Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 22:55   #4501
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Puk, puk!!! Czy są tu dziewczyny, które zapuszczają naturalki po hennie? planuję wrócić do naturalnego koloru (znowu - byłam na tym wątku 2 lata temu, ale wymiękłam ), tylko niestety boję się, że nie wytrzymam chodzenia z dwoma kolorami na głowie przez przynajmniej 2 lata... Teraz mam rudo-mahoniowy- ładny, wszyscy mówią, że mi w nim dobrze, wyglądam wyraziście itd., ale sama nie wiem. Ostatnio oglądałam zdjęcia z czasów, kiedy miałam naturalny kolor i stwierdziłam, że nie doceniałam tego co miałam - ładny ciemny blond. Kiedyś "mysi" a teraz uważam że jest najładniejszy na świecie i zazdroszczę dziewczynom z takim kolorem
Mam dłuższe włosy i myśle nad tym, żeby ściąć je do ramion na boba, może to pomoże mi przetrwać zapuszczanie. Farbuję włosy od 5 lat i już zapomniałam jak wyglądam bez farby..
Poza tym - mogę się mylić, ale mam wrażenie, że obecny kolor mnie postarza i w naturalnym wyglądałąbym młodziej (a może to kwestia tego, że na tamtych zdjęciach jestem 5 lat młodsza )
Pierwsze foto 7 cm odrost, który udało mi się zapuścić 2 lata temu, drugie - moje obecne włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2539.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (35,2 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_7812.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (31,3 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez arachnea
Czas edycji: 2013-08-07 o 22:59
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 17:06   #4502
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

arachnea ja zapuszczam z henny Intensywnie rude włosy z jasnoblond odrostem mam w tej chwili.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 18:23   #4503
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Puk, puk!!! Czy są tu dziewczyny, które zapuszczają naturalki po hennie? planuję wrócić do naturalnego koloru (znowu - byłam na tym wątku 2 lata temu, ale wymiękłam ), tylko niestety boję się, że nie wytrzymam chodzenia z dwoma kolorami na głowie przez przynajmniej 2 lata... Teraz mam rudo-mahoniowy- ładny, wszyscy mówią, że mi w nim dobrze, wyglądam wyraziście itd., ale sama nie wiem. Ostatnio oglądałam zdjęcia z czasów, kiedy miałam naturalny kolor i stwierdziłam, że nie doceniałam tego co miałam - ładny ciemny blond. Kiedyś "mysi" a teraz uważam że jest najładniejszy na świecie i zazdroszczę dziewczynom z takim kolorem
Mam dłuższe włosy i myśle nad tym, żeby ściąć je do ramion na boba, może to pomoże mi przetrwać zapuszczanie. Farbuję włosy od 5 lat i już zapomniałam jak wyglądam bez farby..
Poza tym - mogę się mylić, ale mam wrażenie, że obecny kolor mnie postarza i w naturalnym wyglądałąbym młodziej (a może to kwestia tego, że na tamtych zdjęciach jestem 5 lat młodsza )
Pierwsze foto 7 cm odrost, który udało mi się zapuścić 2 lata temu, drugie - moje obecne włosy.
Masz piękny kolor włosów Swego czasu też farbowałam na intensywny rudy, a nawet na czerwono. Niestety musiałam zrezygnować gdy tylko nasilił mi się trądzik. Przefarbowałam się na blond i od razu wszyscy w około mi mówili, że wyglądam korzystniej. Jednak nie ma to jak włosy w swoim kolorze albo chociaż zbliżonym do naturalnego. Nie ukrywam, że zapuszczanie będzie nie lada wyzwaniem dla Ciebie. Masz długie włosy i trochę to potrwa zanim będziesz miała całe naturalne. Ja przez pierwsze dwa miesiące nie mogłam na siebie patrzeć. Denerwował mnie odrost. Ale teraz gdy ma on prawie 7 cm w ogóle mi nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona, że z dnia na dzień są już coraz dłuższe

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-08-08 o 18:25
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 20:27   #4504
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

minelo ponad dwa lata jak nie maluje wlosow i zaluje ze wczesniej nie podjelam takiej decyzji. teraz juz moge spiac koczka;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03382.jpg (131,6 KB, 50 załadowań)
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 22:23   #4505
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
arachnea ja zapuszczam z henny Intensywnie rude włosy z jasnoblond odrostem mam w tej chwili.
Szukałam kogoś takiego jak Ty! jak Ci idzie, długi masz odrost? Jak na codzień radzisz sobie z dwoma kolorami na głowie? Ja np. czuję się zapuszczona i zaniedbana strasznie i strasznie się wkurzam masz jakieś zdjęcia?
Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Masz piękny kolor włosów Swego czasu też farbowałam na intensywny rudy, a nawet na czerwono. Niestety musiałam zrezygnować gdy tylko nasilił mi się trądzik. Przefarbowałam się na blond i od razu wszyscy w około mi mówili, że wyglądam korzystniej. Jednak nie ma to jak włosy w swoim kolorze albo chociaż zbliżonym do naturalnego. Nie ukrywam, że zapuszczanie będzie nie lada wyzwaniem dla Ciebie. Masz długie włosy i trochę to potrwa zanim będziesz miała całe naturalne. Ja przez pierwsze dwa miesiące nie mogłam na siebie patrzeć. Denerwował mnie odrost. Ale teraz gdy ma on prawie 7 cm w ogóle mi nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona, że z dnia na dzień są już coraz dłuższe
Gratuluję wytrwałości Dlatego ja myślę nad skróceniem włosów do ramion, może tak będzie mi łatwiej. W dodatku nikt mnie nie wspiera w moim zamiarze - rodzina, chłopak, nawet jego mama mówią, że w hennie mi dobrze i po co chcę zapuszczać taką "myszę" na głowie... Jestem zdezorientowana. Wrzuciłabym foty jak wyglądam w rudych, ale się wstydzę
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 17:09   #4506
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ostatnio podcięłam i wycieniowałam trochę grzywkę i już jest cała moja naturalna Przymierzam się też do ścięcia włosów z długości, ale jakoś żal mi tego co urosło. Wiem jednak, że to jest potrzebne i nieuniknione więc na dniach pewnie się na to zdecyduję
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-10, 10:20   #4507
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Szukałam kogoś takiego jak Ty! jak Ci idzie, długi masz odrost? Jak na codzień radzisz sobie z dwoma kolorami na głowie? Ja np. czuję się zapuszczona i zaniedbana strasznie i strasznie się wkurzam masz jakieś zdjęcia?
Aktualnych zdjęć nie mam. Postaram się zrobić po weekendzie Mój odrost ma obecnie około 2 cm tylko.
Hennę jest trudno z włosów ściągnąć, ale próbuję.
Na razie 2 razy dekoloryzowałam włosy ProSalon Color Peel i wczoraj robiłam 10 minutową kąpiel rozjaśniającą. A te podłe kłaki dalej rude
Staram się samodzielnie pojaśnić kolor żeby we wrześniu fryzjer miał łatwiej przy robieniu mi pasemek w naturalnym kolorze
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-10, 18:58   #4508
Dalla
Przyczajenie
 
Avatar Dalla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej Dziewczyny, mnie już całkiem przeszła ochota na malowanie włosów. Omijam regały z farbami od ponad roku czasu i nawet nie kusi mnie na nie spojrzeć. Zmotywowały mnie świecące, zdrowe, naturalne włoski jakie już odrosły. Nie wiem czy widać na zdjęciach, ale w rzeczywistości są zdrowsze niż ukazują (w moim mniemaniu) to fotki. Czekam dalej... Pozdrawiam Wszystkie Walczące ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hair.jpg (42,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hair1.jpg (26,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hair2.jpg (15,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hair3.jpg (34,8 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez Dalla
Czas edycji: 2013-08-10 o 19:12
Dalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-10, 20:22   #4509
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Aktualnych zdjęć nie mam. Postaram się zrobić po weekendzie Mój odrost ma obecnie około 2 cm tylko.
Hennę jest trudno z włosów ściągnąć, ale próbuję.
Na razie 2 razy dekoloryzowałam włosy ProSalon Color Peel i wczoraj robiłam 10 minutową kąpiel rozjaśniającą. A te podłe kłaki dalej rude
Staram się samodzielnie pojaśnić kolor żeby we wrześniu fryzjer miał łatwiej przy robieniu mi pasemek w naturalnym kolorze
na blogu Siempre jest wpis o dekoloryzacji po ciemnobrązowej hennie - nie ruszyło jej w ogóle http://siempre-la-belleza.blogspot.c...cji-czyli.html

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, mnie już całkiem przeszła ochota na malowanie włosów. Omijam regały z farbami od ponad roku czasu i nawet nie kusi mnie na nie spojrzeć. Zmotywowały mnie świecące, zdrowe, naturalne włoski jakie już odrosły. Nie wiem czy widać na zdjęciach, ale w rzeczywistości są zdrowsze niż ukazują (w moim mniemaniu) to fotki. Czekam dalej... Pozdrawiam Wszystkie Walczące ;-)
Bardzo ładne naturalki, zazdroszczę wytrwałości!
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-10, 22:11   #4510
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
minelo ponad dwa lata jak nie maluje wlosow i zaluje ze wczesniej nie podjelam takiej decyzji. teraz juz moge spiac koczka;-)
sliczne

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Puk, puk!!! Czy są tu dziewczyny, które zapuszczają naturalki po hennie? planuję wrócić do naturalnego koloru (znowu - byłam na tym wątku 2 lata temu, ale wymiękłam ), tylko niestety boję się, że nie wytrzymam chodzenia z dwoma kolorami na głowie przez przynajmniej 2 lata... Teraz mam rudo-mahoniowy- ładny, wszyscy mówią, że mi w nim dobrze, wyglądam wyraziście itd., ale sama nie wiem. Ostatnio oglądałam zdjęcia z czasów, kiedy miałam naturalny kolor i stwierdziłam, że nie doceniałam tego co miałam - ładny ciemny blond. Kiedyś "mysi" a teraz uważam że jest najładniejszy na świecie i zazdroszczę dziewczynom z takim kolorem
Mam dłuższe włosy i myśle nad tym, żeby ściąć je do ramion na boba, może to pomoże mi przetrwać zapuszczanie. Farbuję włosy od 5 lat i już zapomniałam jak wyglądam bez farby..
Poza tym - mogę się mylić, ale mam wrażenie, że obecny kolor mnie postarza i w naturalnym wyglądałąbym młodziej (a może to kwestia tego, że na tamtych zdjęciach jestem 5 lat młodsza )
Pierwsze foto 7 cm odrost, który udało mi się zapuścić 2 lata temu, drugie - moje obecne włosy.
ja zapuszczam po indygo-tez doszlam do wniosku,ze kolor mnie postarza i jest za ciemny i dorwalaam jakies zdjecia kucyka , ktory kiedys mialam w takim zlotym brazie/ciemnym blondzie i w ogole mnie taka faza na jasniejsze zlapala...

ta faza sie bardzo zle skonczyla bo poszlam zrobic sobie ombre do fryzjerki i polowa wlosow jest zniszczona
zapuszczam, regeneruje i podcinam ale tak rpawde mowiac to sama do konca nie jestem pewna co chce zrobic z wlosami-mialam w planach ponekac je plukankami ziolowymi zeby nabraly jakis refleksow ale sama nie wiem czy chce isc w strone jasniejszych i rozjasniac sloneczkiem czy przyciemniac

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
na blogu Siempre jest wpis o dekoloryzacji po ciemnobrązowej hennie - nie ruszyło jej w ogóle http://siempre-la-belleza.blogspot.c...cji-czyli.html
rozjasniacz by ruszyl jesli to byla naturalna henna/indygo ale z grozba zieleni w tle (choc u mnie tak zielono to znow nie bylo tylko kilka pasemek spod spodu)-ale wlosy beda sie rozjasnialy powoli i bardzo zniszcza wiec naprawde nie warto,
ja teraz pol wlosow mam takich byle jakich i zeby w ogole jakos wygladaly to musze walic na nie odzywki(wszystko wsiaka masakrycznie, nic mi nie obciaza wlosow mimo nakladania emolientow z 2-3razy dziennie i wierz mi ,ze stan wlsoow po rozjasnianiu farby/henny jest duzo gorszy niz po rozjasnianiu naturalnych,
ja wczesniej dochodzilam juz do ''tafli'' jak olejowalam po hennie a teraz zero polysku i szorskie i czasem nie moge na nie patrzec
niby po 2-ch msc pielegnacji jest duzo lepiej niz bylo bo bylo po prostu siano ale i tak do dupy

sorry,ze marudze gorszy dzien chyba jakos mam
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 10:19   #4511
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 197
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Można dołączyć?

arachnea, też zapuszczam po hennie Może nie z rudzielca, bo farbowałam khadi "Jasny brąz", ale wyszedł u mnie baaaaardzo rudo Na szczęście dużo się wypłukało, zeszło do mojego naturalnego tonu, tyle że z mega marchewkowym połyskiem, możecie sobie wyobrazić, jak to wyglądało przy moich chłodnych 5 cm odrostach Więc oczywiście musiałam kombinować z indygo i startuję z zapuszczaniem naturalek od nowa Od teraz zero farb!
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 10:37   #4512
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, mnie już całkiem przeszła ochota na malowanie włosów. Omijam regały z farbami od ponad roku czasu i nawet nie kusi mnie na nie spojrzeć. Zmotywowały mnie świecące, zdrowe, naturalne włoski jakie już odrosły. Nie wiem czy widać na zdjęciach, ale w rzeczywistości są zdrowsze niż ukazują (w moim mniemaniu) to fotki. Czekam dalej... Pozdrawiam Wszystkie Walczące ;-)
Witaj Rok to mnóstwo czasu, gratuluję

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Puk, puk!!! Czy są tu dziewczyny, które zapuszczają naturalki po hennie? planuję wrócić do naturalnego koloru (znowu - byłam na tym wątku 2 lata temu, ale wymiękłam ), tylko niestety boję się, że nie wytrzymam chodzenia z dwoma kolorami na głowie przez przynajmniej 2 lata... Teraz mam rudo-mahoniowy- ładny, wszyscy mówią, że mi w nim dobrze, wyglądam wyraziście itd., ale sama nie wiem. Ostatnio oglądałam zdjęcia z czasów, kiedy miałam naturalny kolor i stwierdziłam, że nie doceniałam tego co miałam - ładny ciemny blond. Kiedyś "mysi" a teraz uważam że jest najładniejszy na świecie i zazdroszczę dziewczynom z takim kolorem
Mam dłuższe włosy i myśle nad tym, żeby ściąć je do ramion na boba, może to pomoże mi przetrwać zapuszczanie. Farbuję włosy od 5 lat i już zapomniałam jak wyglądam bez farby..
Poza tym - mogę się mylić, ale mam wrażenie, że obecny kolor mnie postarza i w naturalnym wyglądałąbym młodziej (a może to kwestia tego, że na tamtych zdjęciach jestem 5 lat młodsza )
Pierwsze foto 7 cm odrost, który udało mi się zapuścić 2 lata temu, drugie - moje obecne włosy.
Piękny i pokaźny odrost

[1=1567a8b4b76e6b6b1a91e1e f1e7de07d3f6cc549_5d5340f 228f13;42209673]Można dołączyć?

arachnea, też zapuszczam po hennie Może nie z rudzielca, bo farbowałam khadi "Jasny brąz", ale wyszedł u mnie baaaaardzo rudo Na szczęście dużo się wypłukało, zeszło do mojego naturalnego tonu, tyle że z mega marchewkowym połyskiem, możecie sobie wyobrazić, jak to wyglądało przy moich chłodnych 5 cm odrostach Więc oczywiście musiałam kombinować z indygo i startuję z zapuszczaniem naturalek od nowa Od teraz zero farb! [/QUOTE]

Witamy

Widzę swój odrost już bardzo wyraźnie Na oko ma 3cm, przy grzywce 2, z tyłu jest dłuższy.
Na dniach mam zamiar W KOŃCU iść na podcięcie, może się uda
Mniej więcej teraz mijają 3 miesiące od ostatniego farbowania.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:58   #4513
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

No i w końcu się zdecydowałam na ścięcie!
I to dosyć poważne, bo z włosów do połowy pleców ścięłam na długość odrobinę przed ramiona i trochę są wycieniowane.
Wahałam się czy to zrobić, ale podjęłam słuszną decyzję, bo moje włosy były suche, porozdwajane, ciągle się łamały... aha i co ważne pozbyłam się znacznej części farbowańców

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2013-08-12 o 12:00
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:20   #4514
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
No i w końcu się zdecydowałam na ścięcie!
I to dosyć poważne, bo z włosów do połowy pleców ścięłam na długość odrobinę przed ramiona i trochę są wycieniowane.
Wahałam się czy to zrobić, ale podjęłam słuszną decyzję, bo moje włosy były suche, porozdwajane, ciągle się łamały... aha i co ważne pozbyłam się znacznej części farbowańców
Właśnie chciałam pochwalić się tym samym Tzn ja ścięłam z krótszych niż Twoje, i teraz mam trochę za ramiona, ale w końcu ścięłam!
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:30   #4515
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam pochwalić się tym samym Tzn ja ścięłam z krótszych niż Twoje, i teraz mam trochę za ramiona, ale w końcu ścięłam!
A ja idę prawdopodobnie jutro na ściecie, dziś się zapisuje Planuje długość do obojczyków, która dla mnie jest totalną abstrakcją, bo nie miałam takiej od ok 10 lat
Zdecydowałam się bo mam już dość użerania się z tymi kudłami, tym bardziej że wypadania dalej nie opanowałam, i stracilam nadzieję ze kiedyś to sie uda Szczęście w nieszczęściu że jak na razie włosy mi odrastają i jak je tyle zetnę to mam nadzieję że się zagęszczą
A w środę mija mi pół roku od ostatniego farbowania jak jestem w Rossmanie, Naturze, itp, to obok półek z farbami przechodzę z nieukrywanym wstrętem, nigdy nie myślalam ze do tego dojdzie
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:43   #4516
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
A ja idę prawdopodobnie jutro na ściecie, dziś się zapisuje Planuje długość do obojczyków, która dla mnie jest totalną abstrakcją, bo nie miałam takiej od ok 10 lat
Zdecydowałam się bo mam już dość użerania się z tymi kudłami, tym bardziej że wypadania dalej nie opanowałam, i stracilam nadzieję ze kiedyś to sie uda Szczęście w nieszczęściu że jak na razie włosy mi odrastają i jak je tyle zetnę to mam nadzieję że się zagęszczą
A w środę mija mi pół roku od ostatniego farbowania jak jestem w Rossmanie, Naturze, itp, to obok półek z farbami przechodzę z nieukrywanym wstrętem, nigdy nie myślalam ze do tego dojdzie
Powiem Ci, że pół roku temu byłam u fryzjera, który ściął mi włosy do takiej długości, jaka sobie zrobiłam dzisiaj i wtedy to też była dla mnie TOTALNA abstrakcja. Nagle się okazało, że są tak wygodne, że marzyłam o powrocie do tej długości- no i mam Lepiej wyglądam w nieco dłuższych, ale na teraz jest w sam raz
Kolejny punkt wspólny- mi też wypadały i to potężnie, od tamtego cięcia- wszystko się unormowało!! Byłam ZACHWYCONA

Zatem spodziewaj się zmian na lepsze

PÓŁ ROKU
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 17:08   #4517
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja w maju ścięłam i też teraz utrzymuję długość do ramion,włosy są w lepszym stanie Chć stwierdzam,że nie obcinam i potem obetnę już wszystkie farbowane jak się da.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 18:34   #4518
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że pół roku temu byłam u fryzjera, który ściął mi włosy do takiej długości, jaka sobie zrobiłam dzisiaj i wtedy to też była dla mnie TOTALNA abstrakcja. Nagle się okazało, że są tak wygodne, że marzyłam o powrocie do tej długości- no i mam Lepiej wyglądam w nieco dłuższych, ale na teraz jest w sam raz
Kolejny punkt wspólny- mi też wypadały i to potężnie, od tamtego cięcia- wszystko się unormowało!! Byłam ZACHWYCONA

Zatem spodziewaj się zmian na lepsze

PÓŁ ROKU
Właśnie mam nadzieję że będzie tak jak piszesz, ze stan włosków i ich ogólna kondycja się poprawią I druga sprawa - wygoda tak coś czuję, że jak będę znośnie wyglądać w krótszych to już do dawnej długości nie dotrwam bo nie będzie mi się chciało męczyc
Tak więc jutro od 11 u mnie zaczyna się proces zmiany fryzury

A to pół roku zleciało mi bardzo szybko i farbowańcom wszelakim mówię fe i a kysz!
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 18:44   #4519
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja na razie o dziwo dobrze się czuję w krótkich włosach
Taką długość miałam w 1. klasie gimnazjum czyli z 10 lat temu... Od tamtej pory tylko długie. Myślałam, że nie będzie mi się podobać a tu niespodzianka

A za 6 dni minie mi 7 miesięcy bez farby, też jakoś tak szybko zleciało. Oby tak dalej
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 08:48   #4520
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

[1=1567a8b4b76e6b6b1a91e1e f1e7de07d3f6cc549_5d5340f 228f13;42209673] farbowałam khadi "Jasny brąz", ale wyszedł u mnie baaaaardzo rudo Na szczęście dużo się wypłukało, zeszło do mojego naturalnego tonu, tyle że z mega marchewkowym połyskiem, możecie sobie wyobrazić, jak to wyglądało przy moich chłodnych 5 cm odrostach Więc oczywiście musiałam kombinować z indygo i startuję z zapuszczaniem naturalek od nowa [/QUOTE]

Dobrze że się nie skusiłam na brązy Khadi, ale bym sobie pluła w brodę teraz
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 10:34   #4521
Karen_Sympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar Karen_Sympatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 51
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej dziewczeta . Chciałą do Was dolączyc . Nie farbuje wlosow od 22.05.2013 ... Dopiero mam 3,5 cm odrostu . Swoje mam ciemny braz , reszta takie jasny ,rudawy braz . Marzy mi sie,zeby juz tak podrosly i wygladaly jak ombre , ale dluga droga Jak bede miala wiecej czasu to zrobie zdjecia Mam nadzieje ,ze wspomozecie dobrym slowem
__________________
Wlosomaniaczka

karen-sympatyczna .blogspot.com - Moj blog o wlosach i kosmetykach
Karen_Sympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 12:01   #4522
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Karen_Sympatyczna Pokaż wiadomość
Hej dziewczeta . Chciałą do Was dolączyc . Nie farbuje wlosow od 22.05.2013 ... Dopiero mam 3,5 cm odrostu . Swoje mam ciemny braz , reszta takie jasny ,rudawy braz . Marzy mi sie,zeby juz tak podrosly i wygladaly jak ombre , ale dluga droga Jak bede miala wiecej czasu to zrobie zdjecia Mam nadzieje ,ze wspomozecie dobrym slowem
Witaj

Oczywiście, że będziemy Cię wspierać, po to tu jesteśmy
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 15:10   #4523
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Karen_Sympatyczna Pokaż wiadomość
Hej dziewczeta . Chciałą do Was dolączyc . Nie farbuje wlosow od 22.05.2013 ... Dopiero mam 3,5 cm odrostu . Swoje mam ciemny braz , reszta takie jasny ,rudawy braz . Marzy mi sie,zeby juz tak podrosly i wygladaly jak ombre , ale dluga droga Jak bede miala wiecej czasu to zrobie zdjecia Mam nadzieje ,ze wspomozecie dobrym slowem
Również witam

No i jestem po fryzjerze, obecna długość włosów - do obojczyków Jestem okropnie zszokowana i nie wiem kiedy sie przyzwyczaje, do tej pory wszyscy którzy widzieli mówią że ładnie, ale ja jednak wolę siebie z długimi włosami W każdym razie mam nadzieje ze dzieki temu cięciu włosy odżyją, a są na szczęscie na tyle długie że mogę je upiąc prawie tak samo jak robiłam to z długimi (tylko teraz używam 1/3 wsuwek których potrzebowałam wcześniej ) a chodzę z upiętymi właściwie codziennie.
Od jutra zaczynam łykać zwiększoną dawkę CP, po 4 tabletki na dzień i mam nadzieję ze "wzrost" włosów ruszy z kopyta
Ale fakt faktem, ponad 20 cm farbowańców pożegnałam dzisiaj
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 16:39   #4524
Hiukset
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny, jeśli tylko można, dołączam się do was!
Za niecały tydzień minie mi miesiąc po farbowaniu- w porównaniu do was to baaardzo krótki okres czasu. Jednak postanowiłem dać sobie spokój z farbowaniem. Kiedyś byłam hmm... fanką farbowania, co miesiąc jakiś kolor. I najlepiej żeby był inny niż poprzedni. Ojj włosy na tym strasznie ucierpiały... Od zawsze marzyłam o w miarę długich włosach (takie za ramiona w zupełności mi wystarczą). Niestety nigdy jeszcze tej długości nie osiągnęłam. Zawsze ścinałam włosy na krótko, za ucho (pomysł mamy, która jakoś nie przepada za długimi włosami, a mi samej kiedyś kompletnie na nich nie zależało). Dopiero 2 lata temu postanowiłam, że zapuszczam. Niestety wtedy też postanowiłem je pofarbować po raz pierwszy. Tak więc zapuszczałam włosy, cały czas je farbując, genialny pomysł Wszystko skończyło by się nawet dobrze, gdybym nie uznała w ostatniego sylwestra, że chce być bardzo jasną blondynką. No i z początkiem tego roku zaczęło, rozpaczliwe przyciemnianie włosów do naturalnego (średnio-ciemny mysi blond). I do tej pory nie mam takiego koloru jaki chciałam uzyskać. Ale uznałem, że nie mam sensu, już dalej walczyć z tymi kolorami. Poddałam się, a raczej moje włosy, które ledwo "żyją" mimo dosyć sporego cięcia. Zapragnęłam naturalnych. Póki co mam ich tylko 1 cm. Dziwne jest też, to że kiedyś z uśmiechem na twarzy kładłam farbę na moje włosy myśląc sobie "Jak dobrze, że już nie będę miała tych szarych kłaków..." jednak teraz wiedze w nich całkiem ładny kolor. Owszem mógł by być jaśniejszy, ale jest tyle sposobów aby naturalnie delikatnie rozświetlić kolor włosów.

Fajnie, ze istnieje tutaj taki wątek, to właśnie dzięki waszym zdjęciom i OGROMNEJ determinacji sama zapragnęłam mieć swój oryginalny kolor
Hiukset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 17:21   #4525
Karen_Sympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar Karen_Sympatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 51
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Wklejam zdjecia .Dziewczyny co sadzicie o moim odroscie ? Bardzo sie rzuca w oczy , bo mi sie wydaje ze wszyscy go widza Ciezko bylo go dobrze uchwycic niestety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (97,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (72,7 KB, 35 załadowań)
__________________
Wlosomaniaczka

karen-sympatyczna .blogspot.com - Moj blog o wlosach i kosmetykach
Karen_Sympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 20:39   #4526
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Karen_Sympatyczna Pokaż wiadomość
Hej dziewczeta . Chciałą do Was dolączyc . Nie farbuje wlosow od 22.05.2013 ... Dopiero mam 3,5 cm odrostu . Swoje mam ciemny braz , reszta takie jasny ,rudawy braz . Marzy mi sie,zeby juz tak podrosly i wygladaly jak ombre , ale dluga droga Jak bede miala wiecej czasu to zrobie zdjecia Mam nadzieje ,ze wspomozecie dobrym slowem
Dobrego słowa u nas w bród, witaj

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Również witam

No i jestem po fryzjerze, obecna długość włosów - do obojczyków Jestem okropnie zszokowana i nie wiem kiedy sie przyzwyczaje, do tej pory wszyscy którzy widzieli mówią że ładnie, ale ja jednak wolę siebie z długimi włosami W każdym razie mam nadzieje ze dzieki temu cięciu włosy odżyją, a są na szczęscie na tyle długie że mogę je upiąc prawie tak samo jak robiłam to z długimi (tylko teraz używam 1/3 wsuwek których potrzebowałam wcześniej ) a chodzę z upiętymi właściwie codziennie.
Od jutra zaczynam łykać zwiększoną dawkę CP, po 4 tabletki na dzień i mam nadzieję ze "wzrost" włosów ruszy z kopyta
Ale fakt faktem, ponad 20 cm farbowańców pożegnałam dzisiaj
Haha ja dzisiaj też uznałam, ze wygoda wygodą, ale jednak mogłyby być trochę dłuższe. Tak więc zapuszczam

Ważne, że pożegnałaś aż 20cm farbowańców, wooooow

Cytat:
Napisane przez Hiukset Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli tylko można, dołączam się do was!
Za niecały tydzień minie mi miesiąc po farbowaniu- w porównaniu do was to baaardzo krótki okres czasu. Jednak postanowiłem dać sobie spokój z farbowaniem. Kiedyś byłam hmm... fanką farbowania, co miesiąc jakiś kolor. I najlepiej żeby był inny niż poprzedni. Ojj włosy na tym strasznie ucierpiały... Od zawsze marzyłam o w miarę długich włosach (takie za ramiona w zupełności mi wystarczą). Niestety nigdy jeszcze tej długości nie osiągnęłam. Zawsze ścinałam włosy na krótko, za ucho (pomysł mamy, która jakoś nie przepada za długimi włosami, a mi samej kiedyś kompletnie na nich nie zależało). Dopiero 2 lata temu postanowiłam, że zapuszczam. Niestety wtedy też postanowiłem je pofarbować po raz pierwszy. Tak więc zapuszczałam włosy, cały czas je farbując, genialny pomysł Wszystko skończyło by się nawet dobrze, gdybym nie uznała w ostatniego sylwestra, że chce być bardzo jasną blondynką. No i z początkiem tego roku zaczęło, rozpaczliwe przyciemnianie włosów do naturalnego (średnio-ciemny mysi blond). I do tej pory nie mam takiego koloru jaki chciałam uzyskać. Ale uznałem, że nie mam sensu, już dalej walczyć z tymi kolorami. Poddałam się, a raczej moje włosy, które ledwo "żyją" mimo dosyć sporego cięcia. Zapragnęłam naturalnych. Póki co mam ich tylko 1 cm. Dziwne jest też, to że kiedyś z uśmiechem na twarzy kładłam farbę na moje włosy myśląc sobie "Jak dobrze, że już nie będę miała tych szarych kłaków..." jednak teraz wiedze w nich całkiem ładny kolor. Owszem mógł by być jaśniejszy, ale jest tyle sposobów aby naturalnie delikatnie rozświetlić kolor włosów.

Fajnie, ze istnieje tutaj taki wątek, to właśnie dzięki waszym zdjęciom i OGROMNEJ determinacji sama zapragnęłam mieć swój oryginalny kolor
Witaj Życzę dużo wytrwałości! Uznanie swojego naturalnego koloru za całkiem ładny to już wielki krok do sukcesu

Cytat:
Napisane przez Karen_Sympatyczna Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia .Dziewczyny co sadzicie o moim odroscie ? Bardzo sie rzuca w oczy , bo mi sie wydaje ze wszyscy go widza Ciezko bylo go dobrze uchwycic niestety
Na tych zdjęciach wyglada super i pasuje do farbowanych (oba kolory bardzo ładne!!)
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 20:47   #4527
Karen_Sympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar Karen_Sympatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 51
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nie wiem czy widac na zdj , ale z przodu , na zakolach .. rosna mi blond wlosy hehe ,od dziecka tak mam Skoro mowicie ze nie widac to nie widac Dziekuje;* juz mi lepiej
__________________
Wlosomaniaczka

karen-sympatyczna .blogspot.com - Moj blog o wlosach i kosmetykach
Karen_Sympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 09:32   #4528
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny miałam już 2 cm swoich włosów i koleżanka farbowała się na czerwono, i zaproponowała mi, a ja się głupia zgodziłam... absolutnie mi ten kolor nie pasuje, jak tylko mi się pojawią odrosty to się ścinam na jeżyka.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 12:03   #4529
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Tinkerbell-szkoda,bo znowu zaczynać do nowa,a wiadomo jakie to ciężkie.

Ja dzisiaj rozmawiałam z przyjaciółką o farbowaniu,ona farbuje co miesiąc. Jej mama kazała jej przestać,bo ma przerzedzone włosy,jednak ona twierdzi,że ludzie mają cieńsze od niej.Sama wiem jakie miała kiedyś włosy i uważam,że ma zniszczone,ale nie zgadza się ze mną.Ja mam już mnóstwo swoich włosów i ona twierdzi,że nie widać różnicy w ich stanie.Ja widzę,że się błyszczą,są miękkie,ok wtedy też niby były,ale nikt mi nie wmówi,że farbowane są tak zdrowe jak naturalne no.Trochę się wkurzyłam,jeszcze będę miała swoje,długie,może i cienkie bo zawsze takie miałam,ale zdrowe.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 13:20   #4530
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nie farbuje ok. 2 miesięcy i mam już 3 cm odrościk z przodu głowy, z tyłu jest ok. 5/6 cm
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.