może jeszcze jutro tą perłą...

Zdjęcia będą, jak wysuszę porządnie.

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-05-14 o 17:52
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:47   #4223
evvelajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
z kąpieliami jest różnie, czasami ciemnieje czasami nie, mi po palette 100 skandynawski blond nie ciemniało więc moze tą farbe położ na chwile po dekoloryzacji


a może znasz jakieś inne cudownie sposoby aby włosy nie ściemniały? czytałam o płukaniu woda utleniona :P ale czy to pomaga? a może zamiast tej farby to jakaś szamponetke? cos to pomoże?
evvelajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:46   #4224
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a ja znowu nie widzie żadnej zieleni wygląda jakby to był naturalny kolor więc jest na plus!
atkka ja też tak jak Fryz nie widzę żadnej zieleni... Moja fryzjerka powiedziała że faktycznie ciężko się pozbyć takich jak to określiła "rozjaśniaczowych" refleksów, takich ni to zielonym ni to rudych no po prostu to jest kolor "rozjaśniaczowy" i już ja nie wiem czy to jest wogóle możliwe. Może spróbuj jakiś naturalnych maseczek typu cytryna plus miód, mi się po takich zabiegach trochę spłukały dziwne refleksy.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:27   #4225
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez evvelajna Pokaż wiadomość
a może znasz jakieś inne cudownie sposoby aby włosy nie ściemniały? czytałam o płukaniu woda utleniona :P ale czy to pomaga? a może zamiast tej farby to jakaś szamponetke? cos to pomoże?
wszystko właściwie moze ściemniec nie ma złotego środka mi palette 100 skandynawski nie ciemniał. ciemnienie opóźnia także umycie wlosów szamponem z sodą oczyszczona lub szamponem bambino nastepnie polanie ich cytryna ( po tych zabiegach będa splątane, nie nakładaj odzywki dopiero dzień po zabiegu)

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
ja jestem po tym E0 - część rozjaśnił do pomarańczu. Część była żółta, ale nie było perły, więc wszystko potraktowałam popielem :/

Ciągle zostały jakieś czerwone kawałki (niedokładnie nałożony rozjaśniacz ), reszta się dość konkretnie po tej joannie przyciemniła do ciemnego szarego blondu z czerwonymi atrakcjami tu i ówdzie. Odrost też srebrny. Ogólnie strasznie "przykurzone" te włosy - powiedzcie, że to się zmyje...

Na razie musze dać im spokój, bo już w baaaaardzo kiepskim stanie są. Chociaż może jeszcze jutro tą perłą...

Zdjęcia będą, jak wysuszę porządnie.
spierze się, daj im czas, na to aby kolor "dojrzał" niech odpoczną, nawilżaj je teraz, odżywiaj. blond jest na prawdę trudnym kolorem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:44   #4226
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam
Morgan - fajny masz kolor dobrze, że w końcu znalazłaś taki, jak Ci pasuje.
Attka - ja nie widzę, żeby końcówki były zielone.

Ja zrobiłam kolejną kąpiel, tym razem włosy rozjaśniły się do bardzo jasnego blondu. Pofarbowałam je najpierw L'oreal Excellence 10.21 i to, co mi wyszło, przeszło moje najśmielsze oczekiwania... Włosy miałam po farbie jeszcze jaśniejsze (nie wiem jak to możliwe) i na dodatek w tak paskudnym kolorze "świńskiego":P blondu, że poważnie rozważałam chodzenie w torbie na głowie. Zdecydowałam zafarbować następnego dnia jeszcze raz, tym razem 92 L'oreal Feria i 9.1 Viking L'oreal Recital i jestem w szoku! Włosy mam takie jak na zdjęciach(w rzeczywistości jaśniejsze, raczej poziom 10 niż 9). Kolor jest chłodny, tylko tył jakoś nierówno mi złapało i przebijają rude tony. Chyba za jakiś miesiąc wybiorę się do fryzjera, żeby mi to równo zafarbowałam np. mijrelem 9.22
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120515_122200.jpg (55,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120515_122157.jpg (38,0 KB, 26 załadowań)
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:49   #4227
tarczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Drogie dziewczyny mam problem i to duzy, wiec moj naturalny kolor włosów to szatyn ostatnio farbowałam włosy pol roku temu farba o podobnym odcieniu aby ich nie musiec farbowac tak czesto ale kilka dni temu mnie cos podkusiło i chcialam je rozjasnic wiec kupilam farbe Londa-miodowy blond i co sie stao??? na czubku głowy mam jasniutkie włosy a tak od polowy ciemniejsze( jasniejsze wprawdzie od tych ktore mialam przed farbowaniem) ale efekt jest straszny wygladam jakby mi ktos rozbił jajko na głowie blagam pomóżcie jaką farbe mam teraz użyć albo co zrobić zeby ten kolor zrównać dodam tylko ze podoba mi się ten miodowy i nawet fajnie to wygląda gdyby nie te ciemniejsze pasma. Nie stac mnie na profesjonalnych fryzjerów wolałabym uporać się z tym w domu-z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam Basia
tarczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 12:41   #4228
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

piękny! jednak to zmieszanie popielu i perły więc dobra mieszanka!
ja wlasnie jestem po zafarbowaniu odrostów londa 18 znowu i wyszlo pięknie! z tym, ze robiłem pasemka/refleksy na folię rozjasniaczem przed farbą zeby kolor wielowymiarowy wyszedł, dodałem do mojego albumu jakby ktoś chciał
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-05-15 o 12:42
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 13:30   #4229
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Witam
Morgan - fajny masz kolor dobrze, że w końcu znalazłaś taki, jak Ci pasuje.
Attka - ja nie widzę, żeby końcówki były zielone.

Ja zrobiłam kolejną kąpiel, tym razem włosy rozjaśniły się do bardzo jasnego blondu. Pofarbowałam je najpierw L'oreal Excellence 10.21 i to, co mi wyszło, przeszło moje najśmielsze oczekiwania... Włosy miałam po farbie jeszcze jaśniejsze (nie wiem jak to możliwe) i na dodatek w tak paskudnym kolorze "świńskiego":P blondu, że poważnie rozważałam chodzenie w torbie na głowie. Zdecydowałam zafarbować następnego dnia jeszcze raz, tym razem 92 L'oreal Feria i 9.1 Viking L'oreal Recital i jestem w szoku! Włosy mam takie jak na zdjęciach(w rzeczywistości jaśniejsze, raczej poziom 10 niż 9). Kolor jest chłodny, tylko tył jakoś nierówno mi złapało i przebijają rude tony. Chyba za jakiś miesiąc wybiorę się do fryzjera, żeby mi to równo zafarbowałam np. mijrelem 9.22
wow, ale czad niesamowite że udało Ci się taki popiel uzyskać po rozjaśnianiu i to bez zielonych refleksów !!! Mam nadzieję że Ci się nie zmyją te Loreale, bo jak robiłam 7.1 (chyba Islandia czy jakoś tak) to wyszedł fajnie a potem się spłukał do zera po jakiś trzech tygodniach - do rudego... Masz rację - jak już wiesz który poziom i odcień robić to następnym razem lepiej chyba właśnie profesjonalną farbą.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 13:34   #4230
kolowrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
W jaki kolor przechodzi czerń?

Mam zwięzłe pytanie. Po dekoloryzacjach (przeprowadzanych w sporym odstępie czasu) z koloru czarnego, mam w efekcie włosy z których przebija czerwień. Po prostu czerń schodziła w czerwień. Czy przy kolejnym zabiegu dekoloryzacji ta czerwień, która została po czerni się rozjaśni do pomarańczowego, czy już zawsze będzie ta czerwień? Fryzjerka powiedziała, że kolejna dekoloryzacja sprawi, że włosy będą jeszcze bardziej czerwone. Czy to prawda? Pytam bo zależy mi na brązie, z którego czerwień nie będzie mocno przebijać. Dziękuję z góry za odpowiedź.
kolowrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.