Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 15:14   #1261
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
odstawiłam mydła i moje włosy po umyciu BD są takie jak były wcześniej, czyli efektu pomydłowego brak
No widzisz! Mówiłam

Jestem teraz z wizytą w domu, wzięłam sobie do mycia całego ciałą, twarzy, włosów żel 2 w 1 Lilliputz Extrasensitive. I do włosów bardzo dobrze się spisuje, są takie mięciutkie, jakby po odżywce (choć nie używałam niczego po myciu)
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-09-24 o 15:15
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 12:47   #1262
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:30   #1263
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

witajcie to pierwszy moj post tutaj

Falabella tez mam Boniderm ale myłam nim przewaznie twarz, wiec nie wiem jak sprawdzi sie przy myciu włosow, ale chyba tez sprobuje.

znacie sie na mydełkach to powiedzcie co myslicie o tym składzie, ile w nim natury a ile chemii czy warty jest zakupu? takie ogolne wasze zadnie porownujac to co macie u siebie w lazience :-D

Sodium Palmate; Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Palm Acid, Sodium Chloride, Palm Kernel Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, PPG-5 Ceteth-20, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Urtica Dioica, Titanium Dioxide.

to mydełko pokrzywowe ojców Benedyktynów
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 20:41   #1264
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Tetrasodium EDTA nie wygląda mi tu dobrze. Tetrasodium Etidronate może też, kojarzy mi się z EDTA i dlatego mam takie wrażenie, że dobre to to nie jest. PPG to glikol polipropylenowy, według mnie niedobry (unikam PEG-ów i PPG-ów), ale nie wiem cóż to jest PPG-5 Ceteth-20 dokładnie, nie znam się
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:49   #1265
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Już nie mogę się doczekać mycia nim. Chcę, żeby tak samo na moje włoski działało, jak na Twoje
I co, pokrzywa poszła w ruch? Jak wrażenia?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:07   #1266
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
I co, pokrzywa poszła w ruch? Jak wrażenia?
Jeszcze nie, bo jestem u rodziców (do 2 października) i wzięłam ze sobą żel 2 w 1 Lilliputz Extrasensitive - taki do mycia ciała, higieny intymnej, włosów, twarzy. Żeby nie targać wszystkich mydeł
A tak ogóle, to ten żel jest bardzo dobry do wszystkich tych rzeczy faktycznie, dla suchelców i wrażliwców polecam

I mam dylemat mydłowy - czy po powrocie używać pokrzywy czy jedwabnego kokosa. Oba mydła mnie kuszą i ciężko mi zdecydować
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 15:26   #1267
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
I mam dylemat mydłowy - czy po powrocie używać pokrzywy czy jedwabnego kokosa. Oba mydła mnie kuszą i ciężko mi zdecydować
Oczywiście, że pokrzywy

Na mnie czekają: Plaster Miodu, Szałwiowy Blues, Owsiany Bobas i Żywokostowe. Miałam też kliknąć twardy balsam, ale nie mogłam się zdecydować który chcę (następnym razem go wezmę) . Od jutra wielkie testowanie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 15:59   #1268
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Oczywiście, że pokrzywy

Na mnie czekają: Plaster Miodu, Szałwiowy Blues, Owsiany Bobas i Żywokostowe. Miałam też kliknąć twardy balsam, ale nie mogłam się zdecydować który chcę (następnym razem go wezmę) . Od jutra wielkie testowanie.
Przekonałaś mnie Więc 3 października będzie premierowe mycie pokrzywą

Wszystkie naraz testujesz? Od razu się pochwal wrażeniami po Plastrze Miodu i Szałwiowym Bluesie (też go mam, choć bardziej dla TŻ-ta kupiłam). A twardy balsam kup sobie najpierw naturalny najlepiej, żeby sprawdzić czy Ci się ogólnie sam balsam podoba. Naturalny ładnie pachnie, tak kremowo, mi się bardzo podoba
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 16:08   #1269
ElizaSch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 73
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

powiem Wam, że nawet nie przypuszczałam, że są naturalne mydełka!
ElizaSch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:33   #1270
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja czekam na przesyłke z czarnym mydłem afrykańskim dudu-osun.
Strasznie jestem go ciekawa
Macie doświadczenia z tym mydłem?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:11   #1271
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Nie próbowałam, ale niedługo pewnie się skuszę, bo moje tuli są nawykończeniu, zastanawiam się jeszcze nad tym:
http://www.shea.pl/index.php?13,oryg...o-z-ghany-100g
któraś z Was stosowała?

Anula a do jakiej cery przeznaczone jest to mydło? Wzięłaś je w ciemno, czy jest gdzieś polecane? :3
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 14:39   #1272
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ależ można tutaj na Wizażu pójść z torbami :P.
Mimo wszystko jestem Wam wszystkim wdzięczna, bo nie ładuję na siebie tyle chemii z półek z drogierii...
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:06   #1273
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie Więc 3 października będzie premierowe mycie pokrzywą

Wszystkie naraz testujesz? Od razu się pochwal wrażeniami po Plastrze Miodu i Szałwiowym Bluesie (też go mam, choć bardziej dla TŻ-ta kupiłam). A twardy balsam kup sobie najpierw naturalny najlepiej, żeby sprawdzić czy Ci się ogólnie sam balsam podoba. Naturalny ładnie pachnie, tak kremowo, mi się bardzo podoba
To się nazywa siła perswazji

Tak, znając siebie wypróbuję wszystkich mydeł naraz . I na pewno podzielę się opiniami.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:07   #1274
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, ale niedługo pewnie się skuszę, bo moje tuli są nawykończeniu, zastanawiam się jeszcze nad tym:
http://www.shea.pl/index.php?13,oryg...o-z-ghany-100g
któraś z Was stosowała?

Anula a do jakiej cery przeznaczone jest to mydło? Wzięłaś je w ciemno, czy jest gdzieś polecane? :3
Też chciałam kupić to, które podałaś, ale było niedostepne.
Nie wiem do jakiej cery jest polecane dudu-osun, na stronie sklepu nic o tym nie ma. Z ciekawości wzięłam zresztą sama wiesz jak to jest - polecaja do cery suchej a najbardziej służy cerom tłustym.... Jak się samemu nie sprawdzi to sie nie wie.
Mydło wzięłam tak przy okazji, głowny zakup to sesa przeciwłupieżowa (olej), szampon faith in nature, szampon khadi i henna khadi.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-09-29 o 15:09
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:38   #1275
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

O, napisz koniecznie coś o tych szamponach jak już je będziesz miała, na stronie chyba nie podają składów
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:43   #1276
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
O, napisz koniecznie coś o tych szamponach jak już je będziesz miała, na stronie chyba nie podają składów
Na wątku nasze zbiory kosmetyczne -pielęgnacja naturalna.... (bywasz tam ) we wtorek były podawane linki do sklepów ze składami i szerszymi informacjami na temat szamponów faith in nature. Skład szamponu khadi też był podlinkowany
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-09-29 o 15:45
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:58   #1277
ElizaSch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 73
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

to jest świetne!
ElizaSch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 16:43   #1278
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, ale niedługo pewnie się skuszę, bo moje tuli są nawykończeniu, zastanawiam się jeszcze nad tym:
http://www.shea.pl/index.php?13,oryg...o-z-ghany-100g
któraś z Was stosowała?

Anula a do jakiej cery przeznaczone jest to mydło? Wzięłaś je w ciemno, czy jest gdzieś polecane? :3
Ja mam afrykanskie z coastal scents i bardzo je lubie, ciekawa jestem czy to takie samo mydlo bo to jest o wiele tansze
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 10:44   #1279
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Oto moje liczne dość doświadczenia z mydełkami naturalnymi, może kogoś zainteresują.Chciałam też pochwalić mydła z Lawendowej Farmy!Tyle kasy wydawałam w Biolanderze, zupełnie niepotrzebnie, bo z niektorych mydeł nie byłam wcale zadowolona. Były drogie,a nie warte swojej ceny. Aż tak dobrze nie działały żeby 10razy więcej płacić niż za mydło z drogerii. Nie były 10razy lepsze. Owszem, łagodniejsze, piękne delikatne zapachy, lepszy skład, naturalne olejki, ale nie padłam na kolana-mam na myśli mydła FALAISE. Miałam z glinką zieloną-dobrze oczyszczało, najlepsze przy małym trądziku, tłustej cerze, dla mnie dobre w lato, ale nie co dzień, nie wysuszało zbytnio. Żółte z miodem-do cery suchej, przyjemne, delikatny zapach i tyle. Niebieskie do każdej cery - j.w. Lepsze było mydło LES ANES z kozim mlekiem o zapachy chyba Ylang Ylang (ale pachniało zupełnie inaczej, bardzo łagodnie), miałam je 2lata temu, było bardzo łagodne, używałam je w ciąży do mycia twarzy, a wtedy wszystko mnie uczulało i podrażnialo, a to mydelko było super. Na FLORAME się zawiodłam, mydło o zapachu kwiatu pomarańczy ma ostry zapach olejku petitgrain, nie słodki kwiatu pomarańczy, kolor pomarańczowy, suchą konsystencję. Zużyłam do rąk, może być. Labogravier Ylang Ylang ma również ostry zapach, reszta j.w. Aleppo naturalne używałam gdy miałam dużo zaskórników, tłustą cerę i nawet byłam zadowolona przy dluższym użyciu, w ciąży i po nie mogę znieść tego zapachu, zaczęło mnie wysuszać, może skóra by się przyzwyczaiła, ale nie mogę wytrzymać smrodku. Alepp Premium Argan mniej czuć i jest bardzo natłuszczające, uwielbiałam je. Najbardziej zadowolona byłam z greckiego mydła z mastyksem, mimo specyficznego zapachu było boskie. Nie musiałam używać kremu! Gdy byłam w Grecji kupiłam kilka naturalnych mydełek na prezenty, ostatnio 1znalazłam zawieruszone u rodziców, niestety przez 3lata zjełczało, a szkoda było super tłuste, z miodem. A co do mydełek z LF-są boskie!Szałwiowe super do tłustej cery , na wypryski, ma fajny zapach, dobrze oczyszcza i nie wysusza. Plaster Miodu prawie bezzapachowy, super nawilża, natłuszcza, bardzo delikatne, myje twarz i dziecięcą pupkę, he he, dla suchalców jak znalazł. Miodowy Rumianek delikatnie pachnie pomarańczą, trochę drapie zmielonym rumiankiem, jest delikatne, kremowe, obficie się pieni, nie wysusza, nie podrażnia, używam do twarzy i pod prysznic. Najbardziej przypadło mi do gustu mydło Lawendowe, najlepsze dla mojej kapryśnej skóry twarzy-nie podrażnia, nie wysusza, nawilża, natłuszcza suche partie i dezynfekuje (takie mam wrażenie)dzięki lawendzie. Delikatnie pachnie, obficie się pieni. Używam do twarzy, bo szkoda mi do ciała, szybko ich ubywa niestety. Na szczęście ceny są super przyjazne!Polecam i wypróbuje jeszcze inne!
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 22:04   #1280
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Czy ktoras z dziewczyn zuzyla mydelko weglowe tak ze znikly te krosty po "oczyszczaniu" i pozniej juz cera byla naprawde oczyszczona?? czy zadna nie wytrwala ?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:44   #1281
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Plaster Miodu prawie bezzapachowy, super nawilża, natłuszcza, bardzo delikatne, myje twarz i dziecięcą pupkę, he he, dla suchalców jak znalazł.

Również jestem zadowolona z Plastra Miodu
Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Czy ktoras z dziewczyn zuzyla mydelko weglowe tak ze znikly te krosty po "oczyszczaniu" i pozniej juz cera byla naprawde oczyszczona?? czy zadna nie wytrwala ?
Chyba żadna nie wytrwała
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 10:43   #1282
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja zużyłam całe weglowe, ale ja nie miałam po nim żadnego wysypu
następnym razem wezmę chyba oliwkowo - węglowe, może będzie bardziej odżywiało i nawilżało, a nie tylko oczyszczało.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 11:41   #1283
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

No ja też wysypy nie miałam i zamierzam kupić nowe jak to mi się skończy bo pomogło mi z wysypem, który z innego powodu powstał.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:11   #1284
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Czy ktoras z dziewczyn zuzyla mydelko weglowe tak ze znikly te krosty po "oczyszczaniu" i pozniej juz cera byla naprawde oczyszczona?? czy zadna nie wytrwala ?
Ja zużyłam ponad połowę i buzka naprawdę super.
Przetestowałam tony mydełek,żeli itp. do mycia twarzy i niestety mycie wodą kończyło się paskudnymi liszajami ,odwodnieniem i nadmiarem wydzielanego sebum w strefie T,byłam skazana na micel Biodermy(który zresztą bardzo lubie) ale czasem miałam wrażenie nie domytej cery.
Mydełko węglowe spełniło wszystkie moje oczekiwania Testowałam również inne z LF ale jakoś mi nie podeszły do mycia buzi ,natomiast do ciała uwielbiam DELIKATNY PEELING,MIODOWE,JOGURTOWE ,muszę spróbować KLEOPATRY(i kilku innych).
Co do niespodzianek to wyskakuje mi taka kaszka jak przekarmie cerę ale znika po kilku dniach.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:27   #1285
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja zużyłam całe weglowe, ale ja nie miałam po nim żadnego wysypu
następnym razem wezmę chyba oliwkowo - węglowe, może będzie bardziej odżywiało i nawilżało, a nie tylko oczyszczało.
Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
No ja też wysypy nie miałam i zamierzam kupić nowe jak to mi się skończy bo pomogło mi z wysypem, który z innego powodu powstał.
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja zużyłam ponad połowę i buzka naprawdę super.
Przetestowałam tony mydełek,żeli itp. do mycia twarzy i niestety mycie wodą kończyło się paskudnymi liszajami ,odwodnieniem i nadmiarem wydzielanego sebum w strefie T,byłam skazana na micel Biodermy(który zresztą bardzo lubie) ale czasem miałam wrażenie nie domytej cery.
Mydełko węglowe spełniło wszystkie moje oczekiwania Testowałam również inne z LF ale jakoś mi nie podeszły do mycia buzi ,natomiast do ciała uwielbiam DELIKATNY PEELING,MIODOWE,JOGURTOWE ,muszę spróbować KLEOPATRY(i kilku innych).
Co do niespodzianek to wyskakuje mi taka kaszka jak przekarmie cerę ale znika po kilku dniach.
Ja wlasnie zaczelam kuracje kwasowa (od jakichs 2 tygodni) i nawet nie mam takiego wysypu jak w tamtym roku tylko takie male krostki mi wylaza, pewnie zaskorniki wychodza na wierzch, zaczelam tez pic pokrzywe i chcialam dolaczyc teraz to weglowe ale jakos sie boje hehe mam tez z glinka multani mitti i tez czeka na swoja kolej a macie weglowe z Lawendowej Farmy czy z tuli?? ja mam male z tuli i chyba zaczne je jednak stosowac ale chba nie codziennie tylko kilka dni w tygodniu jako maseczke bede nakladac
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:33   #1286
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zaczelam kuracje kwasowa (od jakichs 2 tygodni) i nawet nie mam takiego wysypu jak w tamtym roku tylko takie male krostki mi wylaza, pewnie zaskorniki wychodza na wierzch, zaczelam tez pic pokrzywe i chcialam dolaczyc teraz to weglowe ale jakos sie boje hehe mam tez z glinka multani mitti i tez czeka na swoja kolej a macie weglowe z Lawendowej Farmy czy z tuli?? ja mam male z tuli i chyba zaczne je jednak stosowac ale chba nie codziennie tylko kilka dni w tygodniu jako maseczke bede nakladac
ja miałam małe węglowe tuli.
Mi z kolei zaszkodziło tuli z glinka multani - zaczęła mi się cera paskudzić, jakies takie wodne krostki mi wyskakiwały zużyłam do ciała, bo szkoda mi twarzy było.....
Teraz do ciała uzywam n&b bio z dziką różą - co za zapach
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:37   #1287
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja mam z Tuli i jestem z niego zadowolona ale z LF też mam zamiar przetestować. Cieszę się że w końcu na LF można jakieś mniejsze objętości zamawiać bo to małe z tuli używane tylko do buzi to chyba z 4 miesiące już mam (używane na zmianę z glinką multani mitti)
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 14:32   #1288
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja miałam małe węglowe tuli.
Mi z kolei zaszkodziło tuli z glinka multani - zaczęła mi się cera paskudzić, jakies takie wodne krostki mi wyskakiwały zużyłam do ciała, bo szkoda mi twarzy było.....
Teraz do ciała uzywam n&b bio z dziką różą - co za zapach
Ja teraz używam tego z glinką multani i nic się nie dzieje. Oby tak pozostało...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 19:29   #1289
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zaczelam kuracje kwasowa (od jakichs 2 tygodni) i nawet nie mam takiego wysypu jak w tamtym roku tylko takie male krostki mi wylaza, pewnie zaskorniki wychodza na wierzch, zaczelam tez pic pokrzywe i chcialam dolaczyc teraz to weglowe ale jakos sie boje hehe mam tez z glinka multani mitti i tez czeka na swoja kolej a macie weglowe z Lawendowej Farmy czy z tuli?? ja mam male z tuli i chyba zaczne je jednak stosowac ale chba nie codziennie tylko kilka dni w tygodniu jako maseczke bede nakladac
czym się kwasisz? Stosujesz może peeling migdałowy? Zrobiłam sobie kilka dni temu 20%,i strasznie mnie kusi by niedługo robić kolejny, bo efekty super, a tu niby miesiąc trzeba czekać

Na mnie jakoś tak średnie wrażenie mydełka tuli zrobiły. Będę próbować LF w niedługim czasie. Z glinką różową do twarzy jest spoko, jeszcze kokos mi niezłe rzeczy z włosami robił.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 11:36   #1290
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
czym się kwasisz? Stosujesz może peeling migdałowy? Zrobiłam sobie kilka dni temu 20%,i strasznie mnie kusi by niedługo robić kolejny, bo efekty super, a tu niby miesiąc trzeba czekać

Na mnie jakoś tak średnie wrażenie mydełka tuli zrobiły. Będę próbować LF w niedługim czasie. Z glinką różową do twarzy jest spoko, jeszcze kokos mi niezłe rzeczy z włosami robił.
Najpierw przyzwyczajam buzke diacnealem i czekam az te syfy wyjda na wierzch i niedlugo za jakies 2 tygodnie bede je niszczyc kwasem migdalowym ja robie co 2 - 3 tygodnie nie czekam miesiac, ale tez nie robie czesciej niz co 2 tygodnie.

Ja tez jakos do tuli mam takie mieszane uczucia, zdecydowanie bardziej wole LF
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.