Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-20, 12:45   #3421
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ Dziewczêta, co tam u Was s³ychaæ?

U mnie 2 miesi±ce po farbowaniu farb± Free Limix 6.1 i ok. 1 miesi±c po zrobieniu odrostów Free Limix 6.01 (obie na oxy 6%), i jest meeeega ciep³o, z³oto i ¼ó³to (patrz: zdjêcia), a do tego wszystkie siwe w³osy spowrotem wysz³y na jaw.

My¶lê o tym, ¿eby po niezbyt udanym eksperymencie z 6SB przeprosiæ siê z Goldwell Topchic.
Pani w sklepie fryzjerskim poradzi³a mi 6BP (wyrafinowany per³owy jasny br±z), ale jako¶ nie jestem do niego przekonana. Bojê siê, ¿e w³osy bêd± du¿o ciemniejsze ni¿ poziom 6, tak jak po 6SB.

Po przejrzeniu palety my¶lê o 6NP - ciemny naturalny per³owy blond. Ma kto¶ mo¿e jakiekolwiek do¶wiadczenia z tym kolorem? Jest szansa na to, ¿e och³odzi choæ trochê to z³oto i skoro to N, to z³apie mi wreszcie siwe w³osy na d³u¿ej?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1570020.jpg (51,0 KB, 63 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1570023.jpg (63,7 KB, 67 za³adowañ)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2013-10-20 o 12:46
Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-20, 13:48   #3422
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczêta, co tam u Was s³ychaæ?

U mnie 2 miesi±ce po farbowaniu farb± Free Limix 6.1 i ok. 1 miesi±c po zrobieniu odrostów Free Limix 6.01 (obie na oxy 6%), i jest meeeega ciep³o, z³oto i ¼ó³to (patrz: zdjêcia), a do tego wszystkie siwe w³osy spowrotem wysz³y na jaw.

My¶lê o tym, ¿eby po niezbyt udanym eksperymencie z 6SB przeprosiæ siê z Goldwell Topchic.
Pani w sklepie fryzjerskim poradzi³a mi 6BP (wyrafinowany per³owy jasny br±z), ale jako¶ nie jestem do niego przekonana. Bojê siê, ¿e w³osy bêd± du¿o ciemniejsze ni¿ poziom 6, tak jak po 6SB.

Po przejrzeniu palety my¶lê o 6NP - ciemny naturalny per³owy blond. Ma kto¶ mo¿e jakiekolwiek do¶wiadczenia z tym kolorem? Jest szansa na to, ¿e och³odzi choæ trochê to z³oto i skoro to N, to z³apie mi wreszcie siwe w³osy na d³u¿ej?
ja wyprobowalam wszystkie zimne odcienie z poziomu 6 kiedys wklejalam tu zdjecia, ¿aden nie by³ ch³odny wszystkie dawa³y rudo/czerwona poswiate

obecnie jestem blondynka
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-20, 14:47   #3423
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka¿ wiadomo¶æ
ja wyprobowalam wszystkie zimne odcienie z poziomu 6 kiedys wklejalam tu zdjecia, ¿aden nie by³ ch³odny wszystkie dawa³y rudo/czerwona poswiate

obecnie jestem blondynka
Anusia, musia³am przeoczyæ Twoje posty.

TU jeste¶ po farbowaniu w³a¶nie 6NP. Na jakim oxy robi³a¶?
Kolor przed farbowaniem te¿ mia³a¶ wpadaj±cy w czerwony/fiolet, wiêc st±d pewnie ta po¶wiata.

Jedyne co mnie martwi to to, ¿e wysz³o do¶æ ciemno jak na ciemny blond...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-20, 18:53   #3424
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze wczoraj juz nie dalam rady z ta henna, wrocilam pozno do domu i widmo 3 h z tym na glowie mnie przerazilo.. farbuje za tydzien
Czekam na obiecany opis i zdjêcia
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-20, 19:32   #3425
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Anusia, musia³am przeoczyæ Twoje posty.

TU jeste¶ po farbowaniu w³a¶nie 6NP. Na jakim oxy robi³a¶?
Kolor przed farbowaniem te¿ mia³a¶ wpadaj±cy w czerwony/fiolet, wiêc st±d pewnie ta po¶wiata.

Jedyne co mnie martwi to to, ¿e wysz³o do¶æ ciemno jak na ciemny blond...
na 3 %
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-20, 20:24   #3426
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka¿ wiadomo¶æ
na 3 %
Ja te¿ kupiê oxy 3% i pokombinujê z poziomem 7-8.

A Goldwella 7NGP, o którym TU pisa³a¶ próbowa³a¶?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-21, 10:43   #3427
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ kupiê oxy 3% i pokombinujê z poziomem 7-8.

A Goldwella 7NGP, o którym TU pisa³a¶ próbowa³a¶?

tak

ale wszystkie wychodzily identycznie
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 12:26   #3428
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
Czekam na obiecany opis i zdjêcia
hey, zmieszalam henne na oko, jako ze nie mialam dostepu do internetu i zrobilam probe na pasemku. po poltorej godziny nie dosc ze prawie nic nie zlapapalo to do tego jeszcze kolor nie mial nic wspoñlnego z popielatym. taki zloty blond z poziomu 8. Cos nie tak zmieszalam czy ktos zna dokladne proporcje jak zmieszac tego Lusha?
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-23, 15:10   #3429
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ dziewczyny. Ale Wy macie obcykany temat, mixy, procenty... Jestem pod wra¿eniem,
Te¿ marzy mi siê powrót do naturalnego koloru, tak jak widac na odrostach jestem szatynk± zimn±.
Czy mogê zastosowaæ to co jedna z Was poleca³a innej dziewczynie?
CO MAM OBECNIE NA G£OWIE?
2 m-ce temu mialam polozone mieszankê jasny opalizuj±cy br±z i ciemny blond firmy Loreal Majirel & Majirouge, numerów nie pamiêtam niestety...

Cytujê poradê z wcze¶niejszych stron tego w±tku...

"Proponujê kupiæ "profeskê"albo z ,1 po przecinku np. 6,1 lub naturê np 6 lub 6,0 i niebieski korektor(mixton) z tej samej firmy.
Niebieski - jak masz niechciany rudy
Fioletowy- jak ----//------ z³oty/¿ó³ty
Zielony - jak ------//------ czerwony

dodaje siê go minimalnie do farby 2cm glisty na 30g farby,
Na odrost k³ad¿ sam± nature!!!!, na d³ugo¶æ tam gdzie masz niechciany reflex t± z mixem."


1. Czyli ¿e mam np. polozyc Loreal Majirel z poziomu 6,1 wymieszan± z niebieskim ... czy fioletowym korektorem? No i jakie stezenie utrwalacza?

2. Lub farbê Naturiê JOANNY? Kolor...? i korektor te¿ Joanny? Nawet nie wiadzialam ¿e cos takiego dostanê...

3. Ps. Czy mogê zaryzykowaæ szybsze rozwi±zanie i po³o¿yæ na to co mam sam± LONDE ciemny popielaty blond???

Bêdê wdziêczna na jak±kolwiek poradê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03858.jpg (200,2 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC03850.jpg (177,7 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC03866.jpg (202,9 KB, 31 za³adowañ)
__________________
WYMIANA


Edytowane przez czerwcowa_panna_mloda
Czas edycji: 2013-10-23 o 15:12 Powód: edycja pomylki
czerwcowa_panna_mloda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-23, 16:59   #3430
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czerwcowa_panna_mloda Poka¿ wiadomo¶æ
3. Ps. Czy mogê zaryzykowaæ szybsze rozwi±zanie i po³o¿yæ na to co mam sam± LONDE ciemny popielaty blond???

Bêdê wdziêczna na jak±kolwiek poradê
Ja bym ci radzi³a uwa¿aæ z popielami gdy masz na g³owie ciep³y odcieñ, bo wyjdzie ci zieleñ.
Je¶li chcesz siê pozbyæ ciep³ych odcieni, to musisz najpierw pofarbowaæ w³osy sam± natur±, czyli farb± z 0 po przecinku.

Twój odrost bym oceni³a na bardzo ch³odne 6 w porywach nawet 5.
Natomiast na d³ugo¶ci masz bardzo ciep³y blond.

Je¶li chcesz kolor zbli¿ony do twojego naturalnego, to we¼ 6/0 i po³ó¿ najpierw na d³ugo¶æ pomijaj±c odrosty. Potrzymaj przynajmniej 20, nawet 30 minut. Dopiero potem po³ó¿ resztê farby na odrosty i dobrze rozmasuj. Potrzymaj kolejne 10 minut. Potem mo¿esz sp³ukac i umyæ w³osy.

Oxy we¼ 6% - to standard przy poziomach 6 i ciemniejszych.

W ten sposób powinna¶ farbowaæ przez jakis czas. Je¶li nadal bêdzie wychodzi³o za ciep³o, to mo¿esz spróbowac z 6/1, ale to dopiero po przynajmniej dwóch farbowaniach 6/0 i pewno¶ci, ¿e nie wychodzi ci ¿adna zieleñ.

Je¶li zdecydujesz siê na ciemny blond, to musisz po³o¿yæ 6/0. Je¶li twoje w³osy s³abo przyjmuj± farbê, to mo¿esz po³o¿yæ nawet 6/00 czyli pog³êbion± naturê. Je¶li decydujesz siê na farby drogeryjne, to zawsze lepiej wzi±æ o poziom ja¶niejsz± ni¿ chcesz, bo te drogeryjne wychodz± ciemniej ni¿ na próbnikach. Czyli mo¿esz kupiæ 7/0 z drogeryjnych, a z profesek 6/0
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-23, 18:19   #3431
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.


Niesamowita jeste¶, nie my¶la³am ¿e uzyskam od kogo¶ tak obszern± receptê Dziêkujê... Biore siê do roboty, dam znak co wysz³o
Ps. Jak dobrze ¿e nie kupi³am wczoraj sobie w chwili zw±tpienia Mro¼nego Mochaccino Loreala Casting... Pozdrawiam serdecznie!

Ps. Mam jednak jeszcze 1 pytanko, zanim mi uciekniesz i Ciê potem nie znajde , /...gdyby sie okaza³o, ¿e wychodz± mi te opisywane ww. odcienie zieleni przy powrocie do naturalnego koloru to co wtedy mogê zrobiæ?
__________________
WYMIANA


Edytowane przez czerwcowa_panna_mloda
Czas edycji: 2013-10-23 o 18:38
czerwcowa_panna_mloda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 20:31   #3432
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

czerwcowa_panna_mloda - A napisz jeszcze jaki masz refleks tych farbowanych? z³oto czy rudy?
Bo wnioskjê ¿e wraca³a¶ w³a¶nie do naturalek i mia³a¶ k³adziony opalizuj±cy... (czyli fiolet) z L'oreala Mairela, czyl wynika³oby ,¿e mia³a¶ bardziej z³oty i¿ rudy.....
jeszcze wyt³umaczê...je¶li na ca³o¶æ (najpierw na te wyp³ukane, a poten na odrost) na³o¿ysz sam± naturê to odrost 2cn bêdzie naturalny, a dlugo¶æ nabierze ciemno¶ci z poziomu 6, ale refleks bêdzie nadal prze¶witywa³ z pod spodu czyli zostanie rudy/z³oty.i w³a¶nie dlatego nale¿y zrobiæ 2 mieszanki, na odrost inn± i na d³ugo¶æ inn±, ¿eby w³a¶nie zneutralizowaæ tê rudo¶æ... i tak pewnie poprzednio kto¶ k³ad³ Ci farbê.
Nie wiem jak siê ma farbowanie najpierw natur± a pó¼niej wybijaæ refleks, ale tak jak Ci Weronisia napisa³a mo¿e to jest dobre wyj¶cie. Zastanawia mnie tylko ten oxy 6%, bo jak go za d³ugo przytrzymasz ¿eby Ci nie rozja¶ni³, dlatego najpierw k³ad¼ na d³ugo¶æ.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-23, 20:47   #3433
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czerwcowa_panna_mloda Poka¿ wiadomo¶æ

Niesamowita jeste¶, nie my¶la³am ¿e uzyskam od kogo¶ tak obszern± receptê Dziêkujê... Biore siê do roboty, dam znak co wysz³o
Ps. Jak dobrze ¿e nie kupi³am wczoraj sobie w chwili zw±tpienia Mro¼nego Mochaccino Loreala Casting... Pozdrawiam serdecznie!

Ps. Mam jednak jeszcze 1 pytanko, zanim mi uciekniesz i Ciê potem nie znajde , /...gdyby sie okaza³o, ¿e wychodz± mi te opisywane ww. odcienie zieleni przy powrocie do naturalnego koloru to co wtedy mogê zrobiæ?
Po pierwsze wcale nie jestem niesamowita Kilka miesiêcy temu, to ja szuka³am odpowiedzi na ró¿ne pytania i dziêkowa³am tym, którzy mi cierpliwie odpowiadali. W koñcu tak zag³êbi³am siê w temat koloryzacji w³osów, ¿e momentami zaskakuje mnie niewiedza niektórych fryzjerów
No ale do rzeczy.

Przechodzi³am przez zieleñ na mojej g³owie z powodu mojej niewiedzy i chêci szybkiej zmiany koloru
Mia³am zgni³o-zielony odcieñ. Ale uda³o mi siê go zlikwidowaæ. Temat jest do¶æ obszerny, wiêc nie bêdê siê teraz o tym rozpisywaæ, bo byæ mo¿e nigdy nie bêdziesz mia³a takiego problemu. A jakby co¶, to pisz na tym w±tku, bo ja tu zagl±dam, tak samo jak na w±tek Br±zowo-w³osych farbowanych
Zielone odcienie ci nie wyjd± je¶li nie bêdziesz k³ad³a ch³odnych odcieni na ciep³e. Pamiêtaj, najpierw natura. Dopiero jak natura bêdzie rzeczywi¶cie naturalna, bez rudo¶ci czy z³ota, to dopiero mo¿esz siê bawiæ w ch³odne odcienie.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-23, 21:38   #3434
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mam pytanie do dziewczyn, które kupowa³y farbê i mixy (intensyfikatory) OYSTER - gdzie zamówiæ, ¿eby nie wpakowaæ siê na jak±¶ minê?
Widzê, ¿e najwiêkszy wybór jest w sklepie "KTPI", ale opinie ma ¶rednie, bardzo du¿o negatywnych opinii...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-24, 13:30   #3435
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Weronisia - dziêkujê za dodatkowe wyja¶nienie. Patrz±c na Twój avatar widaæ, ¿e wygra³a¶ walkê z zieleni± jednog³o¶nie
Na pewno zastosujê siê do Twoich rad.
Powiedz mi jeszcze czy mam trzymac siê tych zalecanych proporcji: 50 ml farby 75 ml oxy 6%? U mnie to bêdzie razy dwa, bo mam d³ugie i grube k³aki. Zale¿y mi teraz na jak najmniejszej inwazji... W czerwcu mia³am zrobione refleksy, lekko ¶ci±gany kolor na pasmach, potem od tego odesz³y¶my, bo w³osy zmieni³y siê w siano.

Zyta82 - masz racjê, mam po¶wiatê z³ot±, nie rud±. W sierpniu babka k³ad³a mi mieszankê: jasny opalizuj±cy br±z i ciemny blond, nie wiem w jakich proporcjach...
Mo¿esz mi powiedzieæ jakie 2 ró¿ne mieszanki masz na my¶li? Mam wzi±æ farbê 6,0 i jaki¶ inny kolor czy mam zrobiæ 2 ró¿ne proporcje wody 6%? Na moje w³osy i tak musze po³o¿yc 2 tubki... Dziê-ku-jê

Ps. Tak z ciekawo¶ci jest w ogole jaka¶ farba w drogerii z poziomu 7?
Znalaz³am jedynie Loreal Excellence 7
__________________
WYMIANA


Edytowane przez czerwcowa_panna_mloda
Czas edycji: 2013-10-24 o 13:33
czerwcowa_panna_mloda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-24, 19:21   #3436
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

jednak wybór pad³ na goldwell topchic 5N
z lampa wyszlo cieplej i bez to mniej wiecej tak oddaje prawdziwy kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_4359.jpg (188,9 KB, 101 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4367.jpg (120,4 KB, 129 za³adowañ)
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-24, 20:59   #3437
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czerwcowa_panna_mloda Poka¿ wiadomo¶æ
Zyta82 - masz racjê, mam po¶wiatê z³ot±, nie rud±. W sierpniu babka k³ad³a mi mieszankê: jasny opalizuj±cy br±z i ciemny blond, nie wiem w jakich proporcjach...
Mo¿esz mi powiedzieæ jakie 2 ró¿ne mieszanki masz na my¶li? Mam wzi±æ farbê 6,0 i jaki¶ inny kolor czy mam zrobiæ 2 ró¿ne proporcje wody 6%? Na moje w³osy i tak musze po³o¿yc 2 tubki... Dziê-ku-jê
Chodzi³o mi, ¿eby¶ po³ozy³a sam± naturê 6.0 na odrost a na d³ugo¶æ np. pó³ na pó³ natury 6.0 + 6.21(ale to opalizuj±cy fiolet) z oxy 6 oczywi¶cie
(tak siê farbuje siwe w 50% i siwe te¿ s± puste bez pigmentu), bo jak mia³a¶ ¶ci±gany kolor to te w³oski s± bez pigmentu puste i ta natura potrzebna, ¿eby je napigmentowaæ.
Ale jeszcze mi nie daje spokoju teoria Weronisi, ¿eby w³a¶nie sam± natur± napigmentowac w³osy czyli na ca³o¶æ 6.0 + 6% oxy i na nastêpny raz, jak ju¿ bêdzie siê mia³ jak chwyciæ kolor neutralizuj±cy pigmentu wtedy ta "d³ugo¶æ" bez odrostu potraktowaæ opalizuj±cym.....
Ale, ¿eby nie by³o to takie proste powiem Ci, ¿e zaciekawi³o mnie z Majirel, ¿e z poziomu 6 maj± tam 6.52 opalizuj±cy mahoñ (mo¿e to tym mia³a¶ robione? i przypomnia³o mi siê, ¿e naturalny poziom 6 posiada najwiêcej barwnika czerwonego dlatego trzeba go wprowadzic we w³os... a 5 to w³a¶nie w tym wypadku czerwieñ....
Najpierw mo¿e skorzystaj z rady Weronisi, ona sama na sobie testowa³a...ja ju¿ mam ca³e swoje 40cm naturalnych..od 4 lat siedzê w w±tku i nie znalazlam z³otej recepty na sobie... poza zapuszczeniem swoich.
Nie wiem, mo¿e zdjêcia przek³amuj±, ale Twoje w³osy (ten wyp³ukany) wygl±daj± na rudo, ale na ¿ywo to inaczej pewnie i z³otko mo¿e byæ.
To czekamy na relacje zatem

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-10-24 o 21:04
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-24, 21:22   #3438
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny tak dla scis³o¶ci - ja nie jestem jak±¶ specjalistk± od farbowañ
Moje przej¶cia w³osowe ratowa³am ¶ledz±c bloga Mysi i tylko na podstawie tego co tam siê dowiedzia³am robi³am moje w³osy i dzieki temu je uratowa³am.
Wiadomo, ¿e ka¿da z nas ma jednak inne w³osy i nie ka¿da metoda podpasuje ka¿dej jednakowo.
Jedno jest pewne, ¿e pigmentacjê ZAWSZE robi sie natur±, mo¿e byæ nawet pog³êbion±. Pigmentacja to jest nak³adanie farby bez oxydantu na 20 minut i potem bez zmywania, suszenia itp od razu nak³ada siê kolor docelowy. Ale jesli chodzi o w³osy z rudym czy zielonym odcieniem, to zawsze najbezpieczniej jest na³o¿yæ naturê. Nie wychodz± wtedy ¿adne niespodzianki.

Je¶li chodzi o proporcje farby, to musz± byæ zawsze wed³ug przepisu z ulotki farby. Nie wolno zmieniac proporcji.
Je¶li jedna farba to za ma³o, to przyrz±d¼ najpierw jedn± farbê, a jak nie starczy, to dopiero zrób kolejn±. Je¶li druga to za du¿o, mo¿esz przygotowaæ z po³owy sk³adników, a drug± po³owê zachowac na nastêpny raz.

A poziom 7 w drogierii jest nie tylko z Excellence. Np. natura nieraz jest oznaczona jako 7.0 albo 70, albo 700. Wszystko zale¿y od producenta. Tylko profeski trzymaj± siê numeracji 7.0

Je¶li szukasz informacji o koloryzacji, to czytaj porady na blogu Mysi, bo to kopalnia wiedzy.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-25, 11:45   #3439
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zyta82, Weronisia - dziêkuje serdecznie za po¶wiêcony czas i porady. Poczytam sobie jeszcze polecany blog i zakupiê farby.
Zyta82, problem ze mn± jest taki, ¿e wlasnie nie pamietam co mialam kladzione na g³owie , staro¶æ nie rado¶æ ;-(
Jest teraz nieciekawie, ale widzê ¿e dziêki Wam na mojej g³owie bêdzie lepiej...

Dam znak jak wysz³o. Buziaczki wielkie dla Was.
__________________
WYMIANA


Edytowane przez czerwcowa_panna_mloda
Czas edycji: 2013-10-25 o 11:51
czerwcowa_panna_mloda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 18:13   #3440
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie do dziewczyn, które kupowa³y farbê i mixy (intensyfikatory) OYSTER - gdzie zamówiæ, ¿eby nie wpakowaæ siê na jak±¶ minê?
Widzê, ¿e najwiêkszy wybór jest w sklepie "KTPI", ale opinie ma ¶rednie, bardzo du¿o negatywnych opinii...
Przeoczy³am Twoje pytanie...ja bra³am z 4 razy u nich z rok temu, zawsze transakcje przechodzi³y bezproblemowo, ale mo¿e na wszelki wypadek zadzwoñ do nich najpierw dowiedz siê czy maj± na stanie i dopiero potem zamawiaj

czerwcowa_panna_m³oda
- nie napisa³am, ¿e ja wraca³am do poziomu 7, a powrót na poziom 6 jak u Ciebie to ³atwiej...Weronisi trzeba polaæ bo dobrze pisze wiêc dzia³aj kobitko co¶ mi jeszcze ¶wita, ¿e majirel siê na rudo wyp³ukuje i szybko...choæ ka¿demu co inego pasuje...to mo¿e Ci Wera napisze jak± firm± robi³a?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-25, 19:28   #3441
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Laity bardzo Ciê przepraszam, ¿e nie odpisa³am na PW, ale jestem w ci±g³ym biegu i po prostu nie mia³am kiedy Dzi¶, z okazji pi±tku, usiad³am sobie i zajrza³am na Wiza¿. Przysz³o te¿ powiadomienie, ¿e "zimny w±tek" ¿yje, wiêc postanowi³am odezwaæ siê tu.

Z tego, co pamiêtam, kupowa³am Oyster na pierwszej lepszej aukcji Allegro. Szczerze mówi±c, nie patrzê ju¿ na negatywne komentarze, bo to siê wcale a¿ tak nie przek³ada na rzeczywisto¶æ. Zaryzykuj

Z innych, i do innych: ja ju¿ nie jestem popielata... Jestem czerwona i cudownie mi z tym. Teraz ¿yjê serialem "jak utrzymaæ ¿ywy, bordowy kolor jak najd³u¿ej" W zwi±zku z tym mam na zbyciu popielate farby (rozpoczête, ale jeszcze z dat± wa¿no¶ci). Firmy Oyster i Geneza. Je¶li która¶ ma ochotê, to proszê o PW (najlepiej w weekend, wtedy na bank odpiszê). Mile widziana wymianka, ale mogê odst±piæ równie¿ darmowo. Podam, co posiadam w innym po¶cie. Bu¼ka!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-25, 19:55   #3442
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem czerwona i cudownie mi z tym. Teraz ¿yjê serialem "jak utrzymaæ ¿ywy, bordowy kolor jak najd³u¿ej"

Shade no co¶ Ty??? Spodziewa³am siê, ¿e prêdzej czy pó¼niej zmienisz kolor...ale to szok po prostu... dawaj foteczkê co to za czerwieñ

Ale co rozja¶nia³a¶ i mixem je traktujesz?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-26, 11:58   #3443
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zyta82 - czyli nie jestem sama na placu boju
O tym ¿e Majirel sie szybko wyp³ukuje mówi³a mi sama moja fryzjerka, zw³aszcza na rozja¶nianych pasmach, ale to jeszcze da siê prze¿yæ, natomiast to ¿e na rudo to... faktycznie dla fanek zimnych odcieni pora¿ka. A Ty u¿ywasz Majirel czy masz innego faworyta?
Zabawi³am siê w detektywa i zerknê³am na Weronisi opinie o kosmetykach, a tam widzê , nota bene, ¿e g³ównie czerwienie Loreala Podziwiam Weronisê, ¿e masz takie zdrowe, b³yszcz±ce w³osy, po tylu przej¶ciach.
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-26, 16:39   #3444
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisi trzeba polaæ bo dobrze pisze
Dziêki
Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem czerwona i cudownie mi z tym. Teraz ¿yjê serialem "jak utrzymaæ ¿ywy, bordowy kolor jak najd³u¿ej"
No to powodzenia Ja waczy³am z czerwienia i da³am se spokój, bo wyp³ukanych bladych nie cierpiê.

Cytat:
Napisane przez czerwcowa_panna_mloda Poka¿ wiadomo¶æ
Zyta82 - czyli nie jestem sama na placu boju
O tym ¿e Majirel sie szybko wyp³ukuje mówi³a mi sama moja fryzjerka, zw³aszcza na rozja¶nianych pasmach, ale to jeszcze da siê prze¿yæ, natomiast to ¿e na rudo to... faktycznie dla fanek zimnych odcieni pora¿ka. A Ty u¿ywasz Majirel czy masz innego faworyta?
Zabawi³am siê w detektywa i zerknê³am na Weronisi opinie o kosmetykach, a tam widzê , nota bene, ¿e g³ównie czerwienie Loreala Podziwiam Weronisê, ¿e masz takie zdrowe, b³yszcz±ce w³osy, po tylu przej¶ciach.
he he a no by³am sobie czerwona i w³asciwie z jej powodu zaczê³am kombinowac z br±zami, bo za szybko mi siê wyp³ukiwa³a. A wiêc po¿egna³am siê z czerwieni± na dobre.

Majirel uzywa³am i by³ to kolor z poziomu 8 i niestety jak na taka cenê by³am zawiedziona efektem, bo farba bardzo s³abo kryje. No ale wiadomo, ¿e ile osób tyle opinii. Mi akurat bardzo nie podesz³a. S± lepsze.

Moim faworytem jest Wella Koleston Perfect. tym, ¿e próbowa³am tylko ciemnych odcieni. Mój ulubieniec to 4/0 który widac w moim avatarze.
Natomiast 5/0 ³adnie chwytal na juz ciemnej d³ugo¶ci, za to na blond odrostach wpada³ w rudo¶æ. Mam tez 6/1, które miesza³am z 4/0 ale te¿ niewiele to da³o. Jednak na jasne w³oski sie nie nadaje je¶li siê chce uzyskac ch³ód.

Próbowa³am równie¿ Inebrya 5/1 - farba baaaaaaardzo wydajna Jest po³owê tañsza od Kolestona, a efekt podobny.

Je¶li chodzi o trwa³o¶æ, to Koleston jest nie do zdarcia Farbowa³am w³osy w kwietniu, a wiêc juz do¶æ dawno i jak kilka dni temu próbowa³am rozja¶niæ o ton, to nie da³o rady. Masakra jaka¶. Koleston trzyma jak szalony. To dobra wiadomo¶æ dla osób wiedz±cych, ¿e chc± miec kolor na sta³e. Dla kombinuj±cych i szukaj±cych mo¿e byc zbyt trwa³y
W koñcu uda³o mi siê rozja¶niæ w³osy do poziomu 5, ale musia³am zrobic k±piel rozja¶niaj±c± i potem dwa razy na³o¿yæ farbê bardzo bardzo jasny blond . No i cud! Nadal mam w³osy
Kolorek wyszed³ rudy jak u wiewióry. Teraz po³ozy³am na to 6/75 a wiec czerwony br±z i niestety nie umiem siê przyzwyczaiæ do tak ciep³ego odcienia, mimo ¿e kolorek jest prze¶liczny. A wiêc znowu wracam do ch³odów Tyle, ¿e chcia³abym zostac na poziomie 5.
Z praktyki juz wiem, ¿e 5 wyjdzie mi rudo, wiêc pozostaje mi siê pobawic mixtonami. To chyba jedyny ratunek przy wy³a¿±cych rudo¶ciach.

Uzywa³am i nadal u¿ywam Wella Color Touch, bo to farba bez amoniaku i nietrwa³a, wiêc jest dobra do od¶wie¿ania kolorku.

A z drogeryjnych farb, to polecam jedna jedyn± Loreal Preference. Nie zawiod³a mnie nigdy, bez wzglêdu na kolor jaki wybiera³am. Nawet w³osy po niej s± cudowne.

No ale ze mam w swej kolekcji jeszcze sporo napoczêtych profesek, to jednak zostanê przy profeskach

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-26 o 16:41
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-26, 16:47   #3445
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Da³am sobie spokój z popielem, bo to by³a walka z wiatrakami. Szuka³am koloru, który by mi pasowa³ i pad³o na czerwieñ. Mia³am robione czerwone ombre. Nie jest to kolor a'la Micha³ Wi¶niewski, tylko ³adna, zgaszona czerwieñ. Dobrze siê w niej czujê. Mam od¿ywki podkre¶laj±ce kolor, a poprawiam szamponami lub tonerem i wszystko jest ok. I najwa¿niejsze - jako¶ tak charakternie siê czujê

¦ledzê jednak wasze poczynania i trzymam kciuki!
Powodzenia
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-26, 17:00   #3446
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Da³am sobie spokój z popielem, bo to by³a walka z wiatrakami.
No to ja tak walczy³am z czerwieni±. Ja po 3-4 myciach ju¿ mia³am beznadziejny kolor. Ale wtedy jeszcze ne wiedzia³am, ¿e mo¿na zrobiæ pigmentacjê. Mo¿e to by mi uratowa³o kolor. No ale trudno.
Zrobi³am sie z ognisto-czerwonej w br±zow±, a nawet czarn± i nie musze ju¿ walczyæ z wymywaniem sie koloru itp.
Jednak ka¿dy musi trafiæ na ten swój kolorek
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-26, 17:17   #3447
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Przeoczy³am Twoje pytanie...ja bra³am z 4 razy u nich z rok temu, zawsze transakcje przechodzi³y bezproblemowo, ale mo¿e na wszelki wypadek zadzwoñ do nich najpierw dowiedz siê czy maj± na stanie i dopiero potem zamawiaj
Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Laity bardzo Ciê przepraszam, ¿e nie odpisa³am na PW, ale jestem w ci±g³ym biegu i po prostu nie mia³am kiedy Dzi¶, z okazji pi±tku, usiad³am sobie i zajrza³am na Wiza¿. Przysz³o te¿ powiadomienie, ¿e "zimny w±tek" ¿yje, wiêc postanowi³am odezwaæ siê tu.

Z tego, co pamiêtam, kupowa³am Oyster na pierwszej lepszej aukcji Allegro. Szczerze mówi±c, nie patrzê ju¿ na negatywne komentarze, bo to siê wcale a¿ tak nie przek³ada na rzeczywisto¶æ. Zaryzykuj
Dziêki dziewczyny Zaryzykujê w takim razie

Podpowiedzcie mi jeszcze tylko jaki odcieñ mam na tych swoich w³osach bo ja ju¿ totalnie siê pogubi³am (1 i 2 zdjêcie). Pomarañczowy - rudy? Powinnam zatem neutralizowaæ niebieskim?

Postanowi³am kupiæ ash mixa z Oystera, ale co do tego? 8.1 i 8.11 odpada bo to zieleñ i wzmocniona zieleñ... Zaryzykowaæ zatem jak±¶ natur± (skoro mam pojedyncze siwki) np. 8.0 + ash mix + odrobina blue mix? Czy mo¿e sam± natur± i ash mixem?
Tym razem chcê u¿yæ oxy 3%.

Marzy mi siê kolor taki jaki uda³o siê uzyskaæ veroniqe22 (3 zdjêcie)


Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Z innych, i do innych: ja ju¿ nie jestem popielata... Jestem czerwona i cudownie mi z tym. Teraz ¿yjê serialem "jak utrzymaæ ¿ywy, bordowy kolor jak najd³u¿ej" W zwi±zku z tym mam na zbyciu popielate farby (rozpoczête, ale jeszcze z dat± wa¿no¶ci). Firmy Oyster i Geneza. Je¶li która¶ ma ochotê, to proszê o PW (najlepiej w weekend, wtedy na bank odpiszê). Mile widziana wymianka, ale mogê odst±piæ równie¿ darmowo. Podam, co posiadam w innym po¶cie. Bu¼ka!
Shade, niez³a odmiana Wstawisz chocia¿ jedn± fotkê swojego nowego koloru?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moje 1.jpg (64,0 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg moje 2.jpg (51,4 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130303_115956.jpg (55,8 KB, 57 za³adowañ)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2013-10-27 o 07:45 Powód: dopisek
Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-30, 09:39   #3448
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
hey, zmieszalam henne na oko, jako ze nie mialam dostepu do internetu i zrobilam probe na pasemku. po poltorej godziny nie dosc ze prawie nic nie zlapapalo to do tego jeszcze kolor nie mial nic wspoñlnego z popielatym. taki zloty blond z poziomu 8. Cos nie tak zmieszalam czy ktos zna dokladne proporcje jak zmieszac tego Lusha?
O kurcze nie mam pojêcia jak to zmieszaæ...gugle nie podpowiada? :/
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 22:31   #3449
JoAna1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

B³agam pomó¿cie chce zafarbowaæ w³osy farb± Igora royal 9-1 ewentualnie 8-11 teraz mam w³osy rozjasnione rozja¶niaczek regularnie co miesiac od kilku lat a chce zejsæ do swojego naturalnego koloru takiego mysiego tylko mam problem na jakiej wodzie mam siê zafarbowaæ 3,6,9 czy 12 % pomó¿cie, dziêkujê a i jeszcze jak kto¶ z was juz farbowa³ tymi kolorkami to proszê o podpowied¼ czy nie wychodz± ¿adne pod rudy bo maj± one byæ ch³odne cedrowe.
JoAna1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-01, 20:31   #3450
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez JoAna1989 Poka¿ wiadomo¶æ
B³agam pomó¿cie chce zafarbowaæ w³osy farb± Igora royal 9-1 ewentualnie 8-11 teraz mam w³osy rozjasnione rozja¶niaczek regularnie co miesiac od kilku lat a chce zejsæ do swojego naturalnego koloru takiego mysiego tylko mam problem na jakiej wodzie mam siê zafarbowaæ 3,6,9 czy 12 % pomó¿cie, dziêkujê a i jeszcze jak kto¶ z was juz farbowa³ tymi kolorkami to proszê o podpowied¼ czy nie wychodz± ¿adne pod rudy bo maj± one byæ ch³odne cedrowe.
Nie wa¿ siê robiæ farb± z 1 czy 11 po przecinku bo to niebieski i Ci wyjdzie na bank zielono...kup sobie naturê nna poziomie 9 czyli 9.0 lub poziomie 8 8.0 i zrób na wodzie 6% bo masz wytrawiony/pusty w³os i na ni¿szej wodzie siê ca³y kolor wyp³ucze...mo¿esz próbowaæ te¿ z³otem np, 8.3 czy 9.3 bo w³osy na poziomie 8 i 9 maj± w³a¶nie najwiêcej z³otego pigmentu.
albo najpierw sam± natur± a pó¿niej bêdziesz nadawaæ refleks np 8,13 czy 9,13

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-11-01 o 20:33
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.