Havaianasy warto? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-18, 10:34   #1
zaaczaarowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9

Havaianasy warto? :)


kochane wizazanki mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma lub miała kiedyś japonki z Havaianasa? bo w Katowicach jest stoisko i cholera starsznie mi się spodobały, niestety cena jest jaka jest - 130 zł to nie mało ale podobają mi się wzory i kolory, Pani sprzedawczyni zachwalała, mówiła, że sie nie odgniatają, wzór się nie ściera poza tym jest 2 lata gwarancji ale chce sie jeszcze Was zapytać, czy warto, czy rzeczywiście są takie wygodne? Bo jeśli tak to myślę, że sie skuszę
Pozdrawiam i zgóry dziękuję za odpowiedzi
zaaczaarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 10:48   #2
fanka901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 80
Dot.: Havaianasy warto? :)

Mam Havaianasy, kupiłam w Chorwacji rok temu i wzór się starł. Jakbym miała kupić jeszcze raz to już nie wydałabym tyle kasy na japonki
fanka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 11:04   #3
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Havaianasy warto? :)

Cytat:
Napisane przez zaaczaarowana Pokaż wiadomość
kochane wizazanki mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma lub miała kiedyś japonki z Havaianasa? bo w Katowicach jest stoisko i cholera starsznie mi się spodobały, niestety cena jest jaka jest - 130 zł to nie mało ale podobają mi się wzory i kolory, Pani sprzedawczyni zachwalała, mówiła, że sie nie odgniatają, wzór się nie ściera poza tym jest 2 lata gwarancji ale chce sie jeszcze Was zapytać, czy warto, czy rzeczywiście są takie wygodne? Bo jeśli tak to myślę, że sie skuszę
Pozdrawiam i zgóry dziękuję za odpowiedzi
ZAWSZE masz 2 lata gwarancji na WSZYSTKO. Nazywa się to inaczej (jest to odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową) i nie jest to gwarancja producenta, ale obowiązuje u nas bezwzględnie, jest to prawo UE (tzn. może nie bezwzględnie, bo jak coś ma półroczny termin przydatności to wiadomo, że nie można tego zareklamować po 1,5 roku, ale butów to nie dotyczy). Nie znam się na prawie, ale w praktyce działa to tak, że możesz pójść do sklepu w ciągu 2 lat od dnia zakupu i normalnie zareklamować towar.
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 11:26   #4
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Havaianasy warto? :)

Zdecydowanie warto.

Ja swoje klapki mam od lat i wyglądają nadal jak nowe, pomimo silnego użytkowania w sezonie i poza sezonem na zagranicznych wojażach.

Są bardzo wygodne, nie obcierają. U mnie napis jest nadal widoczny, a mam je już kolejny sezon.

Warto je kupić w sklepie, gdzie będziesz miała pewność, że buty są oryginalne.

Kolory, wzory są znakomite, ja serdecznie polecam !
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 12:42   #5
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Havaianasy warto? :)

aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.