Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-05, 22:53   #61
RubberSoul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez KaaaRoooLa Pokaż wiadomość
Aż mnie zdziwiła ta informacja o słynnym panu z wosu w 4. Wszyscy tak go zachwalają a tu masz, co się można dowiedzieć.
Ech, będę miał z nim lekcję, to mu się przypatrzę, skontroluję zachowanie i ocenię sprawiedliwie. na razie to tylko domysły : ) już pomińmy, że jest gejem, no nie wiem, szkoła tolerancyjna może. ale żeby tak się zachowywał i jeszcze tam pracował?
RubberSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 23:05   #62
Peppo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 237
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Dziewczyny, z tym nauczycielem z IV, o ktorym Vallotka opowiada, to moze byc tak, ze go nie moga wyrzucic. Wiecie, przy wszechobecnej poprawnosci politycznej moglby im niezlego syfu narobic. Ze on biedny udreczony gej.
Peppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 23:11   #63
karollinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 105
DoNowa wypowiet.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez RubberSoul Pokaż wiadomość
Ech, będę miał z nim lekcję, to mu się przypatrzę, skontroluję zachowanie i ocenię sprawiedliwie. na razie to tylko domysły : ) już pomińmy, że jest gejem, no nie wiem, szkoła tolerancyjna może. ale żeby tak się zachowywał i jeszcze tam pracował?
Znajoma uczy się w IV, ma WOS na podstawie, być może z innym nauczycielem (), ale nie usłyszałam od niej żadnej takiej opinii jak powyżej, a pytałam ogólnie o wszystkich nauczycieli. Być może tego nauczyciela ponosi/ponosiło przy niektórych klasach, jeśli nie wszyscy się na niego skarżą.

Cytat:
Napisane przez Peppo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z tym nauczycielem z IV, o ktorym Vallotka opowiada, to moze byc tak, ze go nie moga wyrzucic. Wiecie, przy wszechobecnej poprawnosci politycznej moglby im niezlego syfu narobic. Ze on biedny udreczony gej.
Dobrze prawisz. Nauczycieli z dużym stażem, szczególnie jak w tym przypadku: sukcesy zawodowe, olimpijczycy, nie tak łatwo jest ruszyć z miejsca.

Edytowane przez karollinna
Czas edycji: 2012-09-26 o 11:00
karollinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 23:40   #64
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 867
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Siema Mam na imię Malwina, od września będę uczennicą klasy humanistycznej w VII LO w Warszawie.

SJEMA MACIEK** (to mój kolega z podstawówki)DD

Co do Pana M. Ma on tylko klasy z rozszerzonym wosem. Większość osób się go boi. Fakt ma dziwne metody nauczania,ale SKUTECZNE,a to jest najważniejsze. Żaden inny nauczyciel w Bstoku nie ma tylu olimpijczyków,a to już o czymś znaczy. Ja bardzo chciałam się u niego uczyć, ale niestety nie. Miałam okazję być u niego na lekcji, fakt kilka osób nawet modli się przed lekcją,bo po prostu się go boi. Uczy on 3 moje koleżanki, nie stawia on ocen -są punkty. Nie ma zeszytów,są segregatory,nie ma sprawdzianu z jednego działu,ale z wszystkiego od początku roku. Jest on nieprzewidywalny, ale ja lubię dziwnych ludzi,to, że jest gejem o niczym nie świadczy. Widać, że ma człowiek dystans do siebie.

Edytowane przez MalaaaaaMi
Czas edycji: 2012-07-07 o 11:04
MalaaaaaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 00:08   #65
bluesocks
Raczkowanie
 
Avatar bluesocks
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Czytałam Was na wcześniejszym wątku i czytam teraz.Jestem z zeszłorocznej rekrutacji i chodzę do IV gdzie uczy mnie sławny pan M.Ale za nim o nim gratuluje każdemu kto dostał się do wymarzonej lub mniej wymarzonej

M. jak już wspomniała koleżanka ze starszego rocznika nie jest typem nauczyciela,który jest po aby uczeń lubił jego przedmiot.Jesteś na nim to się go uczysz i facet ma w poważaniu resztę świata i tego że możesz mieć problem z czymś.Interesuje się tylko olimpijczykami a reszta uczniów to tylko droga do sukcesu czyli po trupach do celu.Teraz jest podobno o wiele lepiej niż jeszcze ok.2-3 lata wstecz bo ma jakieś ludzie odruchy ale idąc do niego na rozszerzony wos przygotujcie się psychicznie na ostre zasuwanie i wytykanie najmniejszego błędu.Facet nie lubi osób słabych psychicznie więc nie dajcie mu się na talerzu i pokażcie że jesteście w tej klasie bo macie plan na siebie.Wtedy w ogóle inaczej traktuje ucznia. Matury wcale takie świetnie nie są bo w tym roku wielu maturzystów rozmawiało ze mną i moją klasą i ludzie byli mega szczęśliwi z wyniku 60%... Z wosu tak jak mówiła Malwina są segregatory i skrypty przynajmniej jeszcze mój rocznik tak ma bo nie wiem co będzie u Was ze względu na nową podstawę.Punkty zamiast ocen są nieaktualne bo szkoła przechodzi od tego roku tylko na dzienniki internetowe gdzie nie ma możliwości wystawiania punktów.
To tyle zrzędzenia od starszej koleżanki.Jakby ktoś miał jakieś pytania to śmiało pytać odpowiem
bluesocks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 07:36   #66
beee33
Raczkowanie
 
Avatar beee33
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 277
GG do beee33
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez InsulineMiDaj Pokaż wiadomość
A czy jest tu ktoś kto idzie do VI LO na profil ekonomiczny? ;>
kilka osób z mojej byłej szkoły jak chcesz mogę dać namiary. Może w zamian kogoś z europejskiej?

a przepraszam coś o mnie. Od września europejska w VI. próg na niemiecki 134,4 (na francuski mniej). Wybrałam ten profil ze względu na rozszerzony angielski. Nie wiem czy sobie poradzę. koniec
__________________


~living young and wild and free.

Edytowane przez beee33
Czas edycji: 2012-07-06 o 07:39
beee33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:29   #67
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 867
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Aaaa ja nie napisałam mam 200 punktów bo jestem laureatką z historii*o*

Fakt od tego roku nie będzie punkcików

czyli wniosek z tego taki, że trzeba podchodzić do jego lekcji z dystansem

A ja dziś robię imprezkę z okazji dostatnia się do szkół ;D

Kiedy się spotykamy misiaczki?

A i jeszcze jedno. GRETA NIE DENERWUJ MNIE, BO CIĘ UDUSZĘ SIOSTRO!!!! To świetnie, że dostałaś się do technikum! To, że tam idziesz nie znaczy, że jesteś głupsza! Wręcz przeciwnie,myślisz o swojej przyszłości racjonalnie, idziesz tam gdzie czujesz, że się sprawdzisz i o to chodzi!! Więc mnie nie denerwuj**
MalaaaaaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 09:42   #68
RubberSoul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Pokaż wiadomość
Siema Mam na imię Malwina, od września będę uczennicą klasy humanistycznej w VIII LO w Warszawie.

SJEMA MACIEK** (to mój kolega z podstawówki)DD

Co do Pana M. Ma on tylko klasy z rozszerzonym wosem. Większość osób się go boi. Fakt ma dziwne metody nauczania,ale SKUTECZNE,a to jest najważniejsze. Żaden inny nauczyciel w Bstoku nie ma tylu olimpijczyków,a to już o czymś znaczy. Ja bardzo chciałam się u niego uczyć, ale niestety nie. Miałam okazję być u niego na lekcji, fakt kilka osób nawet modli się przed lekcją,bo po prostu się go boi. Uczy on 3 moje koleżanki, nie stawia on ocen -są punkty. Nie ma zeszytów,są segregatory,nie ma sprawdzianu z jednego działu,ale z wszystkiego od początku roku. Jest on nieprzewidywalny, ale ja lubię dziwnych ludzi,to, że jest gejem o niczym nie świadczy. Widać, że ma człowiek dystans do siebie.
SIEMA MALWA ;* jak na poprzednim watku pisałaś o laureacie z historii, Warszawie i wymagającej pani D. nauczającej plastyki w Łapach, to od razu wiedziałem, że to Ty
nie ma co pochopnie oceniać pana M. pożyjemy, zobaczymy. to że jest gejem, w zupełmości o niczym nie świadczy, jak mówiłem, może szkoła bardzo tolerancyjna ; ] mi to nie przeszkadza, chyba że się będzie do kogoś przystawiał chociaż nie liczę na to, nauczyciel z tyloma osiągnięciami nie robiłby sobie po tylu latach opinii zboczeńca i seksoholika, no nie?
jadę dziś do IV złożyć te papiery i wreszcie zobaczę naziwska z mojej przyszłej klasy, ciągle wydaje mi się, że może być ponad 25 dziewczyn, a chłopaków 2 czy 3 ; ], hah dobre i to, trzeba mieć w klasie kogoś tej smaej płci ; ]
have a nice day, girls
RubberSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:47   #69
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 867
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

A Maciek jaki próg był i ile miałeś punktów ? Emilka się nie dostała z Paulą idą do XI LO, Karola startuje w 2 naborze
MalaaaaaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:51   #70
RubberSoul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Pokaż wiadomość
A Maciek jaki próg był i ile miałeś punktów ? Emilka się nie dostała z Paulą idą do XI LO, Karola startuje w 2 naborze
Próg w unijnej - 135.8, miałem 147. Emilka to wiem, ona chciała iść do prawniczej też do IV, ale że Karola się nie dostała za pierwszym razem? przecież ona teraz z Paulą takie dobre uczennice
RubberSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:58   #71
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 867
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

No nie, ale będzie próbowała w 2 naborze
MalaaaaaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 10:00   #72
gretally
Zadomowienie
 
Avatar gretally
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 935
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Pokaż wiadomość
Aaaa ja nie napisałam mam 200 punktów bo jestem laureatką z historii*o*

Fakt od tego roku nie będzie punkcików

czyli wniosek z tego taki, że trzeba podchodzić do jego lekcji z dystansem

A ja dziś robię imprezkę z okazji dostatnia się do szkół ;D

Kiedy się spotykamy misiaczki?

A i jeszcze jedno. GRETA NIE DENERWUJ MNIE, BO CIĘ UDUSZĘ SIOSTRO!!!! To świetnie, że dostałaś się do technikum! To, że tam idziesz nie znaczy, że jesteś głupsza! Wręcz przeciwnie,myślisz o swojej przyszłości racjonalnie, idziesz tam gdzie czujesz, że się sprawdzisz i o to chodzi!! Więc mnie nie denerwuj**

nie wiem kiedy oni się spotykają, ale my musimy się spotkać ! Wiesz po co

Dobra, przemówiłaś mi do rozsądku
Mam już książkę do angielskiego i wszystkie zeszyty, BABCIA <3
__________________
19.05.2012
gretally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 11:02   #73
tenaring
Zakorzenienie
 
Avatar tenaring
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 930
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

dobry
to teraz muszę ogarnąć opisy do pierwszego postu
__________________

Chcę, aby twój świat zaczynał się i kończył na mnie...


tegoroczna maturzystka
PP: polski, angielski, matematyka
PR: polski, wos
tenaring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 11:18   #74
KaaaRoooLa
Raczkowanie
 
Avatar KaaaRoooLa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 172
GG do KaaaRoooLa
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Orientuje się ktoś z was może czy jest już dokładny podział na klasy d i e w VI lo? Bo na listach przyjętych jest tylko ogólna informacja kto dostał się na biol-chem z niemieckim, a chciałabym widzieć w której klasie będę się uczyć i z kim dokładnie.
KaaaRoooLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 12:59   #75
bluesocks
Raczkowanie
 
Avatar bluesocks
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Pokaż wiadomość

Fakt od tego roku nie będzie punkcików

czyli wniosek z tego taki, że trzeba podchodzić do jego lekcji z dystansem
Dokładnie tak jak mówi Malwina .Zachować dystans i wiedzieć po co się tam jest Jeżeli komuś bardzo zależy na super wynikach z WOS-u to polecam na każdą lekcje chodzić bardzo dobrze przygotowanym i zainteresować się dodatkowymi zajęciami.Nie muszą to być od razu koła olimpijskie ale wystarczą scrabble
bluesocks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:10   #76
RubberSoul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

dobra, wróciłem z B-stoku. jest dokładnie tak, jak się spodziewałem: 4 chłopaków łącznie ze mną i 27 dziewczyn może być ciekawie. nikogo nie znam, ale do innych klas, jak dobrze pamiętam, dostały się co najmniej 2 osoby z mojej i Malwy szkoły ;]
RubberSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:48   #77
bluesocks
Raczkowanie
 
Avatar bluesocks
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

4 chłopaków w unijnej to szaleństwo :P na moim roczniku w unijnej jest aż jeden :P a w mojej prawniczej mam aż 9 :P
bluesocks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:58   #78
beee33
Raczkowanie
 
Avatar beee33
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 277
GG do beee33
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez bluesocks Pokaż wiadomość
4 chłopaków w unijnej to szaleństwo :P na moim roczniku w unijnej jest aż jeden :P a w mojej prawniczej mam aż 9 :P
na europejskiej w 6 też 9 myślałam, że mniej bedzie
__________________


~living young and wild and free.
beee33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 14:05   #79
RubberSoul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

W prawniczej w IV kilku jest na pewno, nie zwróciłem dokładnie uwagi, ale więcej niż w unijnej
RubberSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 14:07   #80
bluesocks
Raczkowanie
 
Avatar bluesocks
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Czyli standardowo :P Chociaż z tego co kojarzę to teraz właśnie unijna ma takie rozszerzenie jak prawnicza 95 a prawnicza jak unijna 95 :P
bluesocks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 15:22   #81
jemiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

A o nauczycielach z III LO ktoś coś wie:p?
jemiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:33   #82
karollinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 105
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Pokaż wiadomość
Siema Mam na imię Malwina, od września będę uczennicą klasy humanistycznej w VIII LO w Warszawie.

SJEMA MACIEK** (to mój kolega z podstawówki)DD

Co do Pana M. Ma on tylko klasy z rozszerzonym wosem. Większość osób się go boi. Fakt ma dziwne metody nauczania,ale SKUTECZNE,a to jest najważniejsze. Żaden inny nauczyciel w Bstoku nie ma tylu olimpijczyków,a to już o czymś znaczy. Ja bardzo chciałam się u niego uczyć, ale niestety nie. Miałam okazję być u niego na lekcji, fakt kilka osób nawet modli się przed lekcją,bo po prostu się go boi. Uczy on 3 moje koleżanki, nie stawia on ocen -są punkty. Nie ma zeszytów,są segregatory,nie ma sprawdzianu z jednego działu,ale z wszystkiego od początku roku. Jest on nieprzewidywalny, ale ja lubię dziwnych ludzi,to, że jest gejem o niczym nie świadczy. Widać, że ma człowiek dystans do siebie.
Gratulacje! Ta nauka w Warszawie będzie jak rozpoczynanie wszystkiego z nową kartą... U mnie pewnie od razu zaczęłyby się plotki, zazdrość, zawsze niektórzy wychodzą z tekstami typu: "po co ty się tam pchasz, jeśli i tak sobie nie poradzisz".
karollinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:39   #83
Kinga_14
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_14
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 220
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

hey jestem Kinga .
Od września będę uczęszczac do klasy medialnej w XI LO .

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate_Cat Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. ^ ^
Mam na imię Marta i jak widać, jestem nową użytkowniczką. Od jakiegoś czasu czytałam wątek z liceami i pomyślałam, że w końcu się przyłączę, może będzie ktoś z mojej klasy... A od września zacznę naukę w XI LO, na profilu kulturoznawczym. Czemu akurat ten profil? Głównie zależy mi na historii sztuki, a jest ona rozszerzona własnie na tym profilu.
Cóż, to tyle... Pozdrawiam.
hey też będe chodzić do XI lo tylko na profil medialny ale nikogo nie znam w tej szkole .
ej wiesz od ilu punktów przyjmowali na kulturoznawstwo w XI ?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez karollinna Pokaż wiadomość
Gratulacje! Ta nauka w Warszawie będzie jak rozpoczynanie wszystkiego z nową kartą... U mnie pewnie od razu zaczęłyby się plotki, zazdrość, zawsze niektórzy wychodzą z tekstami typu: "po co ty się tam pchasz, jeśli i tak sobie nie poradzisz".
ja też nie jestem z białego i nikt mnie tu nie zna.
fajnie tak zaczynać wszystko z nową kartą .

Edytowane przez Kinga_14
Czas edycji: 2012-07-06 o 18:42
Kinga_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 20:27   #84
Valoissa_
Raczkowanie
 
Avatar Valoissa_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 218
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Witajcie
Z kim zobaczę się we wrześniu w VI LO? Kto na humanie?
Jakby co, ja jestem już przyszłoroczną maturzystką Ale chętnie poznam nowe osoby, które teraz będą się uczyć w tej szkole
I jak macie jakieś pytania, to zadawajcie
__________________
"Jesteś wolny! Jesteś wolny! On czeka na ciebie."
M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata


Edytowane przez Valoissa_
Czas edycji: 2012-07-06 o 20:30
Valoissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 20:41   #85
KaaaRoooLa
Raczkowanie
 
Avatar KaaaRoooLa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 172
GG do KaaaRoooLa
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

ze mną.
KaaaRoooLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 23:57   #86
Chocolate_Cat
Przyczajenie
 
Avatar Chocolate_Cat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez Kinga_14 Pokaż wiadomość
hey też będe chodzić do XI lo tylko na profil medialny ale nikogo nie znam w tej szkole .
ej wiesz od ilu punktów przyjmowali na kulturoznawstwo w XI ?
Ja w szkole będę znać dwie osoby, mianowicie moją siostrę cioteczną oraz jeszcze jedną koleżankę, za to z mojej klasy nie znam nikogo, ponadto z tego co widziałam będzie 5 lub 4 chłopaków, na 30 osób... Czyli praktycznie cała klasa dziewczyn, ciekawe jak będzie.
Za to próg punktowy wynosił 107 pkt.
Chocolate_Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 10:09   #87
Sensin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 157
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Ahh 6 panów i 24 panie w klasie, idealna proporcja.
Sensin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 10:14   #88
gretally
Zadomowienie
 
Avatar gretally
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 935
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

To już ja mam więcej mężczyzn hahaha choć mogłabym się z Tobą zamienić
__________________
19.05.2012
gretally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 10:32   #89
Kinga_14
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_14
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 220
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez Chocolate_Cat Pokaż wiadomość
Ja w szkole będę znać dwie osoby, mianowicie moją siostrę cioteczną oraz jeszcze jedną koleżankę, za to z mojej klasy nie znam nikogo, ponadto z tego co widziałam będzie 5 lub 4 chłopaków, na 30 osób... Czyli praktycznie cała klasa dziewczyn, ciekawe jak będzie.
Za to próg punktowy wynosił 107 pkt.
na medialnym jest 3 chłopaków na 30 dziewczyn :P
Kinga_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 10:40   #90
Sensin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 157
Dot.: Szkoły średniej się nie boimy, z województwa podlaskiego pochodzimy

Cytat:
Napisane przez gretally Pokaż wiadomość
To już ja mam więcej mężczyzn hahaha choć mogłabym się z Tobą zamienić
Ja bym się nie zamienił, im więcej dziewczyn tym więcej zabawy !
Sensin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.