Brakuje mi sił :( :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 11:48   #1
danka0310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 14

Brakuje mi sił :( :(


Od 26.03. 2015 biorę izoteryne w postaci (Actavenu) do tego atykoncepcję - Atiwię. Od kilku dniu przestrzegam diety - wcześniej niestety piłam m.in mleko, kawę i jadłam "normalnie" to znaczy również przyprawione produkty...

Czy to normalne że na początku kuracji nastepuje nasilenie trądzika??

Kiedy mogę oczekiwać znacznej poprawy??


Moja twarz wygląda okropnie...

Czy powinnam zrezygnowac także z nabiału? - mam tu na myśli np. jogurty naturalne, serki wiejskie itp...... ????

Czy powinnam odpuścic sobie również siłownię?

Edytowane przez danka0310
Czas edycji: 2015-05-13 o 11:49
danka0310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 13:23   #2
Agatha2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 186
Dot.: Brakuje mi sił :( :(

Cytat:
Napisane przez danka0310 Pokaż wiadomość
Od 26.03. 2015 biorę izoteryne w postaci (Actavenu) do tego atykoncepcję - Atiwię. Od kilku dniu przestrzegam diety - wcześniej niestety piłam m.in mleko, kawę i jadłam "normalnie" to znaczy również przyprawione produkty...

Czy to normalne że na początku kuracji nastepuje nasilenie trądzika??

Kiedy mogę oczekiwać znacznej poprawy??


Moja twarz wygląda okropnie...

Czy powinnam zrezygnowac także z nabiału? - mam tu na myśli np. jogurty naturalne, serki wiejskie itp...... ????

Czy powinnam odpuścic sobie również siłownię?
A na ulotce nic nie jest napisane?? Acataven, Iztotek, Aknenormin, Axotret to wszystkie leki o takim samym działaniu- wystarczy tylko poszperać w necie i wszystkiego można się dowiedzieć. Ale w skrócie: tak, to normalne że trądzik się nasila, ale są farciarzy których ten problem omija...poprawa może być po miesiącu albo i później-ja miałam 3 wysypy w ciągu 3 pierwszych miesięcy kuracji... mi derm powiedziała, żeby jeść normalnie, jak zawsze... co do siłowni to zdania są różne- jeśli nie czujesz zmęczenia, bólu stawów to możesz, ale ogólnie odradza się zwiększoną aktywność fizyczną podczas kuracji.

Dermatolog nic nie mówił przez rozpoczęciem kuracji? Badania krwi wgl zrobiłaś?
Agatha2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 18:31   #3
danka0310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 14
Dot.: Brakuje mi sił :( :(

Cytat:
Napisane przez Agatha2003 Pokaż wiadomość
A na ulotce nic nie jest napisane?? Acataven, Iztotek, Aknenormin, Axotret to wszystkie leki o takim samym działaniu- wystarczy tylko poszperać w necie i wszystkiego można się dowiedzieć. Ale w skrócie: tak, to normalne że trądzik się nasila, ale są farciarzy których ten problem omija...poprawa może być po miesiącu albo i później-ja miałam 3 wysypy w ciągu 3 pierwszych miesięcy kuracji... mi derm powiedziała, żeby jeść normalnie, jak zawsze... co do siłowni to zdania są różne- jeśli nie czujesz zmęczenia, bólu stawów to możesz, ale ogólnie odradza się zwiększoną aktywność fizyczną podczas kuracji.

Dermatolog nic nie mówił przez rozpoczęciem kuracji? Badania krwi wgl zrobiłaś?


Tak tak badania robiłam przed rozpoczęciem kuracji. Następne mam zrobić (troche to dla mnie dziwne - bo dopiero derma kazała po 3 mc)

Z tą siłownią to chodziło mi bardziej o to czy pot nie będzie szkodził mojej skórze...Niestety należe do tych osób co pocą się dość intensywnie...
danka0310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-13 19:31:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.