Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-16, 01:06   #2821
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mnie chyba żadne podkłady mineralne nie pasują. Ma ktoś tak? Próbowałam pięciu (2 rodzaje Annabelle, Everyday, Benenos i teraz Meow). Z żadnego nie byłam zadowolona: jeden prowokował wysyp pryszczy, pozostałe nie wyglądały dobrze (tylko ten ostatni częściowo z powodu koloru, inne pod tym względem były ok) i rzucały się w oczy.

Mój najgorszy koszmar: wychodzę ze znajomymi do baru, mam na sobie podkład mineralny, wychodzę do toalety... Widać każdą drobinkę podkładu na twarzy. Wy też tak macie? Co mogę zrobić? Nakładania puszkiem/ pędzlem na mokro/ sucho próbowałam.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 08:01   #2822
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Mnie chyba żadne podkłady mineralne nie pasują. Ma ktoś tak? Próbowałam pięciu (2 rodzaje Annabelle, Everyday, Benenos i teraz Meow). Z żadnego nie byłam zadowolona: jeden prowokował wysyp pryszczy, pozostałe nie wyglądały dobrze (tylko ten ostatni częściowo z powodu koloru, inne pod tym względem były ok) i rzucały się w oczy.

Mój najgorszy koszmar: wychodzę ze znajomymi do baru, mam na sobie podkład mineralny, wychodzę do toalety... Widać każdą drobinkę podkładu na twarzy. Wy też tak macie? Co mogę zrobić? Nakładania puszkiem/ pędzlem na mokro/ sucho próbowałam.
Bardzo dużo zależy od pędzla i od tego co dajesz pod minerały ale tutaj to tak samo długa droga eksperymentów jak znalezienie odpowiedniego odcienia.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 17:53   #2823
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Bardzo dużo zależy od pędzla i od tego co dajesz pod minerały ale tutaj to tak samo długa droga eksperymentów jak znalezienie odpowiedniego odcienia.
Nic nie daję pod - próbowałam różnych kremów, ale wtedy to już zupełnie, minerały strasznie się ważą.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 18:44   #2824
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Podkład zawszę nakładam 'stempelkowo', więc nie powinno to porażniać, nie miałam też z tym problemu przy zmywaniu (zmywam się olejkiem). Pod podkład kładę ten krem i korektor (ten), na wierzch puder ryżowy. Jakiego kremu używasz? Trochę obawiam się użycia czegoś 'bardziej treściwego', bo większość nawet dość lekkich kremów powoduje u mnie wysyp, o nieświeceniu się nie wspominając.
Hm uzywam Sylveco lekki krem brzozowy, albo krem brzozowy sylveco ( bardziej tłusty niz ten pierwszy i w miare naturalny), a ostatnio nawet avene C.P.I nieźle się spisał pod minerałami no i filtr ducray melascreen light cream kłade na krem jeszcze ( wtedy nawet minerały lepiej sie trzymaja u mnie niz po samym kremie).

U mnie wyszło tak ze bardziej tresciwe kremy lepiej sie spisuja i pod minerałami i dla cery - mimo mojej tłusto-wrażliwej cery
na twoim miejscu spróbowałabym z innym kremem
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 19:34   #2825
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
Hm uzywam Sylveco lekki krem brzozowy, albo krem brzozowy sylveco ( bardziej tłusty niz ten pierwszy i w miare naturalny), a ostatnio nawet avene C.P.I nieźle się spisał pod minerałami no i filtr ducray melascreen light cream kłade na krem jeszcze ( wtedy nawet minerały lepiej sie trzymaja u mnie niz po samym kremie).

U mnie wyszło tak ze bardziej tresciwe kremy lepiej sie spisuja i pod minerałami i dla cery - mimo mojej tłusto-wrażliwej cery
na twoim miejscu spróbowałabym z innym kremem
W takim razie będę testować, może znajdę coś dla siebie Ten mój krem rzeczywiście może nie być najlepszy, bo jest przede wszystkim matujący
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 19:59   #2826
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
W takim razie będę testować, może znajdę coś dla siebie Ten mój krem rzeczywiście może nie być najlepszy, bo jest przede wszystkim matujący
U mnie też pod minerały sprawdza się najlepiej krem Sylveco, tylko ja stosuję wersję z nagietkiem Anabelle strasznie ważyly mi się na twarzy, ale z owym kremem było o wiele lepiej. Meow natomiast idealnie stapia się ze skórą i nic nie widać!
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 08:10   #2827
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Mnie chyba żadne podkłady mineralne nie pasują. Ma ktoś tak? Próbowałam pięciu (2 rodzaje Annabelle, Everyday, Benenos i teraz Meow). Z żadnego nie byłam zadowolona: jeden prowokował wysyp pryszczy, pozostałe nie wyglądały dobrze (tylko ten ostatni częściowo z powodu koloru, inne pod tym względem były ok) i rzucały się w oczy.

Mój najgorszy koszmar: wychodzę ze znajomymi do baru, mam na sobie podkład mineralny, wychodzę do toalety... Widać każdą drobinkę podkładu na twarzy. Wy też tak macie? Co mogę zrobić? Nakładania puszkiem/ pędzlem na mokro/ sucho próbowałam.
Też tak miałam
Zanim się zabierze za minerały trzeba porządnie zadbać o skórę. Peeling, nawilżanie, natłuszczanie - w ilościach odpowiadających cerze. I wtedy już problemu nie będzie

4 lata temu, kiedy testowałam swoje pierwsze minerały wystarczył peeling enzymatyczny [moja skóra źle reaguje na mechaniczny] i maseczka nawilżająca. Na noc dobry krem. Potem wszystko już się wyśmienicie trzymało. Oczywiście z pewnymi różnicami, przy testowaniu różnych marek.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 08:55   #2828
cinnamon cookie
Raczkowanie
 
Avatar cinnamon cookie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Varmia & Masuria
Wiadomości: 209
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Przyszły już moje próbki, na oko chyba najbardziej będzie mi odpowiadał Abyssinian 3, ewentualnie domieszam trochę 2, no zobaczymy dopiero jak pędzel przyjdzie
__________________
... Amore Qui Merentur ...

O szczęście trzeba walczyć każdego dnia!
(o długie włosy też)
cinnamon cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 11:12   #2829
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
W takim razie będę testować, może znajdę coś dla siebie Ten mój krem rzeczywiście może nie być najlepszy, bo jest przede wszystkim matujący
Ja pod minerały polecam krem Eucerin 5% Urea wygładzający. Rewelacyjnie nawilża, jest lekki, podkład Meow świetnie z nim współgra.
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 18:04   #2830
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny doradzicie mi puder który nada się na te minerały w formule FF? Niestety szybko się świece i w połowie dnia muszę przypudrować całą twarz. Najlepiej coś w kolorystyce Korata 2/3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 22:05   #2831
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzicie mi puder który nada się na te minerały w formule FF? Niestety szybko się świece i w połowie dnia muszę przypudrować całą twarz. Najlepiej coś w kolorystyce Korata 2/3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja używam matującego Rimmela i mi dobrze z miaukami współpracuje. Mam też matujący ryżowy z Kryolana (transparentny) - on matuje 'na śmierć', ale może zapychać na dłuższą metę za to
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 22:29   #2832
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzicie mi puder który nada się na te minerały w formule FF? Niestety szybko się świece i w połowie dnia muszę przypudrować całą twarz. Najlepiej coś w kolorystyce Korata 2/3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
puder na minerała? taki drogeryjny?! dla mnie to pokrzyżowanie całej idei minerałów spraw sobie jakiś finiszer mineralny, puder bambusowy albo dry flo lepiej
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 10:09   #2833
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja używam matującego Rimmela i mi dobrze z miaukami współpracuje. Mam też matujący ryżowy z Kryolana (transparentny) - on matuje 'na śmierć', ale może zapychać na dłuższą metę za to
Czytałam właśnie o tym Kryolanie ale boję się tego matu Do tej pory używałam pudru Ben Nye Cameo, ale bielił mi twarz
Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
puder na minerała? taki drogeryjny?! dla mnie to pokrzyżowanie całej idei minerałów spraw sobie jakiś finiszer mineralny, puder bambusowy albo dry flo lepiej
Nie pisałam nic o pudrze z drogerii A polecasz jakiś puder mineralny?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 11:10   #2834
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Też tak miałam
Zanim się zabierze za minerały trzeba porządnie zadbać o skórę. Peeling, nawilżanie, natłuszczanie - w ilościach odpowiadających cerze. I wtedy już problemu nie będzie

4 lata temu, kiedy testowałam swoje pierwsze minerały wystarczył peeling enzymatyczny [moja skóra źle reaguje na mechaniczny] i maseczka nawilżająca. Na noc dobry krem. Potem wszystko już się wyśmienicie trzymało. Oczywiście z pewnymi różnicami, przy testowaniu różnych marek.
no właśnie o to też nie chodzi. stan mojej cery jest tak dobry jak od wielu lat nie był a minerały i tak kiepsko się trzymają, są widoczne i szybko schodzą... ogólnie, zawsze dochodzę do wniosku, że lepiej wyglądam bez niczego na twarzy niż z minerałami, co niestety nie znaczy, że moja cera jest idealna - po prostu, z minerałami jest stosunkowo gorzej.

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-10-20 o 11:13
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 11:44   #2835
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
no właśnie o to też nie chodzi. stan mojej cery jest tak dobry jak od wielu lat nie był a minerały i tak kiepsko się trzymają, są widoczne i szybko schodzą... ogólnie, zawsze dochodzę do wniosku, że lepiej wyglądam bez niczego na twarzy niż z minerałami, co niestety nie znaczy, że moja cera jest idealna - po prostu, z minerałami jest stosunkowo gorzej.
To nie wiem Może nakładanie?

Jak wychodzą MEOW cenowo? Opakowania mają ogromne. Na razie najkorzystniejsze dla mnie cenowo są Annebelle [wszystkie minerały mi służą, dlatego kieruje się ceną].
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 14:59   #2836
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

tisiphone, dla mnie Lumiere - ponieważ nie mogę zdecydować się i wybrać pełnowymiarowego produktu, po raz trzeci już zamierzam zamówić zestaw 8 próbek (razem z wysyłką 12 zł )

meow pamiętam były dla mojej cery bardzo przyjazne, nigdy nie podkreślały suchości, nie wysuszały a z lumiere jednak muszę systematycznie dbać o nawilżenie aby nie było kłopotów z buźką.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 15:06   #2837
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
tisiphone, dla mnie Lumiere - ponieważ nie mogę zdecydować się i wybrać pełnowymiarowego produktu, po raz trzeci już zamierzam zamówić zestaw 8 próbek (razem z wysyłką 12 zł )

meow pamiętam były dla mojej cery bardzo przyjazne, nigdy nie podkreślały suchości, nie wysuszały a z lumiere jednak muszę systematycznie dbać o nawilżenie aby nie było kłopotów z buźką.
Dzięki za podpowiedź, przyjrzę się im
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 16:32   #2838
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
To nie wiem Może nakładanie?

Jak wychodzą MEOW cenowo? Opakowania mają ogromne. Na razie najkorzystniejsze dla mnie cenowo są Annebelle [wszystkie minerały mi służą, dlatego kieruje się ceną].
big w promocji to koszt ok. 90 zł, a ma chyba 30 g - niestety zdecydowanie taniej niż polskie minerały, którym chyba nic nie brakuje pod względem składu, ale Annabele 10g kosztuje 50 zł, także rachunek jest prosty

a wracając do pudru/ matowienia się w dzień - nie wiem czy jest coś takiego jak "puder mineralny"? są finishery, chyba każda firma ma je w ofercie, stosuje się jako wykończenie i w ciągu dnia można je stosować

ja osobiście używam dry flo, jako pierwsza warstwa i jako wykończenie, szczególnie na czoło (mam grzywkę) - i tam ew. dokładam w ciągu dnia dla matowienia, ale nie daję już nic kolorowego na podkład
__________________
Keep calm and play squash

Edytowane przez riliana
Czas edycji: 2013-10-20 o 16:33
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 19:29   #2839
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja żadnego pudru nie używam od czasu kiedy puder bambusowy mnie zapchał Używam za to bibułek matujących
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 20:04   #2840
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja żadnego pudru nie używam od czasu kiedy puder bambusowy mnie zapchał Używam za to bibułek matujących
ja też nie byłam zadowolona do końca z bambusa, dry flo jednak sprawdza się lepiej (przynajmniej na mnie)
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 20:18   #2841
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

a bambusa to po prostu wielbię... miałam na 2 lata wersję czystą Bambusa Arundinacea, a teraz z niecierpliwością oczkuję na paczuszkę z wersją wzbogaconą o owies i jedwab
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 22:16   #2842
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej dziewczyny Dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami. Mam cerę problemową, tłustą (strasznie) i dotychczas używałam codziennie Revlon Colorstay odcień Sand Beige 180. Czy któraś z Was, mogłaby mi podpowiedzieć od czego mam zacząć, co powinnam zakupić i jakie odcienie odpowiadają temu kolorowi? Z góry dziękuję za rady i wszelką pomoc
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 12:31   #2843
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

OMG od kilku lat mysle o mineralach meow haha czas cos zamowic, ale co wejde na strone to doslownie przerasta mnie to ile jest odcieni.. w dodatku wiadomo kazdy ma inne ustawienia monitora.
Mialam amowic earthnicity, bo pewnie krocej by "szly" do mnie, ale oni z kolei maja za malo kolorow.. cale 10.. z czego 4-5 nie nadaje sie dla jasno srednich cer..

Narazie obstawiam sphynx frisky 2..

Uzywalam z rok temu Lumiere VV Light Med Cool, ale teraz jak siegnelam po niego to sie okazalo ze jest strasznie jasny, wygladama jakbym byla chora no i zbyt hmm rozowy? no zbyt chlodny odcien, aczkolwiek ja mam cere ani zolta, ani oliwkowa..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 14:44   #2844
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej dziewczyny, dziś wypróbowałam próbkę Meow ff w odcieniu Abyssinian 3. Kurczę...wszystko fajnie, ale nie kryje;( Nieźle się nakłada, nie tworzy "placków", zacieków, ale nie kryje. Nie mam pryszczy, tylko dość plytkie, ale czerwone blizny potrądzikowe na policzkach. Nawet nie jest ich bardzo dużo. Musiałam zmyć i nałożyć płynny. Może po prostu w próbce było go zbyt mało. Miałam kiedyś Cover de Luxe Pixie i po kilku warstwach ładnie pokrył buzię. Fenomenalny był natomiast Lumiere VV. Buzia jak z fotoszopa. Dlatego zdziwiłam się temu Meow, że nie dał rady
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:19   #2845
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dziś wypróbowałam próbkę Meow ff w odcieniu Abyssinian 3. Kurczę...wszystko fajnie, ale nie kryje;( Nieźle się nakłada, nie tworzy "placków", zacieków, ale nie kryje. Nie mam pryszczy, tylko dość plytkie, ale czerwone blizny potrądzikowe na policzkach. Nawet nie jest ich bardzo dużo. Musiałam zmyć i nałożyć płynny. Może po prostu w próbce było go zbyt mało. Miałam kiedyś Cover de Luxe Pixie i po kilku warstwach ładnie pokrył buzię. Fenomenalny był natomiast Lumiere VV. Buzia jak z fotoszopa. Dlatego zdziwiłam się temu Meow, że nie dał rady
Od krycia takich rzeczy jest korektor a nie podkład. Mi próbka starcza na 3-4 aplikacje a Ty ją całą na jeden raz nałożyłaś? Łooo matko to ładną miałaś szpachlę na twarzy Podkład FF pięknie kryje, ale niestety zaczerwienieniom nie daje rady, wiem, bo też takie mam. Używam na nie korektora i wyglądam ładniutko

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Dziewczyny nikt nie chce moich próbek tak poza tym? Mam FF w odcienach 1-2, głównie żółtki
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:38   #2846
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Od krycia takich rzeczy jest korektor a nie podkład. Mi próbka starcza na 3-4 aplikacje a Ty ją całą na jeden raz nałożyłaś? Łooo matko to ładną miałaś szpachlę na twarzy Podkład FF pięknie kryje, ale niestety zaczerwienieniom nie daje rady, wiem, bo też takie mam. Używam na nie korektora i wyglądam ładniutko

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Dziewczyny nikt nie chce moich próbek tak poza tym? Mam FF w odcienach 1-2, głównie żółtki
a co masz?
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:42   #2847
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
a co masz?
- Manx 1,2

- Angora 1,2

- Abyssinian 1,2

- Korat 1,3

- Chartreux 1

Wszystkie maźnięte tylko raz w celu zrobienia swatcha na ręce
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 13:42   #2848
cinnamon cookie
Raczkowanie
 
Avatar cinnamon cookie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Varmia & Masuria
Wiadomości: 209
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Swoją drogą jak robicie z tymi próbkami, wkładacie pędzel do środka czy wysypujecie gdzieś podkład? Mi próbki przyszły w tych foliowych torebeczkach, kupiłam pędzel z Sunshade Minerals (flat top) i nie wiem co dalej
__________________
... Amore Qui Merentur ...

O szczęście trzeba walczyć każdego dnia!
(o długie włosy też)
cinnamon cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 14:06   #2849
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez cinnamon cookie Pokaż wiadomość
Swoją drogą jak robicie z tymi próbkami, wkładacie pędzel do środka czy wysypujecie gdzieś podkład? Mi próbki przyszły w tych foliowych torebeczkach, kupiłam pędzel z Sunshade Minerals (flat top) i nie wiem co dalej
Wysypuję na jakieś wieczko od kremu, aktualnie od biga, bo mam duży rozmiar
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 15:20   #2850
cinnamon cookie
Raczkowanie
 
Avatar cinnamon cookie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Varmia & Masuria
Wiadomości: 209
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wysypuję na jakieś wieczko od kremu, aktualnie od biga, bo mam duży rozmiar
Aha czyli nie przesypujecie gdzieś wszystkiego tylko tyle co potrzeba z folii? Ok to i ja tak zrobię, dzięki
__________________
... Amore Qui Merentur ...

O szczęście trzeba walczyć każdego dnia!
(o długie włosy też)
cinnamon cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.