Problem z brwiami :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 15:25   #1
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632

problem z brwiami...


Witam Wszystkie wizażanki

Mam problem z brwiami..
Chodzi o to,że nie potrafię ich poprawnie powyrywać ;P bo jedna jest wyżej od drugiej ... a słyszałam,że nie wolno wyrywać brwi z góry,tylko zawsze na dole.. Nie wiem co w związku z tym. Mam nadzieję,że mi pomożecie;p bo będę się musiała wybrać do kosmetyczki,a ostatnio nie mam czasu..
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 15:28   #2
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: problem z brwiami...

chyba najlepszym wyjsciem byloby pojsc do kosmetyczki
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 15:33   #3
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: problem z brwiami...

Cytat:
Napisane przez sylwusiaaniolek Pokaż wiadomość
chyba najlepszym wyjsciem byloby pojsc do kosmetyczki
zgadzam sie z tym
ostatnio mialam podobny problem
raz troszke krzywo je wyrwalam a pozniej to juz czekalam aby jak najszybciej mi odrosly a pozniej najmodrzejsze co zrobilam zadzwonilam i umowilam sie z kosmetyczka teraz moge sie przynajmniej pochwalic brwiami
moze tez sie na to zdecyduj
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 15:41   #4
NaRtEcZkA
Rozeznanie
 
Avatar NaRtEcZkA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 513
Dot.: problem z brwiami...

No pewnie warto isc do kosmetyczki Tylko zeby CI ich za bardzo nie wyskubała................ ...
__________________
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

Hindi

..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

L.F Scolari!
NaRtEcZkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 16:02   #5
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: problem z brwiami...

A czy jak raz pójdę do kosmetyczki to już będę musiała chodzić regularnie,czy będę potrafiła robic to sama w domu.. Jak wy macie?
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 16:10   #6
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: problem z brwiami...

pozniej juz sama powinnas sobie poradzic ) ja bylam raz i juz sama sobie radze
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 16:25   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: problem z brwiami...

tak , do kosmetyczki chociaż na 1 wyrwanie , było o tym wątków pełno, potem tylko regulujesz to co ona zapoczątkowała
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 16:36   #8
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: problem z brwiami...

Co do wyrywania brwi tylko od dołu, kiedyś zanim zaczęłam chodzić do kosmetyczki wyrywałam brwi właśnie tylko od dołu a nigdy nie byłam zadowolona z efektu. Kiedy poszłam do gabinetu kosmetyczka wyregulowała mi je z dołu i z góry i dopiero zaczęły wyglądać super, zupełnie inna twarz.Myślę więc że to nie musi być regułą
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 08:58   #9
Moniak19
Raczkowanie
 
Avatar Moniak19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 203
Dot.: problem z brwiami...

Tak na dobrą sprawe nigdy nie byłam u kosmetyczki która dobrze zrobiłaby mi brwi, mam ładne ciemne gęste brwi i śliczne wyregulowane prezentuja sie naprawde okazale, od kosmetyczki zawsze wracałam z płaczek. Radze uważać na panie które nie znaja sie na swoim wachu bo i w tym zawodzie takie sie znajda.
__________________
Jeśli zapomnisz, że jestem. Pamiętaj że byłam.

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 09:18   #10
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: problem z brwiami...

ja też mam podobny problem z moimi brwiami, są gosyć długie, ciemne, od wewnętrznej strony sa gęste, ale już przy zewnętrznym końcu są rzadkie, długie i grube i rosną jak same chcą, miejscami za wysoko, jest ich sporo poza linią i niby z góry nie powinno się wyrywać, ale inaczej wygląda to śmiesznie, co jakiś czas chodze do kosmetyczki, jeśli już stracę początkowy kształt jaki ona nadała, bo brak u mnie systematyczności i ona równiez wyrywa ich trochę od góry
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 09:26   #11
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: problem z brwiami...

albo popros kolezanke ktora zna sie i wyrywa sobie ja skubie wszystkie moje znajome w kolo
nigdy nie zapomne mojego pierwszego razu oddalam sie w rece kuzynki i jedna brew dalam sobie wyskubac , drugiej juz nie i wracalam ze Zgorzelca do domu z jednym krzakiem co sie nagimnastykowalam zeby ukryc jedna brew wlosami to moje ale coz mialam wtedy tylko 16 lat
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 09:43   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: problem z brwiami...

Cytat:
albo popros kolezanke ktora zna sie i wyrywa sobie ja skubie wszystkie moje znajome w kolo
nigdy nie zapomne mojego pierwszego razu oddalam sie w rece kuzynki i jedna brew dalam sobie wyskubac , drugiej juz nie i wracalam ze Zgorzelca do domu z jednym krzakiem co sie nagimnastykowalam zeby ukryc jedna brew wlosami to moje ale coz mialam wtedy tylko 16 lat
hehe, dobre
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 13:43   #13
jolusienka
Raczkowanie
 
Avatar jolusienka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 106
problem z brwiami

Mam problem z jedna brwią.Odkad kolezanka skrocila(powyrywala wiecej wloskow niz powinna) jedna brew,teraz wloski nie chca mi odrasnac.Slyszlam ze czasem wyrwane wlosy nie odrastają wogole.Druga brew jest normalna a ta jedna taka krotkaCzy jest mozliwosc zeby za pomoca np. jakiegos zelu na odrastanie wlosow byla taka jak przedtem??Kosmetyczka moze cos z tym zrobic?Sama juz nie wiem co robic czekalam az odrosnie pol roku i nic..Prosze o rady i pomoc
__________________
As soon as you're born they make you feel small
By giving you no time instead of it all
Till the pain is so big you feel nothing at all
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be

jolusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 16:21   #14
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: problem z brwiami

Cytat:
Napisane przez jolusienka Pokaż wiadomość
Mam problem z jedna brwią.Odkad kolezanka skrocila(powyrywala wiecej wloskow niz powinna) jedna brew,teraz wloski nie chca mi odrasnac.Slyszlam ze czasem wyrwane wlosy nie odrastają wogole.Druga brew jest normalna a ta jedna taka krotkaCzy jest mozliwosc zeby za pomoca np. jakiegos zelu na odrastanie wlosow byla taka jak przedtem??Kosmetyczka moze cos z tym zrobic?Sama juz nie wiem co robic czekalam az odrosnie pol roku i nic..Prosze o rady i pomoc
No niestety jest taka szansa że włoski moga nie odrosnąć..kosmetyczka może jedynie domalować delikatnie henną końcówkę żeby optycznie wyrównać brwi..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 16:22   #15
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: problem z brwiami

Cytat:
Napisane przez jolusienka Pokaż wiadomość
Mam problem z jedna brwią.Odkad kolezanka skrocila(powyrywala wiecej wloskow niz powinna) jedna brew,teraz wloski nie chca mi odrasnac.Slyszlam ze czasem wyrwane wlosy nie odrastają wogole.Druga brew jest normalna a ta jedna taka krotkaCzy jest mozliwosc zeby za pomoca np. jakiegos zelu na odrastanie wlosow byla taka jak przedtem??Kosmetyczka moze cos z tym zrobic?Sama juz nie wiem co robic czekalam az odrosnie pol roku i nic..Prosze o rady i pomoc
No niestety jest taka szansa że włoski moga nie odrosnąć..kosmetyczka może jedynie domalować delikatnie henną końcówkę żeby optycznie wyrównać brwi..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 17:43   #16
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: problem z brwiami

a moze olejek rycynowy pomoze na brwi?? dziewczyny zuywaja i sobie chwala
a jak nie to najprosciej kupic sobie brazowa kredke do brwi czy tez kontorowke i samemu sobie "domalowac"
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:29   #17
jolusienka
Raczkowanie
 
Avatar jolusienka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 106
Dot.: problem z brwiami

Dzieki dziewczynynapew no zastosuje odżywke i olejek rycynowy moze cos pomogą..
__________________
As soon as you're born they make you feel small
By giving you no time instead of it all
Till the pain is so big you feel nothing at all
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be

jolusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 11:09   #18
IzabelaB
Raczkowanie
 
Avatar IzabelaB
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 189
GG do IzabelaB
Unhappy Problem z brwiami ;(

Nie wiem, czy ten temat nadaje się do "pytania do wizażystki'', ale jestem nowa i jeszcze się uczę
Wszystko zaczęło się gdy mialam tak ok. 9 lat. Wtedy to bawiłam się z koleżanką w kosmetyczki i .... wygoliła mi środek brwi (tu gdzie kończy się nos ) ....Przed tym 'wyczynem' włoski były tam prawie niewidoczne. Lecz po tym co zrobiła zaczęły mi odrastać, tyle że były już znacznie grubsze i dłuższe. Od razu zaczełam je depilować pensetą... Niestety, gdy wyrwę włoski, one odrastają bardzo twarde i mój problem polega na tym, że one wyglądają strasznie. Pod skórą widać czarne punkty i skóra między łukami brwiowymi jest strasznie "chropowata"... ( Wiem, że to okropne, i błagam, nie piszcie mi że ta zabawa była najgłupszą na świecie, bo doskonale o tym wiem. :P ) Proszę napiszcie mi co mam zrobić, żeby moje brwi wyglądały noralnie....
IzabelaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 14:18   #19
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Problem z brwiami ;(

Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na laser, albo na regularne wyrywanie brwi "na wosk". Jedno drogie, a drugie nieprzyjemne,niestety....
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 15:46   #20
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Problem z brwiami ;(

To nie jest wina 'zabawy z dziecinstwa' a genow, jezeli podczas odrastania widac czarne szpecace krosty to polecam laser, dziala on skutecznie wlasnie na czarne i mocne wloski, takie kosztowne to tez nie powinno byc bo bys depilowala maly obszar
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:15   #21
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Problem z brwiami ;(

Cytat:
Napisane przez IzabelaB Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ten temat nadaje się do "pytania do wizażystki'', ale jestem nowa i jeszcze się uczę
Wszystko zaczęło się gdy mialam tak ok. 9 lat. Wtedy to bawiłam się z koleżanką w kosmetyczki i .... wygoliła mi środek brwi (tu gdzie kończy się nos ) ....Przed tym 'wyczynem' włoski były tam prawie niewidoczne. Lecz po tym co zrobiła zaczęły mi odrastać, tyle że były już znacznie grubsze i dłuższe. Od razu zaczełam je depilować pensetą... Niestety, gdy wyrwę włoski, one odrastają bardzo twarde i mój problem polega na tym, że one wyglądają strasznie. Pod skórą widać czarne punkty i skóra między łukami brwiowymi jest strasznie "chropowata"... ( Wiem, że to okropne, i błagam, nie piszcie mi że ta zabawa była najgłupszą na świecie, bo doskonale o tym wiem. :P ) Proszę napiszcie mi co mam zrobić, żeby moje brwi wyglądały noralnie....
zabawa nie ma tu nic do rzeczy, twoje włosy po prostu z natury są takie i powoduje to że stają się takie jak piszesz.
niestety te czarne kropki przy odrastaniu będą widoczne ze wzgl. na barwę i grubość.
Przy depilacji od razu posmaruj to kremem może być zwykła nivea lub oliwką aby nie były chropowate.

jedyne co ci zostaje to: depilacja woskiem, pensetą, laser, krem i tyle
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:58   #22
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Problem z brwiami ;(

Ja w sumie robiłam sobie jedną serię laserem (100zł) i na niej skończyłam, chociaż przede mna były jeszcze trzy. W sumie zawsze miałam bardzo mocne brwi, które musiałam depilowac codziennie. Miałam tez zawsze mnostwo czarnych kropeczek o których mówisz. Po jednej serii z laserem nie mam już tego problemu- fakt wbrwi dalej odrastają- ale mniej i ciensze. A dlaczego nie zdecydowałam się na trzy kolejne sesje? Bo spuchło mi pol twarzy i podrazniłam sobie skóre, ale ponoć mało kto miał po laserze takie przeboje jak ja. I chociaz począkowo wpadłam w czarną rozpacz to teraz nie żałuję. Grunt żeby kosmetyczka była profesjonalna
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:44   #23
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Problem z brwiami ;(

Natłuszczaj- ja regularnie natłuszczam brwi balsamami do ciała (np. Nivea) i półtłustymi kremami, wtedy są miękkie i lśniące. Możesz też kupić w aptece i wcierać w brwi szczoteczką do brwi olejek rycynowy- wzmocni, przyciemni i odżywi odrastające brwi. Jeśli włoski będą zdrowe to będą miękkie i lśniące. Poza tym w rejonie brwi raz na jakiś czas warto zrobić peeling by zapobiec wrastaniu włosków. Ja najpierw peelinguję, potem przecieram tonikiem a potem natłuszczam odżywiam i mam ładne brwi. Sama trochę reguluję (minimalnie bo lubię gęste brwi i ich naturalny łuk), pensetką i nożyczkami.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

A jeśli widać czarne punkty to znaczy,że nie wyrywasz z cebulkami ale łamiesz włos przy skórze. Jeśli chwycisz włos pensetką o płaskich końcach tuż przy skórze to powinnaś dać radę wyrwać włos z cebulką i wtedy nie powinno być kropek. Może poproś kogoś o wprawniejszej ręce o pomoc w depilacji brwi ? Je depiluję włoski między łukami brwiowymi i nie mam czarnych kropek bo wyrywam włoski z cebulkami.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:50   #24
kasadii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
GG do kasadii
Dot.: Problem z brwiami ;(

Witam!!
Podobnie jak kolezanka mam problem z brwiami ale troszke innej natury. Bedąc dzieckiem moje brwi przypominaly tak zwane "krzaki", moja siostra postanowila mi wyregulowac brwi i to byl pierwszy bląd
Wloski rosną mi do gory (dlatego wyrywawam je takze od gory) a w dalszej czesci brwi sa rzadkie kazda rosnie w inna strone, mysle ze to moj blad poprostu nieumiejetnie je wyrywalam i teraz nie umiem sobie z nimi poradzic, chcialabym, aby byly rowne i bardziej gęste- jednolite, maluje je kredka, ale nie daje to efektu poniewaz kredka odroznia sie od brwi wloski sa sztywne i niesformne i tu moje pytanie czy da sie cos zrobic aby wloski zrobily sie bardziej geste, aby nadac im ladny ksztalt?
kasadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 22:51   #25
IzabelaB
Raczkowanie
 
Avatar IzabelaB
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 189
GG do IzabelaB
Problem z brwiami :(

Już opisywałam mój problem z brwiami, ale chce jeszcze jeden wątek poruszyć - co poradzić, kiedy brwi rosną do góry? W dziecinstwie z koleżanką wyciełam, a właściwie wygoliłam brwi nad wewnątrzną częścią oka, i one teraz rosną do góry... Próbuje je jakoś "położyć" lakierem, ale one zaraz stają... Pomocy!!
IzabelaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 23:55   #26
edytaemilia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 42
GG do edytaemilia
Dot.: Problem z brwiami :(

Hej
Spróbuj żeli do układanai brwi.
__________________
Bo nie chodzi o to by być zauważoną, lecz o to by zostać zapamiętaną.
Giorgio Armani
edytaemilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:02   #27
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Problem z brwiami :(

Albo specjalnego wosku do brwi, np. firmy Smashbox. Powinien poradzić sobie z niesfornymi brwiami i przygładzić je na długo
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:24   #28
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Problem z brwiami :(

a wiecie co mozna zrobić jak brwi są rzadkie :| bo niby długie itp ale jest ich mało , a w sumie nie wyrywam , jedynie z dołu trochę :|

O. Rycynowy nic nie daje .
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:35   #29
Szazaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z brwiami :(

Najlepiej z tym problemem iść do kosmetyczki. Ona najlepiej wie co robić w takich sytuacjach. Uważam, że stosowanie czegokolwiek samemu w domu jest trochę ryzykowne i nie daje zamierzanych efektów... Ale to tylko moje skromne zdanie :p
Szazaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:48   #30
kaskulcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 79
Dot.: Problem z brwiami :(

Na rzadkie brwi, jeśli już tak baaaaaaardzo Ci przeszkadzją, to możesz spróbować Revitalash. Wpisz w google i poczytaj
kaskulcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.