Bolące biodro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-06, 15:11   #1
Katia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80

Bolące biodro


Nie wiem czy ten wątek tu pasuje ale potrzebuje pomocy. Mam asymetrie miednicy i wciąż się powiększa. Przede wszystkim przy prawym stawie biodrowym jest zgięcie w talii wyrazniejsze niż to po przeciwległej stronie.Jeden pośladek tak jakby "schodzi"niżej niż ten drugi, przez co wydaje się większy. Nie mogę długo chodzić bo zaraz ten staw mnie boli. Nie wspomnę o bieganiu, które tak kochałam i musiałam porzucić. Mam jedną nogę dłuższą niż ta druga-ale kość nie jest dłuższa tylko biodro na to wpływa wysuwajac się w przód i prawą stronę.Czasami się potykam. Czy może mi ktos powiedzieć czy mogę to zooperować? Szukam ŚWIETNEGO ortopedy. Byłam już u 3. Jeden mi powiedział, że boli mnie bo doswiadczam stresu Poza tym mam duże bóle w zagieciach pod kolanami i tworzą mi się coraz większe żylaki.
Katia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:18   #2
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Bolące biodro

a z jakiego miasta jesteś?
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:17   #3
Katia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: Bolące biodro

Bydgoszcz. Ale odleglosc nie robi mi roznicy
Katia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:05   #4
kikiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 93
Dot.: Bolące biodro

Mój problem jest zupełnie inny, zaczęło się od porodu. Od tego czasu co jakiś czas odczuwałam ból w biodrze ( niezależnie od pozycji ). Pojechałam do ortopedy który po zbadaniu i stwierdzeniu że faktycznie mi strzyka ( co słychać ) stwierdził że prawdopodobnie chrząstka zawadza o coś i to może powodować ból. Niestety jest to operowane tylko w Szwajcarii, przy czym operacja jest bardzo droga . Poszłam do drugiego po prześwietleniu bioder, i tu następna nowina prawdopodobnie przez bardzo ciężki poród porobiły mi się zrosty których w żaden sposób nie można zlikwidować i trzeba z tym żyć. Czasem ból jest tak silny że nie wiem co mam ze sobą zrobić. Jeżeli możecie mi pomóc w jakiś sposób to proszę bo jeżdżenie po kolejnych " specjallistach " już mnie dporowadza do szłu. Nie wiem czy to ja jestem felerna czy może trafiam na takich specjalistów. Pozdrawiam
kikiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.