Angel1090 testuje Braun Silk-epil 7 SkinSpa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 13:19   #1
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414

Angel1090 testuje Braun Silk-epil 7 SkinSpa.


Witajcie

Melduję się w wątku, informuję, że depilator dotarł.





Już niebawem pierwsze opinie z testowania!
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania

Edytowane przez Angel1090
Czas edycji: 2013-07-29 o 07:37
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 08:19   #2
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414
Dot.: Angel1090 testuje Braun Silk-epil 7 SkinSpa.

Co zawiera opakowanie?

Po otworzeniu pudełka (zdjęcie wyżej) znajdujemy instrukcję i kartę gwarancyjną. Następnie opakowane w folię końcówki i gadżety do depilatora.

Rozpakowałam i przedstawiam Wam całość:



1. Ładowarka
2. Nakładka peelingująca
3. Depilator
4. Golarka z trymerem
5. Nakładka depilująca
6. Dwie nakładki: do wrażliwych miejsc i do twarzy
7. Szczoteczka do czyszczenia
8. Woreczek do przechowywania


---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Peeling przy pomocy nakładki.

Według zaleceń dzień przed depilacją wykonałam peeling.
Jestem bardzo zadowolona z nakładki, która jest bardzo delikatna, a zarazem skuteczna. Nie podrażnia skóry, a jednocześnie nadaje jej gładkość.



Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań depilatorem należy go naładować. Czas ładowania wynosi ok. 1 godzinę, więc myślę, że to stosunkowo krótko.
Nakładkę masującą mocujemy do depilatora. Włączamy urządzenie tak, jak do depilacji i mamy wybór dwóch prędkości. Możemy wybrać sobie dostosowaną do naszych potrzeb.
Okrężnymi ruchami masujemy partię ciała, którą później będziemy depilować. I gotowe. Nasza skóra jest odpowiednio przygotowana do depilacji.

Zabieg peelingujący zapobiegać ma również wrastaniu włosków, stąd zalecenie, by wykonywać masaż przy pomocy nakładki raz w tygodniu.




---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Depilacja

Dzień po peelingu zaleca się wykonać depilację.

W tym celu mocujemy nakładkę z pęsetami do bazy.



Depilować możemy na sucho i mokro dzięki technologii Wet&Dry.

Na pierwszy rzut w moim przypadku poszły łydki, które wydepilowałam na sucho. Urządzenie dobrze zbiera włoski, nie działa zbyt głośno, co jest dużym plusem i najważniejsze... nie jest zbyt bolesne. Tego chyba najbardziej się obawiałam, ale nie było tak źle. Podejrzewam, że na mokro ból jeszcze bardziej będzie uśmierzony, ale to spróbuję następnym razem.

Przedstawiam Wam efekty depilacji:



Przed: Ciemne włoski o długości ok. 1-2mm. Wcześniej depilowałam się metodą tradycyjną (maszynka + żel lub pianka), więc rosły dość szybko.
Po: Skóra wyraźnie zaczerwieniona, ale gładka. Urządzenie dokładnie wydepilowało tę partię skóry, a uczucie pieczenia i dyskomfortu ustąpiło po ok. 2 godzinach. Myślę, że z czasem moja skóra będzie mniej drastycznie odczuwać efekty depilacji.

***

Dodatkowym ułatwieniem podczas depilacji jest lampka, która świeci przez cały proces. Dzięki niej możemy dostrzec nawet najkrótsze włoski.


__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 09:21   #3
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414
Dot.: Angel1090 testuje Braun Silk-epil 7 SkinSpa.

Po 7 dniach...

Minął tydzień odkąd wykonałam pierwszą depilację.

Włoski częściowo odrosły. Podejrzewam, że jest to kwestia fizjologii, ponieważ nie rosną one na naszym ciele równomiernie. Trzeba wykonać kilka razy zabieg depilacji, aby osiągnąć efekt kilkutygodniowej gładkości.

Porównując poprzednie zdjęcie z tym poniżej można zauważyć, że jest ich rzeczywiście mniej.

Wykonałam także drugi zabieg depilacji, tym razem na mokro. Oczywiście dzień przed zrobiłam peeling przy pomocy nakładki. Jestem totalnie zachwycona! Woda bardzo uśmierza ból. Praktycznie nie czuć wyrywania. Co więcej po depilacji skóra jest mniej podrażniona, a zaczerwienienia są zminimalizowane. Depilacja na mokro jest równie skuteczna, co na sucho.

Sami zobaczcie:




__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 07:01   #4
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414
Dot.: Angel1090 testuje Braun Silk-epil 7 SkinSpa.

Kilka słów o golarce z trymerem.

Jak już wcześniej wspominałam jedną z dołączonych do depilatora końcówek jest golarka z trymerem.

Przetestowałam ją na obszarze pach, gdyż jest to moje wrażliwe miejsce i niestety nie miałam odwagi zdecydować się na użycie depilatora.



Golarka posiada plastikową nakładkę, ale jest ona nieco nieporęczna, więc ją zdjęłam. Na mokro zaczęłam golić pachy. Efekt był podobny do użycia maszynki, ale skóra mniej podrażniona i oczywiście bez zacięć.
Bardzo fajna końcówka, według mnie idealna do miejsc wrażliwych.
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 16:06   #5
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Angel1090 testuje Braun Silk-epil 7 SkinSpa.

Cytat:
Napisane przez Angel1090 Pokaż wiadomość
Golarka posiada plastikową nakładkę, ale jest ona nieco nieporęczna, więc ją zdjęłam. Na mokro zaczęłam golić pachy. Efekt był podobny do użycia maszynki, ale skóra mniej podrażniona i oczywiście bez zacięć.
Bardzo fajna końcówka, według mnie idealna do miejsc wrażliwych.
Super pomysł!! Nie wpadłam na to Muszę koniecznie wypróbować, chociaż może jednak skuszę się na depilację.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.