HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 12:39   #1
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204

HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...


Wesele już w tym tygodniu, mam 2 sukienki (ta czerwona to sukienka dla druhny, będę ją miała tylko w kościele i ew. na początku wesela) i nie wiem co do nich...
Buty mam, chyba nie będę już ich zmieniać, zresztą znaleźc coś co będzie przyzwoicie wyglądało na moich chudych nogach to też jest wyzwanie.
Torebka ze zdjęcia raczej też zostaje, a przynajmniej do tej kolorowej sukienki (z czerwoną się gryzie, nie ten odcień, ale do czerwonej torebka mi nie potrzebna).

Mam za to dylemat JAKA BIŻUTERIA do tego + do tej kolorowej co zarzucić na ramiona? (myslałam o jakimś czerwonym kubraczku, ale boję się przegiąć z tą czerwienią)

włosy będę miała rozpuszczone, zrobione lekkie loki (najlepsze wyjście dla cienkich przyklapniętych włosów, naturalne też mam falowane - do ramion).

I jeszcze ostatnia sprawa - czy doszywać ramiączka do tej satynowej? Do tej pory nie mogłam się przekonać do kiecek bez ramiączek, więc i teraz się waham...

ps. sukienki trochę pogniecione, ledwo co z szafy wyciągnięte, no i gdzieniegdzie biustonosz widać - tego też zmienię, potrzeba mi jakiegoś straplessa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienki 002.jpg (101,3 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienki 003.jpg (117,9 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienki 004.jpg (85,7 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienki 007.jpg (75,2 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienki 009.jpg (77,2 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienki 010.jpg (140,7 KB, 65 załadowań)
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-08-10 o 12:41
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 14:03   #2
basik25
Raczkowanie
 
Avatar basik25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kieleckie
Wiadomości: 119
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

r1.jpg

r2.jpg

r3.jpg
__________________
Waga
Start: 17.11. 2011
Jest: 62,5
59,5
Będzie: 52
Rower to jest to!!!!
basik25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 14:09   #3
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

ja bym dala do tego czarne dodatki, rowniez torebke, i kubraczek czerwony tez odpada bo wszystko sie zleje
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 16:18   #4
moonikaa44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: podkarpacie ;)
Wiadomości: 908
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

myślę ,że czerwone buty i torebka mogą być do tej kolorowej do niej też nie możesz przesadzić z biżuterią - baardzo delikatny naszyjnik i bransoletka
jesli chodzi o czerwoną , naszyjnika bym nie zakładała tylko jakieś dłuższe, wiszące eleganckie srebrne kolczyki i jakąś ładną bransoletę
moonikaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 16:38   #5
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

tj może tak - buty zostają na pewno, resztę mogę zmienić.

Zastanawiam się jakby to było w ogóle bez niczego na szyję d o kolorowej.. ciekawy pomysł - ale skoro będe miała rozpuszczone włosy, to chyba prędzej zrezygnowałabym z widocznych kolczyków niż jakiegoś naszyjnika..
Ale tak czy inaczej się zastanawiam jaki kolor by tu wprowadzić, żeby nie naciapać tym czerwonym, a jednocześnie nie przedobrzyć ...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-08-10 o 21:32
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:01   #6
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

Opcja I czerwona sukienka + czerwone buty - mam wrażenie, że są w różnych odcieniach czerwieni, co działa na plus. Ja osobiście wybrałabym uczesanie z upiętymi włosami, a to dlatego że sukienka przy dekoldzie ma drapowanie co już jest jego ozdobą i dodatkowo wyrazisty kolor.

Przy upiętych włosach fajnym dodatkiem są kolczyki, a skoro wybrałaś kolor czerwony właśnie odrobina blasku w postaci złota ozdobi nie tylko cały strój, ale i doda blasku twarzy. Dodatkowo wybrałabym bransoletkę, ale już bez naszyjnika. Moim zdaniem kolczyki + bransoletka w delikatnym, błyszczącym złocie, powinno stanowić "kropkę nad i" dla twojej kreacji.

Jeżeli natomiast chcesz mieć rozpuszczone włosy, może warto zastanowić się nad ozdobną spinką i spiąć nią pasmo włosów. To też jest dodatek i potrafi z prostej fryzury uczynić "fryzurę wyjściową" a możliwości jest wiele i wybór takich ozdób jest naprawdę duży. Przy takiej ozdobie we włosach, wystarczająca jest już sama bransoletka.

Przy II opcji, czerwone dodatki prezentują się naprawdę ciekawie i mimo tego, że sukienka jest kolorowa, ładnie się prezentują.

Jeśli uda ci się upolować dodatki we wspomnianym delikatnym złocie, powinny równie dobrze komponować się z jedną jak i drugą sukienką. Czerwona narzutka/szal to już moim zdaniem byłoby za dużo i raczej wybrałabym szal beżowy, jak najdelikatniejszy w kolorze, zamiast dodawania kolejnego koloru. Tutaj również zrezygnowałabym z naszyjnika, sukienka uszyta jest z satyny/błyszczącej tkaniny, co daje wystarczający efekt blasku.

Mam nadzieję, że na coś się przydałam. Pozdrawiam!
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:19   #7
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Wszystko przemyślę i ostatecznie będę decydować, jak dotrę gdzieś, gdzie mozna kupić jakieś świecidełka

No i dałyście mi do myślenia z tym upięciem... Choć generalnie prosiłabym o sugerowanie się tą nie-czerwoną sukienką, bo tę będę miała zdecydowanie dłużej na sobie Do czerwonej to na upartego mogłabym żadnych dodatków nie brać - na szyję to na pewno nic nie pasuje, za dużo by było szczęścia naraz ;]

Jeszcze raz dziękuję i jestem otwarta na inne propozycje ;]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-08-10 o 21:34
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 10:46   #8
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

podbiję wątek jeszcze raz... idę po południu na zakupy i chciałabym mieć kilka koncepcji z których ostateczznie wybiorę
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:22   #9
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

a mnie wydaję się że ładnie by wyglądała ta sukienka czerwona na tobie plus cieliste butki jakieś.... jesteś blada wiec wydaje mi się to odpowiednim wyborem...
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 15:40   #10
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

do czerwonej sukienki dodaj cienką bransoletę, np. z cyrkoniami i podobna spinkę we wlosy (upięcie pasma gdzies np. nad uchem, nieco nad skronią)
na pewno będzie to efektownie wyglądalo

do kolorowej bedzie pasowalo to samo, nie ma co sie silić na inne dodatki, bo obie sukienki maja wyraziste kolory, a jedynka dodatkowo wzor
do jedynki na pewno pasowalby jakis delikatny miękki szal, bedzie wygladal bardzo elegancko
druga mozliwosc, to np. jakis krotki zakiet w neutralnym bezowym kolorze

pzdr
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 19:10   #11
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: HELP! 2 sukienki -> nie wiem jakie jeszcze dodatki...

dzieki za propozycje, zbieram, przyjmuje do wiadomosci i analizuje

Bylam dzis na zakupach i nic nie kupilam :/
Moze dalymyscie jakies przykladowe fotki tej bizuterii?
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.