Zapuszczamy grzywkę - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 07:36   #1381
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

u mnie tez dobrze nosze grzywkę rozłożoną na boki i musze powiedziec, ze o dziwo, ładnie mi tak. Marze o fryzurce jak wklejala rockandrollqueen Chce taką grzywkę do brody i zakładac za uszy a czasem wywinac na zewnątrz przy twarzy. Ale to jakoś w zimie będzie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 16:31   #1382
Nanaku
Przyczajenie
 
Avatar Nanaku
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Pewna osoba doradziła mi , że gdy nie będę na nią patrzyła czyli gdy wstaje od razu spinam szybciej będzie mi rosła tzn. nie będzie na prawdę ale zapomnę jak wygląda i po kilku miesiącach zobaczę ja długą.

Moja metoda od niedawna to :
gdy umyje włosy to układam grzywkę tak jak chce a że i tak ona się
pokręci gdy będą suche spinam do tyłu. Przez połowę dnia tak chodzę ze spiętą drugą połowę dnia i następny dzień przed umyciem mam rozpuszczoną na bok.

Bardzo marzę o długiej grzywce za brodę ♥.Na razie jest ciężko
__________________
Nanaku
Nanaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 16:39   #1383
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Nanaku Pokaż wiadomość
Pewna osoba doradziła mi , że gdy nie będę na nią patrzyła czyli gdy wstaje od razu spinam szybciej będzie mi rosła tzn. nie będzie na prawdę ale zapomnę jak wygląda i po kilku miesiącach zobaczę ja długą.

Moja metoda od niedawna to :
gdy umyje włosy to układam grzywkę tak jak chce a że i tak ona się
pokręci gdy będą suche spinam do tyłu. Przez połowę dnia tak chodzę ze spiętą drugą połowę dnia i następny dzień przed umyciem mam rozpuszczoną na bok.

Bardzo marzę o długiej grzywce za brodę ♥.Na razie jest ciężko
Mi dokładnie to samo ostatnio powiedziała fryzjerka. Kilka lat temu miałam obciętą grzywkę w stylu emo, taka gęsta mocna, gruba. I od tamtej pory ja też sama ją tak ścinałam i układałam. Fryzjerka powiedziała, że to jest główny problem nieukładania się mojej grzywy. Kazała mi po myciu od razu ją splatać albo zaczesywać do tyły i jak na razie prawie miesiąc już jej daję spokój. Potem jak urośnie to wreszcie zrobię wymarzoną fryzurkę.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 09:52   #1384
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja wyglądam potwornie z grzywka spięta do tyłu, a jak na bok wezme ze spinka, to jak stara maleńka. Mysle, ze na takie upinanie moga sobie pozwolic tylko młode dziewczyny. U mnie to niestety nie wyglada. Dlatego chodze z grzywą ułozona perfekcyjnie na szczotce na bok, albo na boki, zalezy jak mi sie chce, ale tak czy siak rośnie. Tylko kurcze.. wolno!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 10:03   #1385
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja też ze spięta grzywką wyglądam jak "stara maleńka" ale, że siedzę na razie w domu to sobie spinam.
Mi też tak potwornie wolno rośnie. Nie mogę już. ;/
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 10:22   #1386
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

moja też ostatnio przystopowała czekam aż będę mogła założyć ją za ucho bo ze spinką tak jak piszecie efekt jest trochę śmieszny ale lubię czasem zbierać do góry wszystkie włosy łącznie z grzywką, tylko mój problem jest taki, że nie mogę zrobić tego za bardzo zaraz po umyciu włosów rano, bo jakoś to nie wygląda, a kiedy po kilku godzinach zrobię to byle jak to wygląda najlepiej... w ogóle zauważyłam, że włosy najlepiej układają się po kilku godzinach od umycia, nie rano, ani nie po całym dniu, tylko tak w środku a chciałabym umieć je ujarzmić wtedy kiedy to ja mam ochotę na jakieś konkretne uczesanie.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 00:15   #1387
anelia797
Raczkowanie
 
Avatar anelia797
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Send a message via Skype™ to anelia797
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Witam
I ja mam problem z zapuszczeniem grzywki.
Od pół roku już się z tym męczę, obiecuję sobie, że nie podetnę i co ?
Podcinam jak tylko zachodzi mi na oczy
Jak ja się dałam namówić rok temu na grzywkę teraz tak żałuję. Grzywka ładnie wygląda ALE chciałabym mieć znowu proste, bez grzywy ale jak się wstrzymać i jej nie podcinać

Pozdrawiam wszystkie, które dały radę , jak i te które próbują tak jak i ja
anelia797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 08:40   #1388
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Też zapuszczam grzywę, pierwszy raz w życiu.
Po prawie 22 latach usunęłam w końcu znamię z czoła i w końcu mogę zacząć je pokazywać.
Mnie akurat nie korci, żeby przycinać, bo naprawdę wystarczająco długo żyłam z grzywką. Aaaa no i spinam ją często (czarnymi wsuwkami na bardzo ciemnych włosach), moim zdaniem nie wygląda to ani źle, ani jakoś dziecinnie...
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 08:47   #1389
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Też zapuszczam grzywę, pierwszy raz w życiu.
Po prawie 22 latach usunęłam w końcu znamię z czoła i w końcu mogę zacząć je pokazywać.
Mnie akurat nie korci, żeby przycinać, bo naprawdę wystarczająco długo żyłam z grzywką. Aaaa no i spinam ją często (czarnymi wsuwkami na bardzo ciemnych włosach), moim zdaniem nie wygląda to ani źle, ani jakoś dziecinnie...
Mnie nie korci np z tego względu, że chcę mieć krotką ale chcę obcinać żeby ciągle była zdrowa. Mam jakąś fobię na tym punkcie. Uważam, że grzywka nie obcinana np z pół roku nie jest zdrowa i dlatego wariuję.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:14   #1390
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Mnie nie korci np z tego względu, że chcę mieć krotką ale chcę obcinać żeby ciągle była zdrowa. Mam jakąś fobię na tym punkcie. Uważam, że grzywka nie obcinana np z pół roku nie jest zdrowa i dlatego wariuję.
Aaa, no w sumie rozumiem, reszcie włosów też lubię podcinać końcówki
Ale moja grzywka nie widziała nożyczek już prawie 4 miesiące - zobaczymy, ile tak wytrzymam
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:30   #1391
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Mnie nie korci np z tego względu, że chcę mieć krotką ale chcę obcinać żeby ciągle była zdrowa. Mam jakąś fobię na tym punkcie. Uważam, że grzywka nie obcinana np z pół roku nie jest zdrowa i dlatego wariuję.

wiem o co Ci chodzi. ja też zawsze dochodzę do momentu, w którym grzywka wydaje mi się już za długa, niechlujna i niezdrowa z tym, że teraz, układam ją jak najbardziej na bok, żeby łączyła się z innymi włosami i nie ma już takiego efektu jak wtedy, kiedy takiej długości grzywkę nosiłam dalej bardziej na czole

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Mnie akurat nie korci, żeby przycinać, bo naprawdę wystarczająco długo żyłam z grzywką. Aaaa no i spinam ją często (czarnymi wsuwkami na bardzo ciemnych włosach), moim zdaniem nie wygląda to ani źle, ani jakoś dziecinnie...

bo to zależy u kogo. u mnie podpięcie wsuwkami czy spinkami do góry nie wygląda dziecinnie, ale takie gładkie zaczesanie na bok i wpięcie spinki już trochę tak myślę, że też to będzie inaczej wyglądało jak grzywka będzie dłuższa i będzie swobodnie układała sie na bok a nie będzie musiała być taka "naciągnięta" jak teraz.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 13:51   #1392
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez anelia797 Pokaż wiadomość
Witam
I ja mam problem z zapuszczeniem grzywki.
Od pół roku już się z tym męczę, obiecuję sobie, że nie podetnę i co ?
Podcinam jak tylko zachodzi mi na oczy
Jak ja się dałam namówić rok temu na grzywkę teraz tak żałuję. Grzywka ładnie wygląda ALE chciałabym mieć znowu proste, bez grzywy ale jak się wstrzymać i jej nie podcinać

Pozdrawiam wszystkie, które dały radę , jak i te które próbują tak jak i ja
Mnie nie korci, bo za każdym razem jak rano podpinam grzywkę myślę sobie jak by to dobrze było, jak by jej nie było
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:43   #1393
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Ja też ze spięta grzywką wyglądam jak "stara maleńka" ale, że siedzę na razie w domu to sobie spinam.
Mi też tak potwornie wolno rośnie. Nie mogę już. ;/
niestety ja bym nie chciała przerazić nawet listonosza.. raz tak upięlam w weekend, mąz popatrzył na mnie czule i mówi: ojoj, a co to taki plaskatus ci się na czółku zrobił?
Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
moja też ostatnio przystopowała czekam aż będę mogła założyć ją za ucho bo ze spinką tak jak piszecie efekt jest trochę śmieszny ale lubię czasem zbierać do góry wszystkie włosy łącznie z grzywką, tylko mój problem jest taki, że nie mogę zrobić tego za bardzo zaraz po umyciu włosów rano, bo jakoś to nie wygląda, a kiedy po kilku godzinach zrobię to byle jak to wygląda najlepiej... w ogóle zauważyłam, że włosy najlepiej układają się po kilku godzinach od umycia, nie rano, ani nie po całym dniu, tylko tak w środku a chciałabym umieć je ujarzmić wtedy kiedy to ja mam ochotę na jakieś konkretne uczesanie.
ja do góry to w ogole nie moge tez dlatego, że mam mase babyhair i one tak se sterczą jak trawka na wiosnę. A żelowac czy lakierowac to mi sie nie usmiecha. a ze do tego jeszcze wyglądam dosc, ekhmm, dziwnie w tej fryzurze, to już w ogole zwyczajnie czekam. Moja grzywa ma humory straszne. dzis wygląda całkiem idiotycznie
Cytat:
Napisane przez anelia797 Pokaż wiadomość
Witam
I ja mam problem z zapuszczeniem grzywki.
Od pół roku już się z tym męczę, obiecuję sobie, że nie podetnę i co ?
Podcinam jak tylko zachodzi mi na oczy
Jak ja się dałam namówić rok temu na grzywkę teraz tak żałuję. Grzywka ładnie wygląda ALE chciałabym mieć znowu proste, bez grzywy ale jak się wstrzymać i jej nie podcinać

Pozdrawiam wszystkie, które dały radę , jak i te które próbują tak jak i ja
witaj ja nosze moja grzywke od 7 lat bez przerwy i zapuszcalam ja sto razy, wiecznie podcinajac, gdy juz nei wygladała. Wiec rozumiem jakie to trudne!
Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Też zapuszczam grzywę, pierwszy raz w życiu.
Po prawie 22 latach usunęłam w końcu znamię z czoła i w końcu mogę zacząć je pokazywać.
Mnie akurat nie korci, żeby przycinać, bo naprawdę wystarczająco długo żyłam z grzywką. Aaaa no i spinam ją często (czarnymi wsuwkami na bardzo ciemnych włosach), moim zdaniem nie wygląda to ani źle, ani jakoś dziecinnie...
Masz silną motywację A co do podpinania, to indywidualna kwestia. Osobiscie załuje, ze nei wygladam dobrze w takim podpięciu, bo to bardzo by mi ułatwiło sprawę
Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Mnie nie korci np z tego względu, że chcę mieć krotką ale chcę obcinać żeby ciągle była zdrowa. Mam jakąś fobię na tym punkcie. Uważam, że grzywka nie obcinana np z pół roku nie jest zdrowa i dlatego wariuję.
podcinaj co 2-3 miesiace o 1cm. Wilk syty i owca cała.
Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Mnie nie korci, bo za każdym razem jak rano podpinam grzywkę myślę sobie jak by to dobrze było, jak by jej nie było
nie ma to jak dobra afirmacja chyba tez tak będe sobie mówic
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:49   #1394
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja do góry to w ogole nie moge tez dlatego, że mam mase babyhair i one tak se sterczą jak trawka na wiosnę. A żelowac czy lakierowac to mi sie nie usmiecha. a ze do tego jeszcze wyglądam dosc, ekhmm, dziwnie w tej fryzurze, to już w ogole zwyczajnie czekam. Moja grzywa ma humory straszne. dzis wygląda całkiem idiotycznie
ja też mam troszkę baby hair ale ja się akurat bardzo ucieszyłam jak zaczęły się pojawiać bo liczę, że urosną i mi zasłonią część wysokiego czoła zupełnie mi one nie przeszkadzają
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 16:29   #1395
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
ja też mam troszkę baby hair ale ja się akurat bardzo ucieszyłam jak zaczęły się pojawiać bo liczę, że urosną i mi zasłonią część wysokiego czoła zupełnie mi one nie przeszkadzają
no cóz, z baby hair to jest tak, że jak te co stoja, odrosna i zaczynają się kłasć, to akurat wyrastają nowe Oczywiscie to w niczym nie przeszkadza, ale gdy czesc włosów jest przypięta, a reszta sterczy niczym płotek, to ja się czuje jak jeżyk
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 16:42   #1396
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

chciałam dzisiaj ściąć grzywkę! gdyby nie TŻ, który powiedział mi jak mam podpiąć to moje długie coś to pewnie nożyczki poszły by w ruch jestem na siebie zła, już mi nie odpowiada jej długa obecność, oby to było przejściowe załamanie
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:22   #1397
bagnik
Przyczajenie
 
Avatar bagnik
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

sterczące babyhair oj coś o tym wiem... moi znajomi już przywykli że z moich mini włosków przy czole mam daszek na długość 5cm :|
bagnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:34   #1398
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

a mnie one nie sterczą może dlatego że mam cienkie i delikatne włosy.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 08:01   #1399
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Mi baby hair bardzo sterczą. Jak zrobię kucyk tak wysoko i troszkę grzywka już się w niego chowa to na skroniach mam takie odstające różki. Ale jakoś się do tego już przyzwyczaiłam.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 10:00   #1400
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Mi baby hair bardzo sterczą. Jak zrobię kucyk tak wysoko i troszkę grzywka już się w niego chowa to na skroniach mam takie odstające różki. Ale jakoś się do tego już przyzwyczaiłam.
Mam identycznie

Ja i moja grzywka przeżywamy jakiś kryzys, ciężko mi cokolwiek z nią zrobić
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 13:39   #1401
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
chciałam dzisiaj ściąć grzywkę! gdyby nie TŻ, który powiedział mi jak mam podpiąć to moje długie coś to pewnie nożyczki poszły by w ruch jestem na siebie zła, już mi nie odpowiada jej długa obecność, oby to było przejściowe załamanie
to nieźle dobrze że masz strażnika grzywki
Cytat:
Napisane przez bagnik Pokaż wiadomość
sterczące babyhair oj coś o tym wiem... moi znajomi już przywykli że z moich mini włosków przy czole mam daszek na długość 5cm :|
o tak daszek
Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
a mnie one nie sterczą może dlatego że mam cienkie i delikatne włosy.
moje stoją na sztorc, choc nie mam grubych włosów.
Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Mam identycznie

Ja i moja grzywka przeżywamy jakiś kryzys, ciężko mi cokolwiek z nią zrobić
się nie daj!

mnie dzis przekonal dodatkowo wiatr, ze grzywka jest be. fiurkotala mi na wszystkie strony, musiało to głupio wygladać, jak lew przy wiatraku
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 13:48   #1402
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Nie wiem Dziewczyny jaką macie grubość grzywy, ale moja jest potwornie gruba i to najgorzej mnie dobija. Przez nią z prawej strony mam mniej włosów i to koszmarnie wygląda, dlatego rzadko chodzę w rozpuszczonych włosach.
Oj grzywo rośnij!
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 14:34   #1403
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

moja tez zawiera duza ilosc włosów, bo idzie od polowy głowy i zbiera włosy znad obu brwi, szeroko.

po przyplaśnieciu dłonią, moja grzywka sięga na środku końca oczu, ale poniewaz wywijam ja na szczotce, to wyglada jakby nie rosła :/
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 14:49   #1404
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja mam już za nos. Ale niestety pamiętam jak miałam ją za brodę i teraz wydaję mi się jakby w ogóle nie rosła. Co mi przyszło do głowy, że ją obcięłam.
mysia m a Ty zapuszczasz pierwszy raz, czy któryś z kolei?
Ja już 4 obecnie.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 15:34   #1405
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja to stracilam rachubę, ktory przez ostatnie 6 lat to pewnie z 50ty ale naprawde mam dość grzywki.

za nos.. to jest coś zazdroszczę
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:54   #1406
iloveyou2
Raczkowanie
 
Avatar iloveyou2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 65
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

To i ja się do Was dołączę dziewczyny, bo też marzę żeby pozbyć się tej nieszczęsnej grzywki. Noszę ją chyba całe życie, jak nie na prosto, to na bok, ale zawsze z grzywą. I już powiedziałam dość! Po pierwsze czas coś w sobie zmienić, po drugie moja grzywka prezentuje się dobrze przez 10 minut, po czym od razu robią się na niej przedziałki, wygląda tłusto, mimo, że jest świeżo umyta. Albo gdy wyjdę na dwór to wiatr we włosach i poźniej wyglądam, jak jedno wielkie nieszczęście. Tak więc zapuszczam i mam nadzieję, że szybko urośnie co prawda wiekszosc osob mi mowi, że lepiej mi z grzywką, ale trudno! Zawsze mogę w każdej chwili ją obciąć. W załączniku fryzura marzenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1540903_lol[1].jpg (119,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lucy-Hale-Teen-Choice-Awards (1).jpg (55,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lucy-hale-attends-scream-4-premiere.jpg (63,7 KB, 14 załadowań)
iloveyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:10   #1407
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez iloveyou2 Pokaż wiadomość
To i ja się do Was dołączę dziewczyny, bo też marzę żeby pozbyć się tej nieszczęsnej grzywki. Noszę ją chyba całe życie, jak nie na prosto, to na bok, ale zawsze z grzywą. I już powiedziałam dość! Po pierwsze czas coś w sobie zmienić, po drugie moja grzywka prezentuje się dobrze przez 10 minut, po czym od razu robią się na niej przedziałki, wygląda tłusto, mimo, że jest świeżo umyta. Albo gdy wyjdę na dwór to wiatr we włosach i poźniej wyglądam, jak jedno wielkie nieszczęście. Tak więc zapuszczam i mam nadzieję, że szybko urośnie co prawda wiekszosc osob mi mowi, że lepiej mi z grzywką, ale trudno! Zawsze mogę w każdej chwili ją obciąć. W załączniku fryzura marzenie
Witamy.
Praktycznie każda z Nas marzy o fryzurkach w załącznikach. Pierwsza fotka boska.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:50   #1408
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
to nieźle dobrze że masz strażnika grzywki
Wcale nie ! Ja miałam po prostu wielkie szczęście, gdyż TŻ woli mnie z grzywką, najlepiej prostą, ale, że domyśla się jaki efekt włosowy chcę osiągnąć i że to się z niczym nie może porównywać przy obecnym wyglądzie grzywki to mi czasem pomaga....
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:53   #1409
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

hejo

moja grzywa sięga za brodę
wlasnie zmierzyłam i ma już 25 cm tylko te włosy zaraz na początku głowy mogę w kitkę ją wziąć, za ucho ale !
mam grube włosy

I mi grzywka rozchodzi się na boki i robi takie bu! że mam pucułowate policzki i zachodzi mi na oczy

więc muszę coś zrobić!

Edytowane przez magda1706
Czas edycji: 2012-04-14 o 13:57
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 18:31   #1410
anelia797
Raczkowanie
 
Avatar anelia797
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Send a message via Skype™ to anelia797
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Oj dziś mnie tak korci aby wziąć nożyczki i podciąć grzywkę, bo im dłuższa tym mniej się układa a i na te oczy zachodzi .... itp itd...
ale postaram się tego NIE ZROBIĆ, zaraz powiem mojemu facetowi żeby schował nożyczki
anelia797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.