Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-18, 19:37   #1321
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ostatnio testowałam i jestem na nie. wali róża i tylko róża zdominowała wszystko, reszta składników sie pochowała
tez mnie drazni.. klasyczne My B sa fajne a te bleeee ble fuj fuj
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 19:38   #1322
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Chyba sama się wybiorę, bo TŻ zasypia na BJ, a koleżanki jakiś nie sympatyzują
Ja często chodzę sama tż nie posiadam a że znajomymi mamy inny gust filmowy. Nie lubię głupich filmów, na horrorach śpię, a wyspać mogę się za darmo w domu.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 19:40   #1323
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

wlasnie siedze na gebie z maska nawilzajaca Dr Jarta .. przyjemnie chlodzi.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 19:49   #1324
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wlasnie siedze na gebie z maska nawilzajaca Dr Jarta .. przyjemnie chlodzi.
Ta płachtowa?
Jestem ciekawa Twoich wrażeń po zdjęciu maseczki.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 19:49   #1325
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Bardzo delikatna ta MD, ja osobiście jej nie czuję. Jedyna z serii, której nie kupiłam.

Z chloe to istnieje dla mnie tylko różana

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Różana jest ładna A reszta to tak sobie mi odpowiada, ale ta nowa najgorsza - samo mydło
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
podzielam Twe zdanie
dla mnie ta MD to najslabsza z wszystkich Missek

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
MD znam tylko z próbki. Sam zapach bardzo mi się podoba, nic odkrywczego ale ja mam niewyszukany gust i lubię lekkie i niemigrenogenne kwiateczki w nieco chłodnym wydaniu. Trwałość ok.3h, to nawet jak dla mnie słabo..

Mocne
szybciej jest zapytać na wątku , niż szukać po intrenetach

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja często chodzę sama tż nie posiadam a że znajomymi mamy inny gust filmowy. Nie lubię głupich filmów, na horrorach śpię, a wyspać mogę się za darmo w domu.
Mi to nie robi większej różnicy z kim oglądam film, ale chyba jeśli sama mam oglądać, to zazwyczaj wolę w domu, bo się trochę boję, że zasnę w kinie i mnie okradną dzikie schizy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 19:54   #1326
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ten tydzień się jeszcze nie zaczął a już mam dość Mam same ultraważne spotkania w tym tygodniu, od których mnóstwo zależy- jutro, we wtorek, w czwartek i w piątek. Już mnie głowa boli na myśl o tym. Tak bym chciała, żeby mi się wszystko udało
Na pewno się uda, trzeba myśleć pozytywnie! Będę trzymała kciuki.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
iwo: ja tak samo nakładałam koreańską hydrożelową i klęłam przy tym, że dziadostwo. A tyle zachwytów się naczytałam..

Ale w sumie to dumna jestem z siebie: zorientowałam się przed wyrzuceniem
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 19:56   #1327
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W kato, nawet jesli jest prezent dedykowany, to trzeba sie upominać, bo one "nie wiedza" tudzież " zapominają" i podstawienie im katalogu pod nos jest faktem - wtedy taka jedna lekko zdziwiona woła koleżankę, naradzają sie, jesli trzeba wołają trzecia koleżankę na burze mózgów, potem podchodzą do klienta, mówią ze ok, pójdą na magazyn szukać i szukają z jaki kwadrans z nadzieja chyba ze klientka odpuści, jak nie to wychodzą w końcu z gratisem triumfalnie obwieszczając ze jednak faktycznie znalazły, jakby dokonały wyczynu na miare Nobla a nie zwykły gratis przyznawany z katalogu

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



Świetnie opisałaś ekspedientki : hahaha:


Miśka super buty
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 20:01   #1328
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Powiem Wam dziewczyny kochane, poleciałam dzisiaj jak głupia wreszcie do S. obczaić te nowe miss dior, nagrzana jak Never na anakondy, i co? Brak miłości, totalnie nienienienie. Aż mi sie płakać chce, bo do tej pory wszystkie miss Dior wywoływały u mnie spustoszenie na koncie. =="
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:02   #1329
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam klasyczną Chloe Zieloną też mam, ale takiej miłości już między nami nie ma

A to nowe Body ma super opinię na nezdeluxe, muszę obwąchać

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------


Mi wczoraj podczas mycia wypadło tak dużo włosów, że mało co się nie popłakałam
Zaczęłam stosować ampułki Artego, TŻ swoje skończył i mówi, że przestały mu lecieć włosy, ale na mezoterapię cieszy się bardzo, liczy, że mu włosy odrosną na zakolach

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



Mi Biotebal kompletnie nie pomógł, ale Biotebal ma w składzie witaminę B7, więc wydaje mi się, że pomoże osobom, które mają jej brak? Nie wiem...
Może powinnaś pomyśleć o podcięciu lekko włosów, może są zbyt ciężkie na tak słabe cebulki? To nie jest normalne, że pomimo stosowania tak dużej ilości wcierek i ampułek, wciąż ci lecą włosy od ślubu (i stresu ślubnego) też minęło zbyt dużo czasu, żeby zwalać to na stres Mi na wypadanie pomogły ampułki, wcierka i szampon Joanna Rzepa. Nic tak nie pomaga jak to, a tanie jak barszcz i ogólnodostępne.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Na pewno się uda, trzeba myśleć pozytywnie! Będę trzymała kciuki.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------




Ale w sumie to dumna jestem z siebie: zorientowałam się przed wyrzuceniem
Dzięki już jestem tak zestresowana, że właśnie poleciały mi łzy z oczu. Nie mogę, nie wytrzymam tego
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:13   #1330
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szkoda, że tak daleko ode mnie, bo bym wpadła

O, zapomniałam o nim Kupię

Ja ostatnio garście całe zbieram spod prysznica

Tych ampułek nie znam Jak lokson nie zadziała, to się skuszę

Chyba spróbuję z tym biotebalem, co mi szkodzi...
Ja nie wiem już, co mi może pomóc, chyba tylko kocimiętki nie stosowałam. Używałam już lotionu i peelingu Monrin, Biotebal, Priorin (drogie jak skurczybyk), Merz Spezial, wcierki z kozieradki, odżywka z biotyną wcierana w skórę głowy, szampon na wypadanie włosów, żelazo jem (a wydawało się, że przez jego brak wypadają mi włosy, ale chyba po kilku miesiącach jedzenia żelaza w końcu włosy powinny przestać wypadać?). Byłam na badaniach, wszystkie wartości, witaminy, hormony, wszystko jest ok, żadnych zaburzeń nie mam, zostało mi teraz tylko prześwietlenie brzucha, które zleciła mi pani hematolog i pokładam wszystkie nadzieje w mezoterapii...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:16   #1331
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Może powinnaś pomyśleć o podcięciu lekko włosów, może są zbyt ciężkie na tak słabe cebulki? To nie jest normalne, że pomimo stosowania tak dużej ilości wcierek i ampułek, wciąż ci lecą włosy od ślubu (i stresu ślubnego) też minęło zbyt dużo czasu, żeby zwalać to na stres Mi na wypadanie pomogły ampułki, wcierka i szampon Joanna Rzepa. Nic tak nie pomaga jak to, a tanie jak barszcz i ogólnodostępne.



Dzięki już jestem tak zestresowana, że właśnie poleciały mi łzy z oczu. Nie mogę, nie wytrzymam tego
Ja bym dorzuciła suplementację. Badania krwi niekoniecznie coś wykażą, moja siostra ma taki organizm, że ściąga jej żelazo zewsząd, ale wyniki żelaza we krwi zawsze dobre jak lecą włosy, łyka tabletki, bo wie, że zaczyna jej spadać to nieszczęsne żelazo właśnie


Aaa i jeszcze się pożalę na S. Ale nie naszą, na USA do zamówienia za 62 $ zapomnieli dorzucić jakiejkolwiek z 3 wybranych próbek (mam je na potwierdzeniu mailowym i wydruku do zamówienia), żadnego przepraszam za to dołączyli mi dodatkowo potwierdzenie cudzego zamówienia takie wiecie, z listą produktów i WSZYSTKIMI DANYMI zamawiającego
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 20:16   #1332
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Może powinnaś pomyśleć o podcięciu lekko włosów, może są zbyt ciężkie na tak słabe cebulki? To nie jest normalne, że pomimo stosowania tak dużej ilości wcierek i ampułek, wciąż ci lecą włosy od ślubu (i stresu ślubnego) też minęło zbyt dużo czasu, żeby zwalać to na stres Mi na wypadanie pomogły ampułki, wcierka i szampon Joanna Rzepa. Nic tak nie pomaga jak to, a tanie jak barszcz i ogólnodostępne.



Dzięki już jestem tak zestresowana, że właśnie poleciały mi łzy z oczu. Nie mogę, nie wytrzymam tego
Trycholog mi powiedziała, że mam zdrowe cebulki (niezdeformowane, a przy wypadaniu tak się może zdarzyć). Poza tym mam bardzo cieniutkie włosy, więc wydaje mi się, że niekoniecznie ta długość je tak obciąża Kiedyś miałam dłuższe włosy i tak nie leciały. W ogóle podcinam regularnie końce, tak 5 cm co 2 miesiące. A boję się radykalnie skracać, bo wtedy wyjdzie, że będę mieć 5 piór na krzyż
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:18   #1333
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

odchudzacie się, przejmujecie pierdołami, to włosy lecą

inna sprawa jeśli są infekcje, niedobory, zaburzenia hormonalne albo po prostu kiepskie geny
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:18   #1334
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Mi to nie robi większej różnicy z kim oglądam film, ale chyba jeśli sama mam oglądać, to zazwyczaj wolę w domu, bo się trochę boję, że zasnę w kinie i mnie okradną dzikie schizy
Mnie w sumie też, bardziej chodziło mi o to, że moi znajomi w większości chodzą na inne filmy niż ja. Natomiast co do zasypiania, to już przestałam chodzić i oglądać horrory. Za każdym razem zasypiam albo się śmieje. A że śmiech mam raczwj donośny i nie umiem go powstrzymać, to nie chodzę, po co mam przeszkadzać innym.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:20   #1335
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Aaa i jeszcze się pożalę na S. Ale nie naszą, na USA do zamówienia za 62 $ zapomnieli dorzucić jakiejkolwiek z 3 wybranych próbek (mam je na potwierdzeniu mailowym i wydruku do zamówienia), żadnego przepraszam za to dołączyli mi dodatkowo potwierdzenie cudzego zamówienia takie wiecie, z listą produktów i WSZYSTKIMI DANYMI zamawiającego
Alejandro chyba zaczął działać też w USA :cojest :
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:21   #1336
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Kurcze, nie chciało mi się dziś nic robić, a zjadłabym jutro to w pracy:

http://paleolife.pl/batonik-bounty-paleo/

Dziś aż zrobiłam paznokcie, pojechałam do babci, pomogłam TŻowi w obiedzie i byłam biegać. Jest taka paskudna pogoda, że nic się nie chce.
Dobrze, że dogadałam się z TŻem, jest mi lepiej, dziękuję Wam za rady
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:22   #1337
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Trycholog mi powiedziała, że mam zdrowe cebulki (niezdeformowane, a przy wypadaniu tak się może zdarzyć). Poza tym mam bardzo cieniutkie włosy, więc wydaje mi się, że niekoniecznie ta długość je tak obciąża Kiedyś miałam dłuższe włosy i tak nie leciały. W ogóle podcinam regularnie końce, tak 5 cm co 2 miesiące. A boję się radykalnie skracać, bo wtedy wyjdzie, że będę mieć 5 piór na krzyż
A jakie włosy mają mama, tata i babcia? Grube i mocne? Czy może właśnie cienkie i słabe? Wydaje mi się, że dużo zależy od genów - ja włosy tylko myję szamponem obojętnie jakim i są mocne, grube i do tego długalaśne, wcale mi się nie rozdwajają, ale u mnie wszyscy mają takie mocne włosy w rodzinie.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:28   #1338
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja bym dorzuciła suplementację. Badania krwi niekoniecznie coś wykażą, moja siostra ma taki organizm, że ściąga jej żelazo zewsząd, ale wyniki żelaza we krwi zawsze dobre jak lecą włosy, łyka tabletki, bo wie, że zaczyna jej spadać to nieszczęsne żelazo właśnie


Aaa i jeszcze się pożalę na S. Ale nie naszą, na USA do zamówienia za 62 $ zapomnieli dorzucić jakiejkolwiek z 3 wybranych próbek (mam je na potwierdzeniu mailowym i wydruku do zamówienia), żadnego przepraszam za to dołączyli mi dodatkowo potwierdzenie cudzego zamówienia takie wiecie, z listą produktów i WSZYSTKIMI DANYMI zamawiającego
Ja tak kiedyś dostałam czyjąś fakturę w paczce z Zary, swoją też

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A jakie włosy mają mama, tata i babcia? Grube i mocne? Czy może właśnie cienkie i słabe? Wydaje mi się, że dużo zależy od genów - ja włosy tylko myję szamponem obojętnie jakim i są mocne, grube i do tego długalaśne, wcale mi się nie rozdwajają, ale u mnie wszyscy mają takie mocne włosy w rodzinie.
Mama ma króciutkie, ale bardzo mocne, grube i w ogóle nie wypadają. Tacie też nie wypadają, nie łysieje, jedynie ma łupież i ŁZS.
Od strony mamy, obaj bracia i dziadek mają łyse kółko na głowie, czyli pewnie łysienie androgenowe. Babcie mają włosy normalne. Jedna ostatnio skarżyła się na wypadanie, ale przeszła niedawno operację i póki co dochodzi do siebie, więc możliwe, że to przez to, bo wcześniej się na wypadanie włosów nie uskarżała.
U pozostałych kuzynów i kuzynek włosy mają się świetnie (przynajmniej u tych od strony mamy, od strony taty nie za wiele wiem, bo średni kontakt mamy, ale nikt łysy nie jest).

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-09-18 o 20:29
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:29   #1339
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A jakie włosy mają mama, tata i babcia? Grube i mocne? Czy może właśnie cienkie i słabe? Wydaje mi się, że dużo zależy od genów - ja włosy tylko myję szamponem obojętnie jakim i są mocne, grube i do tego długalaśne, wcale mi się nie rozdwajają, ale u mnie wszyscy mają takie mocne włosy w rodzinie.
U mnie to samo. Mój dziadek ma tylko pół fryzury, reszta rodziny kudlata

Oliwia18 powodzenia, będzie dobrze
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 20:29   #1340
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

mi wlosy leca jak tylko wpadam w niedokrwistosc.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:48   #1341
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Mój dziadek ma tylko pół fryzury, reszta rodziny kudlata

Oliwia18 powodzenia, będzie dobrze
A u mnie dużo łysych Ale mój tato po 50-tce miał gęste, czarne włosy. Mój starszy brat sporo zgubił przed trzydziestką ( żałuję, że zazdrościłam mu loków i mam nadzieję że zgubił nie przede mnie tylko przez geny drugiej strony rodziny). Młodszy nie gubi, ale to się nie liczy, bo on przyrodni.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi wlosy leca jak tylko wpadam w niedokrwistosc.
Ja co roku gubię od wiosny do jesieni. Jesienią mam pełno odrastających włosków, a pod koniec zimy fajnie mi się fryzura zagęszcza. Cokolwiek nie wcieram, nie łykam to i tak historia się powtarza.

Dobry wieczór
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:51   #1342
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Też mam problem z wypadającymi włosami.
Obstawiam, że chwilowy, pociążowy. Włosy lecą garściami, wciąż muszę odpływy czyścić i uważać przy gotowaniu, żeby nie podać obiadu z wkładką.
Teściowa uraczyła mnie ostatnio szamponem i wcierką Radical Med. Mam nadzieję, że niczego tam nie dolała.
Bardzo poleca.
Ona sama miała dość spory problem z włosami. Bardzo jej się przerzedziły. Używała Loxonu, ale tego z mniejszym procentem (ten większy to chyba na receptę jest?) ale i tak największe efekty widzi właśnie po Radicalu Med. Pije też różne ziółka, ale z umiarem. Włosy się zagęściły, nie widać już łysych placków.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
odchudzacie się, przejmujecie pierdołami, to włosy lecą

inna sprawa jeśli są infekcje, niedobory, zaburzenia hormonalne albo po prostu kiepskie geny
Jak Ty już co powiesz.
Jakby obuchem dostać.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:51   #1343
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Może powinnaś pomyśleć o podcięciu lekko włosów, może są zbyt ciężkie na tak słabe cebulki? To nie jest normalne, że pomimo stosowania tak dużej ilości wcierek i ampułek, wciąż ci lecą włosy od ślubu (i stresu ślubnego) też minęło zbyt dużo czasu, żeby zwalać to na stres Mi na wypadanie pomogły ampułki, wcierka i szampon Joanna Rzepa. Nic tak nie pomaga jak to, a tanie jak barszcz i ogólnodostępne.



Dzięki już jestem tak zestresowana, że właśnie poleciały mi łzy z oczu. Nie mogę, nie wytrzymam tego
Oliwia tulę mocno! Trzymaj się! Wszystko się ułoży, tylko nie denerwuj się tak, szkoda zdrowia

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-09-18 o 20:54
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:56   #1344
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W kato, nawet jesli jest prezent dedykowany, to trzeba sie upominać, bo one "nie wiedza" tudzież " zapominają" i podstawienie im katalogu pod nos jest faktem - wtedy taka jedna lekko zdziwiona woła koleżankę, naradzają sie, jesli trzeba wołają trzecia koleżankę na burze mózgów, potem podchodzą do klienta, mówią ze ok, pójdą na magazyn szukać i szukają z jaki kwadrans z nadzieja chyba ze klientka odpuści, jak nie to wychodzą w końcu z gratisem triumfalnie obwieszczając ze jednak faktycznie znalazły, jakby dokonały wyczynu na miare Nobla a nie zwykły gratis przyznawany z katalogu
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 21:05   #1345
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Oliwia
Czasem dobrze popłakać i dać ujście stresom.
To pomaga.
Wszystko mija, nawet bardzo ciężki tydzień. Trzeba być cierpliwym.
Znasz się na rzeczy. Zrobisz wszystko co w Twojej mocy, żeby się udało.
Walcz. Naprawdę, może się udać. Nie poddawaj się, jesteś Supermenką.
Gdybym tylko mogła to bym Ci jakoś ulżyła i pomogła, tyle tylko, że ja sirota jestem i odnoga od piekła. I głupia jestem, a takich to lepiej mijać.
Trzymaj się!!!

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-09-18 o 21:08
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 21:17   #1346
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Jak Ty już co powiesz.
Jakby obuchem dostać.
cóż, w piśmie jestem dość bezpośrednia
na żywo trzymam konwenans

ale nie kłamię i nie jestem fałszywie przymilna, co jest (dla mnie) zaletą
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 21:18   #1347
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kurcze, nie chciało mi się dziś nic robić, a zjadłabym jutro to w pracy:

http://paleolife.pl/batonik-bounty-paleo/

Dziś aż zrobiłam paznokcie, pojechałam do babci, pomogłam TŻowi w obiedzie i byłam biegać. Jest taka paskudna pogoda, że nic się nie chce.
Dobrze, że dogadałam się z TŻem, jest mi lepiej, dziękuję Wam za rady
Wlasnie mialam pytac. Super ze juz dogadaliscie sie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 21:36   #1348
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 21:38   #1349
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Haaaaaa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 21:44   #1350
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Never, zapraszamy do stolicy
Będę wykładać na tych warsztatach
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-26 14:54:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.