Wspanialy TZ a ja szukam dziury w całym? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-28, 15:05   #61
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Po przeczytaniu większej ilości wypowiedzi założycielki wątku zastanawiam się, jak długo jeszcze ten facet z nią wytrzyma. Ja bym od takiej okropnej baby uciekł w podskokach i w jednym bucie.
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:06   #62
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez Siurniety Krolik Pokaż wiadomość
Zdajesz sobie sprawę z tego, że 99% facetów obejrzy się za atrakcyjną dziewczyną, bo po prostu tak działa biologia?
Pierniczenie o szopenie.
Facet to nie piesek, że jak najdzie ochota to i własną mamę ciupcia.
Człowiek po coś rozum ma, i nigdy nie pojmę tłumaczenia czegokolwiek 'naturą'.
Ja sobie zdaję sprawę z tego, że mój chłopak widzi inne kobiety, że interesuje go ten widok, że mogą go one pociągać, ale on na tyle szanuje moje uczucia, że po prostu nie zerka w mojej obecności. To się nazywa miłość Króliku, panowanie nad czymś, żeby drugiej osobie nie robić przykrości.
A każdy mężczyzna, który wzrokiem pożera inne kobiety w mojej obecności i tłumaczy to 'naturą' jest dla mnie niczym innym, tylko zwykłym dupkiem, któremu nie chce się starać, i tyle.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:11   #63
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Nie rozumiesz. Nikt nie napisał, czy pochwala to czym trudni się prostytutka, czy nie. Tylko tyle, że prostytutka też jest człowiekiem, a Ty od razu obrzuciłaś nieznajomą Ci osobę najgorszymi obelgami. Poza tym skoro tak to widzisz, to swojego chłopa nie możesz oceniać według innych standardów.
Oh ok, rozumiem ze ty przygarnelabys biedactwo i zostala z nia best friends?

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Pierniczenie o szopenie.
Facet to nie piesek, że jak najdzie ochota to i własną mamę ciupcia.
Człowiek po coś rozum ma, i nigdy nie pojmę tłumaczenia czegokolwiek 'naturą'.
Ja sobie zdaję sprawę z tego, że mój chłopak widzi inne kobiety, że interesuje go ten widok, że mogą go one pociągać, ale on na tyle szanuje moje uczucia, że po prostu nie zerka w mojej obecności. To się nazywa miłość Króliku, panowanie nad czymś, żeby drugiej osobie nie robić przykrości.
A każdy mężczyzna, który wzrokiem pożera inne kobiety w mojej obecności i tłumaczy to 'naturą' jest dla mnie niczym innym, tylko zwykłym dupkiem, któremu nie chce się starać, i tyle.
A no wlasnie...

Edytowane przez martini85
Czas edycji: 2013-10-28 o 15:12
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:11   #64
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Oh ok, rozumiem ze ty przygarnelabys biedactwo i zostala z nia best friends?
Jeśli w taki sam sposób się kłócisz ze swoim facetem, to mu współczuję, serio. Czarno-biały świat, zachwalanie albo miażdżenie, miłość albo nienawiść, nic pomiędzy.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:11   #65
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A każdy mężczyzna, który wzrokiem pożera inne kobiety w mojej obecności i tłumaczy to 'naturą' jest dla mnie niczym innym, tylko zwykłym dupkiem, któremu nie chce się starać, i tyle.
No i dlatego pytałam autorkę, czy on się gapi, czy mu się czasem spojrzy, bo jeśli to pierwsze, to uważam że ona nie przesadza.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:14   #66
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Oh ok, rozumiem ze ty przygarnelabys biedactwo i zostala z nia best friends?
gratuluję nadinterpretacji
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:15   #67
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No i dlatego pytałam autorkę, czy on się gapi, czy mu się czasem spojrzy, bo jeśli to pierwsze, to uważam że ona nie przesadza.
Nie pozera. Bardziej cos w stylu wylawiania ladnej twarzy i dostrzeganie tego, spogladnie wiecej niz 2 razy.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 15:16   #68
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No i dlatego pytałam autorkę, czy on się gapi, czy mu się czasem spojrzy, bo jeśli to pierwsze, to uważam że ona nie przesadza.
też o to pytałam
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:18   #69
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Nie pozera. Bardziej cos w stylu wylawiania ladnej twarzy i dostrzeganie tego, spogladnie wiecej niz 2 razy.
Może nie jesteś w jego typie, podłapał wreszcie dziewczynę, której nie musi płacić, ale zerka sobie jeszcze, bo może jednak trafi się ciekawsza, mniej marudna itp

Aaaa, coś tam było o wspieraniu finansowym, no ale dla nigo to widocznie i tak duża oszczędność i odciążenie budżetu, jeśli seks nie ma stałego cennika.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2013-10-28 o 15:19
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:22   #70
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Nie pozera. Bardziej cos w stylu wylawiania ladnej twarzy i dostrzeganie tego, spogladnie wiecej niz 2 razy.
No to moim zdaniem nie jest to najgorszy możliwy kaliber, ale nie przesadzasz. Jeśli facet wyławia wzrokiem specjalnie ładne twarze i potem jeszcze parę razy spojrzy, mając przy sobie swoją partnerkę w dodatku, to cóż. Mnie też by było przykro i też bym chciała, żeby jak najszybciej się tego zwyczaju pozbył.
Teraz pytanie czy ta jego "walka z nałogiem" daje widoczne efekty - jeśli tak, to możesz jeszcze dać mu trochę czasu, może faktycznie potrzebuje go, żeby na dobre skończyć. Jeśli natomiast Ty tych efektów nie zauważasz, to niech on się zepnie bardziej, bo przecież to się wściec można.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Może nie jesteś w jego typie, podłapał wreszcie dziewczynę, której nie musi płacić, ale zerka sobie jeszcze, bo może jednak trafi się ciekawsza, mniej marudna itp

Aaaa, coś tam było o wspieraniu finansowym, no ale dla nigo to widocznie i tak duża oszczędność i odciążenie budżetu, jeśli seks nie ma stałego cennika.
No pliz no.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:30   #71
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No to moim zdaniem nie jest to najgorszy możliwy kaliber, ale nie przesadzasz. Jeśli facet wyławia wzrokiem specjalnie ładne twarze i potem jeszcze parę razy spojrzy, mając przy sobie swoją partnerkę w dodatku, to cóż. Mnie też by było przykro i też bym chciała, żeby jak najszybciej się tego zwyczaju pozbył.
Teraz pytanie czy ta jego "walka z nałogiem" daje widoczne efekty - jeśli tak, to możesz jeszcze dać mu trochę czasu, może faktycznie potrzebuje go, żeby na dobre skończyć. Jeśli natomiast Ty tych efektów nie zauważasz, to niech on się zepnie bardziej, bo przecież to się wściec można.
Dzieki za konstukrywna opinie...
I owszem, nie mam ochoty popadac w psychoze
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 15:31   #72
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Autorko ja widzę Twój problem tak: Twój facet to po prostu mało obrotny, potulny i niezbyt ogarnięty niegdyś otyły kujon, który ma się słuchać Pani i Królowej, bo jest jej własnością, bo ona jest taka super atrakcyjna i w ogóle och i ach. Niestety Pan Kujon ma jedną małą wadę, do której Ty musisz się zawsze przyczepiać bezwzględnie na okoliczność czy atmosferę. To jest jego (nie wszystkich facetów) odruch bezwarunkowy, który ma wypracowany i którego próbuje się pozbyć. Z czasem mu to się uda. Poczekaj...

A Ty Księżniczko znajdź sobie niewolnika zamiast chłopaka. Ewentualnie rzuć go skoro Ci przeszkadza ta jego wada i miej trochę szacunku do ludzi, bo naprawdę nie wiesz co może Ciebie/kogoś z Twojego otoczenia w życiu spotkać. Oceniasz ludzi po pozorach, a to wcale nie świadczy o Twojej wspaniałości .
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:33   #73
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Dzieki za konstukrywna opinie...
I owszem, nie mam ochoty popadac w psychoze
No nie dziwię się wcale...temu ważne jest, czy widać ten postęp, czy on się faktycznie stara przestać to robić. Jeśli tak, to brawa dla pana, widać że ma faktycznie z tym problem, ale mu zależy i próbuje z tym walczyć dla Ciebie. Jeśli nie, to jest to bardzo niesmaczne, nie fair i w moim przekonaniu bardzo obniża jakość uczucia, które Ci okazuje.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:34   #74
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

A ja nie wiem, po co Ci Autorko drugi wątek o tym samym. Wizażanki raczej przez 2 miesiące aż tak diametralnie zdania nie zmieniły. Jeżeli Ci aż tak to przeszkadza, to z nim zerwij. Ale naprawdę przestań obrażać wszystkie dziewczyny wokół. W tym jest "ścierwo" w tamtym "karłowata". To obrazuje, że Ty głównie masz problem.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:34   #75
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Powaznie smuci mnie takie zachowanie, bo najzwyczajniej tego nie pojmuje... Niby zalezy mu na moim szczesciu, wiec dlaczego nie zacznie zachowywac sie jak przystoi. Kiedy uslyszalam takie zdanie, co mu wczoraj z reszta przytoczylam- chlopiec wzbudzi zazdrosc w swojej partnerce, mezczyzna wzbudzi zazdrosc w innych kobietach tym jak traktuje swoja partnerke. Ja chce mezczyzne nie chlopca!
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:35   #76
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Kochanienka, ja nie bylabym pewna co do twojego Tzta, zapewne tez nie swiety You just never know Ponoc statystyki wykazuja, ze okolo 50% facetow skorzystalo z uslug wiec nie bylaby taka ura bura na twoim miejscu.[COLOR="Silver"]
Wow, argumenty rodem z podstawowki.

Zwracanie uwagi na plec przeciwna w obecnosci ukochanje osoby to grzaski grunt. Mi sie zdarza rzucic raz okiem na ladna osobe, ale nie wgapiam sie bezczelnie. Nie wiem czy moj TZ robic cos takiegow mojej obecnosci, bo obsesyjnie nie kontrololuje na kogo i jak dlugo patrzy, ale przyznam, ze gdybym zauwazyla wgapianie sie w fajna dziewczyne- pewnie byloby mi przykro.

Autorko, czekam na kolejny, jakze fascynujacy, watek- Misio mnie zostawil Dlaczego?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:40   #77
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Powaznie smuci mnie takie zachowanie, bo najzwyczajniej tego nie pojmuje... Niby zalezy mu na moim szczesciu, wiec dlaczego nie zacznie zachowywac sie jak przystoi. Kiedy uslyszalam takie zdanie, co mu wczoraj z reszta przytoczylam- chlopiec wzbudzi zazdrosc w swojej partnerce, mezczyzna wzbudzi zazdrosc w innych kobietach tym jak traktuje swoja partnerke. Ja chce mezczyzne nie chlopca!
No ale skoro facet stara się nie patrzeć, robi postępy to czego Ty jeszcze oczekujesz? Z nawyków nie rezygnuje się tak łatwo.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:45   #78
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
No ale skoro facet stara się nie patrzeć, robi postępy to czego Ty jeszcze oczekujesz? Z nawyków nie rezygnuje się tak łatwo.
A ja sie obawiam, ze albo sie to ma albo sie nie ma tej empatii i wyczucia...
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:47   #79
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
A ja prostytutke nazwalam scierwem. Jakkolwiek i ktokolwiek nazywa prostytutke nie jest sednem tego watku. Moge jeszcze dodac, ze prostytyka to bezmyslna, glodna na wielka kase klacz, ktora nie ma moralnosci, serca ani rozumu. Swiat schodzi na psy, ze wogole taka osoba znajduje poklask albo jakiekolwiek zroumienie. Jest mnostwo inncyh sposobow na zarabianie pieniedzy oprocz dawana pupci dziewczeta.
A kim Ty jesteś, żeby osądzać prostytutki? Sprzedają swoje ciało, niech sprzedają, ok - ich sprawa, Ty za to odpowiadać nie będziesz.
Ale używanie takich określeń, obojętnie na kogo by one nie były pięknie o Tobie świadczą.
Raczej na Twoim miejscu bym się nad swoim facetem zastanowiła, ja bym nie chciała być z takim, co spał z prostytutką.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 15:50   #80
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Kiedy uslyszalam takie zdanie, co mu wczoraj z reszta przytoczylam- chlopiec wzbudzi zazdrosc w swojej partnerce, mezczyzna wzbudzi zazdrosc w innych kobietach tym jak traktuje swoja partnerke. Ja chce mezczyzne nie chlopca!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:55   #81
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
A ja sie obawiam, ze albo sie to ma albo sie nie ma tej empatii i wyczucia...
No to masz faceta bez empatii i wyczucia. W sumie w tym to do siebie pasujecie.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:01   #82
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
TZ: Czy zdajesz sobie sprawe jak ja Cie bardzo kocham?
Ja: Chyba tak, bo ja Cie bardzo kocham
TZ: Czy potzrebujemy jeszcze cos do naszego domu? Chce zebysmy mieli idealne gnaizdko i zeby nic Ci nie brakowalo...
Ja: Raczej nie wydaje mi sie, wszystko jest xxx
TZ: Czy wszytsko jest ok? Chcialabys cos zmienic w naszym zwiazku? Chce zebys byla szczesliwa...
Ja: Nie. Moze fakt, zebys nie patrzyl sie na inne laski? Hehe...?
TZ: Pracuje nad tym, i mysle ze bardzo sie poprawilem. Przestane pewnego dnia.
porzygałabym się z przesłodzenia jakby mój tż tak do mnie gadał

my się z tż-tem oboje oglądamy za ładnymi laskami, ja się zresztą oglądam przy tż-cie za przystojnymi facetami i wcale się z tym nie kryję. zdarza mi się dostać kuksańca od niego jak zbytnio się zachwycam albo zerkam kilka razy.
ale takich humorów, fochów, wpadania w szał, awantur, wycia i ryczenia bez powodu, to nawet święty by w końcu nie zniósł.
rób tak dalej, a będziesz miała poważny powód do histerii, jak cię w końcu zostawi.
Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Jestes tak agresywna, napastliwa, wulgarna i zajadla, ze nie wiem jak z toba wytrzymuje.
i to wszystko jeszcze na spokojnie, bez humorków
też współczuję facetowi, ja bym nie wytrzymała.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:03   #83
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
A kim Ty jesteś, żeby osądzać prostytutki? Sprzedają swoje ciało, niech sprzedają, ok - ich sprawa, Ty za to odpowiadać nie będziesz.
Ale używanie takich określeń, obojętnie na kogo by one nie były pięknie o Tobie świadczą.
Raczej na Twoim miejscu bym się nad swoim facetem zastanowiła, ja bym nie chciała być z takim, co spał z prostytutką.
Kazdy ma swoje opinie i jest wolny do tego zeby je wyrazac, i to wlasnie zrobilam.

Zaprzeczasz sama sobie. ''Raczej na Twoim miejscu bym się nad swoim facetem zastanowiła, ja bym nie chciała być z takim, co spał z prostytutką.'' Moja sprawa z kim jestem.

Co do ostatniego zdania, mozliwe ze Twoj tez to zrobil, a Ty wcale nie musisz o tym wiedziec lub nigdy sie nie dowiesz.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:05   #84
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Kazdy ma swoje opinie i jest wolny do tego zeby je wyrazac, i to wlasnie zrobilam.

Zaprzeczasz sama sobie. ''Raczej na Twoim miejscu bym się nad swoim facetem zastanowiła, ja bym nie chciała być z takim, co spał z prostytutką.'' Moja sprawa z kim jestem.

Co do ostatniego zdania, mozliwe ze Twoj tez to zrobil, a Ty wcale nie musisz o tym wiedziec lub nigdy sie nie dowiesz.
Teraz każdej z nas będziesz wmawiać, że na pewno jej facet też jest dziwkarzem?
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:07   #85
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Teraz każdej z nas będziesz wmawiać, że na pewno jej facet też jest dziwkarzem?
No wiadomix, przecież każdy facet zdradza albo korzysta z prostytutek. I kłamie.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:19   #86
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
No wiadomix, przecież każdy facet zdradza albo korzysta z prostytutek. I kłamie.
i ogląda się za innymi, więc w czym problem
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:22   #87
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
porzygałabym się z przesłodzenia jakby mój tż tak do mnie gadał

Kazda zmora znajdzie swego amatora jak to powiadaja.

A co bylo to bylo. Wazne co jest teraz.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:33   #88
Nightflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Powaznie smuci mnie takie zachowanie, bo najzwyczajniej tego nie pojmuje... Niby zalezy mu na moim szczesciu, wiec dlaczego nie zacznie zachowywac sie jak przystoi. Kiedy uslyszalam takie zdanie, co mu wczoraj z reszta przytoczylam- chlopiec wzbudzi zazdrosc w swojej partnerce, mezczyzna wzbudzi zazdrosc w innych kobietach tym jak traktuje swoja partnerke. Ja chce mezczyzne nie chlopca!
Żeby mieć mężczyznę, a nie chłopca, to trzeba samemu reprezentować jakiś poziom dojrzałości, której niestety Tobie brakuje.
Nightflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:45   #89
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Kazda zmora znajdzie swego amatora jak to powiadaja.
to przestań być zmorą, bo w końcu mu się znudzi dziewczyna, która ma wieczne pretensje i wybuchy złości
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 17:07   #90
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wspanialy TZ a ja szukam dziury w calym?

Dziwię Ci się, Autorko, że chciałaś takiego faceta. Powiedział Ci o tej prostytutce kiedy już byłaś w nim zakochana? Tak rozumiem Twoje słowa że "musiałaś to przełknąć". Przykre. Nie chciałabym takiego faceta, nie umiałabym go szanować po czymś takim, a po co byś z kimś kogo się nie szanuje?
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.