Ach ta cera... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-22, 19:24   #1
AniaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 5
GG do AniaG

Ach ta cera...


Mam 17 lat i ogromny problem z cerą.On jest tłusta i ma pelno krostek (one sa zawsze, jest ich troche wiecej przed miesiączką). Na czole mam jakby kaszke ktorej sie nie moge pozbyc.Bardzo prosze o pomoc jak to wszytko zminimalizowac (jakie kremy itp.)zeby krostki nie powstawaly a skora sie nie swiecila.
Pozatym krostki i przyszcze mam takze na dekoldzie i plecach. Ich tez chcialabym sie pozbyc.
Byłam u jednego dermatolaga, ale nic nieporadzil(miala rozne kuracjie, ale nie bylo efektów).Czy to znaczy ze bede tak zle wygladac zawsze??
Bardzo prosze o pomoc.

Ania G.
AniaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 19:28   #2
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Ach ta cera...

Witam Ja ze swojej strony polecam Ci nowa serie Normaderm Vichy. Sama uzywam kremu i toniku, juz 1.5 miesiaca i naprawde widze efekty. Do tego przynajmniej 3 razy w tyg. robie peeling, 2 razy maseczke, rano i wieczorem myje zelem (Effaclar K La Roche Possay), nio i krostki znikaja z dnia na dzien. Oczywiscie w polowie cyklu, czy przed samym okresem standardowo mam ich wiecej, ale... da sie zyc Wiem, ze to stosunkowo droga kuracja, ale warto czasem sobie odpuscic inne rzeczy, zeby powalczyc z problemem Pozdrawiam goraco!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-23, 12:59   #3
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: Ach ta cera...

Wydaje mi sie, że powinnaś spróbować czegoś bardziej delikatnego. Z tego co mi wiadomo, to ta seria jedt dla osób po 20 roku życia i zawiera sporo alkoholu. Opinie na temat tej nowości są skrajne, a taniutka to ona nie jest, biorąc pod uwagę cały zestaw, którego powinno się uzywać aby uzyskać jak najlepsze efekty. Ze swojej strony polecam tonik do twarzy DC Czysta cera bezalkoholowy. Jest naprawdę rewelacja, stosuję juz 3 opakowanie, a zaczęłam gdy stan cery mi się pogorszył- latem. Buźka wróciła do normy w połowie 1 opakowania, ale ja się od niego uzależniłam Możesz spróbować, tym bardziej, że kosztuje ok 8-9zł. Pozdrawiam. Przy okazji polecam poszukać innego dermatologa i nie przejmować się brakiem rezultatów, na nie trzeba trochę poczekać
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-23, 14:21   #4
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Ach ta cera...

ja mysle, ze powinnas sie wybrac do innego dermatologa....
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-23, 14:40   #5
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Ach ta cera...

Vichy wcale nie jest dla osob powyzej 20 roku zycia, bynajmniej. Jest wlasnie dla mlodej problematycznej cery I zawiera alkohol, ale w odpowiednej ilosci. Po prostu czysci w ten sposob sebum, wcale nie przeszuszajac. Zreszta ten alkohol posiada jedynie tonik
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.